Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

Yardımınızı rica ediyorum sevgili dostlar Lütfen mesajımı okuyun :(

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar Yardımınızı rica ediyorum sevgili dostlar Lütfen mesajımı okuyun :( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: roseone Nickli Üyeden Alıntı Çok ama çok teşekkür ederim Allah razı olsun bilgilendirme için ne kadar teşekkür etsem azdır inanın. izninizle şunu sormak istiyorum imgeleme derken inanıp olmasını istediğimiz birşeyin yada olayın zihinde ve göz önünde kurulan hayaller gibi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

Yardımınızı rica ediyorum sevgili dostlar Lütfen mesajımı okuyun :(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-09-2010, 11:48 PM   #11 (permalink)
Sultan
Guest

Standart Cevap: Yardımınızı rica ediyorum sevgili dostlar Lütfen mesajımı okuyun :(

Alıntı:
roseone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok ama çok teşekkür ederim Allah razı olsun bilgilendirme için ne kadar teşekkür etsem azdır inanın. izninizle şunu sormak istiyorum imgeleme derken inanıp olmasını istediğimiz birşeyin yada olayın zihinde ve göz önünde kurulan hayaller gibi ama gerçektten yaşıyormuşcasına canlandırmaktan bahsediyorsunuz değilmi? mesela sevdiğimin beni aradıgını ve telefonda gerçekten konuşuyormuşuz gibi bir uygulma değilmi? eger varsa yanlışım düzeltirseniz çok sevinirim. tekrardan çok teşekkür ederim çok ama çok teşekkür ederim :(
evet canım aynen öyle
en kısa sürede haber alacağına inanıyorum
sevgiyle kal

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 25-09-2010, 11:50 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 262
53 Mesajinıza toplam 157 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
roseone is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Yardımınızı rica ediyorum sevgili dostlar Lütfen mesajımı okuyun :(

Alıntı:
denizyıldızı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hımm, düşünce gücüyle belki birşeyler yapabilirsin; ne biliyim mesela onun sana döndüğünü haya let sanki gerçekten geri dönmüş gibi sonra yaşayacağın sevinci düşün ; yani onun geri geleceğine kendini inandır... Sanki o gerçekten de geri dönmüş gibi davran yani böylece ona da olumlu enerji göndermiş olursun... Ve sen böyle davrandığın süreç içerisinde o da herhangi birgün çıkar gelir karşına zaten... :) Düşünce güücyle birşeyler yapmak istiyorsan inanman iyimser olman çok önemli... Ama tbii tavsiyem duayı da bırakmaman arkadaşım.. Ozaman belki düşünce gücün dha fazla etki gösterir..

Arkadaşım sanada çok teşekkür ediyorum anlayışın ve gösterdiğin ilgi için Allah razı olsun... Önerilerin servet değerinde önerilerinizi canı gönülden uyguluycam İnşallah başarılı olucam. Mesajımı önemseyip okuyup derdime ortak oldugun için çok sağol.
roseone isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-09-2010, 11:52 PM   #13 (permalink)
Teğmen

53 Mesajinıza toplam 157 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet canım aynen öyle
en kısa sürede haber alacağına inanıyorum
sevgiyle kal

Çok teşekkürler Bu güzel olumlu mesaj ve önerilerinizle birlikte bende inanıyorum hemde canı yürekten inanıyorum uyguluycam birazdan ev sakinleşir... İnancın beni yüreklendirdi... Saygılarımla ; )
Alt 25-09-2010, 11:58 PM   #14 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Merhabalar,

Allah kavuştursun öncelikle...

Sen sırrı biliyorsun zaten. Tek yapman gereken uygulamak. Bunun içinde imgeleme yapman gerekiyor. Hayalini kur. Ya da bir deftere güzelce yaz hayalini. Arayana kadar sürdür bunu. Daha önceden hiç böyle bir şey yapmadıysa bil ki vakit bulamadığı için ya da imkanı olmadığından arayamıyordur. Yani sebepleri bildiğin için o içini kemiren vesveseleri kendinden çok rahat uzaklaştırabilirsin. Hangi düşünceyi davet edersek onu yaşadığımıza inandığımız için bunun üzerine çok fazla konuşmaya gerek yok sanki.

Ayrıca verdiğim iki linkteki konuyu şiddetle tavsiye ederim. Daha önceden böyle bir durum yaşamadığım için bu şekilde bir olumlama arayışım olmadı ancak her başım sıkıştığında bu iki konudan faydalanıyorum.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...umlamalar.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...alintilar.html

Bugün hep alıntılarla gidiyorum. Bakalım nereye kadar sürecek.

