Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Beklentileriniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Hedefleriniz Neler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=429)

skorpy 10-04-2007 09:55 AM

Hedefleriniz Neler

mutluyum ve sağlıklıyım zaten bu ikisi olursa gerisi gelir diye düşünüyorum işimde başarılı olmak istiyorum gulensmiley thumbsanim clapping

Merto 10-04-2007 10:46 AM

Hedefleriniz Neler

Neşeli ve etterna, tebrikler arkadaşlar... 25889
Umarım diğer hedeflerinize de en kısa zamanda ulaşırsınız..

etterna yeni kariyerinde başarılar....
ayrıca hedef koyan tüm arkadaşlara çabalarında başarılar dilerim....
lerzan sanada hedeflerde başarılar...ilk hedefini aşıp akdenize ulaşmak nasip olsun.
956k 956k 956k 956k blissy
Benimde ilk hedefim fethiyeeeeee......Yürüyeelimm arkadaşşlaarrr...la la la laa..

ats2204 10-04-2007 12:49 PM

Hedefleriniz Neler

merhabalar
benim hedeflerim

1. On dakika uykuyla yetinebilmek
2. Hızlı okuma tekniği ile 1500 klm/dak ulaşmak
3. Fotoğrafik hafızamı geliştirmek
4. Yabancı dil öğrenme yeteneğimi geliştirmek

lalezar 10-04-2007 01:14 PM

Hedefleriniz Neler

meraba..benim hedeflerim size komik hatta saçma bile gelebilir..bi kereee asla bedenimim ruhumun yokolmasını istemiyorum..ondan soora ölüm benim için sıradan ve çok kolay bi iş olmalı ve bilmeliyim onu önceden..hakim olmalıyım..hayata ve ölüme..
soooraa zamanın ve mekanın tüm gizemli anahtarları avucumun içinde olmalı.istediğimde zamanı genişletebilmeliyim...istediğim zaman istediğin zaman ve mekana gidebilmeliyim..
hiçbir maddi gerece ihtiyaç duymaksızın istediğim varlıkla iletişime geçebilmeliyim,ona sesimi duyurabilmeliyim veya...
başkaa, bedenimi harika bişekilde kontrol edebilmeliyim...kutsamalıyım onu belki ruhumla birlikte .ve tabi ruhumu da düşüncelerimi de elimde misket gibi yuvarlayabilmeliyim...
kısaca maddenin ardındaki boyutta gezebilmeliyim gönlümce..ve semanın katları arasında meleklerle görüşebilmeliyim..
istediğim herhangi bir zamanda istediğim bi şahsı tarihten mesela görmeye gidebilmeliyim..ya bugün canım malcom x in yanına gi,tmek sitedi bana müsaade arkadaşlar..gibi mesela..
soora evrenin başlangıcından beri her neredede ne olmuşsa bundan haberim olmalı,ve bizzat hissetmeliyim bunu...
dusunuçuyorum galiba biri beni indirsiiiiiinnn.. smileydance

dost78 10-04-2007 03:42 PM

Hedefleriniz Neler

arkadaşlar hızlı okuma konusunda megahafızanın bir seti var,bu konuda bilgisi olan var mı? Ben almadım bu setide merak ediyorum acaba faydası olur mu?

turgay0101 10-04-2007 06:17 PM

Hedefleriniz Neler

Benim hedefim hayli büyük görünüyor arkadaşlar hedefim Türkiyenin en iyi rapçisi olmak. Kutlamayı da bu sitenin üyelerine konser vererek yaparım herhalde ama tabi ki konser salonu hayli geniş olmalı çünkü 2 seneye üye sayımız kat be kat katlanmış olacak değil mi?Ama en yakın hedefim her gün bir adım daha ileri gitmek tek rakibim kendimim yani çok güzel bir şey bu her gün geçecek birilerini buluyorsun İNSANI kıskançlık fesatlık duygularından soyutluyor bu rekabet ve inanıyorum bir gün etrafıma baktığımda en iyi ben olmuş olacam ama o gün hiç bir şey beni etkilemeyecek ben zaten bu büyüklüğü bilerek hayatımı geçirmiş olacam bu his girdabının içinde belli bir mecra istikametinde. konserde görüşürüz...

tresor 02-05-2007 08:33 PM

Ynt: Hedefleriniz Neler

Merhaba

Su anda ıtalyada yasıyorum, burada cok zorluklarla 1 sene gecırdım, burada mutlu olabılecegımı kendıme gostermek, yenı tasındıgım evımde ve cevrede mutlu olmayı basarmak, kendı ısımı kurarak girisimciligimi gostermek, italyancayı ispanyolcam ve fransızcam kadar iyi konusabilmek ve kendı yeteneklerımı en ust sevıyede kullanabılmeyı en yakın zamanda ıstıyorum. Kendı kendıme motıvasyon ıle alakalı calısırken scriptlerden de faydalanma ımkanı ortaya cıkması gercekten muhtesem. Hedefıme ulasmamam ıcın hıc bır sebeb yok artık.. Icımdekı heyecanı uyandırdıgınız ıcın cok tesekkurler

25emel 03-05-2007 12:01 PM

bol huzur,dingillik,sakinlik istiyorum.bunlar olunca istedigim herşey olmuş olur gibime geliyor super

Bugle 03-05-2007 01:00 PM

Dengeli ve dingin bir yaşam hedefliyorum..

etterna_ 03-05-2007 02:53 PM

İlk okuyan ben olmuşumdur ve ilk gönderen tüm okul arkadaşlarıma. Teşekkürler bu güzel dua için. Listeye senin adını yazmadım gönderirken bizimkiler biraz sayıca fazlalar hangisinin ne yazacağı belli olmaz yanıt olarak diye.. sevincli

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:06 PM.