Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Kuantum Düşünce

Uyarılar

Kuantum Düşünce kuantum düşünce gücü, kuantum düşünce teknikleri, şanal kuantum düşünce, kuantum düşünce teknigi, kuantum düşünme, kuantum düsünce, kuantum düşünce nedir, kuantum düşünce kitap, kuantum düşünce tekniği, kuantum fiziği düşünce, kuantum düşünce, kuantum ve düşünce, kuantum duşunce, kuantum düşüncesi, kuantum düşünce şanal günseli, kuantum düşünce tekniği şanal, kuantun düşünce, kuantum düşünce grubu, kuantum düşünce gurubu, kuantun düşünce tekniği, kuantum düşünce tarzı, kuantum düşünce tekniği nedir, kuantum düşünce yöntemi, kuantum düşünce kitabı, kuantum düşünce sanatı, kuantum düşünce tekniği kitabı, kuantum düşünce tekniği eğitimi, kuantum düşünce tekniği kitap, kuantum düşünce seminerleri, kuantum düşünce merkezi, kuantum düşünce ve yaşam merkezi, kuantum düşünce nasıl uygulanır, kuantum düşünce tekniği nasıl uygulanır, kuantum fiziği ve düşünce, kuantum düşünce sistemi,

kuantum dokunuş tekniği

Alternatif Kişisel Gelişim ve Kuantum Düşünce kuantum dokunuş tekniği Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız redflower elbette yalnız değilsin.. hayal ablamın dediği gibi senden gelecek bilgi aktarımı için beklemeye geçmiştik.. ben kitabı okumadım ve konuyla alakalı detaylı bilgiye sahip değilim.. okunacaklar listeme aldım ama 1 aydan önce olmaz.. onun için sizlerin aktarımlarını okuyarak ön bilgi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kuantum Düşünce telkin cd indir izle İstanbul Kuantum Düşünce nerededir kimdir Kuantum Düşünce çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kuantum Düşünce hipnoz Kuantum Düşünce olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kuantum Düşünce hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kuantum Düşünce kuantum düşünce kitap haberi

kuantum dokunuş tekniği

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-03-2008, 01:18 AM   #11 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: kuantum dokunuş tekniği

redflower elbette yalnız değilsin..
hayal ablamın dediği gibi senden gelecek bilgi aktarımı için beklemeye geçmiştik..

ben kitabı okumadım ve konuyla alakalı detaylı bilgiye sahip değilim.. okunacaklar listeme aldım ama 1 aydan önce olmaz..
onun için sizlerin aktarımlarını okuyarak ön bilgi alacağım..

nefes konusu ile ilgili olarak eklemek istediğim bir şey var..

nefes çeşitlerini 5 kategoriye ayırabilriz..
bunların kullanım şekli birbirlerinden farklıdır..

pasif
yarı aktif
aktif
ekstra aktif
ve süper aktif..

örneğin reiki enerjisi ile çalışırken pasif bir nefese ihtiyaç vardır..
spor ve opera sanatçılarının ise aktif nefese..

pasif nefes ormanda yürüyüş yapmaya benzer.. nefesle ilgilenmezsin.. ağaçlar gibi.. toprak gibi doğal bir şekilde nefes alırsın ..

semi-pasif nefes.. okyanus gibi olursun.. dalgalar misali.. nefesinin gelip gittiğini düşün.. gözlerin kapalı olarak bunu yaptığında hissedersin..

semi-aktif nefes... daha fazla nefes almak ve kapasiteyi yükseltmek için bedeni tetikleyen nefes alma biçimi..
hiç ara vermeden tam bir daire çizerek alış ve veriş noktaları aynı olacak şekilde yapılır..
(ağızdan aldındıysa ağızdan verilecek.. burundansa burundan verilecek )
aynı zamanda uygulayana rahatlamada sağlayan bir yöntemdir..
hayal ablamın anlattığı yöntem budur.. nefes al boşluk nefes ver boşluk ..
yogada yer alan bir yöntemdir.. yogik nefesleri uzun süreli kullanmak
pek tavsiye edilmez .. nedeni nefesi tutarak yaşamın üzerimizden akmasını engelleriz..

nefes veriş nefes alıştan uuzn olduğunda kişi dinginliğe doğru yol alır..
bunu kişi stresli olduğunda panik atak krizi geçirmeye başladığında yada çok heyecanlandığında
ilk yardım nefesi olarak uygulayabilirsiniz..

aktif nefes .. enerjimizi konntrol edebilmemiz nefesimizin kontrollü ve sistemli bir şekilde alınmasıyla olur..
böylelikle nefesi özel nedenler için kullanabilir hale geliriz.. (şifa çalışmalrı ..v.b .. )

ekstra aktif nefes.. bazı özel metotlar kullanılarak enerjinin yükselmesini sağlar..
şarkı söylemek te bunalrın arasındadır.. kendini ifadeye yönelik tüm teknikler yüksek enerji yaratır..
dans ve şarkı ve ritim şeklindeki ritüellerin çok olmasının sebepleri arasındadır..

süper aktif nefes.. katartik nefes sistemini içeren.. derin ve yüksek farkındalık düzeyinde tecrübeler kazandırır..
duygusal ve zihinsel blokajların açılması ile yaşamda muhteşem değişikliklerin olmasına vesile olur..

yalnız nefes konusu çok önemlidir.. bu tarz çalışmalar yaparken sisteme uygun hareket etmeli eski yanlış nefes alışımızın devreye girerek
kendimize iyilik yerine kötülük yapmamalıyız.. bu durumda aceleci olamamk gerekiyor.. her basamağın üzerinden sırayla ve yeterli tecrübe elde edilene kadar
durmak gerekir... çünki nefes açıldığında zihinsel fiziksel ve ruksal düzeyde bir transformasyon geçiririz..

çok uuzn oldu galiba..
nefes deyince tutamadım kendimi...

daha çok mesaj var okumam gereken şimdilik iyi geceler.. sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 13-03-2008, 10:08 PM   #12 (permalink)
hayalayaz
Guest

redflower cim bugün tüm kitapçılara telefon ettim..kitap erdi göğe çekildi ve mübarek oldu..tüm kitapçılar buna internettte dahil, 5 gün sonra gelir diyorlar..ay nerde bende o sabır..bana koca olcak bu gece olcak..bende inat olsun diye ay biz bir gurubuz ve bu kitap uygulamalı şifa tekniğiymiş..hepimiz koskoca izmirde aradık bulamadık dedim..getirtsinler 20 şer tane..bu gün işim vardı..hedef belirleyip çabucak gidip almak istedim olmadı..bana beş gün dediler ama yarın ne yapar ne eder 20 tane olmasa bile bir kaç taneyi getirirler..öğleden sonraya kadar..ilgilenmediğimi düşünme diye yazdım..ilgileniyorum ..saygılı sevgiler
Alt 14-03-2008, 01:25 PM   #13 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

shamanic çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.haklısın ben biraz fazla zorluyorum nefes konusunda kendimi.kalp atışlarım bile çok etkilendi bu durumdan.(sanırım sigarayı bırakmam gerek)ben en zor kısımdan başladım.Yavaş yavaş ilerlemem gerekirken ateşli nefes tekniklerinden başladım ve hüsran oldu.şimdilik hergün yarım saatimi ayırıyorum azda olsa etkilerini göstermeye başladı ve bu beni heyecanlandırıyor.İyiki uzun uzun yazmışsın birkaç kere okudum ve yanlışlarımı gördüm tekrar teşekkür ederim.Sevgiler
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2008, 01:29 PM   #14 (permalink)

Redflowers

2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

hayal ablacım(abla diyebilirim di mi)kitaba yoğun ilgi var haklısın.Site adı vermem doğru olur mu bilmiyorum ama ben kitaptürk ten alıyorum tüm kitaplarımı ulaşım süresi 2 günü geçmiyor.İlgilenmediğin aklımdan dahi geçmez.Artık biliyorum ki her yardım talebimde benımle birlikte olan sizler varsınız ve iyiki varsınız.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Alt 14-03-2008, 01:44 PM   #15 (permalink)

Redflowers

Bu arada hayal ablacım mesajları gözden geçirirken bunu neden öğrenmek istiyorsun diye sormuşsun gözümden kaçmış.Kendimi uzun zamandır çok bitkin ve amaçsız hissediyorum.Tüm enerjimi uyku alıp götürüyor.Bir çare olur umuduyla bu yola başvurdum.Dediğim gibi hergun yarım saat çalışıyorum ve etkisini göstermeye başladı.Ama önerilerine açığım.
Alt 14-03-2008, 02:41 PM   #16 (permalink)
hayalayaz
Guest