"Beyin çok güçlü, ilginç bir çarpan... İçine ne atarsak; onu dallandırıp budaklandırır, defalarca kez büyüterek, bize geri verir. İçine küçük bir çöp attığımızda, emin olabiliriz ki, az sonra dünyanın en büyük çöplüğü bizim olacak.

Bazen temizlemeye çalışırız bu çöplüğü, ne yazık ki çoğu zaman başaramayız. Bir çöp tanesi dahi girse, beyin çarpmaya başlamadan çöpü boşaltmaktır çözüm. Her çöp bir endişemizdir. Endişeleri temizlemenin yoluysa, hayra yormak..."

Küçük de olsa bir faydam dokunmuştur umarım.

Sevgiyle kal, sağlıkla nefes al.

Alt 26-09-2010, 12:18 AM   #15 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar,

Allah kavuştursun öncelikle...

Sen sırrı biliyorsun zaten. Tek yapman gereken uygulamak. Bunun içinde imgeleme yapman gerekiyor. Hayalini kur. Ya da bir deftere güzelce yaz hayalini. Arayana kadar sürdür bunu. Daha önceden hiç böyle bir şey yapmadıysa bil ki vakit bulamadığı için ya da imkanı olmadığından arayamıyordur. Yani sebepleri bildiğin için o içini kemiren vesveseleri kendinden çok rahat uzaklaştırabilirsin. Hangi düşünceyi davet edersek onu yaşadığımıza inandığımız için bunun üzerine çok fazla konuşmaya gerek yok sanki.

Ayrıca verdiğim iki linkteki konuyu şiddetle tavsiye ederim. Daha önceden böyle bir durum yaşamadığım için bu şekilde bir olumlama arayışım olmadı ancak her başım sıkıştığında bu iki konudan faydalanıyorum.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...umlamalar.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...alintilar.html

Bugün hep alıntılarla gidiyorum. Bakalım nereye kadar sürecek.

"Beyin çok güçlü, ilginç bir çarpan... İçine ne atarsak; onu dallandırıp budaklandırır, defalarca kez büyüterek, bize geri verir. İçine küçük bir çöp attığımızda, emin olabiliriz ki, az sonra dünyanın en büyük çöplüğü bizim olacak.

Bazen temizlemeye çalışırız bu çöplüğü, ne yazık ki çoğu zaman başaramayız. Bir çöp tanesi dahi girse, beyin çarpmaya başlamadan çöpü boşaltmaktır çözüm. Her çöp bir endişemizdir. Endişeleri temizlemenin yoluysa, hayra yormak..."

Küçük de olsa bir faydam dokunmuştur umarım.

Sevgiyle kal, sağlıkla nefes al.

Muheteşmsin! Çok ama çooooooook teşekkür ederim... İmgeleme konusunu bu site sizler sayesinde bugün iyice okuyarak çözümledim sizlerinde onaylamasıyla ve verdiğiniz pozitif enerjiyle çok daha iyi kavradım inanın mesajınız inanılmaz mutlu etti beni inanılmaz derecede pozitifleştirdi bunun için size ne kadar teşekkür etsem azdır inanın. Mesajınızı cevapladıktan sonra hemen elime kağıt kalem alıp yazmaya başlıycam... ve bunu tekraralayıp zihnime kazıyıp imgelemeye koyulucam dediğiniz gibi vesveseleri kendim yarattım ama bir taraftanda haksız değilim :( çünkü nedeni bilmemek çok kötü bir durum :( takiii dün geceye kadar dün geceden beri olumsuz düşüncelerime karşı savaş açtım şimdiye kadar takii size sıkıntımı açıp sıkıntıma çare öneri arayana kadar. şimdiyse sayenizde dahada inançlıyım önermiş oldugunuz tekniklerle Allahın iziniyle tez zamanda sonuç alıcam inanıyorum...

