Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Rehber Rüyalar

Uyarılar

Rehber Rüyalar rüya tabirleri rehberi, rehber rüya, rehber rüyalar, rüya rehberi, ışık elçi rehber rüyalar,

Rüya Tabirleri

Alternatif Kişisel Gelişim ve Rehber Rüyalar Rüya Tabirleri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bir husus söyleyeceğim ama alınmayın Rüya deneyimlerinizi her yerde bu derece alelade anlatmamanızı tavsiye ederim. Her rüya çok önemli yorumları ihtiva eder ama ehil biri yoksa siz onu o kimse sayesinde çok önemsizce harcarsınız Bu elinizdeki parayla karnınızı doyurmak yerine ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rehber Rüyalar telkin cd indir izle İstanbul Rehber Rüyalar nerededir kimdir Rehber Rüyalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rehber Rüyalar hipnoz Rehber Rüyalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rehber Rüyalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rehber Rüyalar kuantum düşünce kitap haberi

Rüya Tabirleri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-10-2009, 04:53 PM   #51 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
16 Mesajinıza toplam 58 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Meccah is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Rüya Tabirleri

Bir husus söyleyeceğim ama alınmayın Rüya deneyimlerinizi her yerde bu derece alelade anlatmamanızı tavsiye ederim.
Her rüya çok önemli yorumları ihtiva eder ama ehil biri yoksa siz onu o kimse sayesinde çok önemsizce harcarsınız
Bu elinizdeki parayla karnınızı doyurmak yerine parayı yere atmaya benzer.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Meccah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2010, 12:35 AM   #52 (permalink)

8 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bondjamesbond is an unknown quantity at this point

arkadaşlar size çok komik bir rüya anlatacağım
geçen gün rüyada dolaşırken bir kıza ilanı aşk ettim
kız baya nazlandı
yarım saat güzelliğine iltifatta bulundum oturduk felan kız sohbet ederken
ben kızdan cep numarasını istedim kız 0533 dedi gerisini almanca ingilizce ve çince söyledi
tam o sırada annem uyandırdı
rüyada gitti kızda
bir daha göremedim gitti
görmek için bir yöntem bileniniz varmı
çok merak ettim
en azından bu kez adresini sorarım
bondjamesbond isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-12-2010, 12:47 PM   #53 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Benim gece gördüğüm rüya çok komikti yaaa. Aksiyon filmlere taş çıkarır cinsten. Anlatıyım da biraz gülün. Yorumlayabilecek biri varsa yorumlayabilir. Bu nasıl bir rüyadır yaa.

Şimdi rüyamda bizim evin yakınında bir yerde çarşı varmış bir tane. Orada bir kaç yer bombalanma şeklinde tehdit ediliyor. Neyse bir şey olmuyor sanırım. Sonra ben çarşının yakınında bir yerdeyim. Normalde o bölgede bir çarşı yok. Gerçekte olan çarşının içindeyken ben bir telefon geliyor. Bir kadın bana diyor ki bir inşaat firması mıydı yoksa emlak firması mıydı tam hatırlamıyorum oranın adını söylüyor bir erkek ismi veriyor onlara söyle hemen çıksınlar oradan yoksa havaya uçacak orası diyor. Ben de diyorum ki sen nerden biliyorsun? O da bombayı hazırlayan benim demez mi? Sonra ben de koşa koşa oraya gidiyorum. Bir sürü insanın hayatı tehlikede diye. Ben koşarken yolda iki tane silahlı adam bir tane adamı vuruyorlar. Benim koştuğumu görünce olayı gördüğüm için haber vericem diye koşuyorum sanıyorlar. Benim peşime takılıyorlar kaçma kız diye. Sonra ben kaçıyorum çarşıyı filan bırakıp. Bu arada montumu çıkarıp saçımı da topluyorum, kaçarken beni tanımasınlar diye. Nasıl olduysa eve gitmişim. Sonra kapı çalıyor. Ben saf bu arada uyandım gerçek sanıp kapıya bakmaya gittim. Adamlar mı geldi diye. Bilinçaltımızın rüyayla gerçeği ayırt edememesine de bu çok güzel bir örnek oldu gerçekten. Kimse olmadığını görünce rüyada olduğumu anladım.

Sonra ben geri uyudum. Rüyam da kaldığı yerden devam etmeye başladı. İstesem olmaz yani. Kapı çalıyor. Ben de gidip gözden bakıyorum. Bu iki adam eve gelmişler. Bizde meğersem zemin katta oturuyormuşuz. Ben arka balkondan kaçmayı düşünüyorum. Yoksa eve girip beni öldürecekler. Bende arka kapıdan çıkıyorum. Kapıyı da kapatıyorum ki anlamasınlar kaçtığımı diye. Neyse sitenin aşağısına koşuyorum. Aşağıda taksi buluyorum. Hemen biniyorum. Param filan var mı bilmiyorum. Sanırım çantamı alıyorum. Neyse takside en yakın karakola götürmesini istiyorum. Bu sırada da polisi arayıp ihbar ediyorum. Adamı vurdular. Oraya ambulans gönderin lütfen diyorum. Peşime de düştüler. Eve geldiler. Can güvenliğim yok karakola geliyorum filan diye. Sanki arkadaşımı arıyorum. Haber veriyorum bide yolda.

Neyse ben gidiyorum karakola. Odada 2 tane mi 3 tane mi ne polis var. Sonra her şeyi en baştan anlatıyorum. Bu sırada o kadın beni aramaz mı bi daha. Numarası da gizli değil. Ben de polislerin yanında hoparlörü açıp konuşuyorum. Haber verdin mi diyor. Ben diyorum ki hayır. Ne alaka diyorum saçma sapan ne uyduruyorsun diyorum. Kadın uydurmuyorum diyor. Diyorum ki oraya yakın olduğumu nereden biliyosun diyorum. Ve benim numaramı nerden biliyosun diyorum. Ben seni tanımıyorum diyorum. Kadının cevabına inanamazsınız. Bu kadın ben hastaneye gitmişim. Muayene için giriş yaparken adres bilgilerimi verirken adresimi duymuş oraya yakın bir yerde ikamet ettiğimi biliyormuş. Tabi adresimi duyunca telefon bilgilerimi verirken kadın numaramı almış. Kaç dakikam var diyorum. Patladı mı bomba. Kadın diyor ki 45 dk var. Ben de diyorum ki saatli bomba mı diyorum. Saatli sanırım. Tabii tüm bunları polis de dinliyor. Bu arada kadın benim evimi bombalamakla tehdit ediyor polise gidersem. Ondan sonra bomba konulan yere bomba imha uzmanları gönderiliyor. Kadının yeri tespit ediliyor. Oraya da polisler gidiyor.

Sonra bir tane polis geliyor. Komisere diyor ki 2 adam yakaladık şu bölgede silahlı. Aldık getirirken bölgede bir cinayet haberi aldık diyor. İçeri alıyım mı diyor. Ben diyorum ki almayın. Beni görmelerini istemiyorum. Tabii polisler beni saklıyorlar. Ama ben onları izleyebiliyorum. Teşhis ediyorum. O saflar diyor ki biz kuş avlamaya çıkmıştık. Komiser bunları azarlıyor. Site içinde kuş mu avlanır diye. Cinayet işlenmiş bölgede diyor. Şüphelisiniz sizde diyor. Nezarethaneye atıyor. Sonra bunların yaptığı ortaya çıkıyor. Ben de teşhis ettiğim için. Mahkemeye sevkediyorlar bunları hemen. Ben de gizli tanığım.

Bu sırada o saftirik kadını yakalıyorlar. Meğersem bu kadın annesiyle babasını öldürmekten aranıyormuş. Hemen mahkemeye çıkarılmış. Ama ben mahkemede kendimi görmüyorum. Kadın 2 kere ağırlaştırılmış toplamda 80 sene hapis cezası almış. Sonra ben diğer mahkemeyi görüyorum. Bu adamların çıktığı. Orada da mahkemede bir tane güvenlik kamerası cinayeti görüntülüyor. Bu arada kamera sesleri alıyor. Görüntülerde ben yokum kameranın görüş alanında ancak adamların beni görüp bağırarak kovalamaya başladıkları görünüyor. Bu arada normalde ben ama hala gizli tanığım. Sonuçta beni öldürmeye çalışıyorlar tanık olmam garip ama bu cinayetle ilgili diye heralde bilmiyorum. Sonra hakim bir odaya geliyor. Benim ifademi almak için. Salondakiler beni göremiyorlar. Kameraya benim arkam dönük şekilde ifade veriyorum. Olayı anlatıyorum. O kadının söylediğini filan ondan koşuyordum diye. Hakim diyor ki yani ihbar etmicekmiydin bunları diyor. Ben de diyorum orada bomba patlasaydı bir sürü insan ölüp yaralanırdı. Bir tercih yapmam gerekliydi. O kadar insanın hayatının tehlikeye atılması riskini göze alamazdım dedim. Neyse kadının aldığı cezayı filan söylüyorum. Bu adamlara nolduğunu bilmiyorum. Böyle bir belayı nasıl çektim kendime diye şaşırıyorum filan. Sonra uyandım.

