Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-01-2012, 04:05 PM   #56 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: AŞKTA KİMLERİ ÇEKİYORUM VE NEDEN?

Alıntı:
DiL_RU_BA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"Sen sonuçta kendinden eminsin ve hakkının yenilmesine izin veriyorsun." bak bu konuda sonderece haklısın . ben izin veriyorum sesimi çıkartmadığım için geçsin diye bekledikçe daha çok uğraşıyorlar. ama şunu farkettim Zerynthia, demin mutlulukla ilgili paylaştığın yazını okudum çok güzel. ve anladımki ben her şekilde mutlu olmaya çalıştıkça ki çok şükür mutlu bir insanım genelde(sükreden diyelim) ve ağlasamda zorlansamda bunları o hocalar görmediği için göstermemek için direndiğimi gördükleri için çekemiyor bunu farkettim. flim şeridi gibi gözmün önünden geçti geçen senden beri yaptıkları. erkek arkadaşımda demişti bu hocan seni çekemiyor güçlü duruşunu kıskanıyor diye şuan anlıyorumki çok haklı.biliyordum çekemediğini kıskandığını vs ama şuan her kare canlandı gözümde ben güçlü durdukça saldırıyor meyve veren ağacı taşlayıp iki meyve yere düşünce ağacı devirebileceğini sanıyor kıtkafalı çook öptüyorum seni Zerynthia bak ne güzel görmeme vesile oldun iyiki varsın
"Seni diğerlerinden farksız yapmaya
Bütün gücüyle gece gündüz çalışan bir dünyada,
Kendin olarak kalabilmek,
Dünyanın en zor savaşını vermek demektir.
Bu savaş bir başladı mı,
Artık hiç bitmez!"

Doğan Cüceloğlu