Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Beklentileriniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Hedefleriniz Neler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=429)

etterna_ 25-02-2007 01:10 AM

Hedefleriniz Neler

yeni, huzurlu, kariyer vadeden bi iş buluyorum...
ingilizcemi ilerletiyorum...
seneye okulumu bitirince ne pahasına olursa olsun boğaziçi bilgisayar mühendisliği bölümünü kazanıyorum... 789569 789569 789569 uy897

kadirayvaz 25-02-2007 09:23 AM

ilk hedefim

Benim ilk hedefim ''hayatımdeğişti.com'' sitesinin bana sunduğu fırsatlardan sonuna kadar yararlanmak. smiliyface

turgay0101 02-03-2007 04:15 PM

Hedefleriniz Neler

insanın hedefinin olması çok güzel ama bence kendi kanaatimi söylüyorum insan bir şey hedefliyorsa bir işi yapmayı istiyorsa önce kendi kendine sormalıdır bu işi bu eylemi niçin gerçekleştirmek istiyorum diye bu sorunun cevabını bulmak ta yeterli değil nedenlerimizi gerekçelerimizi çoğaltmamız gerekiyor bunu yaptımız taktirde hedefimizi gerçekleştirmek babında müthiş harika muazzam bir arzu duyarız ve harekete geçmeye hazır bir füze gibi hissederiz

neseli 09-04-2007 11:03 PM

Hedefleriniz Neler

yukarıda daha önce yazmış oldugum hedeflerimden ilki yani erasmus programı dahilinde bi sömestr yurt dışında eğitim hakkını kazanmış bulunuyorum.Bu sevincimi burada sizlerle paylaşmak istedim.Hepinize kucak dolusu sevgiler..

Sırada diğer hedefler var.. ooo67 ooo67

hayatimdegisti 09-04-2007 11:10 PM

Hedefleriniz Neler

Tebrikler neşeli... 25889 O zaman bir partide size yapmak lazım... ::)
Daha önce Alim sigarayı bıraktığı için parti düzenlemiştik forumda...
Bu başlık altında sizin bu başarınızı kutlayalım super

murat 09-04-2007 11:12 PM

Hedefleriniz Neler

Ooooooo tebrik ederim hayırlı olsun senin adına çok sevindim neşeli wave 25889 cilgin897
Hedefmi dayanır sana bu hızla bee kim tutabilir bizi blissy

hayatimdegisti 09-04-2007 11:19 PM

Hedefleriniz Neler

music45 Partilerimizin klasiği haline gelmiş folklor videoları bulup hediye edelim... wave Tey tey Aydın Zeybeği ile uğurluyoruz sizi.. gulensmiley

[youtube=425,350]HNJD2UmeWEw[/youtube]

etterna_ 10-04-2007 12:17 AM

Hedefleriniz Neler

Ben de bahsettiğim üzre yeni, kariyer vaadeden işime bu gün başlamış bulunmaktayım. blissy İlk günüm çok iyi geçti. Sonra eski işyerime gittim, yarım kalmış bi kaç işi bitirmek için. oradan da boş zamanlarımda ek iş teklifi aldım. Biraz düşüneyim iki iş sahibi olabilirim gulensmiley
İngilizce kaldı şimdi sırada.
Neşeli seni de kutlarım. İnşallah diğer hedeflerini de gerçekleştirirsin. wave

hayatimdegisti 10-04-2007 12:24 AM

Hedefleriniz Neler

Alıntı:

etterna_ Nickli Üyeden Alıntı
Ben de bahsettiğim üzre yeni, kariyer vaadeden işime bu gün başlamış bulunmaktayım. blissy İlk günüm çok iyi geçti. Sonra eski işyerime gittim, yarım kalmış bi kaç işi bitirmek için. oradan da boş zamanlarımda ek iş teklifi aldım. Biraz düşüneyim iki iş sahibi olabilirim gulensmiley
İngilizce kaldı şimdi sırada.
Neşeli seni de kutlarım. İnşallah diğer hedeflerini de gerçekleştirirsin. wave

O zaman toplu olarak parti yapalim...Pazar gecesi dusun 25889 partysmiley

Tebrikler Etterna... f678h clapping

etterna_ 10-04-2007 12:52 AM

Hedefleriniz Neler

Süper olur pazar burdayım söz... wave uy897

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:06 AM.