Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim

Uyarılar

Alternatif Kişisel Gelişim kişisel gelişim konuşma, kişisel gelişim, kişisel gelişim ve kişisel başarı, mesleki gelişim kişisel gelişim, kişisel gelişim başarı, kişisel gelişim özgüven, kişisel gelişim makaleler, çocuk kişisel gelişim,

Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevaplar

Kişisel Gelişim Klubü ve Alternatif Kişisel Gelişim Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevaplar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar buraya, reiki,sedona,eft,deep-peat,presecion,hipnoz konularına ilişkin sorularınızı kafalarınıza takılanları sorabilirsiniz.Hepimiz bildiklerimizi paylaşmayı,fikir alış-verişi yapmayı seviyoruz. Hadi buyrun bir soru,bir cevap bölümüne hoşgeldiniz....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Alternatif Kişisel Gelişim telkin cd indir izle İstanbul Alternatif Kişisel Gelişim nerededir kimdir Alternatif Kişisel Gelişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Alternatif Kişisel Gelişim hipnoz Alternatif Kişisel Gelişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Alternatif Kişisel Gelişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Alternatif Kişisel Gelişim kuantum düşünce kitap haberi

Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevaplar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-07-2008, 12:44 PM   #1 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevaplar

Arkadaşlar buraya, reiki,sedona,eft,deep-peat,presecion,hipnoz konularına ilişkin sorularınızı kafalarınıza takılanları sorabilirsiniz.Hepimiz bildiklerimizi paylaşmayı,fikir alış-verişi yapmayı seviyoruz.

Hadi buyrun bir soru,bir cevap bölümüne hoşgeldiniz.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2008, 12:51 PM   #2 (permalink)
Binbaşı

Lier22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lier22 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Bir soru bir cevap

ilk ben başlayayım o zaman...

reiki eğitimi almak istiyorum ama taşradayım burda öğretmen bulma imkanım yok... olsada güven meselesi var...
reiki öğrenimine başlamadan ne tavsiye ediyorsunuz...
kitap veya başka bir şey
süresi ne kadar...
kendi kendimize nereye kadar yapabiliyoruz...
ve en önemlisi nerden başlayalım...
Alt 11-07-2008, 01:06 PM   #3 (permalink)

Redflowers

2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Bilgim dahilinde cevaplıyım.Öncelikle reiki yi neden almak istiyorsun onu bir saptayalım.Reiki ''Evrensel Yaşam Gücü Enerjisi'' dir.İnisiye olmak için ön koşul aranmadan reiki masterları aracılığıyla verilmektedir.

Ben ilk reikiye inisiye olarak başladım.Daha sonra sedona,eft,deep-peat,presicion ve hipnoz seminerlerine katıldım.Herhangi bir sıralaması yok.Kendiniz neye daha istekli veya meraklı görüyorsanız en doğru başlangıç o olacaktır.Kendinizi geliştirmek sizin elinizde nereye kadar gitmek,ne kadar yol kat etmek istiyorsanız oraya kadar gidebilirsiniz.
Bu yola çıktığınızda ihtiyacınız olan herşey size bir hediye gibi sunulacaktır.Ne okumanız gerektiği,ne araştırmanız gerektiği sorularına o zaman kendi içinizde cevaplar verebileceksiniz.
Sevgiler.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Alt 11-07-2008, 01:38 PM   #4 (permalink)

Redflowers

Arkadaşlar sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş.Konular baştan bu başlık altında yazılacak ve özet geçilicek sanılmış.Bunun için bütün site eğitmenlerinin belirli saatlerde burada olması ve tek tek daha önce yazılan konuları buraya da yazması gerek ve bu pek mümkün görünmüyor şimdilik.Uygulama konusunda kafasına takılan bir soru varsa herkes buraya yazabilsin konu dağılmasın ve belirli bir yer olsun,sorular bir yerde toplansın diyerek bu konuyu açma gereği duydum.

Sorulan soruları herkes bilgisi dahilinde elbet cevaplayacaktır ama burada bir seminer havası yaratmak oldukça güç olacaktır.Anlayışınız için teşekkür ederim.
Sevgiler.
Alt 11-07-2008, 03:50 PM   #5 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevapla

arkadaşlar
hiç bir fikrinizin olmadığı konularda size ne anlatabilirizki..eft, sedona, yöntemi, deep peat, nlp, vs tüm bu konuları içeren kitapları okuyun uygulama, aşamasında sorularınız olursa biz cevap verelim..reiki öğrenebilmek ve kullanmak için, kendinize en yakın öğretmenden seminer almalısınız..reki kullanabilmek için bu enerjiye uyumlanmanız gerekir..taşrada oturanlar için ben dahil..bir çok öğretmen arkadaşım uyumlanma veriyor..yalnız online seminer alırkende şuna dikkat edin..öğretmen size reiki notlarını göndericem..ve seni şu saatte uyumluycam diyorsa...o öğretmene yaklaşmayın..çünkü reiki zaten olağan üstü geniş bir konu..öğretmen size vakit ayırmak zorundadır..en azından seminer esnasında reikiyi nasıl kullanacağınızı öğretmek..ve uyumlanma sonrasında oluşacak sorularınıza cevap vermek zorundadır...saygılı sevgiler
Alt 11-07-2008, 06:20 PM   #6 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of
Standart Ynt: Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevapla

ben de reiki ile ilgili birşey sormak istiyorum , reiki uyumlaması aldıktan sonra ,uyumlama alan hocasına genelde ne tip sorularla geliyor,senin en sık karşılaştığın...Bir de şunu merak ediyorum sen bir kere önemle ifade etmiştin ablacım,uyumlama yapan reiki hocanız siz uyumlandıktan sonra da size rehberlik etmesi ,görevlerini yerine getiresi önemlidir,bunlar ne gibi görevler olabiliyor,yani benim bir de merak ettiğim birşey bu uyumlama alındıktan sonra vücudumuz bu uyumlamaya adaptasyon sorunu mu yaşıyor veya başka sorunlar olabiliyor da o yuzden mi hocamızla temasımız kaybetmememiz gerekiyor
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2008, 07:44 PM   #7 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevaplar

Redflowersne güzel yapmışta bu bölümü açmışsın .Ben kendi deneyimlerimi yazayım ben öcelikle sitenin en ücra köşelerine kadar okudum ilk girdiğimde ilgilenilen konulerı önce siteden sonra internetten araştırdım ve kitaplarını aldım ve ilk iş EFtyle işe başladım ve yazdığım gibi bir çok faydasını gördüm .BEn bu siteye girmeden öncede secret kitabıyal tanışıp busiteyi bulduk.Her neyaparsanız yapın öncelikle değişmeye karar verin .Bende sitedki yazıları okuyunca vay be ben hiç birşey bilmiyormuşum demiştim ama şimdi öğreniyorum diyorum.Ben çok hızlı gitmiyorum iyice sindirip bir diğerine öğle geçiyorum .Ben önce EFT ile başladım şimdi sedonayı deniyorum ve peatla devam edeceğim .Matrix en son uygulamam olacak.Kitaplarınızı alın araştırmalarınızı yapın ve deneyimleri paylaşalım .Hiç bir şey bilmeden soru sormayın kafanız daha çok karışa bilir.Öncelikle kendinizin farkında olun.
Alt 11-07-2008, 07:50 PM   #8 (permalink)

Redflowers

Standart Ynt: Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevaplar

Pamuk'cum adaptasyon sorunu yaşanmıyor fakat sorucağın sorular o kadar çok oluyor ki masterınızla teması o yüzden kaybetmemek zorunda kalıyorsunuz.
Ben şimdi ne yapıcam?
Reiki benden akıyor mu?
Şifa verebilir miyim?
Hangi şakraya kaç dakika enerji vermem gerek?
Dengelemeyi nasıl yapmalıyım?
Ben hissetmiyorum şimdi ne olucak?
Gibi ve daha yüzlercesini sormuştum Shamanic'e ve hepsini sabırla cevaplamıştı canım benim ya ne kadar bunaltmışım şimdi anlıyorum.Görev yerine getirmesi sizi yönlendirmesi 21 günlük arınma sürecinde sizinle birlikte olması,her yardıma ya da cevaba ihtiyacınız olduğunda bir telefon kadar uzağınızda olması demek oluyor bence.

Alt 11-07-2008, 07:55 PM   #9 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

canımın içi redflowersım çoook teşekkür ederim,şimdi anladım super hocalığın önemini ,

sevgiler
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2008, 10:14 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

konu reikiden açılmışken reikiye iki aydır uyumluyum ve yaşadıklarımdan ve
bana faydalarından biraz bahsetmek istiyorum.ilk gün hiçbişey hissetmedim.
hatta masterıma defalarca sordum "hocam eminsiniz değil mi benim
uyumlandığıma ben hiçbişey hissetmedim" halbuki
rehberim insan kılığında seminere katılmış seminer boyu yanımdan ayrılmamış
beni yalnız bırakmamıştı ve aramızdaki daha nice sms lerimiz... 44 ilk defa orda karşılaştım onla.hayatımın en özel en mükemmel anlarından biriydi o ilk uyumlandığım gün.verilen el pozisyonlarını uyguladıkça gelişmeleri görmeye başladım.gelişmeler derken aklınıza direkt aydınlanma gibi bişey gelmesin.reikiyi uyguladıkça kendi hatalarımı görmeye başladım.reikiyle hatalarımızı görmeye ve düzeltmeye başlıyoruz.ilk haftalar çok içim sıkılmıştı utanmıştım bazen de. reikiden değil kendi kusurlarımla yüzleşmek.hatalarımı görüp düzeltmem için yaşıyordum.sonra bana zararı olan arkadaşlarımı teker teker farketmeye ve onlardan yollarım ayrılmaya başladı.bu da bi vesileyle oluyor bişey oluyor aranızda bi tartışma çıkıyor ve artık bunla yolumu ayırdım diye karar veriyosun.size zararı olanlardan artık uzaklaşmaya başlıyonuz.
yılbaşından bu yana bi korkum vardı içimde.fobi gibi ama aklımdan aylarca çıkmadı sürekli içimde sıkıntı yapıyordu.öyle ki bu sıkıntıdan rahatça imgeleme bile yapamıyodum.shamanic hayalayaza danıştığım halde hala kurtulamamıştım.taki reikinin bana uygulattığı müthiş plan gerçekleşene dek.o müthişliğiyle planı işletmiş ve beni birkaç saniyede kurtarmıştı aylardır süren sıkıntımdan.
normalde çok soru soran biri olduğum halde masterıma hala hiçbişey sormadım reiki hakkında.
kısacası kendi hatalarınızı farkedip düzeltmek istiyorsanız şifalanmak istiyorsanız reiki derim.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil