Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Hipnoz

Uyarılar

Hipnoz hipnoz kekemelik, psikoterapi hipnoz, bilinçaltı hipnoz, hipnoz hipnoterapi, hipnoz telkin, tıbbi hipnoz, meditasyon hipnoz, psikolog hipnoz, hipnoz tedavi, hipnoz sigara, hipnoz tedavisi, hipnoz, hipnoz sigara bırakma, depresyon hipnoz, psikoloji hipnoz, hipnoz, hipnoz telkinleri, kekemelikte hipnoz, telkinli hipnoz,

HİPNOZ DENEYİMLERİ

Alternatif Kişisel Gelişim ve Hipnoz HİPNOZ DENEYİMLERİ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhabalar. bende dünkü hipnoz seminerinden bahsetmek istiyorum. herşey heyecan verici, herkes heyacanlı ve enerji doluydu. ilk olarak toplu bi trans a girme işlemi yapıldı. adil bey' in verdiği direktifler yerine getirildi; odaklanın, başınız dalında yaprak gibi bir sağa bir sola ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hipnoz telkin cd indir izle İstanbul Hipnoz nerededir kimdir Hipnoz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hipnoz hipnoz Hipnoz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hipnoz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hipnoz kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Adil Maviş seminerinden
süperdi,çok memnun kaldım. 17 37.78%
iyiydi memnun kaldım. 12 26.67%
eh işte idare ederdi. 3 6.67%
bilmem ki... 11 24.44%
çok kötüydü,boşuna pazar günüm gitti. 2 4.44%
Katılımcı sayısı: 45. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

HİPNOZ DENEYİMLERİ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-06-2008, 11:05 AM   #11 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Ynt: HİPNOZ DENEYİMLERİ

merhabalar.
bende dünkü hipnoz seminerinden bahsetmek istiyorum.
herşey heyecan verici, herkes heyacanlı ve enerji doluydu.

ilk olarak toplu bi trans a girme işlemi yapıldı. adil bey' in verdiği direktifler yerine getirildi; odaklanın, başınız dalında yaprak gibi bir sağa bir sola sallanacak, başınız daha da ağırlaşacak, gözleriniz kapanacak falan derken, başım sallanmaya ve öne doğru eğilmeye başladı. ama kontrol bendeydi. konsantrasyonum dağıldı, başımı kaldırıp etrafa baktım, başım sallanıyordu, etrafta bir değişiklik yok gibime geldi. sonra nasıl olduysa başım sallanara yine eğildi. derken bi kaç derin nefes aldık, sonra ben galiba koptum. adil bey başımı gelip düzelttiğini, derinleş gibi bişeyler dediğini hatırlıyorum. derken toplu hipnozdan çıktık.
ilk tekli hipnoz bana yapıldı. mor koltuğa oturdum. adil bey' e neden orada olduğumu açıklayan bir kaç cümle söyledim. şimdi parmağımı izle dedi ve parmak bir sağ bir sol derken hooop. ben gülümseyerek daldım. gülümsediğimi hatırlıyorum. ne olduğunu anlayamadım derin derin nefes almaya başladım. yüzüm, sağ kolum, karın kısmım uyuştu. sağ kolum kilitlendi -hani bişey yediğimizde yada bişey hoşumuza gittiğinde "çok harika" diyerek bi el hareketi yaparız ya, işaret parmağı + orta parmak ve yüzük parmağı birbirine bitişik ve bunlara baş parmak destek verir.- adil bey arkadaşlarımla konuşuyor, duyuyorum. bir ara hızlı hızlı nefes almaya başladım yanıma gelip güvendesin gibilerinde bişeyler söylediğini ve rahatladığımı hatırlıyorum. sonrasında transtan çıktım. sağ elim hala kilitliydi, konuşamıyordum çünkü yüzümde uyuşmuştu. derken bir arkadaşım su verdi, su içtim. elim bi kaç dakika sonra açıldı.
gün boyunca diğer arkadaşlarıma uyguladığı translara da kendimce uyarlamalar yaparak -bu uyarlamalardan kasıt; kendi hayatıma göre çeşitlemeler.- belki 5 yada 6 defa daha transa geçtim.

adil bey' in önerileri 'nden şuan aklıma gelenleri de aktarmak istiyorum,

sabah kalkınca sağ burun deliğini, sağ el işaret parmağı ile dışarıdan hafifçe bastırarak kapatmak kaydıylaya 5 dakika nefes alıp vermek. bu kapatma işlemi zor olursa biraz pamuk ile burun deliği aynı zaman için kapatılabilir.

unutkanlık gibi durumlar için.
6 hafta boyunca, günde 6 adet balık yağı. -yükleme yapmak için 6 adet, normalde 3 adet almak isteyen olursa 3 adet alınabilir. bir rahatsızlık yada başka ilaç kullanılıyorsa kontrollü bir şekilde kullanılması-
6 hafta sonunda geri bildirimlerimizi ileteceğiz. bu akşam eve giderken eczaneden alacağım.

ve en son yaptığı uygulamada transa girdimmi girmedim mi derken oynama kısmı vardı adil bey demeden ayaklarım hareket ettiğini hatırlıyorum ama derinleşmemiştim. yada bana öyle geliyordu.

bu gün için; başım ağrıyor, çok uykum var. akşam olsa da gitsek modundayım. fakat düşüncelerim farklılaştı. dün öğle arasında dışarı çıktığımda etraf daha bir değişik daha bir canlı gibi geldi. bu canlılık durumu bu sabah ta dikkatimi çekti.
yeşil daha bir yeşil, gökyüzü daha bir mavi, su daha bir berrak ve leziz.

