Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) > İngilizce Odası

Uyarılar

İngilizce Odası İngilzce Odası

İngilizce Hakkında ki Sorularınız:)!!!!!!!

Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) ve İngilizce Odası İngilizce Hakkında ki Sorularınız:)!!!!!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: izumi Nickli Üyeden Alıntı her yerden öğrenmem için bişeyler çıkıyor 96 96 OK.bizde çorbaya biraz tuz atalım o zaman Bu arada arkadaşlar akşama doğru a ve an arasınaki farkı sizlerle paylaşacağım...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İngilizce Odası telkin cd indir izle İstanbul İngilizce Odası nerededir kimdir İngilizce Odası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İngilizce Odası hipnoz İngilizce Odası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İngilizce Odası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İngilizce Odası kuantum düşünce kitap haberi

İngilizce Hakkında ki Sorularınız:)!!!!!!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-07-2008, 02:53 PM   #11 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Ynt: İngilizce Hakkında ki Sorularınız:)!!!!!!!

Alıntı:
izumi Nickli Üyeden Alıntı
her yerden öğrenmem için bişeyler çıkıyor 96 96
OK.bizde çorbaya biraz tuz atalım o zaman

Bu arada arkadaşlar akşama doğru a ve an arasınaki farkı sizlerle paylaşacağım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2008, 03:09 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
80 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavifirca is an unknown quantity at this point

bende Cem´e yardimci olmak ve tamamlamak adina kücük bir katkida bulunayim.

Sessiz harflerin okunusuyla ilgili bir kac örnek:

g

(g) gibi okunur :go, gun, get...
(c) gibi okunur :general, gem engine...
(dg) bir arada (c) gibi okunur : badge, edge judge...

y

(ai) GIBI OKUNUR : my, cry, fly...
(i) : MONEY; HAPPY MONKEY
(y) : you, young , yes

r

(r) gibi okunur : Rome, ropee, very...
(r) harfinden önce (a,e, o, i,u) VARSA (R) okunmaz : art, arm car, barn..

Not: Cift sesli harflerle ilgili okunuslarida bir dahaki sefere, yukaridakinin devamida var
mavifirca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2008, 03:24 PM   #13 (permalink)
CeM
Çevirmen

421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Alıntı:
mavifirca Nickli Üyeden Alıntı
bende Cem´e yardimci olmak ve tamamlamak adina kücük bir katkida bulunayim.

Sessiz harflerin okunusuyla ilgili bir kac örnek:

g

(g) gibi okunur :go, gun, get...
(c) gibi okunur :general, gem engine...
(dg) bir arada (c) gibi okunur : badge, edge judge...

y

(ai) GIBI OKUNUR : my, cry, fly...
(i) : MONEY; HAPPY MONKEY
(y) : you, young , yes

r

(r) gibi okunur : Rome, ropee, very...
(r) harfinden önce (a,e, o, i,u) VARSA (R) okunmaz : art, arm car, barn..

Not: Cift sesli harflerle ilgili okunuslarida bir dahaki sefere, yukaridakinin devamida var
ne güzel işte herkes katılsa teşekkürler
mutlaka sorulan sorulara benim cevap vermem ya da bişeyleri konuyu ben açtım diye benim paylaşmam gerekmiyor ki zaten tek başıma yürütmem de zor herkes yardımcı olursa bence daha iyi olur,çünkü ben bişey veririm bazı kişiler anlayamıyabilir.sizler ekleme yaparsınız,düzeltirsiniz,belki bende bilmiyorumdur super(bende günlük konuşmada gramer kurallarını katledenler grubundanım ister istemez bulunduğum bölgede o nedenle yazı dilinede bulaşabilir kusura bakmayın :)

Alt 16-07-2008, 03:43 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
80 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavifirca is an unknown quantity at this point

Cift sesli harflerin okunusu:

ea

1-(i) :bead, beak, beam...
2-(e) :bread, deaht, head...
3-(ei) :great, create,steak...
4-(ö) :earn,learn,earl...
5-(ie) :dear,hear, rear....

ee

(i) : beet, deep, feet, cheek...

ei

1-(ei) : deign, rein, vein...
2-(i) : RECEIVE; deceive, perceive....
3-(ai) : either, meister, eidoscope...

eu

(yu) : Europe, eunuch, eulogy....

ew

1-(yu) : new, few, pew...
2-(uu) (u) : blue crew, fiew...
mavifirca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2008, 03:57 PM   #15 (permalink)
CeM
Çevirmen

ilk olarak günün kelimeleri :)
1-observe : gözetlemek ......The man who abserves us was caught(bizi gözetleyen adam yakalandı)
2-strike:grev(ypm)......................The screenplayers still have been striking in Hollywood(senaristler hala Hollywood'da grev yapmakta(güncel olsun istedim :) ama bitti sanırım grev :)
3-Give up:vazgeçmek.............she gave him up :)

Lesson two(2)
A ve An arasında ki fark;

Arkadaşlar,bugünkü konumuz çok basit a ve an arasında ki fark,
İngilizce de sayılabilen herşeyin önüne a(n) gelitirilir,a ve an in anlamı "bir" demektir dediğim gibi sayılabilen heşeyin önüne getirilir.(cins isimlerin önüne gelir)
-Fakat hangisine a hangisine an getiriceğiz diyebilirsiniz onu şöyle açıklayalım:

