Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

AŞKTA KİMLERİ ÇEKİYORUM VE NEDEN?

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler AŞKTA KİMLERİ ÇEKİYORUM VE NEDEN? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: DiL_RU_BA Nickli Üyeden Alıntı ben o kadar karaktersiz olsam bende kendimden iğrendim. malesef 2 yıl daha dersimiz var oda bunu kullanıyor hakkımı yediği halde müdürün yalakası olduğu için ses çıkartamıyorum. geçende dayanamadım biraz sesimi yükselttim diye bana bağırıyormusun diye ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

AŞKTA KİMLERİ ÇEKİYORUM VE NEDEN?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-01-2012, 03:19 PM   #51 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 126
89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluuu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: AŞKTA KİMLERİ ÇEKİYORUM VE NEDEN?

Alıntı:
DiL_RU_BA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben o kadar karaktersiz olsam bende kendimden iğrendim. malesef 2 yıl daha dersimiz var oda bunu kullanıyor hakkımı yediği halde müdürün yalakası olduğu için ses çıkartamıyorum. geçende dayanamadım biraz sesimi yükselttim diye bana bağırıyormusun diye bağyırmıya başladı sınıfın içinde ve şahit tutmaya çalışıyor başkalarına beni. yalnızken canım senin iyiliğin için demezmi bide ikiyüzlü pislik. bide hakkımı yediği halde suçluya cezasını vermiyo kolaylıkla geçirdi (tabi biz babamızı kullanıyoruz aratmıyoruz) beni okul bitti hala süründürüyor bugün git yarın gel olmamış bidaha yap diye soruncada bak sana kaçıncı şans veriyorum demezmi sanki gerçekten bana iyilik yapıyormuş gibi. zaman varken zaman vermiyor, imkanım varken kısıtlıyor..
böyle görüp yaşadıkça isyan etmemek için zor duruyorum kötüler, hocaların karşısında ağlayıp sızlayanlar babasına aratanlar hiç zorlanmadan geçiyor, benim gibi ayakta durmaya çalışan, kimseye bulaşmadan aman okulum sorunsuz bitsin diyen bizlere burunlarından getiriyolarya. nerde adalet diyroum. keşke şikayet edebilsem ama it iti ıssırmıyor malesef. imam neki cemaat ne olsun hesabı dekanlığa çıksam sonraki zamnda neler ederler düşünemiyorum bile. bir yandan ailemi sıkıntıya sokmamam lazım diye duyuyrmamaya çalışırken heryerden elim kolum bağlanıyor onlarda bunu fırsat bilip damarıma basıyorlar. daha anlatsam detaylarını. kime anlattıysam normalde yaptıklarını bana hocan seni kıskanıyor dedi son olayları bildiklerinde ise resmen takmış sana dediler. istediğim ben onlara bi zarar vermiyorsam onalr neden benle uğraşıyorlar. ben onlara hiçbişey yapmadım saygımda kusur etmedim. yaptığım hata varsa kimse adam yerine koymazken ben adam yerine koydum vs. dün yine telefonla aradı yine tadımı kaçırdı. maille ödevimi ilettim zamanım varken yine zorladı şimdi maille bana benim işim var sonra getir diyor. ne kadar zevk alıyor anlamıyorum yada ben neyi yankış yapıyorumda bu illetten kurtulamıyorum. sakınan göze çöp batarmışya ben kaçtıkça bulaşıyolar söyleyecek o kadr çok şey var ama ne söyleyebiliyorum ne kendimi ifade edebiliyorum sıkışıp kaldım.
Buna benzer bi durumu bende yaşamıştım okulda tam 2 yıl boyunca uğraşmıştı benimle hatta ankara da bi gün buzda kayıp düşmüştüm ödev dosyası elimde bunun dosyası ıslanmış git adam gibi yap ödevini deyip kabul etmemişti sonra okul bitti ben uzun bi uğraştan sonra bankada işe başladım duymuş kredi ihtiyacı olduğunda günlerce aramıştı bende kredisini kasten çıkarmayarak intikamımı almıştım :))) DİL RU BA merak etme canım geçecek o günler geçiyor sonra hiç bir şey olmamış gibi öğrencim diye dolaşıyorlar peşinde. ha bide şikayet etsemde bunlar birbirine hiç bi şey yapmaz deme sen haklı olduktan sonra ille bi dur diyen çıkacaktır madem ki bu kadar ileri gidiyor belki sen, senden sonra geleceklerin de huzurlu okul hayatı geçirmesine sebep olursun.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

mutluuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-01-2012, 03:24 PM   #52 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
evet uygun yöntem ve tek çıkış yolum mahkeme ama sonrasını düşününce adım atamıyorum. dedimya müdürüde aynı hocasıda ve iki hoca daha var biri mdürün karısı zaten toplam 4 hoca bunlar aynı ... yani şimdi dersimdekini attırsam o 3ü okulumu bitirrtmezler bana işte bundan korkuyorum ve sesimi çıkartmıyorum e tabi ailemede aman kızım sus kızım it iti ıssırmaz olan sana olur dedikleri düşünülünce...ama iyiki varsınız en azından dinleyip yardım için çabanız bile bana güç veriyor teşekkür ederim iyiki varsınız...
Onları da mahkemeye verirsin. Hiçbir şey yapamazlar. Onların gücü sana yetiyor. Hakimi karşılarında görünce hepsi önünü ilikler, ellerini önlerinde bağlarlar. Hiç endişelenme...

Bizler hakkımızı savunamadığımız için insanlar bu şekilde tepemize biniyorlar. Kendini savunmayı öğreniceksin. Baktın insan gibi konuşarak anlamıyorlar mı seni? Anlatmaya çalışma bir şey. Kendilerini mahkeme salonunda bulunca anlarlar. Sen sonuçta kendinden eminsin ve hakkının yenilmesine izin veriyorsun. Şimdi sesini çıkarmazsan alışkanlık haline getirirsin. Bu hep karşına çıkar. Yani diğerleri de bırakır. Yine bir şey yapamazsın.

Öptüm.
Alt 17-01-2012, 03:40 PM   #53 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Onları da mahkemeye verirsin. Hiçbir şey yapamazlar. Onların gücü sana yetiyor. Hakimi karşılarında görünce hepsi önünü ilikler, ellerini önlerinde bağlarlar. Hiç endişelenme...

Bizler hakkımızı savunamadığımız için insanlar bu şekilde tepemize biniyorlar. Kendini savunmayı öğreniceksin. Baktın insan gibi konuşarak anlamıyorlar mı seni? Anlatmaya çalışma bir şey. Kendilerini mahkeme salonunda bulunca anlarlar. Şimdi sesini çıkarmazsan alışkanlık haline getirirsin. Bu hep karşına çıkar. Yani diğerleri de bırakır. Yine bir şey yapamazsın.

Öptüm.
"Sen sonuçta kendinden eminsin ve hakkının yenilmesine izin veriyorsun." bak bu konuda sonderece haklısın . ben izin veriyorum sesimi çıkartmadığım için geçsin diye bekledikçe daha çok uğraşıyorlar. ama şunu farkettim Zerynthia, demin mutlulukla ilgili paylaştığın yazını okudum çok güzel. ve anladımki ben her şekilde mutlu olmaya çalıştıkça ki çok şükür mutlu bir insanım genelde(sükreden diyelim) ve ağlasamda zorlansamda bunları o hocalar görmediği için göstermemek için direndiğimi gördükleri için çekemiyor bunu farkettim. flim şeridi gibi gözmün önünden geçti geçen senden beri yaptıkları. erkek arkadaşımda demişti bu hocan seni çekemiyor güçlü duruşunu kıskanıyor diye şuan anlıyorumki çok haklı.biliyordum çekemediğini kıskandığını vs ama şuan her kare canlandı gözümde ben güçlü durdukça saldırıyor meyve veren ağacı taşlayıp iki meyve yere düşünce ağacı devirebileceğini sanıyor kıtkafalı çook öptüyorum seni Zerynthia bak ne güzel görmeme vesile oldun iyiki varsın
Alt 17-01-2012, 03:49 PM   #54 (permalink)
Üsteğmen

