Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler > Evlilik

Uyarılar

ana kuzusu...

İlişkiler ve Evlilik ana kuzusu... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Benim esimde boga burcu. Ama burclar bir yere kadar etkili :-)) Sudem 8'e katiliyorum. Esler birbirlerine para konusunda destek olmali, yardim etmeliler. Ama sevgili Ayses konusmak kesinlikle en iyi rahatlama yoludur. Erteleme, sonraya birakma. Evet benim annem, babamda kazandigim parayi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Evlilik telkin cd indir izle İstanbul Evlilik nerededir kimdir Evlilik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Evlilik hipnoz Evlilik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Evlilik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Evlilik kuantum düşünce kitap haberi

ana kuzusu...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-06-2009, 11:31 PM   #21 (permalink)
Teğmen

aquariel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 407
114 Mesajinıza toplam 631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aquariel will become famous soon enoughaquariel will become famous soon enough
Standart Cevap: ana kuzusu...

Benim esimde boga burcu. Ama burclar bir yere kadar etkili :-))
Sudem 8'e katiliyorum. Esler birbirlerine para konusunda destek olmali, yardim etmeliler. Ama sevgili Ayses konusmak kesinlikle en iyi rahatlama yoludur. Erteleme, sonraya birakma. Evet benim annem, babamda kazandigim parayi ne yaptigimi hic sormazdi. Ama kizkardesimin parasini mutlaka idare etmeleri gerekiyordu. Cunku hep yanlis harcamalar yapardi. Para konusu bir sekilde hallolur ama aranizda gecenleri anlatmasi bana yine de yanlis geliyor. Cunku evlilk cok farkli bir olay. Benim herseyimi annem bilir. Oldu canim... Anneye anlatilacak sey var anlatilamayacak sey var.
Sana annemin bir arkadasi ile yaptigi konusmayi yazmak istiyorum.
Annem; oglun nasil iyi mi, gelininle mutlular mi?
Arkadasi; aman sorma. Bir gelin aldik neredeyse butun isi oglum yapiyor. Isten eve geliyorlar gelin yemegi isitiyor, oglum sofra hazirliyor o yorgun haliyle. Yemek bitiyor, beraber masa toplaniyor ve bulasiklar makineye yerlestiriliyor. Zavalli oglum yorgun argin birde kadin isi yapiyor.
Annem; kizin nasil iyi mi damatla?
Arkadasi; aaaa damadim bi tanedir. Kizimin elini sicak sudan, soguk suya sokmuyor. Isten geliyorlar beraber masa hazirlaniyor, yemekten sonra da canim damadim kizim yorgun oldugu icin ona yardim edip sofrayi topluyor.
Bende guldum. Annem bana dondu; gordun mu kizim dedi. Aydan teyzen kiz annesi ve erkek annesi nasil olur gosterdi :-)) Bir anda Aydan teyze kahkalarla gulmeye basladi; inanamiyorum. Bakar misiniz yaptigim haksizliga dedi.
Bildigim birsey var; hicbir anne evladinin mutsuz olmasini istemez. Kiz ya da erkek annesi olmasi fark etmez.
Sevgili Ayses, konus konus konus... Konusmak tum problemler anlayip, cozmenize yardimci olacaktir...
Sevgi ve mutlulukla....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 16-06-2009, 11:52 PM   #22 (permalink)
Teğmen

ayses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,721
107 Mesajinıza toplam 656 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ayses will become famous soon enoughayses will become famous soon enough

inanılmaz bı hıkaye:)) tıpık bır kız annesı ve erkek annesı gercekten...ıste ınsan kendını karsısındakının yerıne koymalı bu yuzden...benım annem her zaman yengemın arkasındadır hıc oglunu kayırmaz yengem aılesınden cok benım aılemın yanına gelır...abım yengem hakkında bısey soylıcek olsun annem kapatır konuyu...hatta kız kardesım ıcınde aynı sey gecerlı...erkek arkadası hakkında kotu bıse dedırtmez annem..cunku bıze de bole davranılmasını ıstıyor...
para konusu dedıgınız gıbı elbet gecer belkı evlendıgımızde bana verır dıye dusunmeye basladım:))yanı bırının ıdaresıne alısmıssa bana verebılır bana bırakabılır dıye dusundum...
bazı seylerı annesıne anlatmasının olumsuz etkılerını soledım..etkılı oldumu evet ama tam duzeldımı hayır:)) huylu huyundan vazgecmez lafı var ya o benı korkutuyor:)))
ve tekrar tesekkur etmeden gecemıcem...deneyımlı sızlerden bole yardım gorunce halledebılcegıme ınanıyorum:))
yenıden cok tesekkur ederımmmmmmmm
ayses isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2009, 12:15 AM   #23 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Aysescim endişelerini anliyorum.ama çok takılıp kalma.Bir arkadaşım, daha lise yıllarındayken evlenince ya çocuğum olmazsa, ben de alkolve dayaktan çok korkardım.onunla biraraya geldikçe hep dertleşirdik.ne olacaksa.....bunun yerine olumlu konuşsak ama kuantum düşünceyi bilmiyordum o yıllarda...yaşamamız gerekiyormuş.öğrenmek için. seneler sonra biraraya geldiğimizde ne oldu biliyormusun?onun çocuğu olmadı.benim sorunum alkol ve dayak...neyi çok gözünde büyütür korkarsan hayatına çekiyorsun....bu benim ve arkadaşımın yaşadığı bir örnek..hep kayınvalide korkusu çekenler huysuz kayınvalideye düştüler.benim ailemde hiç kayınvalide görümce fobisi yaşanmadı.çok iyi bir kayınvalide ve görümceye sahibim.eşimde iyi bir insandı ama zaafı vardı içkiye.Allah rahmet eylesin.Babaannem,ablamın kayınvalidesi kendi annem yengem hiç bir sorun yaşanmadı.öyle bir korkum yoktu.korkum içki ve dayak.arkadaşımında çocuğu olmadı.ya sen bu genci hayatına çektin ana kuzularıyla dalga geçtin iyi düşün...şaka bir tarafabu olumsuz düşünceni değiştir olumlu yap,yada nişanlını değiştir.şaka şaka...boğa burcu erkeği çok sadık olur.hiç aldatmaz aldatırsa da gelir sana anlatır yani günah çıkartır.yemeğe masa düzenine çok önem verir.karın doyurmaktan çok ziyafet sofrası gibi masa ister...damak zevki ön plandadır...biraz tembeldir...güzelim 19 senem geçti bir boğayla bilmem mi?
Alt 17-06-2009, 01:26 AM   #24 (permalink)
Teğmen

aquariel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 407
114 Mesajinıza toplam 631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aquariel will become famous soon enoughaquariel will become famous soon enough

Sudem8 bir boga burcu erkegi ancak bu kadar guzel anlatilir :-))
Babam boga, esim boga... Ben cok gec evlendim. Illede kariyer dedim ama simdi bakiyorumda kariyer bir yere kadar.
Korkular konusunda kesinlikle cok haklisin. Ben annemi cok sevdigim icin esimin de annesini sevip, saymasini hep cok istedim. Kaynanam hep der ki;sen bana oglumdan daha iyisin. Belki bilirsiniz bir hikaye vardir; (Bu hikayeyi Turkcelestirip, Samanyolu tv'de sirlar dunyasinda canlandirdilar)
Japon bir gelin kaynanasindan nefret edermis. Ama Japonlarda saygi cok onemli oldugu icin de kaynanasina saygisizlik edemezmis. Birgun babasinin en iyi dostuna gitmis ve demis ki; beni cocuklugumdan beri taniyorsunuz. Iyi biriyimdir ama kaynanami sevmiyorum ve onun olmesini istiyorum. Adamcagiz bir iksir yapip kiza vermis. Bunu kaynananin yemeklerine koyacaksin. Ama unutma sadece 2 damla. Ve kaynanana cok iyi davranacaksin ki olumu suphe yaratmasin. Bu arada kaynanan aldigi zehirle kendisini iyi hissetmeye baslayinca anla ki olumu yakin.
Bizim kiz buyuk bir mutlulukla her yemege 2 damla damlatiyor ve kaynanaya iyi davraniyor. Cok degil 1-2 hafta sonra kaynana kendisini cok iyi hissetmeye basliyor. Bu arada gelin kaynananin arasi duzeliyor. Gelin ona iyi davrandikca kaynana kizim, evladim demeye basliyor. Tabii kiz zehir yuzunden kaynanasi olecegi icin de vicdan azabi cekiyor ve babasinin arkadasina gidip yalvariyor; ne olur bu zehirin panzehiri varsa onu verin bana. Cunku kaynanamla aram duzeldi, simdi onu cok seviyorum, olmesini istemiyorum diyor. Yasli adam guluyor; merak etme benim sana verdigim zehir degil, vitamindi. Kaynanan bu yuzden kendisini iyi hissediyor. Sana gelince, zehir senin icindeydi. Kaynanana iyi davrandigin icin o da sana iyi davrandi ve zehir kayboldu.
Haklisin sonuna kadar sevgili Sudem8. Korkularimiz basimiza gelir. Ve Ayses ne kadar rahat olursan o kadar guzel ve sakin bir konusma yaparak nisanlini anlarsin ve problem umarim cozulur...
Sevgi ve mutlulukla...
Alt 17-06-2009, 02:01 AM   #25 (permalink)
Binbaşı

