Bu 36 sözcükten hangisi içsel rehberiniz?

0
4188

1’den 36’ya kadar bir sayı seçin. Sonra da aşağıdaki yazıda, o sayının karşısındaki sözcüğün daha anlamlı, mutlu ve zengin bir hayat yaşamanız için size rehberlik etmesine izin verin.

Ronald Gross Sokrates Yöntemi kitabında, Frederic ve Mary Ann Brussat’ın “Ruhani Edebiyat” dedikleri bir repertuar tekniği geliştirdiklerini anlatıyor. Günlük hayatı anlamlı kılmanın kilit noktasının “spiritüel yaşamın net işaretlerini aramak” olduğunu söyleyen Brussatlar aşağıdaki rehberde, spiritüel yaşamın bütün dünya dinlerinde ortak olan 36 noktasını tanımlamışlar.

Bunlardan sizin içinizde yankılanan birkaç tanesini seçin ve bir hafta içinde bunlar üzerinde çalışmalar yaparak her sabah bunu okuyun, bu sözlerin içsel rehberiniz olmasına izin verin. Sürekli üzerinizde taşıyın ve bunu pratiğe dökmek için günce kaç kez fırsatınız olduğunu gözlemleyin. Önerimiz bu alfabenin tamamını okumanız ve gün be gün içselleştirmenizdir. Unutmayın! Dış dünyanız, iç dünyanızın yansımasıdır. İç dünyanıza hangi tohumları ekerseniz dış dünyanızda da onlar filizlenecektir.

1. Açıklık:
İnsanlar için kalbinizde her zaman açık bir kapı olsun, diğerlerine karşı olan ve evreni sürekli gözlemleyin.

2. Adalet:
Her şeyde adalet ve özgürlük arayın. Baskı ve eşitsizliğin olmadığı, özgür ve adil bir dünya için çalışın.

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Af:
Hem özel hem de kamusal yaşamınızda diğerlerini affetmenin verdiği tatlı duyguyu keşfedin. Affedilmenin ve affetmenin iyileştirici merhem olduğunu hissedin.

4. Anlam:
Her zaman deneyimlerinizin önemini keşfetmeye çalışın. Kutsal metinlerden, ruhani liderlerden daha fazla bir şey kapmaya çalışın.

5. Arzu:
Kalbinizin sınırsız arzusunu takip edin. Bu arzu sizden çıkmaktadır ve yaşamın çok yönlü zevkleri için bir takdir beklemektedir.

6. Barış:
Her gün barışı yaşatarak dünyanın geleceğini koruyun. Attığınız küçük adımlar dünyada zorbalıkla mücadele eden insanlarla buluşmanızı sağlayacaktır.

7. Beslenmek:
İçinizdeki her şeye iyi bakın. Öz keşif ve kişisel büyüme yaşamınız boyunca devam edecektir ve diğerlerinin ihtiyaçlarına göre sizi donatacaktır.

8. Bütünlük:
Küresel spiritüelliğin bu döneminde farklılıklara saygı ile yanaşın ve genel görüşleri kabul edin. Dünyayı daha iyi bir hale getirmek için uğraşanlarla birlikte çalışın

9. Dikkat:
Dikkatli olun. Her zaman tetikte olun. Gözlemleyici gözlerle bakın ve hiç bitmek bilmeyen bir merak ile dünyayı keşfedin.

10. Dinleyiş:
Sevgiye yaslanarak, derin dinleyişin sanatını besleyin. Evrendeki her şey yanı başımızdaki birçok ses gibi duyulmak ister.

11. Gizem:
Yaşamın bilinmeyenlerini kabul edin. Doğal dünyanın, insan doğasının ve Tanrı’nın derin gizemlerini çözmeye çalışmayın. Anlatılamaz şeylerden zevk alın.

12. Gölge:
Eksikliklerinizden saklanmayı, kusurlarınızı reddetmeyi bırakın ve eksikliklerinden kaçmayın.

13. Güzellik:
Güzellik yolunda yürüyün. Maddi, manevi bütün ifadelerden zevk alarak güzelliği teşvik edin. Yaradanın aydınlığının farkına varın.