196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
mutluuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
:)) sevgili DİL RU BA yanlış bişeyler söyleyip yanlış yönlendirmek istemiyorum ama bazı insanlar gerçekten sinir bozar onlar sinir bozmak için girmiştir yaşamlarımıza adeta :) bence bu konuda da serbest bırak yani o'na kızıyormusun kız iğreniyormusun iğren birilerine kızmak bizi kötü yapmaz ille kendinde kusur arama Nasrettin Hoca'nın dediği gibi hiç mi hırsızın kabahati yok canım? hangisinin seni daha çok rahatsız ettiğine bak bence o kişinin kendisi mi yoksa o'na kızmak mı? eğer kişi ise konuşmak rahatsızlığını söylemek çok yerin de bir öneri yok eğer o'na sinirlenmek seni rahatsız ediyorsa o durum üzerine çalışmalısın diye düşünüyorum, hooponopono ile çalışabilirsin o durumda.

yazını yeni gördüm mutluu teşekkür ederim yorumun için hoşumada gitti nasrettin hoca hikayesinden alıntı olmazmı bütün suç hırsızn ben iyi niyetle kapımı kapamadıysam o fırsatçılıkmı yapmalı zamanında köylerde bakkalların kapıları açık olurdu ihtiyaç sahipleri girer alacağını alır deftere yazardı yada parasını bırakırdı. hiçkimse fırsatçılık yapmazı ben hala öyleinsanların var olduğuna inandığım için bu hallerdeyim belkide. ama mutlulukla iligli yazı yaplaşılmış onu okuyunca benimle neden uğraştığı gözümde flim şeridi gibi geçti çünkü o tip insalar hiç mutlu olamayan tipler ve dışarı mutlu görünmeye çalışsada içinde fesatlık barındırıyorlar. e bir insan kötü düşünüpte iyi olamazki kötü insan mutluluğu bilemezki.

düşünüyorumda beni rahatsız eden öfekmmi diye aslında hayır o gözüme gözkmesin bana bulamasın ben yine mutlu olurum. ama telefon mail vs her şekilde tadımı çaırıyor sonra bir bakıyorumki öfkem kabarmış. şuan seni seviyorum dese hadi ordan hangi yüzünle seviyorsun vardır bi çıkarın derim o derece inanmıyorum ona artık
Alt 17-01-2012, 03:50 PM   #55 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 126
89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluuu is an unknown quantity at this point

Alıntı:
evet uygun yöntem ve tek çıkış yolum mahkeme ama sonrasını düşününce adım atamıyorum. dedimya müdürüde aynı hocasıda ve iki hoca daha var biri mdürün karısı zaten toplam 4 hoca bunlar aynı ... yani şimdi dersimdekini attırsam o 3ü okulumu bitirrtmezler bana işte bundan korkuyorum ve sesimi çıkartmıyorum e tabi ailemede aman kızım sus kızım it iti ıssırmaz olan sana olur dedikleri düşünülünce...ama iyiki varsınız en azından dinleyip yardım için çabanız bile bana güç veriyor teşekkür ederim iyiki varsınız...
Böyle düşünme aksine hakkını aradığını görmek onlarıda kendine getirecektir.. Ve sakın bunun seninle ilgisi olduğunu düşünme bunun sebeplerini kendinde ararsan bi sürü temeli olmayan sonuca varırsın ben sevilmiyorum ben değersizim vs. gibi, bazı insanlar böyledir onların insanlarla ilişki kurma biçimi böyle başka yol bilmezler, ben kendi öğrenciliğimde bunu yaptım bu adam beni sevmiyor çünkü ben sevilmeye değer değilim diyordum gerçi bende zaten varolan bi enerjiydi bu böyle düşündükçe de bunu besleyen şeyler yaşıyordum ama neyse. Ama sen yapma! :) çünkü sonradan ben mesleğe başladıktan sonra hocamın bana karşı davranışlarındaki değişimi sonra kendi hayatındaki başarısızlığını görünce bu adamın bana kendimi bu kadar değersiz hissettirmesine nasıl izin verdim diye kendime kızmıştım hiç gerek yok sorun sen de değil onun insanlarla iletişim ve ilişki kurma biçiminde, böyle düşün lütfen üzme kendini en kısa zamanda en hayırlı çözümlere ulaşmanı diliyorum. Ve lütfen düzelmeler olduğunda bizimle paylaş.
mutluuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-01-2012, 04:05 PM   #56 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
"Sen sonuçta kendinden eminsin ve hakkının yenilmesine izin veriyorsun." bak bu konuda sonderece haklısın . ben izin veriyorum sesimi çıkartmadığım için geçsin diye bekledikçe daha çok uğraşıyorlar. ama şunu farkettim Zerynthia, demin mutlulukla ilgili paylaştığın yazını okudum çok güzel. ve anladımki ben her şekilde mutlu olmaya çalıştıkça ki çok şükür mutlu bir insanım genelde(sükreden diyelim) ve ağlasamda zorlansamda bunları o hocalar görmediği için göstermemek için direndiğimi gördükleri için çekemiyor bunu farkettim. flim şeridi gibi gözmün önünden geçti geçen senden beri yaptıkları. erkek arkadaşımda demişti bu hocan seni çekemiyor güçlü duruşunu kıskanıyor diye şuan anlıyorumki çok haklı.biliyordum çekemediğini kıskandığını vs ama şuan her kare canlandı gözümde ben güçlü durdukça saldırıyor meyve veren ağacı taşlayıp iki meyve yere düşünce ağacı devirebileceğini sanıyor kıtkafalı çook öptüyorum seni Zerynthia bak ne güzel görmeme vesile oldun iyiki varsın
"Seni diğerlerinden farksız yapmaya
Bütün gücüyle gece gündüz çalışan bir dünyada,
Kendin olarak kalabilmek,
Dünyanın en zor savaşını vermek demektir.
Bu savaş bir başladı mı,
Artık hiç bitmez!"

Doğan Cüceloğlu
Alt 17-01-2012, 04:08 PM   #57 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
Böyle düşünme aksine hakkını aradığını görmek onlarıda kendine getirecektir.. Ve sakın bunun seninle ilgisi olduğunu düşünme bunun sebeplerini kendinde ararsan bi sürü temeli olmayan sonuca varırsın ben sevilmiyorum ben değersizim vs. gibi, bazı insanlar böyledir onların insanlarla ilişki kurma biçimi böyle başka yol bilmezler, ben kendi öğrenciliğimde bunu yaptım bu adam beni sevmiyor çünkü ben sevilmeye değer değilim diyordum gerçi bende zaten varolan bi enerjiydi bu böyle düşündükçe de bunu besleyen şeyler yaşıyordum ama neyse. Ama sen yapma! :) çünkü sonradan ben mesleğe başladıktan sonra hocamın bana karşı davranışlarındaki değişimi sonra kendi hayatındaki başarısızlığını görünce bu adamın bana kendimi bu kadar değersiz hissettirmesine nasıl izin verdim diye kendime kızmıştım hiç gerek yok sorun sen de değil onun insanlarla iletişim ve ilişki kurma biçiminde, böyle düşün lütfen üzme kendini en kısa zamanda en hayırlı çözümlere ulaşmanı diliyorum. Ve lütfen düzelmeler olduğunda bizimle paylaş.
kendimi suçlaya suçlaya kendimi sevmeyi unutmuşum ben sağolsun serdar abi bu siteden eft yapmayı öğretti hem bu siteden hem başka sitelerden araştırdıça yavaş yavaş kendimi sevmeyi öğreniyorum.onalrın böyle yapmaları kendi kişilik sorunları ama benim enerjimi tüketiyor. artık yorulduğumu hissediyorum kolay pes etmezdim artık sadece onlardan kaçmak istiyorum. ben hocamdan öğrenmek isterdim yanlışlarımı hatalarını daha iyi olabilmeyi ama anlıyorumki onlar bizden öğreniyor. ben bir işi başlayınca bitirmeyi öğrendim dediğimde bana kim öğretti onu yok öyle bişey diyebiliyrsa karşımdaki ne kadar düşünebilen bir insan ? ve ben ne kadar büyük hatalar yapmışım onları adam yerine koymakla saymakla. diğerleri gibi dalga geçseydim beni baştacı yaparlardı eminim. ama Allah korkumdan yapamıyorumişte. mahkeme konusunda son hamleyi bekliyorum çünkü kabul ettim peki hocam dedim. ama şimdiden sonra prüz çıkartırsa ailemide karşıma alıcam gerekirse dava açıcam ailemde anlaıyp yanımda olacaklardır birgün.
mutluu sende benim gibiymişsin sonunda sana geliyorlarmış. hayatımda çok yaşadım böyle ve 1 sene sonra gelip seni çok taktir ediyorum dediklerini biliyoru. başka bir hocamda dersi olmadığı halde gelip sınıfta bana çektirdiklerini çocuğunda gördüğnü anlattı ben Allahın adaleti işte dedim.
bu derece tükenmemiştim ozamanlar şuan gücüm tükenmiş gibi hisseiyorum. evet güçlüyüm çok şükür bunuda atlatıcam biliyorum Rabbimin izniyle ve önmde eğilecekler tıpkı diğerleri gibi İnşallah Rabbim hep hayırlar nasip etsin kendimi şuan mutluluğumu kıskandıklarını bildiğim için dik durabiliyorum içime bir su serpildi meyve veriyorumki taşlamaya çalıyorlar diyebildim şuan. Allah sizden razı olsun iyki varsınız.
Alt 20-01-2012, 12:05 PM   #58 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:

