Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi

Uyarılar

40 LI YAŞLARIN ÖZGÜRLÜĞÜ

Hayatım Değişti Klubü ve Hayatım Değişti Kafesi 40 LI YAŞLARIN ÖZGÜRLÜĞÜ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 40’ LI YAŞLARIN ÖZGÜRLÜĞÜ Bir kaç yıldır, hayatımı ve kendimi yaşadığımı hissediyorum…dediğimde …bu konularla ilgilenen kuantumcu dostum bilgece gülümsedi… “sen” dedi 40 ların başında, kendini keşfeden %10 insanlardan biri olmalısın.. 42 yaş civarında hemen her insanın arabasının lastiği patlar.. Önünde ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hayatım Değişti Kafesi telkin cd indir izle İstanbul Hayatım Değişti Kafesi nerededir kimdir Hayatım Değişti Kafesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hayatım Değişti Kafesi hipnoz Hayatım Değişti Kafesi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hayatım Değişti Kafesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hayatım Değişti Kafesi kuantum düşünce kitap haberi

40 LI YAŞLARIN ÖZGÜRLÜĞÜ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-12-2007, 09:38 PM   #1 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart 40 LI YAŞLARIN ÖZGÜRLÜĞÜ

40’ LI YAŞLARIN ÖZGÜRLÜĞÜ
Bir kaç yıldır, hayatımı ve kendimi yaşadığımı hissediyorum…dediğimde …bu konularla ilgilenen kuantumcu dostum bilgece gülümsedi…
“sen” dedi 40 ların başında, kendini keşfeden %10 insanlardan biri olmalısın..
42 yaş civarında hemen her insanın arabasının lastiği patlar..
Önünde 2 yol vardır….
Ya o güne kadar bildiklerini gözden geçirecek ve kendi öz gerçeğini bulacak..
Yada, eski bildiklerinde ısrar ederek yaşamaya devam edecek…
Eski alışkanlıklarıyla devam ederse, o saatten sonra ömrü hep iç ve dış çatışmalarla beslenir…
Mutsuzluk hakim olur….
Çatışa çatışa ölür…
Oysa, bu lastik patlamasında kendi öz geçeğini bulup, kendine göre yaşamayı denerse, müthiş mutlu, özgür, ve kendinin farkında olarak yaşar…
Bunu insanların %90 maalesef gerçekleştiremez….
Gerçekleştiremeyenler %90 buluyormu bilmiyorum, ama..gerçekleştirenler özgürlüğü buluyor onu biliyorum…
Artık bu korkunç klişenin duvarlarını yıkmak zamanı da çoktan geldi farkındayım…
Bu güne kadar, bunu söylemekten çekindim..
40 lı yaşları yaşadığımdan, sübjektiflikle suçlanmaktan korkuyordum..
Kendi reklamını mı yapıyor?sorusunun sorulmasından kaçıyordum..
Artık içimde daha fazla tutamayacağım…
Hayatı, ilişkileri, dostluğu, insanlığı yazarken, psikolojinin en derinliklerine kulaç atarken, yaşamakta olduğum en önemli gerçeği artık saklamayacağım…
Nasıl olsa 20 li yaşları yaşayan benim..
30 lu yaşları yaşamakta olanda benim..
Şu anda 40 yaşları yaşayanda benim…
Genetik şartlanmalardan en fazla kurtulduğum, en özgür ve en kendim hissettiğim günleri şu anda yaşıyorum…
Ben 20 li yaşlarda önyargılı ve yaşlıydım..
Şimdi genç ve kendimin farkındayım…
20 li yaşlarda hiç bu kadar özgür olmadım…
Kendimle ilgili bu kadar çok şey bilmedim…
Bildiğimi zannediyordum…
Bilmiyordum…
Kendimle ilgili bu kadar çok şey bilmediğim için özgür değildim…
Kendimin bu derece hakimi değildim..
Şartlanmalarım, önyargılarım, korkularım, komplekslerim vardı…
Onlar beni ayaklarımdan prangalıyordu..
Prangalı halimle hayat performansım düşüyordu…
30 yaşlar 20den daha kolay, 40 tan ise daha zordu..
40 lar bu güne kadar ki hayatımın en kolayı, en rahatı, ve en özgürü…
Daha açık söyliyeyim…
Ben 17 yaşındayken yaşlıydım…
Önyargılarım, korkularım, genetik olarak yüklediğim hırslarım, komplekslerim vardı
Bunlardan kurtuldukça, kendimi buldukça hafifledim…
Özgürleştikçe, performansımı yükselttim..kendimi hissettim, sınırlarımı genişlettim..
Kendimi bir harita yerine koyduğumda…
20 li yaşarlın düşman işgali altında ki anadoluya benzetirim..
Ankara ve civarında sıkışmış birkaç ilden ibaret bir Anadolu toprağını kişisel haritam olarak görüyorum…
40 lı yaşlardaki “ben” ise sınırlar açısından, Osmanlı İmparatorluğunun Yükselme Dönemine karşılık gelir..
Sınırlar gittikçe genişler..
Arap yarımadasından, Avrupa ya kadar yayılmış bir imparatorluk göz önüne gelir…
İtiraf etmeliyim…
20 yaşındayken ben genç değildim…
Yaşama enerjik baksam da, genç bakamıyordum..
Özgürleştirci güce değil, Kontrolsüz güce sahiptim..
Yaşamamın en bedensel işlevi sporu bile, 20 li yaşlarımdan daha fazla yapıyorum…
Çünkü 20 lerdeki psikolojik cenderem yok…
40 ların başı, kuantumcu dostumun dediği gibi, insan denilen arabanın lastiğinin patladığı yıllardır..
İnsanlar, bu yıllarda kendilerini keşfederlerse mutluluğa, özgürlüğe, ve gerçek gençliğe yelken açarlar…
Çıtırlık yılları, genetik yüklenmeler, ve zorunluluklarla dolu, psikolojik cendere yıllarıdır..
Kurtarabilenler gençleşir..
Biliyorum…
Ben yaşlandıkça gençleşiyorum…
20 lerde yaşlıydım..
Çok yaşlı..
40 larda gencim “çıtır “ değilim…biliyorum…
Ama şimdi tazeyim
Onun farkındayım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-12-2007, 10:02 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold
Standart Ynt: 40 LI YAŞLARIN ÖZGÜRLÜĞÜ