14. Hayal gücü:
Hayatınızda hayal gücünüzün dizginlerini çözün. Bu gücü keşfederek günlük yaşamda anlamlandırın ve bu her zaman size taze yeni ve görülmeye değer bir şey bırakacaktır.

15. Heves:
Tutkunuzu öldürmeden yaşama hevesle sarılın. Her şeye zevk taşıyan budur ve bir toplumu inşa eden budur. Hiçbir şeyden geri durmayın.

16. İlişkiler:
İlişki kurma sanatını besleyin. Yaşamınızın gezegenin kalan kısmıyla nasıl ve ne kadar yakından bağlantılı olduğunu görün.

17. İnanç:
Bunu kabul edin ki; görünür dünyadan öte yaşamın bir boyutu var. Engel, şüphe ve paradoks ile birlikte, Tanrı’nın her zaman dünyada mevcut olduğunu bilerek yaşayın.

18. İyilik:
Ruhun iyilik eylemlerinde, cesur kelimelerde ve inceliğin çeşitli ifadelerinde akmasını sağlayın. Bu eylemler gezegenin iyi niyetler hanesine eklenecektir.

19. Konukseverlik:
Garip insanlardan korkulduğu, düşmanlardan nefret edildiği ve ötekinden uzak durulduğu bir dünyada konuksever olun. Misafirleri hoş karşılayın ve yabancı fikirleri bir zarafetle karşılayın.

20. Merak:
Canlı bir merak inşa edin ve duygularınızı açık tutun. Dünya canlı bir yer ve mükemmel sürprizlerle ender görünüşler sizinle birlikte hareket edecek

21. Neşe:
Sevinç gösterin ve bu sevincinizi abartın. Bu ilahi gücü günlük yaşamınızda bulun ve diğerleriyle paylaşın.

22. Oyun:
Oyun oynamaya her zaman hazır olun. Yaratıcı ruhunuzu spontane bir şekilde ifade edin. Var olmanın mutluluğunu yaşayarak kahkahalar atın.

23. Öğretmenler:
Nasıl olurlarsa olsunlar etrafınızdaki ruhani öğretmenlerden öğrenmeye hevesli olun. Her zaman duyarlı bir öğrenci olun.

24. Sadakat:
Kendinizi adadığınız pratikler içinde takdir ve sevginizi ifade edin. Eylemlerinizle ve kelimelerinizle dua edin.

25. Saygı:
Yaşamda saygıyı inşa edin. Kutsal olan bunun içinde, bununla birliktedir ve dünyadaki her şeyin altındadır. Uygun bir saygı ve huşu içinde bir cevap üretin.

26. Sessizlik:
Sakin olun. Sessizliği yaşatabileceğiniz yerler bulun. Buralar vücudunuzu, aklınızı ve ruhunuzu yeniden dirilteceğiniz yerler olacaktır.

27. Sevgi:
her gün sevgiyi keşfedin. Ailenizi sevin, komşularınızı sevin, düşmanlarınızı ve tabii ki kendinizi sevin. Sadece insanlarla sınırlı kalmayın; hayvanları, gezegenleri, taşları ve hatta galaksileri sevin.

28. Siz:
Tanrı’nın bir çocuğu olduğunuzu kabul edin. Kendi şarkınızı ve gustonuzu söyleyin. Evrenin açık draması içinde misyonunuzu tamamlayın.

29. Sorgulama:
Sorgulama için heyecan duyun ve bundan zevk alın hayatınızı, inancınızı geliştirecek, ruhunuzu derinleştirecek bir yolculuk olarak görün.

30. Şefkat:
Kalbinizi, aklınızı, ruhunuzu dünyanın acılarına açın. Derin düşüncenin ödül ve yükümlülüklerini keşfederek diğerlerine ulaşın.

31. Şevk:
Yaşam karşısında tutkulu olun. Her anın tadını çıkartın, yargılarınızı onurlandırın ve akrabalarınıza değer verin.

32. Şimdide olmak:
Şimdiki anda yaşayın. Geçmişe takılmayın veya gelecek üzerine fazla endişelenmeyin. Bütün ihtiyacınız olan şimdidedir.

33. Transformasyon:
Hayatınızdaki pozitif değişimleri hoş karşılayın. Pencereleri açın ve temiz havanın içeri girmesini sağlayın.

34. Umut:
Bu pozitif ve etkili duygunun düşleriniz için yakın olmasını ve diğer insanlara vereceğiniz hizmeti desteklemesini sağlayın. Davranış ve eylemlerinizde diğerlerinin hiçbir zaman umudunu kaybetmemesini sağlayın.

35. Vizyon:
Görünmezi görme sanatını ifşa edin. Kendinizi ve toplumunuzu yenilemek üzere kişisel vizyonunuzun zekasını kullanın.

36. Zarafet:
Zarafeti kabul edin ve bundan sonra dünyanız daha büyük, daha derin, daha zengin ve daha doğru olacaktır. Her yerde zarafeti arayın.

Kaynak: Sokrates Yöntemi – Ruhsal Yaşamın Alfabesi Bölümü – Ronald Gross – Pegasus Yayınları

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan Sönmez, Burası hayatimdegisti.com. Ses kayıdı yaparken tesadüfen mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim. Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım. Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin mp3 lerimi indirip faydalandı. Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin mp3 indirip uykuda dinleyerek bilinçaltınızı programlayabilirsiniz.
Amacım kendi hayatımı değiştirmekti… Atakan Sönmez kimdir? Atakan Sönmez, 2006 yılında açtığı bu site  ve Türkiye’de ilk kez Subliminal yani bilinçaltı telkinleri yaparak birçok insanın hayatının değişmesine katkıda bulunmuş. Boğaziçi Üniversitesi  Mezunu olan Sönmez, subliminal telkinleriyle büyük bir değişim yaşayarak, daha sonra bunu birçok konuda geliştirerek insanların hizmetine sunmuştur.

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse böyle özetlenebilir mi?
Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece mp3 leri yükleyip dinleyerek hayatlarını değiştirseler.Bu fikir 1995 yılında yani 23 yıl onca çıkmıştı . 14 yıl önce hayatimdegisti.com ile gerçekleşti..Ortalama 20 . yıla özel  bu söyleşi içinde ayrıca +90 542 447 50 50  telefonlarımızdan ulasan kişilere bir haftalık çekirdek inanç ön tespit deneme telkinleri ücretsizdir...Yurtdisindan whatsapp üzerinden de ulaşabilirsiniz.Lütfen bu söyleşiyi sonuna kadar okuduktan sonra 1 haftalık ön tespit ücretsiz deneme programı için arayınız.
Detaylı çalışmalarımız hakkında bilgi için cekirdekinanc.com sitemizi inceleyiniz.Bu sitede online telefonla yada bireysel çekirdek inanç çalışmaları vardır.
Eğer tek tek konularda telkin almak isterseniz telkincd.com sitemizde 400 e yakın konu vardır.Tek telkin ücretleri 32 tl den başlar.
     Nasıl oluştu bu telkinler?
Telkin kayıtlarını ilk yaptığımda yeterince etkili değildi. Ta ki mikrofonumda tesadüf eseri bir arıza olması ve ses yükselmesi oluncaya kadar… Bu ses ritmlerini geliştirerek ritmotrans tekniğini oluşturdum. Dünyada telkinlere doğal olmayan frekanslar eklenirken ben insan sesinin doğal frekanslarını kullandım.
  Nedir bu Subliminal müzikler bir çeşit müzik terapi mi? Uyurken bile dinleyebileceğimizi söylüyorsunuz doğru mu?
  Subliminal telkinler de müzik sadece bilinçaltının telkinleri rahat algılaması için kullanılır. Yani müzik ile hiçbir ilgisi yoktur. Asıl etkili olan içindeki ses kayıtlarıdır… Uyurken de dinlenebilir.
    Bir çeşit organik telkin diyebilir miyiz?
Bir bakıma öyle.Dünyada müziğin içine eklenen sese bir de frekans eklenir.Ben insan sesinin ritmlerini kullandım. Bu ritmleri müziğin içine  ekledim ve frekansa gerek kalmadı.İnsan sesi, ritmleri ve müzik.Uykuda yada uyanıkken dinleyin ve değişin.
  Subliminal CD leri siz mi buldunuz ne farkı var dünyadaki diğer benzerlerinden?
Subliminal CD ler ve telkin mp3 ler dünyada oldukça yaygın kullanılıyor yani ben bulmadım. Önce bir ses kaydı yapılıyor. Olumlu cümleler müziğin içine gizleniyor. Sonra da üzerine etkiyi arttırması için çeşitli frekanslar ekleniyor. Benim yaptığım subliminaller ise daha farklı. 2000 yılının başlarında kendi kendime kayıt yapıp dinlerken mikrofonumda bir sorun oldu  ve tesadüfen ses yükseldi. Bunları dinlerken tam da o bölümlerde farklı etkiler hissettim. Bu etkiler üzerine çalışarak ritmotrans sistemini geliştirdim ve frekans eklemeden ritimler ile telkinler oluşturdum.
Kendi hayatınızda bu telkinleri dinliyor musunuz?
Tabii ki dinliyorum.İlk 2005 de başladım.Zaman zaman ayda birkaç gün de olsa tekrar ettiğim kendime özel listem vardır. Kitabınız çıktı mı?
Çekirdek inanç kitabımız  geçen yıl çıktı...Ve 3. baskısı tükendi..Şu an kitabın online formatını sitemizden alabilirsiniz.Yakında tekrar  güncellenmiş basımı Destek yayınevi aracılığı ile tüm kitapçılarda olacak.     Telkinleri dinleyenler sadece müzik ya da okyanus sesi dinliyorlar bu durumda bilinçaltını kulağımızla duyamayacağımız sesler nasıl etkiliyor? Telkinler nasıl hazırlanıyor ?
  Önce her konu için bir script vardır. Yazılı ve İngilizce olan bu scriptler dünyaca ünlü uzmanlar tarafından hazırlanmıştır. Bu scriptleri türkçeye çeviriyoruz. Daha sonra kağıt üzerinde ritmleri belirleyip telkinleri kendi sesim ile kaydediyorum. En son ise okyanus sesi ya da herhangi başka bir müzik arkasına telkinleri gizliyorum. Siz telkinleri ya çok az ya da hiç duymuyorsunuz. Bilinçaltınız ise tamamını algılıyor. Duymak ayrı algılamak ayrıdır.Telkinli mp3’leri forumdan indirebilirsiniz.   Aslında telkinleri duysaydınız dirençler ile karşılaşırdınız ve etki etmeyebilirdi. Bu şekilde ses gizli olduğunda bilinçaltı telkinleri daha kolay kabul ediyor. Bununla ilgili ayrıntılı açıklama portalın sss bölümünde vardır.
  Telkinli müziğin arkasında başka bir şey olmadığını nerden bileceğim? Ne dinlediğimi nasıl öğrenip emin olabilirim diyenler olmuyor mu?
  Bu soru ile çok fazla karşılaştım. Ben telkinlerin türkçesini önemli ölçüde yazılı olarak veriyorum. Bir kez okuyup ne dinlediğinizi öğrenebilirsiniz. Hiç kimseye ne olursa olsun istemediği bir şey yaptırılamaz.Profesyonel olarak böyle bir portal açan kimse telkin yerine başka bir şey eklemeyi göze alamaz. Eninde sonunda sesleri ayıran programlar ile bu ortaya çıkar. Bu anlattıklarınız bazılarına deli saçması gelecektir. Dünyada örnekleri var mı?
  Dünyada bir çok başarılı  insan subliminal telkin kullanmaktadır.Ünlü tenisçiler, golfçüler sinema oyuncuları hatta yönetmenler başarılarında bu yöntemleri kullanırlar.Bilimsel alt yapısı olan ve somut etkiler yaratan bir yöntemdir.
    Ritmotrans madem bir ilk yabancı dilde mp3 hazırlamayı ve ve tüm dünyaya yönelik bir site hazırlamayı düşünüyor musunuz?
Ritmotrans tekniği dünyada bir ilktir. Bu teknikte telkinlere herhangi bir frekans eklenmez. Bu konuda İngilizce çalışmalar hazırlıyorum. Şu an İngilizce sitemiz açıldı ve son düzenlemeleri yapılıyor.
  CD’ler seri üretim mi? Yani bir tane yapıp kopyalıyor musunuz?
İsme özel CD de hazırlıyorum yani o mp3’ün içinde o kişinin ismi geçiyor. Böylece hem telkinler daha fazla etkili oluyor hem de aynı anda çevrede dinleyenlerin etkilenmesi önlenmiş oluyor. Telkincd.com da hem isme özel hem de genel 400 e yakın mp3 ve cd vardır.
  . Telkinleri aldım ve kaybettim ne olacak tekrar mı yaptırmam gerekiyor?
Tüm özel telkinler kişiye özel klasörlerde saklanmaktadır. Kaybettiğiniz çalışmalar ek ücret talep edilmeden tekrar gönderilir.
  Çekirdek inanç nedir ve Telkin CD’den farkı nedir? Her şey yolunda giderken birden tepetaklak olur bunun ardında da çekirdek inançlarımız mı var?
TelkinCD’leri 2005 yılında yapmaya başladım.Hayatimdegisti.com sitesinden sonra içinde 400 ‘e yakın telkin mp3 ve cd ürünü olan telkincd.com açıldı… Ancak bazı durumlarda kişiler özel telkin istediler. Önce bilinçaltında kişiye engel olan  çekirdek inançları bulmak ve buna ait kişiye özel telkin mp3 leri hazırlama yontemi 2010 yılında cekirdekinanc.com cekirdekinanc.com.tr sitelerinde başladı…Bu çalışmada 20 ye yakın telkin mp3 hazırlanır. Neden Çekirdek İnanç çalışması yaptırmalı?
Bilinçaltı 11 yaşına kadar kararlar alır ve çekirdek inançlar oluşturur… Bu kararlar bilinçaltından temizlenmezse hayatınızda hep aynı şeyler tekrar eder. Bir şey sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çekirdek inançlardır, bu engellerden kurtulmak için Çekirdek İnanç Çalışmasını tavsiye ediyoruz.
Kalıcı oluyor mu?
Çalışmaların etkileri kalıcı oluyor.Ancak bir fanusda yaşamadığımız için doğal olarak çevremizdeki insanlar ve olaylardan etkilenebiliyoruz. Bu durumda yapılması gereken sizde ki telkinleri ara ara tekrar etmek.
Çocuklar için çekirdek inanç var mı?
Ağaç yaşken eğilir.Bu nedenle çocuklarda ders başarısı odaklanma daha özgüvenli olma öfke kontrolü vb gibi konularda etkili olan çekirdek inanç ve telkin cd leri yapilir.Bu çalışmada 90 soruluk bir form gönderilir ve anne yada babanın yanıtlarına göre özel telkinler hazırlanır.
  İnanmak fark yaratıyor mu?
Telkinlerin etkili olması için inanmak gerekmez.Ancak inanmıyor olmanız eğer dinleme süresini azaltmanıza ya da dinlemeyi bırakmanıza neden oluyorsa bu etkiyi azaltır.
7 günlük deneme telkinlerini ve testini nasıl alabilirim?
Bu soylesinin tamamını okuduktan sonra telefonla arayınız. + 905424475050 yurtdışı için telefonla yada whatsup ile arayabilirsiniz.
  Sizler kendi hayatınızda bu yöntemleri kullanıyor musunuz?Telkinleri dinleyerek ya da çekirdek inanç ile neleri başardınız?
Ben üniversitede odaklanma sorunu yaşıyordum ve okulu bırakmıştım.Telkinler sonrası okula döndüm aynı sene iki üniversiteyi bitirdim. Özgüven kendini mutlu hissetme gibi bir çok konuda değişim yaşadım.Halen de telkin dinliyorum. Yaptığımız Çekirdek İnanç ve telkinler girişim konusunda da başarıya ulaşmamızı sağladı. Kendi hayatımızda da telkinlerin ve Çekirdek İnanç etkisini görüyoruz.
Ön tespit ücretsiz demişsiniz, bu nasıl yapılıyor?
Telefonla birkaç soru sorularak yapılan ön tespittir. Yaklaşık 5 dakika sürer. Çalışma hakkında genel bir bilgi verilir. Ücretsiz 5 dakikalık ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanç bulmanın size faydası olup olmayacağı belirlenir.
  Tek bir seansla neler değişiyor? Süresi nedir? Nasıl dinleyeceğiz?
Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.
  Telkinlerin etkisini nasıl fark edebiliriz? Herkeste aynı değişimi mi gösterir?
Değişimi aynada bile fark edebilirsiniz. Başlangıçta sizin fark etmesi biraz zor olabilir. Çevrenizden almış olduğunuz olumlu geri dönüşler sayenizde değişimi hem içinizde hem dışınızda hissedersiniz. Telkinlerin etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Kökleşmiş negatif duygularımız ve direnç seviyemiz farklı olabilmektedir.
  Bu etkiler plasebo ise ...Yani insanlar etki göreceklerine inandıkları için etki görüyorsa...
Bir çok kişi telkinden hiç haberi olmayan annesine babasına telkinleri dinletti ve bilmeden dinleyenler de aynı sonuçları aldılar.O yüzden gönül rahatlığı ile plasebo olmadığını yüzlerce deneyim ile söyleyebilirim.
Bu kadar vakit ayırmak zor değil mi?
Telkinleri uyurken bile dinleyebilirsiniz. Fazladan bir vakit ayırmanıza gerek yoktur. Odaklanmamak esas alınmaktadır. Bu nedenle bilgisayar başında çalışırken fonda telkinleri dinleyebilirsiniz.
  Hangisi daha etkili, tek tek telkin mi almalı yoksa çekirdek inanç mı? Telefonla mı yüz yüze mi online mı?
Telefonda kendini daha rahat ifade eden kişiler genellikle telefonla çalışmayı tercih etmektedirler. Ofisimize gelme imkanı olan danışanlarımız İstanbul, Levent’teki ofisimize gelmektedir. Seanslarımız oldukta yoğun olduğu için acil olarak çalışma yaptırmak isteyen danışanlarımız online formu tercih etmektedir. Yapılan çalışmaların hepside isme özel telkinler hazırlanmaktadır. Çalışmanın nasıl yapılacağı kişinin tercihine bırakılmaktadır.
  Bilgilerimiz gizli mi?
Yapılan görüşmeler ve test sonuçları etik kurallar gereğince bizde saklı kalır.

Yaşam boyu garanti çok mu iddialı?
Çalışmalarımıza yaşam boyu garanti veriyoruz. Eğer danışanımız herhangi bir fayda hissetmezse öncelikle telefonda destek sağlıyoruz. Sonrasında gerektiği takdirde ek telkinler hazırlanıp gönderilir. Yine bir fayda hissetmezse form doldurulması istenir. Hedef çalışması yapılır. Amaç fayda sağlamak olduğu için tüm bunlar yapıldığı takdirde yine de bir değişim olmuyorsa, kişi telkine yatkın değildir. Ücreti iade edilir.
  Çekirdek İnanç terapistliği eğitimi nedir?
Çekirdek İnanç Terapistliği eğitimimiz için kayıt yaptırabilirsiniz. Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleşecek olan eğitimimiz sonucu eğitimi başarı ile tamamlayan kişilere sertifikaları verilir. Yaşam boyu supervizyon imkanı sağlıyoruz.
İnternet ne kadar güvenli? Bir şeyleri internetten almaya çekiniyorum?
Küreselleşen dünyada internet hayatımızı kolaylaştıran en birinci iletişim ağıdır. Bu yüzden   kurumsal markalar bizler dahil hayatta kalabilmek için kendilerini korumak zorundadırlar.Kullanıcılar için aslında internetten bir şeyler almak daha güvenlidir.Çünkü ne kadar fayda sağlarsanız markanız o kadar değerlenir.Fayda sağlamayan markalar yok olurlar.
Yaşam boyu garantiyi kötüye kullanan olmuyor mu? Bu çalışmayı alırım sonra iade alırım CD lerde bende kalır diye düşünen olmuyor mu?
Çok sık olmasa da böyle durumlarda karşılaşabiliyoruz. Bu şekilde düşünüp de iadesini aldıktan sonra telkinlerimizi dinlemeye devam edip fayda hissedip olumlu geri dönüş yapan, diğer çalışmalarımızı da alan danışanlarımız oldu.
  Randevu nasıl alınıyor?
Çalışmamız hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için 0542 447 5050 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirler.1 haftalık ön tespit  deneme programı ücretsizdir. Deneme TELKİNLERi BU LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.      

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here