Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Hipnoz

Uyarılar

Hipnoz hipnoz kekemelik, psikoterapi hipnoz, bilinçaltı hipnoz, hipnoz hipnoterapi, hipnoz telkin, tıbbi hipnoz, meditasyon hipnoz, psikolog hipnoz, hipnoz tedavi, hipnoz sigara, hipnoz tedavisi, hipnoz, hipnoz sigara bırakma, depresyon hipnoz, psikoloji hipnoz, hipnoz, hipnoz telkinleri, kekemelikte hipnoz, telkinli hipnoz,

HİPNOZ DENEYİMLERİ

Alternatif Kişisel Gelişim ve Hipnoz HİPNOZ DENEYİMLERİ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Açıkçası benim için çok değişik ve çok güzel bir gündü. Daha önceki deneyimlerim sadece keops'un verdiği iki günlük seminerden ibaret olduğu için sıkılabileceğimi düşündüm. Nitekim düşündüğüm gibi olmadı. Benim için verimli miydi, bunu ilerleyen günlerde göreceğiz. Sadece şunu söyleyebilirim; çok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hipnoz telkin cd indir izle İstanbul Hipnoz nerededir kimdir Hipnoz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hipnoz hipnoz Hipnoz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hipnoz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hipnoz kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Adil Maviş seminerinden
süperdi,çok memnun kaldım. 17 37.78%
iyiydi memnun kaldım. 12 26.67%
eh işte idare ederdi. 3 6.67%
bilmem ki... 11 24.44%
çok kötüydü,boşuna pazar günüm gitti. 2 4.44%
Katılımcı sayısı: 45. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

HİPNOZ DENEYİMLERİ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-06-2008, 08:25 PM   #41 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
14 Mesajinıza toplam 48 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zeitgeist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: HİPNOZ DENEYİMLERİ

Açıkçası benim için çok değişik ve çok güzel bir gündü. Daha önceki deneyimlerim sadece keops'un verdiği iki günlük seminerden ibaret olduğu için sıkılabileceğimi düşündüm. Nitekim düşündüğüm gibi olmadı. Benim için verimli miydi, bunu ilerleyen günlerde göreceğiz. Sadece şunu söyleyebilirim; çok eğlendim Adil Bey'i de çok sevdim Bu seminere katıldığım için, onunla tanışma fırsatı bulduğum için çok mutluyum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 30-06-2008, 08:43 PM   #42 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Şimdi Adil Maviş'in nasıl biri olduğunu, nasıl hipnoz yaptığını bilmeyenler çoktur.

Aşağaıdaki linklerde Adil Maviş'in bir okulda yaptığı hipnoz semineri var.

İzlemek isteyen arkadaşlarımız bu linklerden izleyebilir.

Yalnız, youtube videosu olduğu için öncelikle bu siteye girin.

http://www.vtunnel.com/

Buradaki kutuya da aşağıdaki linkleri yapıştırıp izleyebilirsiniz...

a
a
http://) ( http://) kaldırmayı unutmayın. a harfini koydum çünkü, video kendisi gözüküyor (boş bir şekilde)

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2008, 09:23 PM   #43 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
12 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
corlumemet is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Foto.Mümin :) Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlarım, seminer de iken corlumemet arkadaşımın oluşturduğu bir diyagram

corlumemetcim ve hayal ablacım teşekkürler
Merhaba Hayal abla anlamamış birazcık açıklamaya çalışayım.Bunu seminerde yapamadım çünkü adil bey konuşurken söylediklerini kaçıramazdım gerçi hepimizde zamanın nasıl geçtiğini anlamadı diğmi:)
Bu bir zihin haritası gerçi çoğunuz bilir ama bilmeyenler için söylüyorum bu metedu dahilerin not tutma teknikelerini araştırarak tony buzan (dünya hafıza şampiyonası kuran,beyin koçu ..vs) 1969 yılında bulmuş sıradanlık yoktur bu metodda bu şekilde yapılarak daha kolay öğrenmenizi ve bir bakışta geneli görmenizi sağlar.Özetle anahtar kelimeleri bulursunuz merkezdeki imgeye çizgilerle bağlayarak üzerine anahtar kelimeleri yazarak resminizi çizersiniz.Resimleri çizmek imgelemenin yada hayal kurmayı kolaylaştırıyor bence hipnozda da adil bey bunu görün diyor bu yüzden hayal kurmak çok önemli bence resimlerinizin güzel olmaması önemli değil benimkilerde çok kötü zaten Adil beyin dediği gibi çatışmayın yagılamayın sadece yapın diyorum.

