Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

Yardımınızı rica ediyorum sevgili dostlar Lütfen mesajımı okuyun :(

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar Yardımınızı rica ediyorum sevgili dostlar Lütfen mesajımı okuyun :( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Rica ederim roseone :) ve başarılar sana inanıyorum......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

Yardımınızı rica ediyorum sevgili dostlar Lütfen mesajımı okuyun :(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-09-2010, 12:03 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

denizyıldızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 124
236 Mesajinıza toplam 706 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
denizyıldızı is on a distinguished road
Standart Cevap: Yardımınızı rica ediyorum sevgili dostlar Lütfen mesajımı okuyun :(

Rica ederim roseone :) ve başarılar sana inanıyorum...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 26-09-2010, 05:45 PM   #22 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Yardımınızı rica ediyorum sevgili dostlar Lütfen mesajımı okuyun :(

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım ben iki gün önce farkına vardım bu durumun..kendimi kızgınlıklarımla kirletiyor arınmamı engelliyormuşum..kendimden özür diledim defelarca..ve artık dikkat ediyorumm..şimdide karar verdim onları yani düşünceleri (yani sevgili misafiri değil) denize attığımı hayal ediyorum..
Yüsra'cımmm şaşırdım biliyor musun? Demek ki duygularını çok fazla gizliyorsun. Biraz serbest bırak kendini. İnsan önce kendisini affetmeli ki başkalarını affedebilsin. Her şey yoluna girecek. Doğru adımlar atıyorsun.

Ps: 20 gün sonra yanındayım.

Seygiyle kal bitanem.
Alt 26-09-2010, 06:13 PM   #23 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 262
53 Mesajinıza toplam 157 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
roseone is an unknown quantity at this point

Alıntı:
denizyıldızı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Rica ederim roseone :) ve başarılar sana inanıyorum...

İnancın ve desteğin için anlayışın yardımın için çoooook teşekkür ederim.
roseone isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-09-2010, 06:16 PM   #24 (permalink)
Teğmen

53 Mesajinıza toplam 157 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yüsra'cımmm şaşırdım biliyor musun? Demek ki duygularını çok fazla gizliyorsun. Biraz serbest bırak kendini. İnsan önce kendisini affetmeli ki başkalarını affedebilsin. Her şey yoluna girecek. Doğru adımlar atıyorsun.

Ps: 20 gün sonra yanındayım.

Seygiyle kal bitanem.

Zerynthia merhaba dün gece söylediğin bir çok şeyi uyguladım Allahın iziniyle bir tek imgeleme konusunda :) pek başarılı olamadım ne yalan söyliyeyim :( ama yeni oluşturdugum deftere yazdıgım olumlamaları okurken sanki yaşıyormuşcasına önce yazdım sonra okurken inanılmaz etkilendim içimi tarifsiz mutluluk hüzün ağlamaklı bir his heyecan sardı hissede hissede yaşaya yaşaya tekrarladım... ve birazdan şu yöntemi deniyeceğim. yazdıklarımı telefona kaydedicem kendi sesimle dinlemem daha kolay olsun diye tekrardan çok teşekkür ederim. bilgilendirmek istedim sadece sizleri şuanki gelişmem bu yönde ;)
Alt 03-10-2010, 10:05 PM   #25 (permalink)
Teğmen

Bugün herşeyden vazgeçtiğim birgün! 3 ekim 2010 pazar... bitişimin inançlarımın olumlamalarımın ve umudumun bittiği gün. Bana destek veren derdime ortak olup yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun... Umutlarınız hep rengarenk daim olsun... Hakkınızı helal edin arkadaşlar. Ben herşeyden vazgeçtim bugün Bir kez daha yanıldım bir kez daha yenildim bir kez daha yaşamdan koparıldım. ve ben bugün yaşamaktan nesef almaktan vazgeçtim! Tek istedigim uyumak uyanmamak üzere huzurla ebedi şekilde :( kabus görmek yok! her sabah umutlanıp umutsuzlukla son vermek tükenmeden hiç durmadan bıkmadan usanmadan engelsizce ağlamakta yok! yalan yok Hakkınızı helal edin Hoşçakalın Dostlar... :(
Alt 03-10-2010, 10:42 PM   #26 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Bu ne demek şimdi?
Alt 04-10-2010, 12:07 AM   #27 (permalink)
Teğmen

kediseverim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 186
114 Mesajinıza toplam 365 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kediseverim is an unknown quantity at this point

sevgili roseone demek diptesin o zaman şu an senin doğum günündür kutlu olsun dibe vurmadan yüzeye çıkamassın bunu unutma...dipte olduğunu anladığın an kurtulduğun andır...düşeceksin kalkmak için... sevgiler.
kediseverim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-10-2010, 01:26 AM   #28 (permalink)
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all

Alıntı:
roseone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bugün herşeyden vazgeçtiğim birgün! 3 ekim 2010 pazar... bitişimin inançlarımın olumlamalarımın ve umudumun bittiği gün. Bana destek veren derdime ortak olup yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun... Umutlarınız hep rengarenk daim olsun... Hakkınızı helal edin arkadaşlar. Ben herşeyden vazgeçtim bugün Bir kez daha yanıldım bir kez daha yenildim bir kez daha yaşamdan koparıldım. ve ben bugün yaşamaktan nesef almaktan vazgeçtim! Tek istedigim uyumak uyanmamak üzere huzurla ebedi şekilde :( kabus görmek yok! her sabah umutlanıp umutsuzlukla son vermek tükenmeden hiç durmadan bıkmadan usanmadan engelsizce ağlamakta yok! yalan yok Hakkınızı helal edin Hoşçakalın Dostlar... :(

merhabalar

üzgün yılgın bıkkın pesetme bütün duyguların hakında çok şeyler yazar destek olurum diğer arkadaşlarımız gibi

unutma herşeyi sadece sen başarabilirsin biz allahın izniyle sadece destek için aracıyız

sana önericeğim bütün metotları bir tarafa bırak
herşeyi bildin okuduğun herşeyi
bir yana bırak

denenmiş olan birşeyi yazıyorum sana sevgili kardeşim
haber almak istediniz kişi için öncelikle allah dua edin
bunu akşam yatmadan önce yapın
ne gelirse gelsin aklına sadece sevgimi gönderiyorum de
o kişiye sadece sevgimi gönderiyorum
beni arasın yanıma gelsin şu bu değil
sadece sevgimi gönderiyorum
inan allahın izniyle en yakın zamanda hayırlı olan senle buluşur
şunu belitmem lazım
bu sözü
sevgimi gönderiyorum sözünü söylerken huzura kapıldığını farkedeceksin sakın vazgeçme devam et söze
ve uyu
bu sözleri söyle ye söyleye
uymuş olman önemli
gerisi rabimin hayırlarla sana göndereceğinin senle buluşmasıyla son bulur inşallah

hayatımda kendim denedim bu metot değil sadece içimden gelipte yaptığım birşey sonucunu gördüm ertesi gün akşama haberi almıştım inşallah sende hayırlı haberler alırsın

gönlünü kuyu yapma
deniz olsun
dalgalar vurdukca kıyıya hayatına canlılık dolsun

sevgi ve saygıyla kalınız

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-10-2010, 10:44 PM   #29 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 28,333
833 Mesajinıza toplam 3,182 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
arca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to behold

roseone orda mısın?
arca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks