Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-01-2012, 03:40 PM   #53 (permalink)
DiL_RU_BA
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: AŞKTA KİMLERİ ÇEKİYORUM VE NEDEN?

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Onları da mahkemeye verirsin. Hiçbir şey yapamazlar. Onların gücü sana yetiyor. Hakimi karşılarında görünce hepsi önünü ilikler, ellerini önlerinde bağlarlar. Hiç endişelenme...

Bizler hakkımızı savunamadığımız için insanlar bu şekilde tepemize biniyorlar. Kendini savunmayı öğreniceksin. Baktın insan gibi konuşarak anlamıyorlar mı seni? Anlatmaya çalışma bir şey. Kendilerini mahkeme salonunda bulunca anlarlar. Şimdi sesini çıkarmazsan alışkanlık haline getirirsin. Bu hep karşına çıkar. Yani diğerleri de bırakır. Yine bir şey yapamazsın.

Öptüm.
"Sen sonuçta kendinden eminsin ve hakkının yenilmesine izin veriyorsun." bak bu konuda sonderece haklısın . ben izin veriyorum sesimi çıkartmadığım için geçsin diye bekledikçe daha çok uğraşıyorlar. ama şunu farkettim Zerynthia, demin mutlulukla ilgili paylaştığın yazını okudum çok güzel. ve anladımki ben her şekilde mutlu olmaya çalıştıkça ki çok şükür mutlu bir insanım genelde(sükreden diyelim) ve ağlasamda zorlansamda bunları o hocalar görmediği için göstermemek için direndiğimi gördükleri için çekemiyor bunu farkettim. flim şeridi gibi gözmün önünden geçti geçen senden beri yaptıkları. erkek arkadaşımda demişti bu hocan seni çekemiyor güçlü duruşunu kıskanıyor diye şuan anlıyorumki çok haklı.biliyordum çekemediğini kıskandığını vs ama şuan her kare canlandı gözümde ben güçlü durdukça saldırıyor meyve veren ağacı taşlayıp iki meyve yere düşünce ağacı devirebileceğini sanıyor kıtkafalı çook öptüyorum seni Zerynthia bak ne güzel görmeme vesile oldun iyiki varsın