Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

kişisel sorunlar

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız kişisel sorunlar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız dinlediğimiz telkinlerle kişilik sorunlarına çözüm bulabilir miyiz ? bunların birkaçını sıralayayım: 1-Özgüven eksikliği 2-Tembellik sorunu 3-Söylenenlere aşırı aldırış etme 4-Olumsuz düşünce üretip hayattan sıkılma 5-Geçmişteki sorunlarla yüzleşemeyip kaçmaktan ileri gelen rahatsızlıklar ve bireyin kişiliğinin değişmesini sağlayabilir mi bu telkinler ? ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

kişisel sorunlar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-08-2009, 09:39 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 20
13 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
anexity is an unknown quantity at this point
Standart kişisel sorunlar

dinlediğimiz telkinlerle kişilik sorunlarına çözüm bulabilir miyiz ? bunların birkaçını sıralayayım:

1-Özgüven eksikliği
2-Tembellik sorunu
3-Söylenenlere aşırı aldırış etme
4-Olumsuz düşünce üretip hayattan sıkılma
5-Geçmişteki sorunlarla yüzleşemeyip kaçmaktan ileri gelen rahatsızlıklar

ve bireyin kişiliğinin değişmesini sağlayabilir mi bu telkinler ? Ben 1 gündür dinliyorum ve etkisini gözlemledim. Sadece ego ve sucluluk duyguları dinliyorum ve az önce arkadaş ortamında bilinçaltımdaki birsürü şeyi ortaya çıkardım ve birsürü espri yapıp etrafa gülücükler saçtığımı gördüm. Fakat ben daha birçok kişilik bozukluğu ve depresif halleri bulunan biriyim. bunları çözebilecek miyiz ? :D

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

anexity isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2009, 09:54 PM   #2 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute
Standart Cevap: kişisel sorunlar

merhabalar
1-Özgüven eksikliği

ego güven güçlendirici telkini,

2-Tembellik sorunu

ertelemeyi bırak telkini,

başkalarının düşüncelerini önemsememe telkini,

bahsi geçen telkinler, belirttiğiniz durumlar içindir.
suçluluk telkini bilinçaltındaki kendimize ve başkalarına karşı oluşan suçluluk hislerini arındırıyor ve yeni kalıplar yerleştiğinde 4 ve 5. maddedeki yazdıklarınız etkisini yitiriyor..

değişimi isteyen ve değişime açık olan biri telkinleri dinlerken ifadelerininde pozitif olmasına dikkat eder, başına gelen herhangi olumsuzlukta "Allah'ım neydi günahım" demek yerine, " bu durum bana ne öğretiyor" bakış açısına sahip olursa, epey yol katedecektir.

değişim, değişimi isteme oranıyla eşdeğer süreçte olacaktır.

sizinde en kısa sürede faydalarını görmenizi temenni ediyorum. gelişmelerinizden bizleri de haberdar ederseniz seviniriz.

sevgiler

Alt 07-08-2009, 11:21 AM   #3 (permalink)

Tesekkür: 32
19 Mesajinıza toplam 136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turkem is an unknown quantity at this point

ego güven güçlendirici telkini,

2-Tembellik sorunu

ertelemeyi bırak telkini,

başkalarının düşüncelerini önemsememe telkini,

bahsi geçen telkinler, belirttiğiniz durumlar içindir.
suçluluk telkini bilinçaltındaki kendimize ve başkalarına karşı oluşan suçluluk hislerini arındırıyor ve yeni kalıplar yerleştiğinde 4 ve 5. maddedeki yazdıklarınız etkisini yitiriyor..

değişimi isteyen ve değişime açık olan biri telkinleri dinlerken ifadelerininde pozitif olmasına dikkat eder, başına gelen herhangi olumsuzlukta "Allah'ım neydi günahım" demek yerine, " bu durum bana ne öğretiyor" bakış açısına sahip olursa, epey yol katedecektir.

değişim, değişimi isteme oranıyla eşdeğer süreçte olacaktır.

sizinde en kısa sürede faydalarını görmenizi temenni ediyorum. gelişmelerinizden bizleri de haberdar ederseniz seviniriz.

sevgiler

Canım bende aynı dertten muzdaribim.6 yıldır babamla yaşıyoruz(çocuklarımla çocuklarımla)sayesinde çok mutsuzuz.kabullendik biat ettik öğrendik.ama bu öğrenme bitmezmi hergün gururumuzla oynayan aşağılayan bir baba.ne yapmalıyım bunun bir çaresi yok mu? hadii pozitif olalım mutlu olalım.
turkem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-08-2009, 11:57 AM   #4 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

Alıntı:
turkem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Canım bende aynı dertten muzdaribim.6 yıldır babamla yaşıyoruz(çocuklarımla çocuklarımla)sayesinde çok mutsuzuz.kabullendik biat ettik öğrendik.ama bu öğrenme bitmezmi hergün gururumuzla oynayan aşağılayan bir baba.ne yapmalıyım bunun bir çaresi yok mu? hadii pozitif olalım mutlu olalım.
sevgili Turkem hadi pozitif olalım, hadi mutlu olalımla olunamıyor maalesef..

birileri bize mutluluk sunsun diye bekleyerekte olmuyor..

önce kendi gücümüzün farkında olmalıyız ve kendimizi sevmeyi bilmeliyiz..

hoşnut olmadığımız hiçbirşeyi yaşamak zorunda değiliz.. katlanmak zorunda hiç değiliz.. gerekli yerlerde gereken kişilere DUR demeyi bilmeliyiz.

kişisel gelişimle bu kadar iç içe değilken, diyordum ki, "en fazla ölürüm daha ne olacak" cesaretimi buna borçluydum

sanırım kendi yaşamımdan kesit vermeden ifade edemeyeceğim..

10 yıl önce boşanmaya karar verdiğimde, aileme durumumu söyledim ve boşanmama kesinlikle karşıydılar. kararlı olduğumu görünce "tamam boşan ama yanımıza gel" dediler..kabul edemezdim çünkü orada nasıl bir yaşamımın olacağının az çok bilincindeydim..

yeni bir yaşamda kuramazdım. buna ne gücüm ne de maddi birikimim vardı.. sosyal dayanışma vakıflarını araştırdım hatta gittim görüştüm.. kızım ve ben için sığınabileceğim bir mekan gösterirlermi diye.. evliliğim o raddeye gelmişti çünkü ve gidecek biryerim yoktu..

o araştırma esnasında ve evliliğimde artık göz yumamayacağım son damlayı da yaşayınca ertesi gün emlakçıdan ev buldum ve adıma laf getirmeyecek birkaç eşya (eşyaların çoğunu onlar almıştı çünkü) alıp aynı gün taşıdım..

iş hayatıma başlayalı 1 yıl kadar olmuştu.. tuttuğum evin kirası ile maaşım eşitti..
sonra dedem yanıma geldi ve o geçiş sürecinde yanımda oldu..(evimi terk ederken dedemin yanıma gelebileceğini bilmiyordum) herşeyim dört dörtlük olmasa da, mutlu olmama yetecek kadar var çok şükür..

demek istediğim şu ki, eğer ben çaresizim yapacak birşeyim yok deyip o evliliği sürdürmeye devam etseydim, şu an ya hapiste ya mezarda olurdum..

babamı dinleyip onların yanına gitseydim, yine o durumdan kurtulmak adına yine çok yanlış kararlar vermiş ve şu an kimbilir nasıl bir hayatın içinde olurdum..

lütfen dur ve bir bak.. kimin hayatını yaşıyorsun.. kimlerin istediği şartlara uyum sağlama ihtiyacı hissediyorsun..

sen
teksin ve çok özelsin.. kesinlikle çaresiz değilsin.. içinde bulunduğun şartları bilmediğim için ezbere konuşuyor isem lütfen bağışla ama, ben mutlaka ama mutlaka önünde açık duran ve görmekte zorlandığın kapılar olduğuna inanıyorum..

bu durumda telkinlerin görevi ne dersen eğer;

ego güven güçlendirici ile suçluluk telkini içinde barındırdığın tüm suçluluk hislerini azat edeceği için kendi gücünün farkına varmanı sağlayacak ve yeni Turkem yaşamına daha güvenle yön verebilecek..

uzun oldu farkındayım. saatlerce sayfalarca konuşabilirim bu konularda.. çaresizliği kabullenip itaat etmek en tahammül edemediğim konudur çünkü..

umarım faydalı olabilmişimdir.
Not: Turkem'cim en iyisi sen günlük aç ben oraya geleyim

sevgilerimle
Alt 10-08-2009, 03:28 AM   #5 (permalink)

Tesekkür: 20
13 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
anexity is an unknown quantity at this point

Alıntı:
sanemce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çaresizliği kabullenip itaat etmek en tahammül edemediğim konudur çünkü..
bu söz gerçekten ihtiyacım olan bir sözdü ve çok etkilendim.. artık buna ben de tahammül etmek istemiyorum. sizlerle gurur duyuyor ben de kendimi artık daha güçlü ve onurlu hissediyorum... teşekkürler sanemce..
anexity isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-08-2009, 12:10 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

cadi_bm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,795
784 Mesajinıza toplam 4,533 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to behold

Alıntı:
sanemce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili Turkem hadi pozitif olalım, hadi mutlu olalımla olunamıyor maalesef..

birileri bize mutluluk sunsun diye bekleyerekte olmuyor..

önce kendi gücümüzün farkında olmalıyız ve kendimizi sevmeyi bilmeliyiz..

hoşnut olmadığımız hiçbirşeyi yaşamak zorunda değiliz.. katlanmak zorunda hiç değiliz.. gerekli yerlerde gereken kişilere DUR demeyi bilmeliyiz.

kişisel gelişimle bu kadar iç içe değilken, diyordum ki, "en fazla ölürüm daha ne olacak" cesaretimi buna borçluydum

sanırım kendi yaşamımdan kesit vermeden ifade edemeyeceğim..

10 yıl önce boşanmaya karar verdiğimde, aileme durumumu söyledim ve boşanmama kesinlikle karşıydılar. kararlı olduğumu görünce "tamam boşan ama yanımıza gel" dediler..kabul edemezdim çünkü orada nasıl bir yaşamımın olacağının az çok bilincindeydim..

yeni bir yaşamda kuramazdım. buna ne gücüm ne de maddi birikimim vardı.. sosyal dayanışma vakıflarını araştırdım hatta gittim görüştüm.. kızım ve ben için sığınabileceğim bir mekan gösterirlermi diye.. evliliğim o raddeye gelmişti çünkü ve gidecek biryerim yoktu..

o araştırma esnasında ve evliliğimde artık göz yumamayacağım son damlayı da yaşayınca ertesi gün emlakçıdan ev buldum ve adıma laf getirmeyecek birkaç eşya (eşyaların çoğunu onlar almıştı çünkü) alıp aynı gün taşıdım..

iş hayatıma başlayalı 1 yıl kadar olmuştu.. tuttuğum evin kirası ile maaşım eşitti..
sonra dedem yanıma geldi ve o geçiş sürecinde yanımda oldu..(evimi terk ederken dedemin yanıma gelebileceğini bilmiyordum) herşeyim dört dörtlük olmasa da, mutlu olmama yetecek kadar var çok şükür..

demek istediğim şu ki, eğer ben çaresizim yapacak birşeyim yok deyip o evliliği sürdürmeye devam etseydim, şu an ya hapiste ya mezarda olurdum..

babamı dinleyip onların yanına gitseydim, yine o durumdan kurtulmak adına yine çok yanlış kararlar vermiş ve şu an kimbilir nasıl bir hayatın içinde olurdum..

lütfen dur ve bir bak.. kimin hayatını yaşıyorsun.. kimlerin istediği şartlara uyum sağlama ihtiyacı hissediyorsun..

sen teksin ve çok özelsin.. kesinlikle çaresiz değilsin.. içinde bulunduğun şartları bilmediğim için ezbere konuşuyor isem lütfen bağışla ama, ben mutlaka ama mutlaka önünde açık duran ve görmekte zorlandığın kapılar olduğuna inanıyorum..

bu durumda telkinlerin görevi ne dersen eğer;

ego güven güçlendirici ile suçluluk telkini içinde barındırdığın tüm suçluluk hislerini azat edeceği için kendi gücünün farkına varmanı sağlayacak ve yeni Turkem yaşamına daha güvenle yön verebilecek..

uzun oldu farkındayım. saatlerce sayfalarca konuşabilirim bu konularda.. çaresizliği kabullenip itaat etmek en tahammül edemediğim konudur çünkü..

umarım faydalı olabilmişimdir.
Not: Turkem'cim en iyisi sen günlük aç ben oraya geleyim

sevgilerimle
Çok güzel bir paylaşım cesaret veriyor içimi huzur kapladı
Birikimli insanlarla sohbetin tadı bambaşka oluyor. Buluşmalarda konuşmak dileğiyle
cadi_bm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
kisisel, sorunlar