Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Mutluluk ve Yaşama Sevinci

Uyarılar

Koşulsuz Seviliyor musunuz?

Serbest Kürsü ve Mutluluk ve Yaşama Sevinci Koşulsuz Seviliyor musunuz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Siz kızlara ne kadar naz yapma desem de, bu sizde asla bitmeyecek bir çekirden inanç olmuş, artık dna'nıza işlemiş bu :D O yüzden, bari kısa süreli naz yap diyorum :D Mesela 1 gün falan değil de, birkaç dakikalığına. Hatasını anlayıp ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Mutluluk ve Yaşama Sevinci telkin cd indir izle İstanbul Mutluluk ve Yaşama Sevinci nerededir kimdir Mutluluk ve Yaşama Sevinci çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mutluluk ve Yaşama Sevinci hipnoz Mutluluk ve Yaşama Sevinci olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mutluluk ve Yaşama Sevinci hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mutluluk ve Yaşama Sevinci kuantum düşünce kitap haberi

Koşulsuz Seviliyor musunuz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-12-2011, 11:16 PM   #21 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about
Standart Cevap: Koşulsuz Seviliyor musunuz?

Siz kızlara ne kadar naz yapma desem de, bu sizde asla bitmeyecek bir çekirden inanç olmuş, artık dna'nıza işlemiş bu :D O yüzden, bari kısa süreli naz yap diyorum :D Mesela 1 gün falan değil de, birkaç dakikalığına. Hatasını anlayıp senden özür dileyene, gönlünü alana kadar.

Ama gerçek hatasını anlamasını nasıl sağlayabilirim diyorsan, dediğim gibi o birden olabilecek bir şey değil. Yavaş yavaş öğrenecektir.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-12-2011, 11:20 PM   #22 (permalink)
Yüzbaşı

405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

Alıntı:
lavinya10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bir de diyor ki bana, ben sürekli ona karşı çıkıyomuşum, hiç bi dediğine önce karşı çıkmadan 'tamam' demiyomuşum. Bi yere gitme dediğinde hiç tamam dememişim,hep dik kafalılık yapmışım,o yüzden o da böle tepkiliymiş :(
Bu yazını yeni gördüm. Evet aslında burada hata sende olabilir. Eğer gerçekten aranızda böyle bir sorun varsa, yani o haklı olduğu durumlarda bile sen ona böyle dikleniyor, sadece inat uğruna aklına geleni yapıyorsan o haklı.

Hem gerçekten öyle olmasa bile, ona diklenme. Ona önce sen saygı göster. Onun fikirlerini dinlemezsen, onu küçümsediğini düşünür. Fikirleri yanlış olsa da, önce onun fikirlerine saygı duyduğunu ona belli et. Eğer sen ona diklenirsen, o sana saygı göstereceği varsa da bunu saklar. Sana saygı göstermez.

Bu durumda iş önce sende başlıyor. Önce sen ona saygı göster. Ona istediklerini ver. Ona sor ve onu dinle. Fikirlerini al ve uygula. Bunu yaptığın zaman direk olarak yumuşayacaktır. Sonrasında senin tek başına aldığın kararlarda sana daha çok saygı duymaya başlayacaktır. Bir de sen bir fikir aldığında ona danışırsan, o fikir aklına yatmasa bile, sırf sen ona sorduğun için bile izin verebilir.

Şimdilik yapman gerekenler bunlar. Yavaş yavaş sonuca ulaşacaksın :)
Alt 03-12-2011, 11:34 PM   #23 (permalink)
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
juger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu yazını yeni gördüm. Evet aslında burada hata sende olabilir. Eğer gerçekten aranızda böyle bir sorun varsa, yani o haklı olduğu durumlarda bile sen ona böyle dikleniyor, sadece inat uğruna aklına geleni yapıyorsan o haklı.

Hem gerçekten öyle olmasa bile, ona diklenme. Ona önce sen saygı göster. Onun fikirlerini dinlemezsen, onu küçümsediğini düşünür. Fikirleri yanlış olsa da, önce onun fikirlerine saygı duyduğunu ona belli et. Eğer sen ona diklenirsen, o sana saygı göstereceği varsa da bunu saklar. Sana saygı göstermez.

