Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Hipnoz

Uyarılar

Hipnoz hipnoz kekemelik, psikoterapi hipnoz, bilinçaltı hipnoz, hipnoz hipnoterapi, hipnoz telkin, tıbbi hipnoz, meditasyon hipnoz, psikolog hipnoz, hipnoz tedavi, hipnoz sigara, hipnoz tedavisi, hipnoz, hipnoz sigara bırakma, depresyon hipnoz, psikoloji hipnoz, hipnoz, hipnoz telkinleri, kekemelikte hipnoz, telkinli hipnoz,

HİPNOZ DENEYİMLERİ

Alternatif Kişisel Gelişim ve Hipnoz HİPNOZ DENEYİMLERİ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız uzun uzuunnn yazdım ama hepsi gitti.. neyse demek kiş sizi sıkmamam gerekiyormuş.. ben işin özünğ anlatayım... benim yeniden hayatım değişti ve çok mutluyum... herşeyin daha çok farkındayım... kuş gibi hissediyorum kendimi.. dün sürekli transtaydım diyebilirim... transayken Adil Bey'in dediği herşeyi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hipnoz telkin cd indir izle İstanbul Hipnoz nerededir kimdir Hipnoz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hipnoz hipnoz Hipnoz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hipnoz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hipnoz kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Adil Maviş seminerinden
süperdi,çok memnun kaldım. 17 37.78%
iyiydi memnun kaldım. 12 26.67%
eh işte idare ederdi. 3 6.67%
bilmem ki... 11 24.44%
çok kötüydü,boşuna pazar günüm gitti. 2 4.44%
Katılımcı sayısı: 45. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

HİPNOZ DENEYİMLERİ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-06-2008, 03:45 PM   #31 (permalink)
Pınar Akgüç

pakguc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
176 Mesajinıza toplam 519 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pakguc isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart Ynt: HİPNOZ DENEYİMLERİ

uzun uzuunnn yazdım ama hepsi gitti..
neyse demek kiş sizi sıkmamam gerekiyormuş.. ben işin özünğ anlatayım...

benim yeniden hayatım değişti ve çok mutluyum...
herşeyin daha çok farkındayım... kuş gibi hissediyorum kendimi..

dün sürekli transtaydım diyebilirim... transayken Adil Bey'in dediği herşeyi anladım, sonrasında hatırladım, ama karşı koyamadım mesela..
hatta "acaba transtamıyım" diye bile düşündüm... ama düşünürken Adil Bey!in dediklerini uyguluyordum.. demekki transtaydım
ilginç, çok güzel birşeydi...

gece Adil Beyin dediklerinin hepsini yaşadım...
hatta hala yaşıyorum, "değişimi farkettim"

bu arada Halay ablacım müthiş bir ansansın...

Hayal ablamın "git seminerde şunu bul" dediği başka kimse var mı?
herkesi birbirine emanet etmiş...

müthiş sini MÜTHİİŞŞŞŞŞ 96

bu arada sende HARİKASIN ŞAMANCIM.... 96

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

pakguc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2008, 03:56 PM   #32 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Alıntı:
izumi Nickli Üyeden Alıntı
uzun uzuunnn yazdım ama hepsi gitti..
neyse demek kiş sizi sıkmamam gerekiyormuş.. ben işin özünğ anlatayım...

benim yeniden hayatım değişti ve çok mutluyum...
herşeyin daha çok farkındayım... kuş gibi hissediyorum kendimi..

dün sürekli transtaydım diyebilirim... transayken Adil Bey'in dediği herşeyi anladım, sonrasında hatırladım, ama karşı koyamadım mesela..
hatta "acaba transtamıyım" diye bile düşündüm... ama düşünürken Adil Bey!in dediklerini uyguluyordum.. demekki transtaydım
ilginç, çok güzel birşeydi...

gece Adil Beyin dediklerinin hepsini yaşadım...
hatta hala yaşıyorum, "değişimi farkettim"

bu arada Halay ablacım müthiş bir ansansın...

Hayal ablamın "git seminerde şunu bul" dediği başka kimse var mı?
herkesi birbirine emanet etmiş...

müthiş sini MÜTHİİŞŞŞŞŞ 96

bu arada sende HARİKASIN ŞAMANCIM.... 96
İzumi'cim senin transtayken gülen bebek yüzün hala gözlerimin önünde.Çocukluğuna döndüğünde ve o bedene büründüğünde o kadar şeffaf ve tatlıydın ki anlatamam.Tam bir muzip gülüş(yanlış anlaşılmasın tatlı anlamında),el ve kol hareketlerin,hafif sallanman kısacası tam bir çocuktun.Diğer koltuğa geçtiğin an hakkında yorum yapamıyorum çünkü arkan bana dönüktü.Ama söylenenlere göre olgun bir gülüşmüş.Kısacası ben istediğine ulaşacağına inanıyorum.Sen ne istediğini o kadar iyi biliyor ve yapman gerekenlerin hakkında o kadar net düşüncelerin var ki bence her istediğini başarabilirsin.Sizlerle orada olmak çok güzeldi.O toplu enerjiyi yaşamak tarifi imkansız bir haz verdi bana.
Sevgiler sana
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2008, 04:52 PM   #33 (permalink)
hayalayaz
Guest

şu ana kadar geribildirimde bulunan arkadaşların hepsi çok güzel deneyimler yaşamışlar, anladığım kadarı ile hepiniz transa girmiş ve telkinleride sevgiyle kabul etmişsiniz...şunu farkettim..hipnoz, trans anlatılmıyor herkes bu durumu kendine has bir özgünlükle yaşıyor..bundan sonra soran olursa git ve yaşa diyicem..hepinizin ifadeleri ve yaşadıkları farklı..tek birleştiğiniz nokta çok güzel olduğu evet bende sizlerle hem fikirim bu noktada..bundan sonraki gelişmeler o kadar doğal olacakki..sanki o hareketi devamlı yapıyormuşsunuz, asla kesintiye uğramamış gibi olacak..ve durumu yaşadıktan sonra olacaksınız..farkındalığınız, kendiliğinden yapmanız gerekene çekilecek..ve inşallah 29 haziran hayatınızın miladı olacak..gelişmelerinizi ilgi ve sevgiyle takip ediyorum..eğer bundan sonra adil beyle tekrar seminer düzenlersek, ki inşallah düzenleriz..bunları kategorilere ayırark yapacağız..örneğin sigara bırakmak isteyenler bir arada, kilo problemi olanlar bir arada..gibi..bu arada adil beyinde söylediği gibi bilinçaltınıza giden kanal açıldı..artık kendi kendinize olumlu mesaj varmeniz daha kolay..ne dersiniz sigara bırakmak isteyenler..sigara telkinine, kilo vermek isteyenler kilo vermek için yapılmış telkinlerimize ve medilerimize ağırlık verseler? birde seminer sonrası açılan bilinçaltı kanalımızı kontrol etsek..özellikle sigara ve kiloyu söylüyorum çünkü bunların sonuçları somut bir şekilde görülecek..benmi? ben bir çılgınlık yapıyorum zaten..sigara bırakmak gibi hafif işler beni kesmiyor ama eğer başarırsaaaaaam var ya..tek işim hipnoz olur...kendimi insan hayatına adarım..arkadaşlar sizleri yönlendirdiğim semineri canlı olarak bende yeni deneyimliyorum..en ufak bir gelişmeyi bile yazalım..bir çok insanın hayatıda bizlerinkiyle birlikte değişecek eminim..bu seminer sadece bizim hayatımıza değil başka hayatlarada ışık tutsun..bu yüzden mesajlarınızı detaylı ve uzun yazın..lütfen çok uzun yazdım diye çekinmeyin..duygularınız fikirleriniz..her şey ama her şey mesajlarınızı okuyan herkes için önemli olabilir..hepinize saygılı sevgiler
Alt 30-06-2008, 05:32 PM   #34 (permalink)