Sizden istediğim çizimi eleştirmeyin eksik varsa söyleyin yanlış varsa düzeltin tek kelimeyle geneli görün sizde buna bakarak kendiniz böyle bir şey çizip rahat görebileceğiniz bir yere asın yada bunu alın bu sabah sersem gibiyken yaptım

Şimdi gelelim hayal ablaya:) Haritaya numaraları yazdım zaten 1 ve 2 kendi kendimizi nasıl hipnoza sokabiliriz bunun birinci yöntemi.
3 ve 4. nnumaralar kendi kendimizi hipnoza sokabileceğimiz diğer bi yöntemi anlatıyor.(müziği unuttum siz eklersiniz artık)

5 mumara unutkanlık hafıza için adil beyin önerdiği balık yağı eczanelerde satılan marinka marka 6 hafta kullan başka bir ilaç kullanıyorsan doktorunuza sorun ...vs

6 numara her sabah sağ burun deliğini kapat 5 dakika sol burun deliğinden nefes al elin yorulursa pamuklada tıkayabilirsin.

Son söz:Haritaya bakmadan araziyi tanıyamazsın.

Sevgiyle kalın..
Alt 30-06-2008, 09:25 PM   #44 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

Alıntı:
bymehmet Nickli Üyeden Alıntı

Şimdi Adil Maviş'in nasıl biri olduğunu, nasıl hipnoz yaptığını bilmeyenler çoktur.

Aşağaıdaki linklerde Adil Maviş'in bir okulda yaptığı hipnoz semineri var.

İzlemek isteyen arkadaşlarımız bu linklerden izleyebilir.

Yalnız, youtube videosu olduğu için öncelikle bu siteye girin.

http://www.vtunnel.com/

Buradaki kutuya da aşağıdaki linkleri yapıştırıp izleyebilirsiniz...

a
a
http://) ( http://) kaldırmayı unutmayın. a harfini koydum çünkü, video kendisi gözüküyor (boş bir şekilde)

arkadaşlar orada bende varım kırmızı giysili
orası bizim okul olurda :)
ve o iki sandalye arasındaki kişide arkadaşım adem :)
bu sene nasipse biz getirticez
kişisel gelişim kulübünü kurduk arkadaşlarla
kulüp olarak sadece adil hocayı değil tabi
bir sürü üstat gelicek bakalım...
o seminer baya keyifliydi.
ayrıca adil hocadan koçluk eğitimide almıştık..

keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2008, 09:34 PM   #45 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

Hayal ablacım çok haklısın.Kişileri sorunlarına göre ayırmak çok iyi fikir bence daha iyi sonuçlar alabiliriz.Bende Adil Bey'i çok sevdim elektriği çok iyi.
Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
mehmetciğim eylül/ ekimde yapışırız adil beyin yakasına, çok zorlanacağımızı sanmıyorum..o zaten gönüllü..yalnız biz bu sefer acemiliği bırakıp kişleri isteklerine göre gruplara ayıracağız..ve kalabalık bir grup olmayacğız..haa adil beyi istemezsen şaman ve ben uygulamayı öğreneceğiz ya kimde pratik yapacağız..tabiiki sizlerde..isterseniz..ve izin verirseniz..biz artık toplantılar düzenleyip düzenleyip DERİNLEŞ diyerekten derinleştiririz.sizleri..
[/quote]
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2008, 09:54 PM   #46 (permalink)
Üsteğmen

farkvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 202
98 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
farkvar is an unknown quantity at this point

Öncelikle bizleri bir araya getiren hayal ablam ve özlem ablama teşekkür ederim super
gerçekten güzel bir ortamdı ve bazı arkadaşların deneyimlerini anlatmadan anlayamayız ki ben ordayken ne yaşadıklarını anlayamadım ama okuyunca gerçekten transa giren arkadaşlar olmuş ve güzel deneyimler yaşamışlar .
Ben açıkçası tam gözlerimin etrafında ki her şey yavaş yavaş bulanıklaşıyordu ki ilk transta adıl bey önüme geldi ve gözümü kırpmak zorunda kaldım dikkatim dağıldı.O zamandan sonra hiçbir yerimi kımıldatamıyor ama söylenen her şeyi duyuyor kendime soruyordum acaba transta mıydım elımı ,kolumu ayaklarımı, kımıldatamadım söyledıklerınıde hatırlamıyorum gözlerimizi açtırdıktan sonra ılk deneyım böle geçmişti ama şunu söyleyebilirim ki sonra ilerleyen zamanlarda son saatlere doğru beni tarnsa soktu ve elımı tuttu ve ordakı tarnsa ta yaşaıkalrım şöyleydı çok kısa olmuştu ama sadece sağ ve sol elımde topla oynuyordum çok mutlu ve ozgur hıssedıyordum çocukluktaki gibi gözlerimi açtığımda şaşırmıştım ve güzel duygular dı tekrar yaşamak isterim .

Alt 30-06-2008, 10:11 PM   #47 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
9 Mesajinıza toplam 25 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serina is an unknown quantity at this point

Merhabalar, hipnoz seminerine doğrusu aklımda bir çok acabalarla katıldım,

uygulamalar beni çok şaşırttı, hala hayretle hatırlıyorum seminerde olanları.

Seminerde ben çok kolay transa geçtim neredeyse 4,5 kez transa girdim (bireysel hipnoz uygulaması yapılmadı).

Seminerden sonra, saat 21 den itibaren aşırı bir uykum vardı, 22.30 a kadar zor dayandım ama sabah her sabahki kalkma saatimden de erken kalktım.

Bugün, daha önceden hissetmediğim bir şekilde sanki işte çalışmıyormuşum da ziyarete gelmişim gibi bir yabancılık hissettim (hipnozla ilgili mi bilmiyorum) ama ne dikkat dağınıklığı ne benzeri sorunlar yoktu, işteki sorunlar ne kaygılandırdı ne endişelendirdi, hatta işle, kendisiyle ilgili sorun yaşayan bir arkadaşıma tavsiyelerde bile bulundum.

Gün boyunca sanki her an transa geçecekmişim gibi hissettim. Sabah saatlerinde acaba kendi kendime yapabilir miyim diye bir deneme yaptım ve transa girip değiştirmek istediğim bir sorunum için kendime telkin vermeyi denedim (adil beyin yaptığı gibi değiştirmek istediklerimizi sol tarafta ,olmasını istediğim şeyi de sağ tarafta imgelemeyi denedim) emin olmamakla birlikte sanırım oldu. Gün boyunca dikkatimi bir noktaya odaklamamaya gayret ettim, çünkü her an transa geçebilirim gibi geldi.

Akşam eve gelince tekrar bilinçaltıma telkin göndereyi denedim. Bu deneyimlerimde değişmiş durumu, halimi görmek çok keyifliydi. Gerçekten olması gerktiği gibi mi yaptığımdan hala emin olmamakla birlikte mutluyum.

Seminere katılmam için cesaretlendiren Sn Hayal Hanıma, organizasyondaki titiz çalışmaları için Sn. Şaman'a ,seminerin gerçekleşebilmesini sağlayan seminere katılan tüm katılımcı arkadaşlara ve Sn Adil Maviş'e sonsuz teşekkürler.
serina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2008, 10:19 PM   #48 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
bymehmet Nickli Üyeden Alıntı

Burada, konuyla ilgili gelişmeleeri paylaşan tüm arkadaşlara çok teşekkürlerimi sunuyorum.

Bizler de en azından nedir ne değildir, onu öğrenmiş oluyoruz. super

Anlaşılan, Adil Bey, gerçekten bu işi layıkıyla yapan bir eğitimci. Valla ne yalan söyleyeyim, bu insanla tanışmak ve hipnoza girmek isterdim.

Katılanlar inşallah faydasını görecek.

Bilinçaltı kanalları, katılan arkadaşların açılmış ya, bizimki ne olacak. Kim açacak bu kanalı.

mehmetciğim eylül/ ekimde yapışırız adil beyin yakasına, çok zorlanacağımızı sanmıyorum..o zaten gönüllü..yalnız biz bu sefer acemiliği bırakıp kişleri isteklerine göre gruplara ayıracağız..ve kalabalık bir grup olmayacğız..haa adil beyi istemezsen şaman ve ben uygulamayı öğreneceğiz ya kimde pratik yapacağız..tabiiki sizlerde..isterseniz..ve izin verirseniz..biz artık toplantılar düzenleyip düzenleyip DERİNLEŞ diyerekten derinleştiririz.sizleri..
Abla valla fena olmaz, hatta iyi olur.

Adil Bey'in telkinleri çok kısa sürüyor. Tabi ki adam uzman.

Tekniğini biliyor ama, sen yapınca bu işi, telkinler terapi halini alır ki, tek seansta işi hallederiz valla.

Adil Bey, karaktersitik özellikleri bilmeden yapıyor, sen bildiğin için tadından da yenmez hani.

Bekliyoruz. super

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2008, 10:29 PM   #49 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Alıntı:
Sehrinaz Nickli Üyeden Alıntı

Gün boyunca sanki her an transa geçecekmişim gibi hissettim. Gün boyunca dikkatimi bir noktaya odaklamamaya gayret ettim, çünkü her an transa geçebilirim gibi geldi.
şehrinaz yazdıklarını okurken anladım ki bugün ortak şeyler yaşamışız hep gözlerim dalıyor ister istemez odaklanıyorum boş kaldıkça ve etrafın kum haline gelmemesi için gözümü kaçırdım bir kaç kere bugün annemle deniz kenarında otururken + gün boyunca hafif transta hiisettim kendimi hep ancak dediğin gibi dikkat dağınıklığı veya bilnçli dünyadan kopma yoktu bende de ; ama bende garip bir his var sanki bilinçaltı olarak bağlıymış gibi biryerlere garip ama çok güzel bir duygu yani bilinçaltımda biryerlere bağlıymış gibi derken düne ait birşeyler devam ediyormuş hissi var..Ama çok ilginç ki kafama saçma sapan gereksiz düşünceler gelmiyor..Adil beyin de dediği gibi günde 50 bin tane düşünce aklımızdan geçermiş ya ;hani sandalyeye oturup kalkma sırasında kafamızdan geçen bir sür ıvır zıvır düşünceleri dile getirmişti komik bir şekilde (kalksammı kalkmasam mı,yok herkes kalkmadı bir kalksınlar vs..) işte sanki böyle kuruntu şeyler kafamda yok gelmiyorlar köftehorlar aman aman gelmesinler .O yüzden kafamı bomboş hissediyorum ,salak gibi hissettirmiyor değil ama olsun bana ne super
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2008, 12:38 AM   #50 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 19
36 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selero is an unknown quantity at this point

Gerci ben seminerle ilgili Hayal ablanın günlügüne yazmıstım ama !!!!!
kımıldanmalar var istedimki haber vereyim,ben aksam cook iyi uyudum ve sabah dinlenmis olarak kalktım,
bir kus gibi.Ve gene is cok yogundu . . . ama gayet sakin ve huzurluydum.hicbirseyin beni uzmesine izin vermedim,
veremedim icimden gelen bir iyilik hali vardı ve benim icin cok önemli;
annemle ilgili bölüm son toplu seansta,anne ve baba ile ilgili bölüm vardı ya o benim icin cok önemliydi.Cünkü annemle ilgili
bazı sorunlar vardı,aksam bugun son derece ılımlıyım ,yaklasımım daha farklı anneme karsı
ve fazlaca yogunlasmıyorum,ne olacak nasıl olacak diye,ben bu degisimi istedim ve kabul ettim,
simdi yavas yavas yol almayı bekliyorum
acelemiz yok hersey cok güzel olacak degil mi arkadaslarrrrr,
corlu memet süpersin o şema elimin altında duracak,ne kadar güzel tık tık tık hemen hatırlayıverıyor insan herseyi ellerine saglık,
sevgiler,
selero isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks