Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Nasıl Dinleyebilirim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=439)

theBUBY 12-01-2009 07:22 PM

o zaman ben kilo vermeyi 1 hafta dinliyim sonra sigarayı bırakmaya geçiyim???

özlem35 28-01-2009 12:32 AM

Merhabalar , ben de sitenizi dün keşfettim öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.
faydalı olacağına inanıyorum bende ego ve suçluluk telkinleriyle başladım, kendimi daha iy hissettiğimi
söyleyebilirim.. ayrıca müzikler çok güzel büyük bir zevkle dinliyorum. smileydance

xeyn 04-03-2009 06:23 PM

merhabalar,uzun bir aradan sonra telkinleri yeniden dinlemeye baslıyorum bu sefer daha düzenli olmasını umut edıyorum.
Ylnız bir sorum olucak uykuda dinlemek için bir cd hazırladım ego+sucluluk fakat bunlar ayrı ayrı ,yani bir gecede mesela önce 10 ego peşpeşe, 10 sucluluk peşpeşe.Bir ego bir sucluluk degil yani önce egolar sonra sucluluk,bu da bahsettiginiz teker teker dinlememe konusuna girer mi? ne yapmalıyım tşkler hersey için...

Baris 04-03-2009 07:18 PM

sıraya dizin. Bi sucluluk bi ego bi sucluluk bi ego şeklinde bir döngü olsun ve böyle devam etsin.

xeyn 04-03-2009 10:31 PM

hmm peki teşekkür ederim

lost_jack 05-03-2009 06:56 PM

merhaba bende yeni başladım dinlemeye.
ama sadece kendine güven ney telkinini dinliyorum bir kaç gündür ego ve suçluluktan başlamadım yani. yanlış mı yaptım acaba :(

sanemce 05-03-2009 08:11 PM

yanlış yapmadınız tabi ama önerildiği gibi suçluluk ve ego dan başlayıp, iki hafta kadar sonra kendine güveni ekleseniz daha verimli olacaktır.

sevgiler actionsmile

Alıntı:

lost_jack Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 311270)
merhaba bende yeni başladım dinlemeye.
ama sadece kendine güven ney telkinini dinliyorum bir kaç gündür ego ve suçluluktan başlamadım yani. yanlış mı yaptım acaba :(

münzevi 18-03-2009 05:07 PM

acil cevap lütfen

merhabalar,
telkinlerdeki hemen hemen tüm ney sesleri aynı.nedendir diye çok merak ettim....

hayatimdegisti 18-03-2009 06:45 PM

Alıntı:

münzevi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 312656)
merhabalar,
telkinlerdeki hemen hemen tüm ney sesleri aynı.nedendir diye çok merak ettim....

Burada aslolan telkinlerdir.Yani içinde okunan telkin metnidir..
Ney yada diğer müzikler sadece bir araç...
Dolayısı ile kullanılan ney müziğinin ayrıca bir etkisi yoktur.

burcudd 16-04-2009 02:49 PM

Cevap: Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz

Herkese Merhaba,

Siteyi gecen sene kesfetmistim, dinlemeye de baslamistim ama, zaman problemim oldugundan devam ettiremedim.
Bu sefer kararliyim :)
Tum gun calisiyorum ve yogun telefon trafigi ve is yerimin durumundan dolayi ne kulaklik ne de bilgisayardan dinleyemiyorum. Aksam eve gidip is guc halledecegim derken saat oluyor 21:00. Anlayacaginiz gunluk 8 saat dinleyebilme gibi bir luksum yok. Sartlarimi cok zorlasam 4 saat dinleyebilirim. Bu sure yeterli olur mu?
Anladigim kadariyla ilk 2 hafta cok onemli. Bu sure icinde 1-2 gun dinlemezsek butun caba bosa mi gitmis olur?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:33 AM.