Bu durumda iş önce sende başlıyor. Önce sen ona saygı göster. Ona istediklerini ver. Ona sor ve onu dinle. Fikirlerini al ve uygula. Bunu yaptığın zaman direk olarak yumuşayacaktır. Sonrasında senin tek başına aldığın kararlarda sana daha çok saygı duymaya başlayacaktır. Bir de sen bir fikir aldığında ona danışırsan, o fikir aklına yatmasa bile, sırf sen ona sorduğun için bile izin verebilir.

Şimdilik yapman gerekenler bunlar. Yavaş yavaş sonuca ulaşacaksın :)
evet ona karşı biraz tepkili olduğum doğru. Geçmişte onu çok da yargıladım,hareketlerini falan bazen bende çok yargıladım. Ama artık değişiyorum ben. Onu olduğu gibi kabul etmeyi öğreniyorum:)
Yalnız şöle bi sorun var, evet dikkafalıyım biraz eskiden onu dinlemeyip giderdim. Artık gitmiyorum daha kötü olmasın diye, önce sinirlenip kavga çıkarıyorum niye hep bölesin falan diye, sonra onun dediği oluyo :D Ama gene de hiç sorgulamadan tamam demiyosun diye, önceden hiç dinlemezdin zaten diyo.

Alıntı:
Siz kızlara ne kadar naz yapma desem de, bu sizde asla bitmeyecek bir çekirden inanç olmuş, artık dna'nıza işlemiş bu :D O yüzden, bari kısa süreli naz yap diyorum :D Mesela 1 gün falan değil de, birkaç dakikalığına. Hatasını anlayıp senden özür dileyene, gönlünü alana kadar.

Ama gerçek hatasını anlamasını nasıl sağlayabilirim diyorsan, dediğim gibi o birden olabilecek bir şey değil. Yavaş yavaş öğrenecektir.
Ama o da istediği olmayınca aynı şekilde uzatıyor,sonra hiçbişey olmamış gibi arıyor falan. Siz erkekler de neden hep sorunları konuşmaktan kaçıyosunuz

Önerilerini uygulamaya çalışıcam, önce ben ona saygı göstericem. Bi süre dikkafalılığı bırakıp tamam dicem. Biraz yumuşasın bakalım :)

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-12-2011, 11:37 PM   #24 (permalink)
Yüzbaşı

484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Arasam mı acaba hadi öp barışalım dediğinde baya sinirliydim öpmüycem de barışmıcam da sen benm isteklerimi anlayana kadar dedim ve kapadım :( ama napim özgür olmak istiyorum,onu severken de özgür olmak istiyorum,anlaşılan sabretmem lazım :(

Alt 03-12-2011, 11:44 PM   #25 (permalink)
Yüzbaşı

Hiçbir şey olmamış gibi arıyorsa ne güzel işte, kin tutmuyor demek ki. Kin tutmayan insan çok azdır. Çünkü bunun için insanın içinin temiz olması gerekir. Onun yüreği temiz ki, kin tutmuyor.

Aslında sana saygı da gösteriyor. Ama sen ona dinlendikçe bunu saklıyor. Zamanında ona karşı gelip, onu dinlemeyip yeterince yıpratmışsın. Ama şimdi madem yine onun istediği oluyor, o zaman onun istediği şekilde olsun. Onun fikirlerine uyarsan, dediği bir şeyi uygular ve ona fikirlerinin işe yaradığını söylersen, zamanla yumuşayacaktır. İçinde sakladığı saygıyı sana yansıtmaya başlayacaktır.

Ama bu zamanla olacak bir şey.
Alt 03-12-2011, 11:53 PM   #26 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
Hiçbir şey olmamış gibi arıyorsa ne güzel işte, kin tutmuyor demek ki. Kin tutmayan insan çok azdır. Çünkü bunun için insanın içinin temiz olması gerekir. Onun yüreği temiz ki, kin tutmuyor.

Aslında sana saygı da gösteriyor. Ama sen ona dinlendikçe bunu saklıyor. Zamanında ona karşı gelip, onu dinlemeyip yeterince yıpratmışsın. Ama şimdi madem yine onun istediği oluyor, o zaman onun istediği şekilde olsun. Onun fikirlerine uyarsan, dediği bir şeyi uygular ve ona fikirlerinin işe yaradığını söylersen, zamanla yumuşayacaktır. İçinde sakladığı saygıyı sana yansıtmaya başlayacaktır.