A(bir) sayılabilen ve ünsüz ile başlayan(okunuşu ünsüz olan)kelimelerin önüne getirilir örnek a pen,a desk,a universit(dikkat edin ünlü ile başlamasına rağmen yünivörsity şeklinde okunduğu için yani a ile university kelimesinin telafuzu karışmadığı için a kullandık)

An(bir) ise kendinden sonraki harf (okunuş olarak)ünlü ise karışmaması için a ye ek olarak n harfi eklenmesi ile oluşmuştur= an
örnek an exam(a exam şeklinde okursanız a ve exam da ki e'ler birbirine karışıcaktır veya hoş bi telafuz olmayacaktır bu nedenle an koyuyoruz)
not bazı kelimeler de h telafuz edlimediği için yine an kullanırız:örnek an hour(an aur)

an aducation book
a training department
an apple
a book gibi

Dediğimiz gibi tamamen okunuşla alakalı kendinden sonraki kelime ile karışmaması için a ve an şeklinde 2 ye bölmüşler :)

Alt 18-07-2008, 11:54 PM   #16 (permalink)
CeM
Çevirmen

Arkadaşlar şansa ben bu başlığı açtım benim de işlerim çıktı falesef ilgilenemiyorum ama siz yine de sorularını sorun super cevaplarım hatta şimdi bile zar zor zaman bulup yazıyorum işlerimi halledince daha rahat aktarırım bişeyler super

enrol......kayıt olmak
exchange....değiş etmek
responsibility.....sorumluluk

Alt 25-07-2008, 02:15 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kaan101 is an unknown quantity at this point

Sayın Cem bey
Ben lise son sınıf Turizm Otelcilik öğrencisiyim.
Malum bilirsiniz zorumlu stajlarımız oluyor.
Şu sıralarda staj yapmaktayım.
Lise 1 itibaren hep ingilizce gördük biz malum tekrarlamamalar falan filan derken konuşma yeteneğini kaybettim.
En azından su anda başlagınç seviyesinin üstünde olduğmu zanediyorum kendimi fakat Konuşmakta ve yazmakta inanılmaz zorluk çekmekteyim
Neler önerirsiniz ?

Bİr sorum daha var ?
Yaklaşık bir ay sonra eylül civarı 1 2 aylık bir Yurt dışı inglizce kursuna gidicem kısmetse. . .
Bu 1,2 ay bana ne gibi bir katkı yapabilir.
Yorumlarınızı bekliyorum
Saygılarımla,Kaan
kaan101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-07-2008, 08:26 PM   #18 (permalink)
CeM
Çevirmen

Alıntı:
kaan101 Nickli Üyeden Alıntı
Sayın Cem bey
Ben lise son sınıf Turizm Otelcilik öğrencisiyim.
Malum bilirsiniz zorumlu stajlarımız oluyor.
Şu sıralarda staj yapmaktayım.
Lise 1 itibaren hep ingilizce gördük biz malum tekrarlamamalar falan filan derken konuşma yeteneğini kaybettim.
En azından su anda başlagınç seviyesinin üstünde olduğmu zanediyorum kendimi fakat Konuşmakta ve yazmakta inanılmaz zorluk çekmekteyim
Neler önerirsiniz ?

Bİr sorum daha var ?
Yaklaşık bir ay sonra eylül civarı 1 2 aylık bir Yurt dışı inglizce kursuna gidicem kısmetse. . .
Bu 1,2 ay bana ne gibi bir katkı yapabilir.
Yorumlarınızı bekliyorum
Saygılarımla,Kaan
Merhabalar Kaan şöyle bi söz vardır,denize girilmeden yüzme öğrenilmez diye,yabancı dil elbette o dilin konuşulmadığı bir ülkede de öğrenilebilir çok çalışılarak ama yurtdışında geçirilecek olan zaman,özellikle sürekli yabacı dil eğitimi alıyorsanız(mesela bende lise 1den beri ingilizce görmekteyim)sürekli yabancı dil eğitimi alıyordum 3 aylık bir yaz kursuna gitmiştim abd'ye gerçekten dediğin gibi özellikle konuşma,ve dinleme bi de kelime çok gelişiyor.Anlıyacağın çok pratik yapma imkanın var istediğin zaman istediğin özelliğini geliştirebilirsin ama tabii bu tamamen sana bağlı bişey eğer yurtdışına çıktığında sosyal alanlarda çok bunulursan,arkadaş edinirsen vs. gerçekten etkili olur diye düşünüyorum,onun haricinde bazı ingilizce setleri var onlar da gerçekten kendi geliştirmek istiyosan özellikle yazma çok etkili ama dediğim gibi ben ve senin gibi kişiler daha şanslı bence çünkü bende dediğim gibi lise 1 den beri yabancı dil ağırlıklı eğitim almaktayım ve yurtdışında edinceğin tecübe önemli olacaktır münkün olduğu kadar sosyal ortamlarda olmanı ve arkadaş edinmeni,oradaki tv kanallarını izlemeni öneririm...

Alt 27-07-2008, 04:11 PM   #19 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kaan101 is an unknown quantity at this point

Aynı yoldan geçiyoruz =) Desenize :D
Teşekkürler tavsiyeleriniz için . . .
Zaten yurt dışından size e mail atarım gün gün :D
Eğer isterseniz... =)
kaan101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-07-2008, 01:29 AM   #20 (permalink)
CeM
Çevirmen

Ne demek... bekliyorum... mesajlarını super

Bookmarks

Seçenekler
Stil