Benim arabanın da lastiği patladı, gerçi biraz zor oldu ama patladı
YAŞASIN ÖZGÜRLÜÜKKK

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-12-2007, 11:25 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
54 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Silvara is an unknown quantity at this point

Çok güzel bir yazı paylaştığın için teşekkürler
(az kaldı 40 lara :P iyi oldu bu )
Du sana güzel bir çiçek gönderimmm :P (artık bol bol resim yükleyebiliyorum heyo :P)

Silvara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-12-2007, 06:52 PM   #4 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

eheehhe hayl abla ben 41 im bilion ve gerçekten en güzel döenmim olduğunu biliyorum yazıcam keyifle buraya
Alt 19-12-2007, 07:16 PM   #5 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

ben 30ları devireli az yıl oldu şimdi yeni bir başlangıçtayım her anlamda ama şu var ben kendime olan özgüveni olan birisiyim zaten ama şimdi çok daha fazla ve bu özgüvenimi salakça değilde akılıca kullanıyorum sersemlikleri kenera bıraktım 30larda 20lerde kaldı onlar şimdi bir ben var benden içeri( çoçuk)ve içimde tutmuyorum onları artık özgürler benden fazla hemde yüreğimin sesi oluyorlar arsızca küstahça hınzırca
kim olduğunu ne için savaştığını eğrisini dogrusunu daha rahat görüyorum biraz çenem düştü yaşlılık işte ben yaşamadığım ve yaşayacağım tüm yaşlarımı seviyorum çünki kendimi sevmeyi öğrendim ise seviyorsan kendini güveniyorsan kendine herşey daha güzel ve kolay dusun 44 haa çokmu kolay hayır ama karşıma çıkan tüm engel ve zorluklarla başa çıkacak bir ben
Alt 27-12-2007, 11:52 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 6
30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah is an unknown quantity at this point

Çok çok güzel yazmışsınız.
siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2007, 02:13 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

ablam döktürmüşsün yine..40 lı yaşlara daha yıllar var...yazdıklarını okudukça şimdiki yaşımla ve 20 li yaşlarımla kıyaslamalar yaptım..çok doğru..20 li yaşlarda hiç özgür değilmişim..kendimi hiç tanımıyormuşum ayrıca sevmiyormuşumda..kendimi sevmeyle 32 yaşımda tanıştım..tanıştım ama tam olarak tanışmanın yoğunluğunu yaşayamadım..yeni yeni kavrayabildim..bazen düşündükçe o kadar tuhaf geliyor ki herşey,bildiğin herşeyin aslında hiç olduğunu öğreniyorsun..hayatın yaşamın farkını anladıkça da yaşanmış yıllar bir anda anne karnındaki döneme dönüşüyor..kendimi sevmeye başladığım tarihi öncelik alırsam henüz 2 yaşındayım diyebilirim..tabi bu yaşadığım diğer yılları silip atmak değil..aksine beni bu günlere taşıyan o yıllara teşekkür ediyorum..yaşadığım geçmişim olmasaydı,acılar olmasaydı ben hala anne karnında olacaktım..belkide hiç doğmadan ölecektim..şükürler olsun ki doğdum..şimdi büyüyorum..
ipler filmini seyrettim yeniden..beğendiğim bir filmi yenilemeyi severim..aslında anlattığı o kadar çok şey varki..evet uçmayı öğrenmeliyim..görünmeyen ama var olan kanatlarımı kullanmalıyım..yaratanım bunları boşuna vermemiş ki..sanırım asıl özgürlük o zaman başlayacak..40 lı yaşlarda lastiğin patlamasını beklemeden...sevgi ve saygılarımla..
Alt 28-12-2007, 01:01 PM   #8 (permalink)
hayalayaz
Guest

arkadaşlar alıntı olduğunu yazmayı unutmuşum..bu satırlar bana ait değil..ama kendimi buldum satırlarda..sonradan siyahın, yazdığı mesaj üstüne geldi ve eşzamanlılığa baktım gülümsedim..tüm kırklı yaşlarımıza saygılı sevgiler..
Alt 28-12-2007, 01:40 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 6
30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah is an unknown quantity at this point

Ama bizi çok iyi yansıtmış. Ben okurken çok duygulandım. Biraz hayatı geç yakalamanın hüznü birazda genç yaşlarda yaşadığım yaşlılığımın hüznü. Bana benzeyen beni anlatan bir yazı. Teşekkürler bu hüzün sonunda bir zafer duygusu yaşattığınız...
siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2007, 12:29 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

biran önce 40 olmak istedim.:)

Bookmarks