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
noxonline is an unknown quantity at this point

hepinizi kıskanıyorum, bana ne ya bana ne :)))

tek bana bişi olmadı anladığım kadarı ile, birde siteye üye olmayan ama bir şekilde semineri öğrenen bir arkadaşa (kendisine bu siteyi tavsiye ettim, cd-telkinleri için), çıktıktan sonra kahve içip uzun uzun konuştuk onunla, canım ya, benden daha ağlaktı :).. bu nasıl bir kapalı blokajdır ki benimkisi, verimini alamadım. Herkesin deneyimlerini okudum ve hiç birisiyle uyuşmadı. demeki kendimi çok kasmışım bilinç dışı, ki rahat olmaya o kadar özenmişken orada. Bide Adil Bey keşke bi el atsaydı bana orada :))) sanırım onun elinde de bi keramat vardı, belkide o bana gerekliydi

Yinede Hayal ablam saolsun rahatlattı beni, kismetse eylül/Ekimde tekrar deneyeceğim,

Alt 30-06-2008, 05:33 PM   #35 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

arkadaşlarım, seminer de iken corlumemet arkadaşımın oluşturduğu bir diyagram

corlumemetcim ve hayal ablacım teşekkürler

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2008, 05:45 PM   #36 (permalink)
hayalayaz
Guest

şimdi bu diyagramı bide açıklayan olsa hayrına..ben mesela trene bakar gibi oldum.eğer benim anlar gibi olduğum şeyse ben bunu sizlere seslendiririm...yaaaaa size yaptırdığı bi çok şeyi bize yaptırmadı.
Alt 30-06-2008, 05:52 PM   #37 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

bu adil hocanın sürekli kullandığı metotlardandır
sol elinde bir ayna hayal ettirip eski halini gördürür ve ona teşekkür ettirip yok ettirir
sonra sağ eldede değişmiş halini görmenizi sağlar sonra elinizi kalbinize götürüp değişimle bütünleşirsiniz....
ve bilinaçltı metaforlarıyla çalışır
örneğin toprağı kazmanızı eski halinizin bulunduğu resmi oraya gömmenizi v.b şeyler ister
mutlusun demez bunun yerine ağaçtan mutluluk meyvelerını topluyorsun der
şimdi uzan,,,, dokunabildiğin uzaklıkta v.b telkinler ve önümüzdeki günler içinde bu değişimin oturacağını telkin eder transta...

keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2008, 06:06 PM   #38 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
46 Mesajinıza toplam 145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
capella is an unknown quantity at this point

merhabalar..
akşama kadar bekleyeyim dedim ama dayanamayacağım artık hala transta gibi bi halim var arada ayağım falan karıncalandı bugün ama neyse ben anlatmaya 1 gece öncesinden başlayacağım..izmirden ablam geldi, akşam onunla konuşuyordum ertesi sabah hipnoz seminerine gideceğim diye, sonra yatmaya gittim, odaya girdim dedim ablam niye gelmiyor ki onun da çok ihtiyacı olan birşey bu..gittim odasına dedim gelmek istermisin, bi ön koşul yok mu dedi ben de evet var, değişmeyi istemek dedim neyse sabah erkenden kalktım şamanıma mesaj attım sağolsun sorun yok gelebilir dedi. biz de giyindik hazırlandık hemen çıktık evden garip bi heyecan ve tabi bazı endişelerle..neyse taksimin yolunu tuttuk, oteli rahatça bulduk bekledik biraz sonra salona geçtik topluca..adlarımızı yazdılar, birer kitap verdiler (adil beyin kitabı) girişte. herkes yerine oturdu derken adil bey sahneye çıktı ve ben ilk dumurumu yaşadım nedense daha yaşlı gözlüklü falan birini bekliyordum ama karşımızda genç, bilgili, kültürlü birini bulduk..sokrates'i tanıyor musunuz? diye söze başladı..felsefe delisi ben yine bi şaşırdım nasıl bağlayacak acaba diye..sokrates'in okulundan bahsetti. bu okulun normal bi okul gibi sıraları kitabı sınıfı vs si yoktu, aslında bir nevi hayat okuluydu..sokratın öğrencisi olmak isteyen bir genç ne istersen yapacağım, söylediklerini harfiyen uygulayacağım yeter ki beni öğrencin olarak kabul et demiş..sokrat öğrencisini almış bi deniz kıyısına götürmüş, paçalarını sıvamış ve denizin içinde ilerlemeye başlamış..hevesli genç de direk arkasından girip yanına gitmiş..sokrat birden bire gencin kafasını suyun altına sokmuş ve bi süre çırpınmasını seyrederek onu suyun altında tutmuş..takati kalmayınca kafasını sudan çıkarmış, yaşadığından emin olunca onu orada bırakıp gitmiş..genç olanlara bi anlam verememiş, düşünmüş anlayamamış..ertesi gün sokratın yanına gitmiş beni neden öldürmeye çalıştın ben senin öğrencin olmak istedim demiş..sokrat "öldürmek mi?hiç aklımdan bile geçirmedim" demiş..genç "o halde kafamı neden suyun altına tutup bastırdın?" demiş..sokrat gence "o an aklından ne geçti" diye sormuş..gen düşünmüş düşünmüş..ölüyor olduğum demiş..ölüm mü yani demiş sokrat..hayır tam olarak o değil demiş..yaşam mı peki demiş sokrat..hayır tam olarak o da değil demiş genç..
[adil bey: hani ölüme çok yaklaşan insanlar hayatlarının bir film şeridi gibi gözlerinin önünden geçtiğini söylerler, ama aslında bu süre 3-5 saniyelik bir zamandır normalde böyle bir deneyim yaşamıyoruz ama zihnimiz bu kadar hızlı çalışabilir aslında..]
sokrat gence demiş ki..o anda nefes alamıyordun, ihtiyacın olan tek şey hava'ydı..ama bunu hiç düşünmedin
genç şaşırmış..gerçekten de o esnada hava hariç neredeyse herşeyi düşünmüş..oysa ihtiyaç duyduğu şey aklına hiç mi hiç gelmemiş..

işte biz de hayatlarımızda, bazen ihtiyacımız olan şey dışında herşeyi ve her yolunu düşünür;asıl ihtiyacımız olanı aklımıza bile getirmeyiz..bu hikayeyi kendimizle bağdaştırarak, hayatımızda en çok neye ihtiyacımız olduğunu bulmalı ve ona yönelmeliyiz...

adil bey'in verdiği bu ilk ders beni oldukça etkiledi açıkçası.. anlattığı herşeyde kendime ait bir şeyler buldum.. derken kısa bir aradan sonra toplu transa başladık..gözleriizi bir nokta seçip ona sabitledik. giderek etraf kayboldu gitti ve ben kendimi gözlerimi kapamış halde buldum..ilk trans benim için en yoğun olanıydı sanırım. muhtemelen ilk ağlayan bendim doğduğumuz andan itibaren bugüne kadarki her yaşımızdaki kendimize odaklanmamızı istedi..ben kendimi doğduktan sonraki -bebek- halimle gördüm babam ve babaannemin erkek çocuk beklentilerinin kırıldığı o an, yüzlerindeki hayal kırıklığı..sonra yüzüme bakıyorlar ki pamuk gibi birşeyim..babaannem allahtan özür diliyor ben böyle birşey doğdu diye nasıl isyan ederim diye ağlıyor tanrıya..koklayıp koklayıp öpüyor beni..derken 2-3 yaşlarında bir halimdeyim o yıllarda oturduğumuz yerdeki bahçede oyun oynuyorum..içim o kadar saf, incinmemiş, tertemiz bir halde ki o yaşımdaki tüm duygularımı bu bedenimdeki ben hissediyorum o anda..bu beni çok duygulandırdı; koşup oynayışım, o yaşam enerjim, çocukça mutluluğum, dış dünyanın tüm kötülüklerinden uzak o yalın kendi çocuk dünyam..onu tekrar yaşayabilmek müthişti..gözlerim dolmaya başladı ki, ardından vefat eden ablam çıkageldi, yanağıma bir öpücük verdi (3 yaşındaki halime) ben bunu hissettim yanağımda şimdiki ben de..sonra onunla kazadan bir kaç saat önce yaptığımız o son kahvaltı masası..hepimiz mutluyuz, annem teleşlı, onları okula yetiştirmeye çalışıyor, bir yandan bana yemek yediriyor..ablam kapıdan çıkarken ben öpmek istiyorum, annem ağzın yağlı okulu gidecek ablan yavrum diyor..ablam boşver anne öpsün yıkarım diyor..gidiyor..son öpücüğümü alıyorum ve bir kaç saat sonra kapımız çalıyor..arkadaşı kapıda şermin teyze çok kötü bişey oldu diyor..annem yalın ayak sokağa atıyor kendini o koşuyor ben koşuyorum peşinden..sonra annemin feryatları..ben ablamı görüyorum..hemen bir büyük beni kapıp uzaklaştırıyor..ilk kez acıyla tanışıyorum..transtaki reel benin gözleri artık durmak bilmiyor..
derken 6-7 yaşındaki halimdeyim ve babamın bana t sürmeyi öğrettiği günü yaşıyorum..iki tekerlekli i sürmeye başladığım o ilk an, babamın seleyi bırakışı ve benim kuş gibi hissedişim..o heyecan, coşku..başardım! duygusu..o kadar müthişti ki..ruhum yeniden aydınlandı sanki.. wave
o ilk transtan çıkma anı gelene kadar gördüğüm ve yaşadığım tüm anılarım 7 yaş öncesine aitti..bi süre etkisinden çıkamadım. ne olduğumu anlayamadım. neyseki bir öğle molası verdik ve pamukk(elif), ablam ve ben simit sarayına gittik..
derinleşin derinleşin diyordu adil bey ama ben biraz fazla derinlere gittim sanırım 44

