”Komaya Girdikten Sonra 3906 Yılında Uyanan Adam”

0
3297

Bu tuhaf hikaye, 1920-1921 yılları arasında komada kalmış olan Paul Dienach ile ilgili. Dienach komada kaldığı sürede 3906 yılına gittiğini iddia ediyor. Aslında bunu kendi asla iddia etmemiş ancak öldüklerinden sonra ortaya çıkan günlüklerinde bahsettikleri ağzı açıkta bırakan bir zaman yolculuğu hikayesi…

Zaman yolculuğu son yıllarda çok tartışılan bir konu olarak yerini koruyor. Birçoğumuz bilimsel bakış açısıyla baktığımızda zaman yolculuğunun imkansız olduğunu biliyoruz. Üzerinde çalışmalar olsada, 21. yüzyıldayız ve henüz böyle bir teknoloji icat edilemedi. Zaman yolculuğu hakkında yapılan yorumlardan bazıları gerçeklik ve paralel evrenler arasındaki yolculuğun da mümkün olabileceği yönünde. Fakat bu sonu gelmeyen yorumlar sadece bir ihtimal olarak zihinlerimizde yer ediyor.
Bunun yanında günümüzde zaman yolculuğu hakkında yapılmış birçok film serileri, diziler mevcut. Paul Dienach’ın hikayesi de tam olarak filmlere konu olacak türden. 1920’lerin başında komaya girdikten sonra 3906 yılına gittiğini söyleyen Dienach, yaşadığı tecrübelerle birlikte kafalarda soru işareti bırakıyor. Bu hikaye tuhaf olmasının yanında inanması zor detaylar barındırıyor.

Paul Dienach tam bir yıl boyunca komada kaldı. Uyanmasının ardından bilinci tarafından 3906 yılındaki bir adamın vücudunda hayat bulmuş olduğuna ikna olmuştu. Dienach başından geçenleri uyandığında anlatmak istesede deli damgası yememek için bu konuyu sadece kendine sakladı ve günlüğüne detaylı olarak edindiği tecrübeleri aktardı. Almanca öğretmenliği yapmak üzere Yunanistan’a gitti ve burada tüberküloz hastalığına yakalandı.

Tekrar ülkesine geri dönerken durumu oldukça kötüydü ve günlüklerini kendine çok yakın gördüğü öğrencilerinden birine Almanca çalışması amacıyla bıraktı. Öğrencisi bunun ilk başlarda Dienach’ın bir roman denemesi sanmış ancak ilereldikçe bunların Dienach’ın gelecekte yaşamış olduğu olaylar olduğunu farketmişti.

Paul Dienach

Dienach günlüğünde, yatağa hapsolmuş olmasına rağmen bilincinin 3906 yılında yaşayan, Andre Northman adında birinin vücudunda hayat bulduğunu belirtiyor. 3906 yılında yaşayan Andrew Northman kendi zamanında ölüme yakın bir tecrübe yaşamasına sebep olan bir kaza geçirmişti. Kendi zamanında yani 3906’da uyandığında Andrew Northman, o zaman için anlaşılamayan bir dilde konuşmuş (20. yüzyıl Almancası), ailesini ve arkadaşlarını tanıyamamıştı.

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dienach’ın günlüğünde belirttiğine göre 3906 yılında yaşayan insanlar, o zamanın anlayışıyla Northman’ın bedenine başka bir ruhun ya da gücün tesir ettiğini anlayabilmişlerdi. Hatta bu durumdan faydalanarak Dienach’tan 20.yüzyıl dünyası ve Almanca hakkında bilgi elde etmeye çalıştılar. Tabii bu süre zarfında Dienach’da dünyanın 3906 yılına kadar olan geleceği hakkında bilgiler elde ettiğini iddia ediyor. Ancak daha öncede belirttiğimiz gibi bu iddialarını asla toplum içinde dile getirmemiş ve sadece ölümünden sonra ortaya çıkan günlüklerinde bahsetmiştir.

Dienach’ın 3906 yılından tecrübe ettiği bilgiler arasında en göze çarpanı Homo Occidentalis Novus isimli yeni bir insan ırkının ortaya çıktığı iddiası.

Günlükte not edilenlere göre Dienach’ın en çarpıcı iddiaları şöyle;

2000-2300 yılları arasında insanlar hala nüfus artışı sorunu, ekolojik ve çevresel problemler, gelir adaletsizliği ve besin yetersizliği gibi konularla uğraşıyorlar. İnsanlık 2204 yılında Mars’a 20 milyon nüfusunda bir koloni kurmayı başarıyor. Ancak 2265 yılında büyük çapta bir doğal afet Mars’taki nüfusu yok ediyor. İnsanlık bu olay sonrasında Mars’ta yaşama fikrinden tamamen vazgeçiyor.

2309 yılında birikmiş ve çözüme ulaşmamış problemlerle birlikte dünya, başka bir yıkıcı felakete tanık oluyor ve büyük bir global savaş başlıyor.