Yüzümü gülümsettiğiniz için ve içime ferahlık salgıladıgınız için tekrardan teşekkür ederim... Allah razı olsun daima sevgi pozitif enerji kişi ve konumlar sizinle olsun. Olumlu sonuçları sizlerle paylaşıcam... ÇOK TEŞEKKÜRLER iyiki varsınız :) oh be! nefes alabiliyorum şuan :)
Alt 26-09-2010, 12:40 AM   #16 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
roseone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Muheteşmsin! Çok ama çooooooook teşekkür ederim... İmgeleme konusunu bu site sizler sayesinde bugün iyice okuyarak çözümledim sizlerinde onaylamasıyla ve verdiğiniz pozitif enerjiyle çok daha iyi kavradım inanın mesajınız inanılmaz mutlu etti beni inanılmaz derecede pozitifleştirdi bunun için size ne kadar teşekkür etsem azdır inanın. Mesajınızı cevapladıktan sonra hemen elime kağıt kalem alıp yazmaya başlıycam... ve bunu tekraralayıp zihnime kazıyıp imgelemeye koyulucam dediğiniz gibi vesveseleri kendim yarattım ama bir taraftanda haksız değilim :( çünkü nedeni bilmemek çok kötü bir durum :( takiii dün geceye kadar dün geceden beri olumsuz düşüncelerime karşı savaş açtım şimdiye kadar takii size sıkıntımı açıp sıkıntıma çare öneri arayana kadar. şimdiyse sayenizde dahada inançlıyım önermiş oldugunuz tekniklerle Allahın iziniyle tez zamanda sonuç alıcam inanıyorum...

Yüzümü gülümsettiğiniz için ve içime ferahlık salgıladıgınız için tekrardan teşekkür ederim... Allah razı olsun daima sevgi pozitif enerji kişi ve konumlar sizinle olsun. Olumlu sonuçları sizlerle paylaşıcam... ÇOK TEŞEKKÜRLER iyiki varsınız :) oh be! nefes alabiliyorum şuan :)
Ben teşekkür ederim.

Herkes haklıdır. Haksız olduğumuza inandığımız bir şeyi büyük ihtimalle yapmayız. Hatalı alanlarımız da bu nedenle oluşur. Senin için bir de Uğur Koşar çalışması yazalım. Bunu forumda 3. yazışım filan olacak.

Her gün yeni bir gün...

Her gün yeni bir beyaz sayfa...

Yaradan bugünü verdiyse, her gün güneş doğuyorsa, her gün uyanıyorsak, her gün mutlaka beyaz bir sayfa yüreğimizde vardır.

Bu sayfayı her gün kirletiyoruz. Biri bize hakaret ettiği zaman beyaz sayfamızı karalamış oluyor. Mahvolan beyaz sayfamızı yırtıyoruz. Her nefes alışımızda aslında yeniden doğuyoruz. O sayfayı yırttık ve çöpe atıyoruz.

Nedenleri sorgulamaya gerek yok. Çünkü bunlar zihnin aldatmacasıdır. Cevap aramaya gerek yok. Çünkü yaşam akıyor. Eğer siz buna cevap aramaya kalkışırsanız yaşamı kaçırırsınız. Ve genellikle bizim yaptığımız budur. Cevap aramayın. Hergün yanınızda beyaz bir sayfa bulundurmayı alışkanlık haline getirin.

Sen de kendi sayfanı kaç gündür hangi düşüncelerle karaladın kim bilir. İnsanın kendisine verdiği zararı kimse veremez. Her birini denize fırlattığını imgele o kötü düşüncelerin. Böylece hem yüreğini hem de zihnini esir alan kötü düşüncelerden kendini arındır. İyi hissedene kadar tekrar edebilirsin.

Sevgilerimle.
Alt 26-09-2010, 12:47 AM   #17 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

canım ben iki gün önce farkına vardım bu durumun..kendimi kızgınlıklarımla kirletiyor arınmamı engelliyormuşum..kendimden özür diledim defelarca..ve artık dikkat ediyorumm..şimdide karar verdim onları yani düşünceleri (yani sevgili misafiri değil) denize attığımı hayal ediyorum..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-09-2010, 01:37 AM   #18 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben teşekkür ederim.

Herkes haklıdır. Haksız olduğumuza inandığımız bir şeyi büyük ihtimalle yapmayız. Hatalı alanlarımız da bu nedenle oluşur. Senin için bir de Uğur Koşar çalışması yazalım. Bunu forumda 3. yazışım filan olacak.

Her gün yeni bir gün...

Her gün yeni bir beyaz sayfa...

Yaradan bugünü verdiyse, her gün güneş doğuyorsa, her gün uyanıyorsak, her gün mutlaka beyaz bir sayfa yüreğimizde vardır.

Bu sayfayı her gün kirletiyoruz. Biri bize hakaret ettiği zaman beyaz sayfamızı karalamış oluyor. Mahvolan beyaz sayfamızı yırtıyoruz. Her nefes alışımızda aslında yeniden doğuyoruz. O sayfayı yırttık ve çöpe atıyoruz.