öğleden sonra yaşadıklarıma sonra devam edeceğim..şimdi çok yoruldum

sevgiler..

&quot;sevgide güneş gibi ol,dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol,hataları örtmede gece gibi ol,tevazuda toprak gibi ol,öfkede ölü gibi ol. <br />her ne olursan ol;ya olduğun gibi görün,ya göründüğün gibi ol. &quot;<br />Mevlana<br /><br />
capella isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2008, 06:31 PM   #39 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Burada, konuyla ilgili gelişmeleeri paylaşan tüm arkadaşlara çok teşekkürlerimi sunuyorum.

Bizler de en azından nedir ne değildir, onu öğrenmiş oluyoruz. super

Anlaşılan, Adil Bey, gerçekten bu işi layıkıyla yapan bir eğitimci. Valla ne yalan söyleyeyim, bu insanla tanışmak ve hipnoza girmek isterdim.

Katılanlar inşallah faydasını görecek.

Bilinçaltı kanalları, katılan arkadaşların açılmış ya, bizimki ne olacak. Kim açacak bu kanalı.

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2008, 08:17 PM   #40 (permalink)
hayalayaz
Guest

Alıntı:
bymehmet Nickli Üyeden Alıntı

Burada, konuyla ilgili gelişmeleeri paylaşan tüm arkadaşlara çok teşekkürlerimi sunuyorum.

Bizler de en azından nedir ne değildir, onu öğrenmiş oluyoruz. super

Anlaşılan, Adil Bey, gerçekten bu işi layıkıyla yapan bir eğitimci. Valla ne yalan söyleyeyim, bu insanla tanışmak ve hipnoza girmek isterdim.

Katılanlar inşallah faydasını görecek.

Bilinçaltı kanalları, katılan arkadaşların açılmış ya, bizimki ne olacak. Kim açacak bu kanalı.

mehmetciğim eylül/ ekimde yapışırız adil beyin yakasına, çok zorlanacağımızı sanmıyorum..o zaten gönüllü..yalnız biz bu sefer acemiliği bırakıp kişleri isteklerine göre gruplara ayıracağız..ve kalabalık bir grup olmayacğız..haa adil beyi istemezsen şaman ve ben uygulamayı öğreneceğiz ya kimde pratik yapacağız..tabiiki sizlerde..isterseniz..ve izin verirseniz..biz artık toplantılar düzenleyip düzenleyip DERİNLEŞ diyerekten derinleştiririz.sizleri..

Bookmarks