Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=459)
-   -   İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=90283)

rahat_ol 05-12-2011 08:25 PM

Cevap: İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı

aslm.bende aynen sen gibiyim istek ve arzularımda sorun yaşıyorum ya odaklanamıyoruz istediğimiz şeye ya da hayır demesini bilmiyoruz arzularımızın içten çok istekli olması lazım ve unutmamak lazım benim görüşlerim böyle umarım yardımcı olmuşumdur.sevgiyle kalın

tiriniti 19-12-2011 12:29 AM

Ben bilinçaltının gücü adlı kitaptan faydalanmıştım bu konuda... Artık bir erkek arkadaşım var ( teşekkür ederim).... bir bölümüünde harika bir metin var... gece uyumadan ve sabah uyanır uyanmaz okudum...gün içindede aklıma geldikçe okudum ve onun geleceğine tüm kalbimle inandım .... 21 gün bitmeden biz tanışmıştık... o arada başka kişilerde hayatıma girmeye çalıştı... fakat ben 21 günü bitirdim.. kalan kişi o kişiydi...şimdi çok mutluyummmm...:):):):)

tiriniti 19-12-2011 12:34 AM

Bu konuda zorluk yaşayan arkadaşlar aşağıda vereceğim linki mutlaka okusunlar. Ben buradan da çok faydalandım.
Doğru kişiyi hayatınıza çekmek

duygumoon 19-12-2011 04:47 PM

Merhaba;

Siteniz gerçekten çok iyi. İlk önce böyle bir site ile insanlara yardımlarınız için kocaman teşekkürler. 956kisteğime gelince.

Ben bu sene üniversite sınavına gireceğim ve veterinerlik fakültesinde okumak istiyorum. Gerçi benim istediğim tek şey yurtdışında veya türkiyede veterinerlik okumak. bir çok olumlama yaptım ama neden bu konuda Başarılı olamadığımı anlamadımsadanim. Oysaki bir çok konuda Başarılı oldum. Bana lütfen bu konuda yardımcı olabilir misinizdusun2? yardımlarınıza ihtiyacım var. Şimdiden ilginiz için çok teşekkür ederim.smil56

herdaimmutlukız 19-12-2011 09:41 PM

Merhaba duygumoon. Bence önecelkle kendine bir günlük aç. Üyelerin değişim günlüğü bölümünden. Orada amaçlarını, aşamadığın şeyleri daha net, ayrıntılı bişekilde anlatabilirsin. Sana yardımı dokunabilcek kişilerin de sana oradan ulaşması daha kolay olur.

darya 03-04-2012 01:20 PM

çok güzel bir yazı olmuş keyifle okudum...teşekkürler..

Gökkusak 15-08-2014 07:23 PM

O grubunu burdan olustursak, her kisinin dilegini 3 hafta boyunca tekrarlasak nasil olur? Ne dersiniz?

sweeet 15-08-2014 08:14 PM

Hoş geldin aramıza. Moral bozmak gibi olmasın da grup oluşturacak insan bulursan olur tabi. Daha önce keyifle yapıldı bu forumda grup çalışmaları ki ben her zaman çok severim ve varım. Birlikte istemek başkası için koşulsuzca sevgiyle çalışma inanılmaz keyifli ve başka bir duygu.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:24 PM.