Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-06-2009, 02:41 PM   #17 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: ana kuzusu...

Alıntı:
ayses Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sudem 8 abla tekrar tesekkur ederım:))
para olayı ıcın evet onuda dusunebılırım...heralde alısık olmadıgım ıcın bana tuhaf gelıyor cunku bızde annem asla karısmaz harcamamıza faturamıza ws.ama ( yıne bır ornek:S ) kayınvaldem gelen butun kredı kartlarına,faturalarına o kdr hakımkı kımın ne harcama yaptıgını hergun soruyor ve nısanlımda ona parasını verıyor bankaya odemelerı yapsın,kendı tel parasını odesın die..benım anlayamadıgım nokta bu..yanı ınsan kendı harcamaları ıcın olan parayı annesıne versın ona hesap versınkı...
evlılık ıcın bır takım seyler bırıktırdıklerını bılıyorum ama onun dısında bırde bole bır anneye para vermemız var:))
ben yınede tesekkur etmeden gecemıcem..sorunumla bu kdar ılıgılendıgınız ıcın nasıl tesekkur etsem az...bu sıtedekı herkese tesekkurler
Ben teşekkür edrim canım benim..nedense hep olumlu yönden bakarım olaylara..benimle pek dalga geçerler pek safsın diye...ama ne düşünürsem onu yaşarım iyi kötü...tecrübelerim çevremdeki insanlar çok çeşit var.yani kural kaide yok.senin tek öğreneceğin onu kırmadan evlendikten sonra da bu devam edecek mi?bütçemizi nasıl yapacağız gibi anlamaya çalış...Abimin hanımı yengemde öyledir.kredi kartları harcamaları herkesin kontrol eder.ödemeleri yapar.geçen abim diyorki emekli maaşımın kaç lira olduğunu bilmiyorum.yengem ayarlar bütçeyi.akıllı kadın.kızlarda annesiz hiçbişi yapamazlar.üstelik ikiside evli...sen güçlü olduğunu kabul ettirip annesi gibi olacağına inandırdın mı her iş kolaylaşır..olumsuz düşünme sakın...çok müdahale ettim ama zaman çok iyi bir ilaç...insanlar değişiyor.herşey yoluna giriyor..sen kendini göster, güvenlerini kazan...sen ne kadar tedirginsen onlarda aynı.tanıdıkça doğal davrandıkça pürüzler ortadan kalkıyor... nişanlılık çok güzel anı yaşamaya tadını çıkarmaya bak.gözlerini de dört aç