hatırladıkça aktaracağım. sağlıcakla ve ışıkla kalalım...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2008, 11:20 AM   #12 (permalink)
Üsteğmen

disik82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
89 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
disik82 is an unknown quantity at this point

sen kasıldığında çoğunluğumuz çok korktuk.düşündüğün birşey var mıydı,trans durumundayken?birde ben transtan çıktıktan sonra çok gariptim,acayip uykum vardı ve uyuyana kadar ciddi bir ağırlık eve gittim uyudum zaten direk.
disik82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2008, 11:32 AM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
12 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
corlumemet is an unknown quantity at this point

Merhaba Mümin sana suyu ben verdim sanki çöl sıcağında kalmışsın gibi içiyordun bizi hem şaşırttın hemde biraz korkuttun umarım iyisindir bende hala sersemlik var.
Alt 30-06-2008, 11:34 AM   #14 (permalink)

1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

hatırlamıyorum desem dusun
çünkü ne olduğunu anlayamadım.
ben de eve bayağı yorgun gittim ama bahçeyi sulamam gerekiyordu. bahçeyi suladım. ayaklarımı soğuk suyla yıkadım ve daha da rahatladım. belki bu yüzden geç uyudum. gece teyzemleri havaalanından alacaktım çok uyuyamadım ama tam uyku halinde değildim. ya saati geçirirsem diye düşünmekten ve havaalanına gideceğimi bilen annem, babam ve blankss' ım aradılar. uykusuzluğum bu sebeplerden dolayı olabilir de olmayabilirde, bilemiyorum. ama bu baş ağrısı dünkü nün aynı, buna eminim...

Alıntı:
disik82 Nickli Üyeden Alıntı
sen kasıldığında çoğunluğumuz çok korktuk.düşündüğün birşey var mıydı,trans durumundayken?birde ben transtan çıktıktan sonra çok gariptim,acayip uykum vardı ve uyuyana kadar ciddi bir ağırlık eve gittim uyudum zaten direk.

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
Alt 30-06-2008, 11:36 AM   #15 (permalink)

iyiyim saolasın. super
şaşırtmak?? korkutmak?? belki şaşırtmak gibi bir amacım olabilir ama korkutmak gibi asla... super
şaşkınlık ve korkutucu gelen yanlar neler??

Alıntı:
corlumemet Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba Mümin sana suyu ben verdim sanki çöl sıcağında kalmışsın gibi içiyordun bizi hem şaşırttın hemde biraz korkuttun umarım iyisindir bende hala sersemlik var.

Alt 30-06-2008, 11:45 AM   #16 (permalink)
Teğmen

12 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
corlumemet is an unknown quantity at this point

Merhaba hepimizin ilk defa böyle bir deneyimi olduğu için senin o anda kendini kasmana korktuk açıkçası ve hepimiz böyle mi olucaz diye düşündüm ben şaşkınlık ve korku bi aradaydı neyse önemli olan bundan sonrası bakalım ne kadar meyveleri toplamışız bye..

Birde adil bey senin durumun için katalepsi dedi galiba bu gibi durumlarıda görüyoruz diye söylediğini hatırlıyorum.
Alt 30-06-2008, 11:53 AM   #17 (permalink)
Üsteğmen

disik82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
89 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
disik82 is an unknown quantity at this point

çok değişik bir tecrübe idi benim için ben gerçi biraz direnç gösterdim ama o tek trans anımda kendimi bırakmaya karar verdim sanırım ondan kolayca oldu yada adil beyin ellerinde bişey var
disik82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2008, 11:53 AM   #18 (permalink)

katalepsi ne? yani nasıl bişeymiş? açıklama yapabilecek biri var mı merak ettim???

Alıntı:
corlumemet Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba hepimizin ilk defa böyle bir deneyimi olduğu için senin o anda kendini kasmana korktuk açıkçası ve hepimiz böyle mi olucaz diye düşündüm ben şaşkınlık ve korku bi aradaydı neyse önemli olan bundan sonrası bakalım ne kadar meyveleri toplamışız bye..

Birde adil bey senin durumun için katalepsi dedi galiba bu gibi durumlarıda görüyoruz diye söylediğini hatırlıyorum.

Alt 30-06-2008, 11:55 AM   #19 (permalink)

adil beyde bişeyin olduğu kesin çünkü ne zaman yanımdan konuşarak geçse başım sallanarak öne eğiliyordu. dusun

Alıntı:
disik82 Nickli Üyeden Alıntı
çok değişik bir tecrübe idi benim için ben gerçi biraz direnç gösterdim ama o tek trans anımda kendimi bırakmaya karar verdim sanırım ondan kolayca oldu yada adil beyin ellerinde bişey var

Alt 30-06-2008, 11:56 AM   #20 (permalink)
Üsteğmen

46 Mesajinıza toplam 145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
capella is an unknown quantity at this point

mümincim hani elin kasıldı kaldı ya, vücudun bi süre şekil değiştiremedi..hafif felç gibi bir durum o an sende dışarıdan görülen.
sen boşver büyütülecek bir şey değil
en derin transı sen yaşadın aramızda bence bu güzel birşey senin için, sen mutlu ol gerisi boş

sevgiler
&quot;sevgide güneş gibi ol,dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol,hataları örtmede gece gibi ol,tevazuda toprak gibi ol,öfkede ölü gibi ol. <br />her ne olursan ol;ya olduğun gibi görün,ya göründüğün gibi ol. &quot;<br />Mevlana<br /><br />
capella isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks