Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-12-2007, 07:16 PM   #5 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: 40 LI YAŞLARIN ÖZGÜRLÜĞÜ

ben 30ları devireli az yıl oldu şimdi yeni bir başlangıçtayım her anlamda ama şu var ben kendime olan özgüveni olan birisiyim zaten ama şimdi çok daha fazla ve bu özgüvenimi salakça değilde akılıca kullanıyorum sersemlikleri kenera bıraktım 30larda 20lerde kaldı onlar şimdi bir ben var benden içeri( çoçuk)ve içimde tutmuyorum onları artık özgürler benden fazla hemde yüreğimin sesi oluyorlar arsızca küstahça hınzırca
kim olduğunu ne için savaştığını eğrisini dogrusunu daha rahat görüyorum biraz çenem düştü yaşlılık işte ben yaşamadığım ve yaşayacağım tüm yaşlarımı seviyorum çünki kendimi sevmeyi öğrendim ise seviyorsan kendini güveniyorsan kendine herşey daha güzel ve kolay dusun 44 haa çokmu kolay hayır ama karşıma çıkan tüm engel ve zorluklarla başa çıkacak bir ben