Ama bu zamanla olacak bir şey.
evet yüreği çok temiz bunu biliyorum. Bana kızarken bazen kahkahalara bile boğulabiliyoruz,eskisi gibi ciddi kavgalar etmiyoruz. Bazen çocuk gibi oluyor. Bana izin vermediğinde üzüldüğünü de biliyorum ben üzüldüm diye.
Ama işte bu artık aramızda bi iddialaşma gibi olduğu için, yalnızca bu konuda anlaşamıyoruz. Diğer konularda ruh eşim gibi diyebilirim.
Sırf sen tamam demedin diye ben izin vermedim diyor o da bazen senin dediğin gibi.. Diğer konularda bana saygı gösteriyor çünkü.

Ben üniversitede okuyorum, arkadaşlarm her gün bi yerlere gidiyorlar. Ben aslında çok gezen biri değilim . Sevgilimle aynı mahalledeyiz zaten genelde onlayım. O futbolcu,başka şehirde,beni görmek için her haftasonu geliyor ama.
Herneyse, arkadaşlarım sürekli fıldır fıldır gezdiği için , beni çağırdıklarında hayır demekten nefret ediyorum. Tabi hep değil, çoğu zaman bende gidiyorum. Sevgilimse başka şehirde sürekli idmanlarda,gezmesi tozması pek olamıyor maalesef, o da gezsin ben kıskanmam :D Biraz da o arkadaşlarım kışkırtıyor beni,ben niye gezemiyorum diye kafayı yiyorum

Alt 04-12-2011, 12:00 AM   #27 (permalink)
Yüzbaşı

Arkadaşlarının seni bu şekilde kışkırtmalarına izin verme. Bunu yapsalar bile onları dinleme. Senin iyiliğini düşünen bir insan bunu yapmaz çünkü.

Zaten artık yapman gereken şeyi biliyorsun. Küçük bir hata yaptın. Şimdi bu hatayı şansa dönüştürme zamanı. Negatifi pozitife dönüştürme zamanı. Başarılar sana :)
Alt 04-12-2011, 12:04 AM   #28 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
Arkadaşlarının seni bu şekilde kışkırtmalarına izin verme. Bunu yapsalar bile onları dinleme. Senin iyiliğini düşünen bir insan bunu yapmaz çünkü.

Zaten artık yapman gereken şeyi biliyorsun. Küçük bir hata yaptın. Şimdi bu hatayı şansa dönüştürme zamanı. Negatifi pozitife dönüştürme zamanı. Başarılar sana :)
yani onlara hayır gelemem maalesef diyince bazen üstüme geliyor,az da olsa aşağılanıyo gibi oluyorum,sevgilisi izin vermiyomuş amaan falan diolar sanki

Bi süre dediklerini yapıcam ve önce ben onu olduğu gibi kabul etmeyi öğrenicem. Sinir olsam da, gezemiyorum die üzülsem de ,yapacak bişey yok,sabrın sonu selamettir demi

Alt 04-12-2011, 12:17 AM   #29 (permalink)
Yüzbaşı

gezemiyorsun diye üzülürsen bu yine sana zarardır. bunda da vardır bir hayır diye düşüneceksin. sonuçta gezmek şuan hayatın için en önemli olay değil. sadece, gezersen daha iyi olur. he bir de sevgilinin rızası ile gezersen lokum olur. bunu da sen yapacaksın. çok az sabır, birazcık gayret, %100 knor
Alt 04-12-2011, 12:22 AM   #30 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
gezemiyorsun diye üzülürsen bu yine sana zarardır. bunda da vardır bir hayır diye düşüneceksin. sonuçta gezmek şuan hayatın için en önemli olay değil. sadece, gezersen daha iyi olur. he bir de sevgilinin rızası ile gezersen lokum olur. bunu da sen yapacaksın. çok az sabır, birazcık gayret, %100 knor
tamam gezemediğim için üzülmücem :D evde de kendimi eğlendirmeyi, arkadaşlarımın evime gelmesini sağlıycam
tabi ki en önemli olayı değil,hiç bi zamanda olmadı. Sevgilimle de yeterince geziyorum zaten,ama insanın içinde kalıyor biraz da arkadaşlarıyla gezemeyince.

sondaki benzetmenize çok güldüm ya:D bence çok az değil baya bi sabır gerekiyor onun bu kalıplamış düşüncesini değiştirmek için ama olsun, ona değer

Bookmarks