Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim

Uyarılar

Alternatif Kişisel Gelişim kişisel gelişim konuşma, kişisel gelişim, kişisel gelişim ve kişisel başarı, mesleki gelişim kişisel gelişim, kişisel gelişim başarı, kişisel gelişim özgüven, kişisel gelişim makaleler, çocuk kişisel gelişim,

Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevaplar

Kişisel Gelişim Klubü ve Alternatif Kişisel Gelişim Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevaplar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba Arkadaşlar. Deep Peat çalışırken duygularımla ilgili emin olamama hissi olduğunu gördüm. İçimde hissettiğim duyguları tanımlayamıyordum. Yani vücut hissi olarak algılayabiliyordum. Ben de sedona yöntemi kitabına başladım 1 haftadır . Kitapta duyguları serbest bırakmaktan bahsetmiş. 9 duygudan bahsetmiş. Her duygunun ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Alternatif Kişisel Gelişim telkin cd indir izle İstanbul Alternatif Kişisel Gelişim nerededir kimdir Alternatif Kişisel Gelişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Alternatif Kişisel Gelişim hipnoz Alternatif Kişisel Gelişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Alternatif Kişisel Gelişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Alternatif Kişisel Gelişim kuantum düşünce kitap haberi

Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevaplar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-11-2008, 12:06 AM   #61 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
28 Mesajinıza toplam 151 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
medusa is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevaplar

Merhaba Arkadaşlar.

Deep Peat çalışırken duygularımla ilgili emin olamama hissi olduğunu gördüm.
İçimde hissettiğim duyguları tanımlayamıyordum. Yani vücut hissi olarak algılayabiliyordum.
Ben de sedona yöntemi kitabına başladım 1 haftadır . Kitapta duyguları serbest bırakmaktan bahsetmiş.
9 duygudan bahsetmiş.
Her duygunun içinde de geniş olarak hissedilenleri düşünceleri sıralamış.
İlgimi çeken kısmı şu oldu.
9 Duygu şunlardı.
Kayıtsızlık , Keder , Korku , Şehvet , Kızgınlık , Gurur, Cesaret , Kabul , Dinginlik

Başladım duyguları okumaya .
Her duygunun sonunda sedona yöntemiyle duyguları serbest bırakma işlemini yaptırıyordu.
Ben de tabi ya olumsuz duygular diyordum ilk duygular. Yani ilk 6 duygu olumsuzdu onları serbest bırakıp kurtulmak gerekiyordu ya :)
Neyse 7. duygu cesarete geldik . Baktım o duygunun sonunda da onu serbest bırakın diyordu. Biraz şaşırdım. Niye bırakayım ki dedim. Ne güzel işte.
Sonra Kabul duygusuna geldim. Onu bırakmak hiç aklımdna geçmiyordu. Baktım onun sonunda da aynı şey vardı. Ve son duygu dedim herhalde ulaşılması gereken de bu dinginlik . Bir de baktım onu da serbest bırakın diyordu . :)))

Sonra dedim ki kendime özgürlük bambaşka birşey ki içinde tutunulacak hiçbir duyguya gerek yok. Özgürlük ve serinkanlılık ....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 21-11-2008, 12:13 AM   #62 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevaplar

Mükemmel bir noktaya değinmişsin.Çok ince bir çizgi bu kuşkusuz,farkına varmak bazen güç olabiliyor.

Deneyimlerinin devamını merakla bekliyorum.

Sevgiler.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2010, 03:11 PM   #63 (permalink)
Teğmen

smoke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
13 Mesajinıza toplam 69 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smoke is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevaplar

Matrixe hükmedin konusunu okurken Sedona yöntemini duydum ve merak etdim.Bende sedona kitabını ve alıştırmalar için bir defter aldım serbest bırakma alıştırmalarına başladım.Benim için çok faydalı oldu her konunun sonundaki serbest bırakmaları yaptım.
Kişilik olarak her attıdığım adımın somut olarak sonucunu görmek isterim ama bunu eğlencesine yaptım iki gün içinde çok problem yaşadığım bir durum çözüldü.En çok bu konu ile ilgili duyguları serbest bırakmıştım.Eğlenceli baya.
smoke isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2010, 02:54 AM   #64 (permalink)
Teğmen

esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough
Standart Cevap: Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevaplar

bütün arkadaşlara bir sorum var
şimdiye kadar reiki,nlp,eft,hipnoz,kuantum
duyduk araştırdık okuduk uyguladık
peki BSFF DUYGUSAL ÖZGÜRLEŞME TEKNİĞİNİ DUYAN UYGULAYAN VARMI
varsa bizleri bilgilendirse seviniriz

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
esen27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2010, 10:06 AM   #65 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 101
187 Mesajinıza toplam 1,304 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Turhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really nice
Standart Cevap: Ynt: Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevap

Eylülzen merhaba,

konuya balıklama daldım gibi ama Away'in dediğine katılmıyorum. Türkiyede hipnoz çok gelişti. yıllar önce Türkiyede gerçekten hipnoz yapabilen insan sayısı bir elin parmakları kadardı. Tabiki bunu istismar isteyen insanlar çıkacaktır; Tabiki hipnoz bir anda hayatımızı değiştirmeyecektir ama şöyle düşün bir yere yürüyerek gitmek ile arabayla gitmek arasında ne kadar fark var. Hipnoz arabayla gitmektir. Bizi Işınlamıyor diye işe yaramaz diyemeyiz tamam oda zaman alıyor ama sonuçca çok daha hızlı gitmemizi sağlıyor bence. Tabiki Dolmuş diye bindiğiniz araç sizi kandırıp tekrar aynı durağa bırakmış olabilir gideceğiniz yere daha uzak bir durağa bırakmış olabilir. O zaman heryere yürüyerekmi gideceğiz. Hayır daha dikkatli bineceğiz. Bence dene.

ÇOK İYİ ISRAR EDERİM.

Ben hayatın sunduğu tüm güzellikleri hakediyorum ve şu an kendime çekiyorum. Bolluk enerjisinin benimle dolaşabilmesi için şimdi izin veriyorum" . "Yüksek bolluk enerjisini hakediyorum ve vücudumu sarmasına izin veriyorum. Bu enerji ile uyum sağlıyorum"

Başta kendimi sonra herkesi affettim.
Turhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2011, 10:37 PM   #66 (permalink)

Tesekkür: 13
17 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru197528 is an unknown quantity at this point

merhabalar ben akik taşını üzerim de ve cüzdanım da taşımak için reiki sembolleriyle bolluk ve bereket için ne şekil de programlayabilirim reiki de hangi sembolleri ne şekil de hangi niyet cümlesiyle ne şekil de programlayabilirim sevgiler....
ebru197528 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2011, 01:03 AM   #67 (permalink)
Teğmen

esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough
Standart Cevap: Ynt: Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevap

Alıntı:
medusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Arkadaşlar.

Deep Peat çalışırken duygularımla ilgili emin olamama hissi olduğunu gördüm.
İçimde hissettiğim duyguları tanımlayamıyordum. Yani vücut hissi olarak algılayabiliyordum.
Ben de sedona yöntemi kitabına başladım 1 haftadır . Kitapta duyguları serbest bırakmaktan bahsetmiş.
9 duygudan bahsetmiş.
Her duygunun içinde de geniş olarak hissedilenleri düşünceleri sıralamış.
İlgimi çeken kısmı şu oldu.
9 Duygu şunlardı.
Kayıtsızlık , Keder , Korku , Şehvet , Kızgınlık , Gurur, Cesaret , Kabul , Dinginlik

Başladım duyguları okumaya .
Her duygunun sonunda sedona yöntemiyle duyguları serbest bırakma işlemini yaptırıyordu.
Ben de tabi ya olumsuz duygular diyordum ilk duygular. Yani ilk 6 duygu olumsuzdu onları serbest bırakıp kurtulmak gerekiyordu ya :)
Neyse 7. duygu cesarete geldik . Baktım o duygunun sonunda da onu serbest bırakın diyordu. Biraz şaşırdım. Niye bırakayım ki dedim. Ne güzel işte.
Sonra Kabul duygusuna geldim. Onu bırakmak hiç aklımdna geçmiyordu. Baktım onun sonunda da aynı şey vardı. Ve son duygu dedim herhalde ulaşılması gereken de bu dinginlik . Bir de baktım onu da serbest bırakın diyordu . :)))

Sonra dedim ki kendime özgürlük bambaşka birşey ki içinde tutunulacak hiçbir duyguya gerek yok. Özgürlük ve serinkanlılık ....
bu tekniği nasıl öğrenebiliriz.kitab veyagörüntü varmı.saygı ve sevgiler

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
esen27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2013, 02:51 PM   #68 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
beyinsel is an unknown quantity at this point

Elinde sedona ile ilgili kitap olan var mı?
Bana uygun fiyata verecek.
beyinsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks