Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-06-2008, 02:54 PM   #28 (permalink)
capella
Üsteğmen

Tesekkür: 0
46 Mesajinıza toplam 145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
capella is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: HİPNOZ DENEYİMLERİ

şuan iş yerindeyim yalnız feci yorgunluk var üstümde biraz da başımın sağ kısmında bir ağırlık hissi.. akşam geç yattık, bi gün önce de geç yatmıştık. kafamı zor topluyorum, burnum da hafif akıyor şaşkın hasta olmuş gibiyim kısacası nedendir anlamadım neyse geçecek tabi sonuçta 9 saati transla geçirdik..akşam döndüğümüzde annemler ışıldamışsınız dediler ablamla benim için. çok güzel bi aile toplantısı yaptık, bir sürü şey paylaştık. yani etkileri daha 2 saat geçmeden görmeye başladık eminim bize çok şey kattı bu deneyim. daha net etkileri gördükçe paylaşacağım..

hayal ablam bi tanesin, çok teşekkür ederiz bu organizasyonu ayarlamak adına verdiğin emekler için..sen olmasan bunların hiçbiri olmazdı. iyi ki varsın, herşey için teşekkürler
not: sana da imzalı kitap aldı arkadaşlar

not2: redflowers'ın yüzüne kararını vermiş olmanın verdiği aydınlığı o kadar net yansıdı ki o sahneye herkesin şahit olmasını isterdim..

not3: sanemce ve kızını dışarıdan izlemek müthişti..bi anne kızın o saf sevgi dolu görüntüsü ne hoş birşey..birbirinizin kıymetini bilin çok güzel bi ana kız olmuşsunuz
&quot;sevgide güneş gibi ol,dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol,hataları örtmede gece gibi ol,tevazuda toprak gibi ol,öfkede ölü gibi ol. <br />her ne olursan ol;ya olduğun gibi görün,ya göründüğün gibi ol. &quot;<br />Mevlana<br /><br />
capella isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla