Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=459)
-   -   İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=90283)

DiL_RU_BA 02-10-2011 11:29 PM

Cevap: İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı

o zaman bi kitlemiz oluşsun bilelimki aynı zmanlarda aynı frekansta buluştuğumuz anlarda olalım.

ECEM18 02-10-2011 11:32 PM

banada uyar 89778977

sweeet 03-10-2011 12:49 AM

O zaman unutma aşaması zor olmaz mı her gün dileyip imgelediğin birşeyi nasıl unutacaksın? O zaman her gün başka bir şey dileyeceksin ki bu da zor göründü bana :)) bence bir kaç gün ara vermek iyidir...

DiL_RU_BA 03-10-2011 07:11 AM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 808218)
O zaman unutma aşaması zor olmaz mı her gün dileyip imgelediğin birşeyi nasıl unutacaksın? O zaman her gün başka bir şey dileyeceksin ki bu da zor göründü bana :)) bence bir kaç gün ara vermek iyidir...

hergün aynı şeyi dilemeyi düşünmemiştim.sevincli burdaki amaç herkesi aynı zamanlarda aynı frekansta toplayabilmek iyi dileklerde buluşabilmek. hem illa kendiniz için isteyeceksiniz gbi bişey değilki bu yarın annem için öbür gün sokağın başındaki teyze için daha ertesi gün sokakta gördüğüm amca için...hatta çevrendeki kişileri gözlemleyip neye ihtiyaçları olduğunu sezinleyip onun hayrına dua edebilmek için hiçbirşey değilse bile hergün belirlediğin birinin her daim mutlu bereket içinde yaşaması için. hiç olmadı o ortamdan onların enerjisinin içinde zevkine durup acık enerji içingirlhaha

böylece karşımızıdaki ve çevremizdeki kişilerde anlar ne durumlarda olduklarını sezzinler ve onlar içinde bişeyler isteyebilme gücünü sarf etmiş oluruz yanılıyormuyum?

bu kadar uzun uzadıya düşünmeyip zaten unutanlar olacaktır takibi kolay olsun elbbet o saatlerde hergün birileri iyi niyet paylaşssında diyebiliriz.y789 amma çok sebep buldum yaahuu kendimi aşıyorum bu gidişle krzm67 sağlıcakla esenlikle kalın bol ışık ve mutlulukla kalın hoşçakalın...

RimA Vita Perfetto 03-10-2011 03:33 PM

mutheşemsin canımmm :)
çok güzel yazmışsın hayralıkla okudum .. ben de her zaman başka dileklerde bulunuyorum zaten:)

badee 03-10-2011 07:26 PM

o zamann her perşembee yapalım kii enerjimizi biriktiripp daha güçlü evrene msjlarımızı yollarızz ve evrende ztn bize hayır demiyor ozaman hiçç diyeemeez:D

RimA Vita Perfetto 03-10-2011 08:38 PM

[QUOTE=badee;808250]o zamann her perşembee yapalım kii enerjimizi biriktiripp daha güçlü evrene msjlarımızı yollarızz ve evrende ztn bize hayır demiyor ozaman hiçç diyeemeez:D[/QU
yerim kız seni .tamam anlaştık :)

DiL_RU_BA 05-10-2011 07:45 AM

Alıntı:

RimA Vita Perfetto Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 808236)
mutheşemsin canımmm :)
çok güzel yazmışsın hayralıkla okudum .. ben de her zaman başka dileklerde bulunuyorum zaten:)

teşekkür ederim canım benim herkese teşekkür ederim hayatımda güzel şeyler oluyor çok şükür :)))))))))))))))

asi_mavi2 15-10-2011 09:47 PM

istekde bulunurken cümlelerde önemli. mesela zengin olmak istiyorum dersin sana binbir türlü yol açılır yalnız seçenekler içinde her türlü yol olabilir iyilikte kötülükte barındırabilir. birde hep düşünüyorum acaba ben bir şey isterken başkasına ait bir şey bana doğru akıyor gibi hissediyorum bu durum beni rahatsız ediyor hani istemekten bile rahatsız olduğum zamanlar oluyor daha çok istemekle beraber çalışmayı tercih ediyorum sanırım benim çekirdek inancımda bu var hani hak ederek bir yerlere gelmek bir şeyler elde etmek şimdi bana bedava verilen bir paradan çok kazanıp hak ederek aldığım bir para daha çok mutlu eder. Bu inançtan dolayı parayı çekemiyor olabilirim. şimdi yazarken aklıma geldi hmm bunu bir düşüneyim... Yanlış düşünüyor olabilirim. Bir de bende hani kimse zarar görmesin diye çok fazla ayrıntılı düşünme var. Sanırım başkalarına zarar vermek istemiyorum düşünce ve isteklerimle bile...

RimA Vita Perfetto 20-10-2011 12:08 PM

ayhh dilekciler nerdeymişşşş :)
bu gece 23:32 de buluşuyoruzzzzz :)))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:28 PM.