Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-01-2012, 03:49 PM   #54 (permalink)
DiL_RU_BA
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: AŞKTA KİMLERİ ÇEKİYORUM VE NEDEN?

Alıntı:
mutluuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
:)) sevgili DİL RU BA yanlış bişeyler söyleyip yanlış yönlendirmek istemiyorum ama bazı insanlar gerçekten sinir bozar onlar sinir bozmak için girmiştir yaşamlarımıza adeta :) bence bu konuda da serbest bırak yani o'na kızıyormusun kız iğreniyormusun iğren birilerine kızmak bizi kötü yapmaz ille kendinde kusur arama Nasrettin Hoca'nın dediği gibi hiç mi hırsızın kabahati yok canım? hangisinin seni daha çok rahatsız ettiğine bak bence o kişinin kendisi mi yoksa o'na kızmak mı? eğer kişi ise konuşmak rahatsızlığını söylemek çok yerin de bir öneri yok eğer o'na sinirlenmek seni rahatsız ediyorsa o durum üzerine çalışmalısın diye düşünüyorum, hooponopono ile çalışabilirsin o durumda.

yazını yeni gördüm mutluu teşekkür ederim yorumun için hoşumada gitti nasrettin hoca hikayesinden alıntı olmazmı bütün suç hırsızn ben iyi niyetle kapımı kapamadıysam o fırsatçılıkmı yapmalı zamanında köylerde bakkalların kapıları açık olurdu ihtiyaç sahipleri girer alacağını alır deftere yazardı yada parasını bırakırdı. hiçkimse fırsatçılık yapmazı ben hala öyleinsanların var olduğuna inandığım için bu hallerdeyim belkide. ama mutlulukla iligli yazı yaplaşılmış onu okuyunca benimle neden uğraştığı gözümde flim şeridi gibi geçti çünkü o tip insalar hiç mutlu olamayan tipler ve dışarı mutlu görünmeye çalışsada içinde fesatlık barındırıyorlar. e bir insan kötü düşünüpte iyi olamazki kötü insan mutluluğu bilemezki.

düşünüyorumda beni rahatsız eden öfekmmi diye aslında hayır o gözüme gözkmesin bana bulamasın ben yine mutlu olurum. ama telefon mail vs her şekilde tadımı çaırıyor sonra bir bakıyorumki öfkem kabarmış. şuan seni seviyorum dese hadi ordan hangi yüzünle seviyorsun vardır bi çıkarın derim o derece inanmıyorum ona artık