Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Nasıl Dinleyebilirim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=439)

yeaktha 31-07-2009 09:51 PM

Cevap: Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz

SLm..Ben yakLaşık 5 ay önce ego güçLendirici ve suçLuLuk duyguLarı teLkinLerini dinLemiştim bir arkadaşım yoLLamıştı bana,düzenLi dinledim ama baş ağrısı,sinirLiLik yaptı.Bende dayanamadım bıraktım şimdi yeniden başLadım ama aşırı sinirLi oLuyorum bu zamanLa geçer mi??
Yeniden ego güçLendirici ve suçLuLuk duyguLarıyLa başLadım..yardımcı oLursanız sewinirim..

yeni bir hayat 31-07-2009 10:33 PM

Merhabalar yeaktha;

Telkinlerin dalgalanma süreci ilk başlarda normal bir durumdur..Özellikle suçluluk duygusu telkini bu tarz etkiler yapabiliyor..fakat etkisi geçicidir,sadece biraz sabretmeniz gerekir..Rehber bölümümüzü ve Etkilerini ilgili konu başlıklarından incelerseniz,benzer durumları pekçok üyemizin de yaşadığını göreceksiniz...

Sevgiler..

Houner 14-09-2009 09:01 PM

peki ben birşey soracaktım günde 8-9 hatta ,10 saatlerden bahsediliyor ben o kadar telkinlere zaman ayırabileceğimi (en azından her gün) sanmıyorum ne kadar yararı olur daha az dinlersem

inci gül 26-09-2009 04:27 PM

ben de 3-4 gndür dinlemeye başladım önceliği ego ve kendine güvene verdm.listem şöyle ego güven güçlendirici,ego güçlendirici(bu arada bu ikisi aynı şeymi )depresyon,suçlluk ve başkalarıın d. ö. şeklinde ,bide süreleri 7 ve 10 dk arasında değişiyo acaba eksiklik varmıdır teşekkürler

hayatimdegisti 27-09-2009 12:31 AM

Alıntı:

Houner Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 476287)
peki ben birşey soracaktım günde 8-9 hatta ,10 saatlerden bahsediliyor ben o kadar telkinlere zaman ayırabileceğimi (en azından her gün) sanmıyorum ne kadar yararı olur daha az dinlersem

Daha az da dinleyebilirsiniz.Bu kişiye göre değişir sadece günde 1-2 saat dinleyip de etki görenler vardır.Biz cabuk etki etmesi için ilk etapta çok dinlemeyi öneriyoruz.

Alıntı:

inci gül Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 492062)
ben de 3-4 gndür dinlemeye başladım önceliği ego ve kendine güvene verdm.listem şöyle ego güven güçlendirici,ego güçlendirici(bu arada bu ikisi aynı şeymi )depresyon,suçlluk ve başkalarıın d. ö. şeklinde ,bide süreleri 7 ve 10 dk arasında değişiyo acaba eksiklik varmıdır teşekkürler

Öncelikle ego ve suçluluk önermekteyiz.Telkinlerin uzunluklarının o civarlarda olması lazim.

aytaçhoca 20-10-2009 11:24 PM

Cevap: Ynt: Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz

merhabalar, ben şimdilik sadece 1 suçluluk ve 1 de ego güçlendiriciyi uyurken dinliyorum.yani sadece doğa versiyonlarını birer olarak dinliyorum.bir yanlışlık var mı acaba?

paradigmshift 17-11-2009 06:14 PM

merhaba ben bütün siteyi taradım sayılır.fakat şu soruya net bi cevap bulamadım. ben zinde ve erken uyanmak ile başladım.şu an en acil problemim bu. fakat anlayamadığım şey şu. mesela günde 8-10 saat arası tavsiye etmişsiniz. fakat ben bir oturuşta 8-10 saat bunu dinleyecek bir iş yapmıyorum. örneğin 1 saat dinleyip 2 saat ara verip tekrar 1 saat dinleyerek 8 saati tamamlamam doğru ve etkili olur mu? yani 8 saati gün içinde aralıklarla dinlesem olur mu?
şimdiden teşekkürler.harika bir site emeğinize sağlık.şimdiden fazlasıyla inanıyorum.etkileri de yazacağım

derya hanim 12-12-2009 05:29 PM

Bende cabuk etkilerini gordum .Ben de az dinliyorum sucluluk ve egoyu az dinleyebildigim icin 15 gune cikardim ayrica uyku sorunum oldugu icinde geceleri sadece erken uyanma doga sesini dinliyorum aaaaa bir bakiyorum uykum geliyor uyuyor ve erkenden uyaniyorum.Geceleri , erken uyanma doga sesi tek basina cok etkili oluyor en kisa zamanda uykumdada dinlicem

chaylak 29-12-2009 07:10 PM

ben 1 haftadır ego güçlendirici ve suçluluk telkinlerini dinliyorum. baş ağrısı diyemeyeceğim ama başımda bir dolgunluk hissi bir ağırlık hissi dışında bir değişiklik yok. gündüzleri sadece suçluluk hissi ( ortalama 7-8 saat ), gece uyurken de sadece ego güçlendirici ( 7-8 saat ) telkini dinliyorum. Acaba dinleme şekli doğru mu ? yoksa bir ondan bir öbüründen şeklinde sıra ile dinleme şekli mi daha etkili. üçüncü bir telkini eklemek için çok mu erken. eğer ekleyebilirsin şeklinde bir cevap verirseniz o zaman nasıl bir dinleme şekli önerirsiniz ?

tanayy 31-12-2009 07:40 PM

telkin muzigi dinlerken mesela egoda sadece klasik muzigi,ya da sanat muzigini dinleyebilirmiyiz yoksa hepsini mi dinlemeliyiz?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:34 AM.