Çok ilginç ve saçma bir rüyaydı. Ayrıca çok da komikti. Ne alaka yani? Hiç böyle saçma bir rüya görmemiştim. Rüyada çığır açtım.
Alt 04-05-2011, 12:11 PM   #54 (permalink)
Teğmen

46 Mesajinıza toplam 126 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umut73 is an unknown quantity at this point

ben telkinleri dinlemeye başladığım ilke gece rüyamda sol kaşımın sarardığını tamamen yok olmayıp pek görünmediğini aynada farkettim fakat kaşımın olmamasına rağmen yüzüm çok güzeldi kendi kendime Allah Allah sol kaşım neden yok oldu ama yüzüm çok güzel diyerek uyandım bir bayan olarak, bazı yorumlarda bay bayan farkediyor o yüzden belirttim, rüyamın yorumunu merak ediyorum sizce nedir ben kendimce yorumlamıştım ama olsun bir de sizin fikrinizi alayım ilk kez kendimden başkasına anlattım bu rüyamı belirteyim
umut73 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2012, 08:17 PM   #55 (permalink)

rüzgarın fısıltısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
3 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rüzgarın fısıltısı is an unknown quantity at this point

Rüyamda bir kaplumbağam vardı,sürekli elimde gezdiriyordum,seviyordum falan sonra eve getiriyordum mutfaktaki masanın üzerine koyuyordum ve tam da masanın ucuna koyuyordum düşebilme ihtimalini göze alarak,ama biraz da tedirgin bir şekilde bırakıyorum ya yere düşerse diye.

Sonra odama gidiyorum,dişlerim aşırı derecede ağrıyor,sanki birbirlerine çok yakınmış da sıkışıp ağrı yapıyorlarmış gibi ve birbirlerine yaptıkları basınçtan dolayı düşeceklermiş gibi hissediyorum ve bu korku yüzünden de çok sinirleniyorum :D

Sonra salona gidiyorum ki ne göreyim,annem ve babam oturmuşlar,babam benim kaplumbağamı almış eline ve zavallı hayvanın kabuğunu çıkarmaya çalışıyor ve kabuğu kırıyor,kaplumbağanın içindeki deri ve kabuğu ayırıyorlar.Ben kaplumbağayı o halde görünce o kadar çok ağlıyorum ki,çok vicdan azabı hissediyorum,anneme ve babama bağırıyorum"Nasıl böyle bir canilik yaptınız?" diyorum ama onlar bana cevap vermiyorlar sanki hiçbir şey olmamış gibi,hatta kaplumbağanın ölüsü salonda değilmiş gibi çok soğukkanlı bir şekilde oturuyorlar.Onları öyle görünce daha çok sinirleniyorum.Kaplumbağayı o halde gördükten sonra elime de alamıyorum tuhaf geliyor ve onlardan en azından alıp çöpe atmalarını istiyorum ama onlar kaplumbağayı o halde öylece bırakıyorlar.Benim söylediklerimi hiç dikkate almıyorlar,sanki hiçbir şey yapmamış gibi davranıyorlar,hatta bir de utanmadan günlük sıradan sorunlarını bana anlatmaya başlıyorlar onların bu vurdumduymazlığı beni çıldırtıyor resmen ben ağlamaya ve onlara bağırmaya devam ediyorum.Sonra babam onunla ilgilenmediğim ve dinlemediğim için alınır gibi oluyor..annem de bana "Sen hiç olgunlaşamadın,saçma sapan davranışların var farkında mısın" diyor ve patlama noktasına geliyorum,ama ne söylesem boş diye düşünüp cevap vermiyorum,salondan ağlayarak çıkıyorum ve o sırada da uyandım.

annem bana geçenlerde çok kırıcı sözler söylemişti hiç aklımdan çıkmıyor,babamla da ertesi gün tartışmıştım sanırım onların etkisinde kaldım ama kaplumbağa ne anlama gelir ki
ben pek rüya görmezdim ama telkinleri dinlediğimden beri çok rüya görüyorum.
rüzgarın fısıltısı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2012, 08:21 PM   #56 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Rüyada kaplumbağa görmek; sevinçli bir haber alacağınıza işarettir.

Umarim hayirlara vesile olur canim, guzel birsey ruyada kaplumbaga gormek....
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2012, 05:19 PM   #57 (permalink)

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mmmeee11 is an unknown quantity at this point

merhabalar. benim sevdiğim bır kız var. onunla normal konusuyoruz ama o bıraz daha mesafeli davranıyor bana karsı. daha yenı tanıstık sayılır belkıde ondandır.

ruyamda sevdığim kişi bır yerde calısıyormus restoran gibi.orada garsonmuş herhalde. restoranın içine koprunun merdivenleri iniyordu. bende o merdivenlerden inerek yanına geldim. beni görünce sanki işlerini bıraktı gibi. merdivenin dibinde beni bekliyordu. indim ve öyle sarıldık. o benım göğsüme yaslamıstı kafasını. arada bişeyler konusuyorduk ama tam hatırlamıyorum. arada göğsüme yasladığı yerden bana bakıyordu.
mmmeee11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil