Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-03-2008, 02:41 PM   #16 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: kuantum dokunuş tekniği

canım benim çarşıdan şimdi geldim, izmirde ayağımın deymediği yer kalmadı..kitap kimsede yok..hatta bir kitapçı dün telefon ettiler 20 tane falan istiyorlar..dedi ..canıma değsin..ama kitap yok.eve gelirken izmiri terk etmeye karar vermiştim..sonra vazgeçtim...benim intenetten bulduğum kitapçıda kağnıyla gönderecek herhalde 5 günde gelir dedi..iyide bende o sabır nerdeeeee..şimdi senin dediğin yere bi bakayım..en azından pazartesi elimde olur..çalışmaya başladığına sevindim..hangi enerji olursa olsun..kişisel gelişim ve bilinçaltı çalışmalarına ivme kazandırıyor..bize farkındalıklarımızı geliştirme imkanı sunuyor..ayrıca yapılan nefes teknikleri fiziksel fonksiyonlarımızı dengeliyor..yani fayda üzerine fayda..çok iyi bir karar vermişsin sadece öğrendiğin nefes teknikleri, eğer dikkat problemin varsa , inşallah yoktur..dikkat problemlerini ortadan kaldırıyor..şifa vermekten çok, önce nefes çalışmalarına, önem ver gerisi zaten gelişecektir..dediğim gibi kitabı okumadım ama tekniğin en önemli parçası enerjiyi nefesle yoğunlaştırmak diye düşünüyorum...bana rahatlıkla abla diyebilirsin ...öyle zannediyorumki anneleriniz benden gençtir yani teyze olabilecek yaştayım....eğer hüviyetteki tarih gerçek doğum tarihim olsaydı bu gün 50 yaşında olacaktım....hüviyete göre bugün benim doğum günüm..malum bizim jenerasyonun hüviyetinde başak yazar anaları başka söyler..benim şikayetim yok senede iki sefer doğum günü çocuğu olup şımartılıyorum..ah birde bayaramlar 4 olsa... .sevgiler