Nedenleri sorgulamaya gerek yok. Çünkü bunlar zihnin aldatmacasıdır. Cevap aramaya gerek yok. Çünkü yaşam akıyor. Eğer siz buna cevap aramaya kalkışırsanız yaşamı kaçırırsınız. Ve genellikle bizim yaptığımız budur. Cevap aramayın. Hergün yanınızda beyaz bir sayfa bulundurmayı alışkanlık haline getirin.

Sen de kendi sayfanı kaç gündür hangi düşüncelerle karaladın kim bilir. İnsanın kendisine verdiği zararı kimse veremez. Her birini denize fırlattığını imgele o kötü düşüncelerin. Böylece hem yüreğini hem de zihnini esir alan kötü düşüncelerden kendini arındır. İyi hissedene kadar tekrar edebilirsin.

Sevgilerimle.

Sevgili Zerynthia bana öylesine yardımcı oldun ve karanlık olumusuz düşüncelerime öylesine aydınlattınki tekrardan teşekkür ederek devam etmek istiyorum cümlelerime... bana göstermiş oldugun yolda ilerlemeye başladım. Aldım elime kalemi tertemiz bembeyaz yepyeni bir defter açıp öncelikle önermiş oldugun ''Kuantum Olumlama Kitabından Alıntılar '' sayfasından Bağışlama olumlamasını tane tane zinhine kazıya kazıya heceleyerek temiz sayfama yazdım... en öncelik arınma tavsiyeni uyguladım... ardından imgeleme yapmadan önce olmasını istedigim şeyi yazıp ardından arınmayla birlikte bir kaç kez okuyup imgelemeye geçiçeğim. Göstermiş oldugun sabır anlayış için çok teşekkür ederim. Değerli zamanını bana harcadıgın için hakkını helal et. Degerli zamanını bana harcadıgın ve derdime derman oldugun için sana minnettarım. yukarıda vermiş oldugun örnek yazıda çok haklısın çok dogru cümleler yer alıyor... her yeni güne tertemiz sayfayı kirleterek başlıyoruz bu tıpkı ettiğimiz dualardan şüphe etmek gibi birşey çok yanlış ve bu yanlışı görmeme vesile oldugun için. yepyeni bir sayfadan olumsuzluklara güle güle deyip hoşgeldin olumlamalar hoşgeldin olumlu düşünceler olumlu dakikalar saatler günler diyebilmeme vesile oldugun için çok teşekkür ederim. Bugece bütün dualarım ve en iyi niyetli güzel düşüncelerim seninle ve sorunuma ortak olan buradaki tüm arkadaşlarla... Allah'tan bir umut ışığı diledim günlerce kısmet bugeceyemiş... umuduma ışık tuttuğun için sağol varol ve hep ama hep mutlu ol.... Sevgilerimle
Alt 26-09-2010, 01:41 AM   #19 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım ben iki gün önce farkına vardım bu durumun..kendimi kızgınlıklarımla kirletiyor arınmamı engelliyormuşum..kendimden özür diledim defelarca..ve artık dikkat ediyorumm..şimdide karar verdim onları yani düşünceleri (yani sevgili misafiri değil) denize attığımı hayal ediyorum..

Sevgili bluegirlx arkadaşım benimde senden kalır yanım yok inan ben'de bu yanlışımın 24 saatir farkındayım... ve şimdi işe arınmayla başladım desteklerinizi'de inkar edemem... İnşALLAH başarıcaz! ve arınmamızı olumlamalarımızdan aldıgımız hayırlı sonuçları en kısa zamanda birbirimizle paylaşarak birbirimize ışık tutarak göreceğiz ben buna canı gönül'den inanıyorum :) İnançlarımız daim olumlu pozitif düşüncelerimiz hep bizimle olsun... deniz yöntemini bende yapıcam fikir için teşekkürler :) ne mutlu bana sizleri Allah yoluma çıkardı....
Alt 26-09-2010, 02:44 AM   #20 (permalink)
Teğmen

joseffb06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 68
51 Mesajinıza toplam 165 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
joseffb06 is an unknown quantity at this point

Allah'ın izniyle inşallah en kısa sürede sevnçli haberleri alırsın.yönetici arkadaşların dediği gibi imgelemeyi daha önce kendileri yaşadıkları için tecrübelerinden faydanalabilirsin ben hiç yapmadım ama eğer bunu yapacaksan sabır çok önemli sen sabır gösterirsen inanırsan allahta senn yüzüne bakar.
joseffb06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks