Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-06-2008, 01:51 PM   #27 (permalink)
Belgin ∞

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Ynt: HİPNOZ DENEYİMLERİ

Merhabalar.Öncelikle ben hala çok şaşkınım.Yani sanki dün oraya giden ben değildim.Sizlerin yazılarınızı okuyunca 'eevt bende oradaydım' dedim.Dün toplu transa girerken bende kendimdeydim.İlk başlarda Adil Bey başınız yaprak gibi sallanıyor dediğinde yoo dedim kendi kendime ve gözümü açtım sallanan var mı diye.Bir baktım meğer ben sallanıyormuşum gözümü açınca anladım.durdumaya çalıştım ilk önce sonra Adil Bey'in herşeyi akışına bırakın dediğini duydum ve kendimi transın emin kollarına bıraktım.Sonra değiştirmek istediğiniz olumsuz bir alışkanlığınızı düşünün dedi benim kurtulmak istediğim en olumsuz alışkanlığım sabırsızlığımdı.Onu imgeledim ve sol elime onu davet ettim.Bu güne kadar bana yaşattığı herşeyi düşündüm ilk baş biraz kızdım ona fakat sonra affetme telkinimiz verildi ve ben onu bağışlayıp bundan sonra hayatımda yer kaplamamasını rica ettim ve onu saldım.Boşluğu doldurmak gerekiyordu.Çünkü bilinç altı boşlukları sevmezmiş siz birşeyi bıraktığında eğer yerini istediğinizle doldurmazsanız o kendine uygun olanla doldururmuş.Ve bende sabırlı halimi davet ettim.Ve boşluğumu onunla doldurdum.Gün içinde devamlı trans halindeydim,ilk başlarda birşeyler kaçırmamak adına transa girmemek için kendimi çok zorladım.Fakat sonra Mümin.Okan beni uyardı arada sıkma kendini akışına bırak deyince bende onu dinledim ve saldım kendimi.
Yemek arasından sonra sona doğru ortama sorulan bir soruya ben cevap verdim ve böylece tekli transa alındım.Verilen komutlara uydum ve kendimi oradan soyutlayarak tamamen verilen komutlara adapte oldum.Ben ortadayken bir kaç kişi daha transa girmiş ama ben hiç birini duymadım.Konuşulanlar bana çok derinden geliyordu fısıltı şeklinde.Sadece Adil Bey'in sesine odaklamıştım kendimi ve transım hiç beklemediğim bir şekilde bana fayda sağladı.Yıllardır çözemediğim cevap bulamadığım bir sorum vardı kendime.Ve Adil Bey bu sorunun kaç cevap şıkkı olduğunu sordu bende 1 tanesi kesin olmamakla beraber 4 şık var dedim.Transa girdiğimde sonuç benide çok şaşırttı.Benim emin olmadığım şık meğer en doğru cevabımmış.Ama ben korkumdan çekincelerimden bunu şık olarak göremiyormuşum.Zaten çok uzattım bunu da ayrıntılı yazmıyım şimdi.Daha çok şey oldu.Ve inanın artık hiç birşey eskisi gibi olmayacak o kesin.
Hayal ablam meleğim.Sana ne kadar dua etsek az.Hakkın ödenmez.Çok sağolasın.Shamanic diyorum ya sana konu sen olunca kelimeler kifâyetsiz kalıyor diye.Ne denir nasıl teşekkür edilir bunca emeğe,koşturmaya,kendinizden çok bizleri düşünmeye bilemiyorum.Sizleri çok seviyorum.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla