Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Kuantum Düşünce

Uyarılar

Kuantum Düşünce kuantum düşünce gücü, kuantum düşünce teknikleri, şanal kuantum düşünce, kuantum düşünce teknigi, kuantum düşünme, kuantum düsünce, kuantum düşünce nedir, kuantum düşünce kitap, kuantum düşünce tekniği, kuantum fiziği düşünce, kuantum düşünce, kuantum ve düşünce, kuantum duşunce, kuantum düşüncesi, kuantum düşünce şanal günseli, kuantum düşünce tekniği şanal, kuantun düşünce, kuantum düşünce grubu, kuantum düşünce gurubu, kuantun düşünce tekniği, kuantum düşünce tarzı, kuantum düşünce tekniği nedir, kuantum düşünce yöntemi, kuantum düşünce kitabı, kuantum düşünce sanatı, kuantum düşünce tekniği kitabı, kuantum düşünce tekniği eğitimi, kuantum düşünce tekniği kitap, kuantum düşünce seminerleri, kuantum düşünce merkezi, kuantum düşünce ve yaşam merkezi, kuantum düşünce nasıl uygulanır, kuantum düşünce tekniği nasıl uygulanır, kuantum fiziği ve düşünce, kuantum düşünce sistemi,

kuantum dokunuş tekniği

Alternatif Kişisel Gelişim ve Kuantum Düşünce kuantum dokunuş tekniği Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız geçen hafta pazartesi geç saatte kanalları karıştırırken bi kanalda güneş tan akdoğan ve duran türkoğlu konuktu.daha önceleri kulaktan dolma bilgilerim vardı ama yayını çok dikkatli izledim ve çok şaşırdım.kuantum dokunuş tekniğiyle ilgili kafamda çok soru işareti oluştu ve internette araştırmaya ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kuantum Düşünce telkin cd indir izle İstanbul Kuantum Düşünce nerededir kimdir Kuantum Düşünce çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kuantum Düşünce hipnoz Kuantum Düşünce olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kuantum Düşünce hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kuantum Düşünce kuantum düşünce kitap haberi

kuantum dokunuş tekniği

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-03-2008, 06:19 PM   #1 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart kuantum dokunuş tekniği

geçen hafta pazartesi geç saatte kanalları karıştırırken bi kanalda güneş tan akdoğan ve duran türkoğlu konuktu.daha önceleri kulaktan dolma bilgilerim vardı ama yayını çok dikkatli izledim ve çok şaşırdım.kuantum dokunuş tekniğiyle ilgili kafamda çok soru işareti oluştu ve internette araştırmaya başladım ve bu siteyi buldum.sanırım en büyük yararı da bu oldu.kitaplar sipariş ettim yarın elimde olucak fakat çok mu yoğunlaştım acaba bu konuda diyorum.aklımdan çıkaramaz oldum.bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım talep ediyorum.şimdiden teşekkür ederim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-03-2008, 06:38 PM   #2 (permalink)

Redflowers

2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Ynt: kuantum dokunuş tekniği

sanırım bu konuyu okuyanlar biraz düş kırıklığına uğradı bilgi yerine bi yardım talebi olduğunu görünce.ama artık kitaplarım geldi ve azda olsa soru işaretleri yerine çakan şimşekler var beynimde.düş kırıklığına uğrattığım için özür dilerim.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Alt 12-03-2008, 06:43 PM   #3 (permalink)
hayalayaz
Guest

hayır düş kırıklığına uğramadım, o proğramı benim ablamda seyretmiş, senin yapacağın paylaşımları bekliyorum..şimdiden teşekkürler..
Alt 12-03-2008, 07:08 PM   #4 (permalink)

Redflowers

İçime su serptin teşekkür ederim.kitap bugun bitti Richard Gordon-Kuantum Dokunuş(şifa verme gücü).Çok akıcı ve öğretici olmasına rağmen benim gibi sabırsız birini biraz zorluyor açıkçası.Çok fazla teknik seçenekleri var ve en eğlenceli olanı seçmeniz en yararlısı diyor yazar.Fakat ben bir günde uygulamaya kalkınca dolayısıyla hayal kırıklığı oldu.Ama atlattım

Kendimi çok fazla şartladığımı söylemiştim.Bunun bana yansıması uykumun çok fazla bölünmesi oldu.Ve korkarım dün gece az kalsın astral yaşıyordum.O kadar anlatamam.

Şimdilik enerjimi sadece büyütmek ve geliştirmek için nadasa bıraktım diyebilirim.Cesaretim toplanınca yeniden denemek istiyorum.Yanlız hissettirmediğin için teşekkürler.
Alt 12-03-2008, 07:27 PM   #5 (permalink)
hayalayaz
Guest

canım benim burada asla yalnız kalmazsın..açtığın konunun okunma sayısına bak..mutlaka seninle ilgilenen olmuştur..ancak konu hakkında kimsenin bilgisi yoksa..konuyu açanın devam eden, paylaşımları beklenir..keşke daha önce yazsaydım..şimdi bende yazdığın kitabı almaya çalışayım..beraber yürümeye çalışalım olurmu...teknik hakkında aşağı yukarı biraz bilgim var ama paylaşacak kadar yeterli değil..yarın kitabı alayım okuyayım paylaşımları birlikte yaparız..
Alt 12-03-2008, 07:48 PM   #6 (permalink)

Redflowers

Kitabı okumanı ve yorumlarını paylaşmanı sabırsızlıkla beklıyor olucam hayalayaz.kabaca özetlemem gerekirse vücuttaki mevcut enerjiyi ellerde toplamak,nefes egzersizlerinden en uygun olanını seçmek ve (en çok zorlandığım ve başaramadığım kısım) ikisini birleştirmek.

Nefesime hakim olamadığım için enerjim ellerimi çok kısa bir süre için ziyaret etmekle kalıyor ve ben sabırsız kişiliğimin yanında inatçılığımı da terkedemediğim için çok yoruluyorum.Umutsuz değilim.Sadece kafamdaki sorulara yanıt bulamıyorum.

Kaç gün devam etmeliyim?
Günde kaç saat yoğunlaşmalıyım?
Nefesim neden söz dinlemiyor:))?
Ve bir mucize olurda hepsini toplayabilirsem enerjimi yaymakta başarılı olabilecek miyim?

Alt 12-03-2008, 08:27 PM   #7 (permalink)
hayalayaz
Guest

ben bu arada nette biraz araştırma yaptım..seminer bilgileri falan var, teknik hakkındada çok az bilgi vermişler, bahsettikleri nefes teknikleri muhtemelen bildiklerimizdir ama açıklama yapmadıkları için, bu konu hakkında çok konuşmak istemiyorum..anladığım kadarıyla tekniği kullanmak için olmazsa olmaz olan nefes tekniklerini iyice öğrenmek ..dolayısıyla en basit olandan başla.. kitabı okuyunca daha iyi şeyler önerebilirim ama..nefes çalışmaları biraz zaman alabilir ..çünkü hiç birimiz doğru nefes alamıyoruz..ilk başta kitabı şimdilik bir yere koy..başucunda dursun..önce en basit nefes tekniğini çalış oda şudur...3 e kadar sayarak nefes al..nefesini tut bir de...sonra nefesini verirken 6 ya kadar say..nefesini tut bir de...
bunu ( 3+1+6+1 ) bunu başlarken 4+1+8+1+ olarakta yapabilirsin..nefesin hangisine yeterse o sayıdan başla..nefes verdiğin süre adığın sürenin iki katı olmalıdır..nefes aldıktan sonra bir saniye tut verdikten sonrada bir saniye tut..buda önemli..yarın ben bu kitabı alırım..tekrar konuşuruz. ama anladığım kadarıyla bio enerjinin adını kuantum dokunuş koymuşlar..makyaj yapmak için kadim bilgiye..bir iki bir şeyde eklemişlerdir...bu çalışmayı dayamnabildiğin kadar yapmalısın..yani..bu nefes alış tekniğine alışıncaya kadar..başın dönebilir..başında ağırlık olabilir ilk zaman..sabırlı olacaksın ve yavaş yavaş yürüyeceksin...ilk yapacağın şey o kitapta yazılan nefes tekniklerinde her hangi birini iyi öğrenmek..şu an itibariyle yapılacak tek şey bu görünüyor..kitap çok kalın değil gibi görünüyor..sabahtan gider alırım ..öğleden sonra hatim etmiş olurum yarın daha rahat konuşuruz olurmu..

hergün çalışmalısın..
şimdilik itibariyle satlerce yoğunlaşman imkansız çünkü alışkın olmadığın bir şey çalışıyorsun..yapabildiğin kadar yap
nefesin söz dinler bu aynı bir çocuğun yeni alışkanlıklar edinmesine benziyor..bizde diyaframı kullanma alışkanlığı edinicez
şifa verebilmek için mucizeye ihtiyacın yok..bu teknikte, başarı doğru nefes alışla orantılı ..onuda çalışarak öğreneceksin..
sen bunu neden öğrenmek istiyorsun..söylersen belki sen öğreninceye kadar sana yardımcı olabilecek başka bir yöntem vardır..( teknik hakkında söylediğim her şey varsayımdır..gerçeği ancak kitabı okuyunca anlayacağım..)
Alt 12-03-2008, 08:36 PM   #8 (permalink)

Redflowers

Hemen hemen aynı fakat kitapta nefes tutmanın doğru olmadığı yazıyor.Kitap çok kalın değil.Ben dün aldım bugun bitti.Kitabı okuduktan sonra kendi fikirlerinde harmanlayıp beni bilgilendirmeni bekliycem.Şimdiden teşekkür ederim.

Sevgiyle kal...
Alt 12-03-2008, 08:38 PM   #9 (permalink)
hayalayaz
Guest

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı
Hemen hemen aynı fakat kitapta nefes tutmanın doğru olmadığı yazıyor.Kitap çok kalın değil.Ben dün aldım bugun bitti.Kitabı okuduktan sonra kendi fikirlerinde harmanlayıp beni bilgilendirmeni bekliycem.Şimdiden teşekkür ederim.

Sevgiyle kal...
yarın okuyayım daha net konuşuruz..
Alt 12-03-2008, 11:58 PM   #10 (permalink)
cicek1973
Guest

Kuantum Dokunuş

Kuantum Dokunuş, öyle sanıyorumki sadece o anı yaşayanların,deneyimleme şansı olanların anlıyabileceği bir yaşam mucizesidir.

Nefes tekniklerini kullanarak beden taraması ile birlikte çakralarımızın renkleriyle güç kattığımız enerjiyi uyguladığımız beden şifaya açılıyor aynı zamanda güzel bir masaj almış gibi zinde oluyor.

Kuantum-Dokunuş bir Öze dönüşüm ( olması gereken hale gelme) uyumlanma tekniğidir. Kemiklere uygulandığında kemiklerin kendiliğinden düzene girdiklerini, bunun bazan gözle görülür halde geliştiğini görürüz. Çünkü kemiklerin nasıl durması gerektiğini bedensel zeka bizden iyibilmektedir.

Kuantum –Dokunuş’un enerji seviyesini yükselttiği bedensel zeka kemikleri olması gerektiği duruma getirecektir.En kolay tarifiyle Kuantum-Dokunuş, iki değişik enerji frekansına sahip bedenin bir araya gelip, enerjisi düşük olanın yüksek olana uyumlanarak şifa sürecini başlatmasıdır.

Kuantum-Dokunuş, yaşam gücü enerjisi için masaj terapistleri: derin rahatlama ve hızlı bir iyileşme sağlıyor derken, Kayropraktisler şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar hala, çünkü kemikler hafif dokunuşla kendiliğinden eriyip olması gerektiği hale geliyorlar. Reiki master'leri ise Kuantum-Dokunuş'un kendi uygulamalarına güç kattıklarını söylüyorlar.

Sevgi şifa enerjisinin transferini sağlayan evrensel bir titreşimdir.

Kuantum Dokunuş için için, işlevi gereği uyumlama tekniği diyebiliriz. Şöyleki: Bir odanın duvarlarına karşılıklı olarak iki sakraçlı saat yerleştirelim, ve değişik yönlerde çalıştıralım. Bir süre sonra her iki saatinde sakraçı aynı yönde çalışıyor

Aynı şekilde: sıcak bölgelerde akşam saatleri bazı yerlere kümelenip düzensizce yanıp sönen ateş böcekleri. Kısa bir süre sonra tek bir ışık olarak yanıp söneceklerdir. Bütün bunlar doğal olarak uyumlanmadır.

Kuantum Dokunuş iki değişik enerji frekansına sahip bedenin bir araya gelip, enerjisi düşük olanın yüksek olana uyumlanarak şifa sürecine girmesidir

Yaşam enerjisi insan zekasının üstünde bir zeka seviyesinde işler ve yaşayanla yaşamayanı ayırt eder.Kuantum Dokunuş , nefesimiz yardımıyla çakralarımızda güçlendirip ellerimizle yönlendirdiğimiz çok güçlü ve hızlı sonuca varan enerji sistemidir.

Evrende varolan ve farkında olmadığımız için yararlanmadığımız bu enerji hafif dokunuşlarlarla kendimizin veya başkalarının enerji frekanslarını yükseltip, vücudun kendi kendisini iyileştirmesine ve yaşam kalitesini arttırmasına aracılık eder.

Kuantum Dokunuş'da Reiki’de olduğu gibi uyumlama yada sembol yoktur sadece bolca pratik gerektirir. Kuantum Dokunuş eğitimi alıp nefes tekniklerini ve el pozisyonlarını öğrenen bir kişi, kendisine şifa verebildiği gibi yanındaki birine yada uzaktaki birine, yada birilerine ( aynı anda birden fazla kişiye şifa gönderilebilir) rahatlıkla şifa gönderebilir. Bu şifa fiziksel bedene olduğu kadar duygusal bedenede etki eder.

Evrensel bir enerji olan sevgi, yaşam gücünün ve her şifanın temelinde olan titreşimdir.

· Şifa konusunda yardımcı olmak tün canlıların özünde vardır.

· Şifa ve şifacılık öğrenilen ve öğretilen bir yetenektir. Ve uygulamalar çoğaldıkca bu yetenekte güçlenir.

· Elimizi değil zihnimizi koyduğumuz yer önemlidir. Düşündüğümüz kişiye odaklanmış olacağız böylece enerjinizde o kişiye yönlenecektir.

· Bizim amacımız kimseyi şifalandırmak değildir, biz sadece şifaya kanal olarak kişnin rezonansını yükseltip bedensel zekasına şifa için gerekli ortamı yaratmaktır. Kişinin bedensel zekası bu enerjiyi nasıl kullanacağını sadece kendisi bilir.

· Sürece inanmak çok önemlidir. Enerjiye yön veremediğimiz gibi onu “acele” modunada getiremeyiz. Şifa bir süreçtir, ve bu süreç bizlerin anlayış ve algısının dışında üstün bir zeka seviyesinde çalışır.

· Biz şifa uygulaması yaptıkca kendimizde şifalanırız.

· Her uygulamacının frekensı değişiktir, ve değişik konularda daha verimli olabilir..

· Şifa uzaktanda yapılabilir ve aynı anda kişiye olduğu gibi bir çok kişiye de gönderilebilir.

· Kuantum-Dokunuş yaşam gücü enerjisi Reiki ve diğer şifa yöntemleriyle kolayca kullanılabilir.

Bookmarks