son gelişmeler şöyle mutluu

son kozlarımızı oynadık ben ne müdüre ne onun yalakalarına taviz vermedim. bir hoca beni gördü ben kulağımda kulaklık telefonla iligleniyordum oda geçiyordu yanımdan selam verdi nasılsın dedi. kulaklığı çıakrtık teşekkürler siz dedim cevabını dinlemeden taktım kulaklığı telefona devam bozuldu ikinici olarak müdür geldi ben oturdum proje teslimi için hocayı bekliyordum bu arada hocamız kahvaltı yapıyor diye bekletiliyorum. neyse beklerken müdür geçti geçerken bişeydedi ayağa kalkmamı bekledi kalkmadım. bişeydedi kualklığı çıkardım merhaba hocam dedim ve taklım kulaklığı bişey daha söyledi duymadımda umursamadımda (benden beklenmeyecek performans bunlar ) ve tabi oda bozuldu beni böyle görmedilerki hiç hep saygılıyDIM ve hiç rahat davranmazDIM . neyse hoca beni çağırdı yağana toplantı yapcaklarmış falan bekledim tabi sonra sundum bikere projenin kapağından itibaren bayıldı sonra çok şükür etkili sunum yaptım ama bu arada gözlerime bakamıyor bende inadına slaytlardan değil kendi bilgilerimden anlattım nefes alır gibi durdum ve bana bakmak zorunda kaldı kafa sallayarak dinlediğini gösterdi buda ona kapak oldu teşekkür etti sunum sonunda alkışladı(o hocadan görülmedik bişey :) sonra benimmle konuşmaya sohbete başladı hiç sohbet etmedim sorduğuna cevap verdim iyi günler hocam dedim oda görüşürüz demezmi (bende içimden sen dahaa çook görcen nasipse dedim ) bakalım şuan hamle onda onun tek bir yanlışından sonra herşey değişebilir bunu hissettiler ve muhtemelen yukarda bunlar konuştular çünkü pek severler öğrenciyi dedikodu etmeyi. böyle davrandıklarımı görmeleri tuhafına gitti 3ününde ayaklarını denk alsınnlar dimi iyiki varsınız sizden güç aldım teşekkür ederim
Alt 15-01-2013, 04:28 PM   #59 (permalink)
Teğmen

ginka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 137
40 Mesajinıza toplam 122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ginka is an unknown quantity at this point

ilişki konusunda özgürlükle kafayı bozmuş sıkıntıya sorumluluğa gelemeyen babam gibi tipleri çekiyorum :(

Bookmarks