1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

sevgili aquariel,işn zor desene..iki boğa...hemde tembel boğalar...boğa burcu hakkında kitap yazacak duruma geldim.hatta uzaktan bile tanır oldum...işin şakası...eşim sağken bir aileyle tanıştık.genç bir oğulları var.annesi anlatıyor... oğlunun yemeğe düşkünlüğünü zevkle yemek yaptını, yediğini..dinledim.. dinledim...delikanlıya sordum boğa burcu musun?eveet ama siz nerden anladınız... çocuk çok şaşırdı...ama çok güvenilir, idareci ve çok zekidirler...babana ve eşine hürmetler. bu yazıları okurlarsa beni vururlarben kaçtım
Alt 17-06-2009, 02:14 AM   #26 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,124
285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevresim will become famous soon enoughnevresim will become famous soon enough

Alıntı:
ayses Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
boğa burcu nevresim:)
hım anneye düşkün olan yengeç burcu erkekleridir derler,o yüzden merak ettim. bu arada inşallah hayırlısı olur senin için.
nevresim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2009, 02:19 AM   #27 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
nevresim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hım anneye düşkün olan yengeç burcu erkekleridir derler,o yüzden merak ettim. bu arada inşallah hayırlısı olur senin için.
canım annesine düşkün olmayan erkek var mı sizce? kızlar babaya, erkekler anneye...
Alt 17-06-2009, 06:27 PM   #28 (permalink)
Teğmen

107 Mesajinıza toplam 656 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aysescim endişelerini anliyorum.ama çok takılıp kalma.Bir arkadaşım, daha lise yıllarındayken evlenince ya çocuğum olmazsa, ben de alkolve dayaktan çok korkardım.onunla biraraya geldikçe hep dertleşirdik.ne olacaksa.....bunun yerine olumlu konuşsak ama kuantum düşünceyi bilmiyordum o yıllarda...yaşamamız gerekiyormuş.öğrenmek için. seneler sonra biraraya geldiğimizde ne oldu biliyormusun?onun çocuğu olmadı.benim sorunum alkol ve dayak...neyi çok gözünde büyütür korkarsan hayatına çekiyorsun....bu benim ve arkadaşımın yaşadığı bir örnek..hep kayınvalide korkusu çekenler huysuz kayınvalideye düştüler.benim ailemde hiç kayınvalide görümce fobisi yaşanmadı.çok iyi bir kayınvalide ve görümceye sahibim.eşimde iyi bir insandı ama zaafı vardı içkiye.Allah rahmet eylesin.Babaannem,ablamın kayınvalidesi kendi annem yengem hiç bir sorun yaşanmadı.öyle bir korkum yoktu.korkum içki ve dayak.arkadaşımında çocuğu olmadı.ya sen bu genci hayatına çektin ana kuzularıyla dalga geçtin iyi düşün...şaka bir tarafabu olumsuz düşünceni değiştir olumlu yap,yada nişanlını değiştir.şaka şaka...boğa burcu erkeği çok sadık olur.hiç aldatmaz aldatırsa da gelir sana anlatır yani günah çıkartır.yemeğe masa düzenine çok önem verir.karın doyurmaktan çok ziyafet sofrası gibi masa ister...damak zevki ön plandadır...biraz tembeldir...güzelim 19 senem geçti bir boğayla bilmem mi?
bu yazıyı okuyunca kendı kendıme naptın sen dedım?? istemediğim ne varsa hayatıma cektıgımın farkında unıversıte yıllarımda varmıstım...hep yadırgadıgım meslegı secmıstım, hep asla anlasamam,asla onlarla yasamam dedıgım ınsanlarla ev arkadası oldum vs vs...ama sımdı bu yazıyı okuyunca anladımkı gercekten nısanlımıda ben cektım:S cunku hep cevremde duydugumda ya da arkadaslarımla konustugumda "ana kuzusu erkek cekılmez ya erkek dedıgın kendı kararlarınıı kendı verır dıye sert konusurdum ve bır cok kız arkadasımın erkek arkadası evın tek ogluydu ve ben onada bır kulp takardım:S "evın tek erkegıyse cok anneye baglı olurlar" dıye konusurdum..o aralar egıtım bılımlerı dersı gordugumuz ıcın sanırım pskolojıye merak sarmıstım:)
ve sımdı sudem abla senın yazını okuyunca aynen bunu dedım kendıme...sen naptınnnn???
hayatta en cok olmaz dedıgım seyı kendıme öyle bir çektimki şimdi onun cozumunu arıyorum:D
Alt 17-06-2009, 06:40 PM   #29 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
aquariel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sudem8 bir boga burcu erkegi ancak bu kadar guzel anlatilir :-))
Babam boga, esim boga... Ben cok gec evlendim. Illede kariyer dedim ama simdi bakiyorumda kariyer bir yere kadar.
Korkular konusunda kesinlikle cok haklisin. Ben annemi cok sevdigim icin esimin de annesini sevip, saymasini hep cok istedim. Kaynanam hep der ki;sen bana oglumdan daha iyisin. Belki bilirsiniz bir hikaye vardir; (Bu hikayeyi Turkcelestirip, Samanyolu tv'de sirlar dunyasinda canlandirdilar)
Japon bir gelin kaynanasindan nefret edermis. Ama Japonlarda saygi cok onemli oldugu icin de kaynanasina saygisizlik edemezmis. Birgun babasinin en iyi dostuna gitmis ve demis ki; beni cocuklugumdan beri taniyorsunuz. Iyi biriyimdir ama kaynanami sevmiyorum ve onun olmesini istiyorum. Adamcagiz bir iksir yapip kiza vermis. Bunu kaynananin yemeklerine koyacaksin. Ama unutma sadece 2 damla. Ve kaynanana cok iyi davranacaksin ki olumu suphe yaratmasin. Bu arada kaynanan aldigi zehirle kendisini iyi hissetmeye baslayinca anla ki olumu yakin.
Bizim kiz buyuk bir mutlulukla her yemege 2 damla damlatiyor ve kaynanaya iyi davraniyor. Cok degil 1-2 hafta sonra kaynana kendisini cok iyi hissetmeye basliyor. Bu arada gelin kaynananin arasi duzeliyor. Gelin ona iyi davrandikca kaynana kizim, evladim demeye basliyor. Tabii kiz zehir yuzunden kaynanasi olecegi icin de vicdan azabi cekiyor ve babasinin arkadasina gidip yalvariyor; ne olur bu zehirin panzehiri varsa onu verin bana. Cunku kaynanamla aram duzeldi, simdi onu cok seviyorum, olmesini istemiyorum diyor. Yasli adam guluyor; merak etme benim sana verdigim zehir degil, vitamindi. Kaynanan bu yuzden kendisini iyi hissediyor. Sana gelince, zehir senin icindeydi. Kaynanana iyi davrandigin icin o da sana iyi davrandi ve zehir kayboldu.
Haklisin sonuna kadar sevgili Sudem8. Korkularimiz basimiza gelir. Ve Ayses ne kadar rahat olursan o kadar guzel ve sakin bir konusma yaparak nisanlini anlarsin ve problem umarim cozulur...
Sevgi ve mutlulukla...

sevgılı aguariel,
bu hıkayeyı daha once duymadım ama cok mantıkla yaklasılmıs bı hıkaye:)
yanı onemlı olan saygı belkı ama bır yere kadar asıl ıcımdekı sevgıyı kayınvaldeye gosterırsem oda bı yerden sonra oglunu benımle paylasmayı goze alabılır:))
bazı seylerı gecekten sahıp olduktan sonra anlıcam...yınede empatı yapıyorum kendımı kayınvaldemın yerıne koymaya calısıyorum...tek erkek ve bunca emekten sonra el kızı onu gelıp alıyor, bıde annesınden daha cok ılgılenıyor bıde kız ogluna annesının gosterdıgı ılgıyı gosterıyor:) alısılması zor bır durum belkıde...

bu arada gercekten kımse nısanlımı bu kadar ıyı gormeden tarıf edemezdı:) sudem abla mukemmel anlatmıs boga burcunu...zor bır burc ama gercekten sevdıklerı zaman tam sevıyorlar ve en buyuk ısteklerı yemek:))
Alt 17-06-2009, 07:00 PM   #30 (permalink)
Binbaşı

Canım benim asla bunu yapmam dediğini,yani asla ile başlayan cümleler sakın kullanma...gider yapmam dediğini mutlaka yaparsın.yemek konusunda kendine güveniyorsan hiç sorun yok.o kadar da kötü değiller boğalar...sağlam karakter yalanı sevmez....hiç endişe etme olmayacaksa dahi öyle olmasını seçtiğin için korktuğun durum meydana gelir..sen istediğin durumu hayal et seçimini yap.bak nasıl herşey senin istediğin duruma gelir..

Bookmarks

Etiketler
kuzusu...