Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Nasıl Dinleyebilirim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=439)

shamanic 05-09-2008 03:32 PM

Ynt: Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz

merhabalar azarrath..

iki farklı ses duyman normal çünkü; telkinlerin içerisine ilave olarak mutluluk telkini eklenmiştir..

her iki sesde atakan bey e aittir..

iyi dinlemeler dilerim..

sevgiler..

dilara53 07-09-2008 01:42 PM

valla arkadaşlar şunu söylemeliyim ben önce kilo vermeyle başladım yaklaşık 3 gün oluo mide bulantısı başağrısı gibi belirtileri hissetmeye başladım wave wave ama bu kadar kısa sürede olmasında bi anormallik olabilir mi?? şimdiden teşekkürler utananadam

MuminOKAN 07-09-2008 01:44 PM

Alıntı:

dilara53 Nickli Üyeden Alıntı
valla arkadaşlar şunu söylemeliyim ben önce kilo vermeyle başladım yaklaşık 3 gün oluo mide bulantısı başağrısı gibi belirtileri hissetmeye başladım wave wave ama bu kadar kısa sürede olmasında bi anormallik olabilir mi?? şimdiden teşekkürler utananadam

herhangibir anormallik yok dinlemeye devam edin. gayet güzel haberler bunlar sapkal89
değişimlerden haberdar etmeyi unutmayın super

dilara53 15-09-2008 04:58 PM

y789 f678h wave s456 cilgin897 cilgin897 blissy çok olumlu gelişmeler var valla ben 62 kiloydum 59 kilo oldum gerçekten arkadaşlar mucize gibi birşey...inşallah herkess sonunda amacına ulaşırr.sabırr sabırr sabırrr !! ttli3

ipek89 21-09-2008 06:45 PM

ya ben yeni oldum bu telkin sitesine ama telkin dediğin sesli konuşma olarak olur bu sadece ses bunun hiçbir işe yaracağını sanmıyorum.hatta dinledim ama bnde hiçbi değişiklik yok hala sosyal fobim war malesef.off ne umdum ne buldum yaa:(:(:'(

shamanic 21-09-2008 08:23 PM

merhabalar sevgili ipek yanımıza hoşgeldin..

telkinler farklı başlıklar altında değişik katagorilerde incelenir..

bir çok telkin çeşidi vardır..

burada olan telkinler subliminal kayıt yöntemi ile hazırlanmıştır..

amaç önyargılarımızın esiri olmadan direkt olarak bilinçaltımıza ulaşabilmektir..

burada yapılan bu farklı ve önemli çalışmaları anlayabilmek için bilinçaltı ve subliminal alanları biraz inceleyerek
elimizdeki değerli gücü farkındalıkla kullanmakta yarar vardır..

pek çoğumuz senin gibi bu şaşırtıcı güç karşısında şaşkınlığa uğramış..
ancak pek çok bilimsel alanda yapılmış çalışmaları inceledikçe imkansız olmadığının farkına varmışızdır..

yaşamlarımızda ki değişim ve gelişmelerde bunun kendimize ispatı olmuştur..

bu yöntem şu anda dünyada değişim için kullanılan en pratik yöntem..

buradaki telkinler ile veya farklı çalışmalarla en kısa sürede amaçladığın huzurlu başarılı hayatı yaşaman dileklerimle..

sevgiler..

kemalcan 16-10-2008 12:42 AM

Merhaba bence önce olmazsa olmaz kendine güven telkinidir.Toplum karşısında kendine güvenen bir birey zaten bir çok problemi aşmıştır.

av.ebru 27-11-2008 12:25 PM

Merhaba

Doğum sonrası depresyon geçiriyorum

Telkinleri hangi sıra ile dinlemeliyim

Ayrıca malum doğumdan kalan kilolarımı da vermek istiyorum..

Bana bir liste yapmanız mümkünmüdür ( hangilerini ne kadar süre dinlemem gerektiği konusunda)çünkü ben içinden çıkamadım.. Ve burada bulduğum tüm telkinleri winamp a alıp dinliyordum kafam oldukça karışmış vaziyette şaşkın

Belgin ∞ 27-11-2008 12:31 PM

Merhaba Ebru.Öncelikle yanımıza hoşgeldin.

Telkınlere öncelikle suçluluk+ego yla başlaman tavsiyedir.Arka arkaya atabilirsin dinlediğin programa.Gece uyurken dinleme imkanın varsa su sesli telkinleri tavsiye ederim,rahatsız olmaman açısından.Bu şekilde 15 gün kadar sabit olarak dinleyebilirsin.Daha sonra ihtiyacınıza göre depresyon dünde kaldı telkinini ekleyebilirsin.

Sevgiler.

av.ebru 27-11-2008 02:03 PM

Teşekkür ederim :)) girlhaha Önce depresyon sonra kilo sonra artık ne gerekiyosa :))
Birde bişey sormak istiyorum ben hipnoz cdleride satın almıştım ama şu an dinleme fırsatım olmuyor..Orada 21 gün dinlemem gerektiği söylendi çünkü öğrenme 21 günde oluyormuş..Ama sonrasında cdleri hazırlayan psikolog hanım CD ler çok olduğundan her gün birini seçip dinleyebileceğimi böylece 2-3 ay dinlememi, "önemli olanın beyne her gün olumlu bir mesajın gitmesi olduğunu " söyledi..Sizde özellikle 15 gün süre verilmiş olmasının bir anlamı varmı :))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:13 AM.