canım benim çarşıdan şimdi geldim, izmirde ayağımın deymediği yer kalmadı..kitap kimsede yok..hatta bir kitapçı dün telefon ettiler 20 tane falan istiyorlar..dedi ..canıma değsin..ama kitap yok.eve gelirken izmiri terk etmeye karar vermiştim..sonra vazgeçtim...benim intenetten bulduğum kitapçıda kağnıyla gönderecek herhalde 5 günde gelir dedi..iyide bende o sabır nerdeeeee..şimdi senin dediğin yere bi bakayım..en azından pazartesi elimde olur..çalışmaya başladığına sevindim..hangi enerji olursa olsun..kişisel gelişim ve bilinçaltı çalışmalarına ivme kazandırıyor..bize farkındalıklarımızı geliştirme imkanı sunuyor..ayrıca yapılan nefes teknikleri fiziksel fonksiyonlarımızı dengeliyor..yani fayda üzerine fayda..çok iyi bir karar vermişsin sadece öğrendiğin nefes teknikleri, eğer dikkat problemin varsa , inşallah yoktur..dikkat problemlerini ortadan kaldırıyor..şifa vermekten çok, önce nefes çalışmalarına, önem ver gerisi zaten gelişecektir..dediğim gibi kitabı okumadım ama tekniğin en önemli parçası enerjiyi nefesle yoğunlaştırmak diye düşünüyorum...bana rahatlıkla abla diyebilirsin ...öyle zannediyorumki anneleriniz benden gençtir yani teyze olabilecek yaştayım....eğer hüviyetteki tarih gerçek doğum tarihim olsaydı bu gün 50 yaşında olacaktım....hüviyete göre bugün benim doğum günüm..malum bizim jenerasyonun hüviyetinde başak yazar anaları başka söyler..benim şikayetim yok senede iki sefer doğum günü çocuğu olup şımartılıyorum..ah birde bayaramlar 4 olsa... .sevgiler
Alt 14-03-2008, 02:57 PM   #17 (permalink)

Redflowers

Doğum günün kutlu olsun ablacım iyiki varsın biliyorum bu sözü çok duymuşsundur aslında daha fazlasını hakediyorsun!Benim yüzümden bir sürü zahmete girmişsin eksik olma sevgiler
Alt 14-03-2008, 03:05 PM   #18 (permalink)
hayalayaz
Guest

evet senin yüzünden, ama iyiki senin yüzünden oldu..keşke hep birilerinin yüzünden faydalı şeyler olsa..senin dediğin yere girdim, bir de iletişim telefonuna telefon ettim..tam böyle kumkuma teyzeler olurya onlar gibi..sonuna kadar tuttum oğlanı.adınıda sordum..bide herhangi bir aksilik çıkarsa kiminle muhatap olduğumu bileyim canım oğlum..dedim...birde ağzından söz aldım yalancı çıkmazsa, yarın kitap elimde..kaç kere bugün vercen kargoya değilmi çocuğum diye sordum, tecrübelerle sabittir böyle yapınca, hani bana söz vermiştin diyerek, telefon açılmasın diye anında yaparlar.. ya ben bir cadımıyım..olsun kendimi seviyorum
sağol balam ben pek doğum günü kutlamam ama yılda iki kere arkadaşlarım tarafından şımartılmak hoşuma gider..haaa birde alışverişin bahanesi oluyor..bu gün çok güzel bir ütü aldım..buhar kazanı falan muhteşem ..dikişlerim harika olacak..ben aslan burcuyum aslında. para harcamak benim için muhteşem bir şeydir...kendime para harcamayı hoş karşılatmak için..ama bu gün benim hüviyetteki doğum günüm dedim.. eve geldim..kendimi çok iyi hissediyorum sayende dışarı çıktım izmirin havası harika ..kordanda aşıklar elele..miting de vardı durdum alkışladım hepsini..sağol ablam yaaa..iyiki dışarı çıktım, çok güzel vakit geçirdim..
Alt 14-03-2008, 03:34 PM   #19 (permalink)

Redflowers

Ablacım çok sevindim iyi şeylere vesile olduğuma.Hem verdiğim sitede faydalı olmuş dört köşe oldum.Cadılık bu devirde işe yarıyor.Tabiri caizse ağlamayana süt yok:)).

Aslanla koç burcu iyi anlaşır o yüzden mi bu kadar çok sevdim ben seni bilmem?
Dilerim yüreğinin iyiliği,temizliği kadar iyi geçer her günün.
Sevgiyle kal.
Hep böyle kal...
Alt 14-03-2008, 06:50 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
8 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elyreiki is an unknown quantity at this point

Ely'den hepinize iyilikler,
Bu konu benimde marakımı cezbediyor. Ama bu aralar pek zaman ayıramayacağımdan ilgilenemiyorum. Kuantum dokunuşun bioenerjinin mutasyona uğramış hali olsa gerek. Duran Türkoğlu kuantum dokunuşu tanıtım amaçlı ücretsiz seminerler veriyor. Sitesinden takip edebilirsiniz. Sürekli seminer düzenliyor.

Selam ve ışık ile...

Bookmarks