3382 yılında insanlık olağanüstü bir olaya tanık oluyor. İnsanlar yeni bir mistik güç olarak niteleyebileceğimiz bir yeteneğe sahip oluyorlar. İnsanlar birbirlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde anlayabilecek ve düşüncelerini hissedebiliyorlar. Sezgisel boyutta bir iletişim kurmayı başarıyorlar.

3400-4000 yılları arasında ise insanlar “Altın Çağ” olarak adlandırılan yeni bir döneme giriyorlar. Bu altın çağda insanlar bilgiyi sezgisel olarak elde edebiliyorlar. Düşünce gücüyle, maddeleri hareket ettirebilmek, oldukça basit ve çocuk yaşlarda edinilen bir yeti haline geliyor. Yönetici kadrolara ihtiyaç duyulmadan yaşanabiliyor. Ancak yine de, her demografik bölgenin liderleri bulunmakta. Bu liderler ise, bilim, felsefe ve mühendislik ve daha birçok dalda aynı anda uzmanlığını kanıtlayan insanlar arasından seçiliyor.

Kaynaklar nanorobotlar aracılığyla geliştirildiği için tüm ülkelerde bolluk var ve insanlar belirlenen bir kanuni süre dışında çalışmak zorunda değiller. Ancak zorunlu askerliğe benzer şekilde, her birey hayatının 2 yıllık bir süresini için çalışma için ayırmak zorunda. Sosyal düzeni sağlayan sadece 3 yasa bulunmakta, çünkü insanların kötü niyetli doğası neredeyse yok olmuş düzeyde. Bunlardan biri bu 2 yıllık sürenin düzenlenmesi ile, diğeri seyahat ve üretilen ürünlerin transferi ile, bir diğeri ise doğum kontrolü ile alakalı.

kaynak:
Filoji

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.2005 yılından bu yana bir milyon üzerinde kişi telkin MP3 lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Lütfen sonuna kadar okuyunuz.

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa bir şey sizi engelliyorsa çekirdek inançlarınızı değiştirin?

Büyük ihtimalle internette gezinirken çekirdek inanç ve telkin cd ler ile ilgili bir şeyler duymuşsunuzdur ve kendi kendinize sormuşsunuzdur.Çekirdek inanç nedir?

Ben Atakan Sönmez.1977 yılında istanbul'da doğdum.1995'de Boğaziçi üniversitesine girdim.Bir şeyler beni engelliyordu ve hayatımda hep aynı şeyler tekrar ediyordu.. Odaklanamıyordum mutsuzdum ve güvensizdim.Sadece sınav kazanmak yetmiyordu.

Yöntem neden oluştu?

Bir çok şeyi denedim kitaplar okudum hipnozu denedim hatta üniversiteyi bıraktım.Hipnoz olmadan uykuda dinleyebileceğim mp3 ler aradım.Türkçe yoktu ingilizce olanlarda etkili değildi.Kendim kayıtlar yapıp dinlediğimde ilk başta sonuç alamadım.

Neden Farklı?

Bir gün bir kayıt sırasında tesadüfen mikrofonum arızlandı ve ses yükselmeleri oldu.Bu şekilde ritmli kayıtlar dinleyince oldukça etkili oldu.Önce bu telkinleri kendim dinledim ve bir blog sitesi açtım... Bu telkinler sayesinde hiç olmadığım kadar mutlu ve güvenli hissetim.Okula geri döndüm ve aynı yıl Boğaziçi üniversitesi ile birlikte iki üniversite bitirdim.Üniversitede ses frekansları üzerine eğitimimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım.Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400 e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var....Bu siteye girenler özel konularda 32 tl den telkin mp3 ler alabiliyorlar...

Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında açtım.Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bu kararları telefonla yüzyüze yada online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz.Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

Nasıl tespit ediliyor ve çözüm için neler yapılıyor.

Çekirdek inanç çalışması telefonla yüz yüze ya da online bir form ile yazılı tespit edilir.Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz.

Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir.İlk 10 gün değişimleri siz farkedeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler.Daha dik yürürsünüz göz temasınız kuvvetlenir endişenin yerini mutlu hissetme hali alır.İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir.Tepkileriniz daha net olur.Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır.Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz..Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır.Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.

5 dakikalık ön tespit nedir?Telefonuma ücret yansıtılır mı?

çekirdek inanç logo5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur.Aşağıdaki butona basarak arayabilirsiniz.Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz.Telefonla bir kaç soru sorularak yapılan ön tespittir.Detaylı çalışmalar ücretlidir. 

Çekirdek inancım  nasıl temizleniyor?

Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.

Hipnoz gibi bir şey mi ve nasıl böyle değişimler sağlıyor?

Hipnoz gibi ama tam olarak değil.Hipnozda uyku hali gerekir.Bu çalışmada önce  çekirdek inançlarınız belirlenir.Dinleyecekleriniz size özel hazırlanan mp3 lerdir.Bu mp3 lerde müzik sesi duysanız da arka planda pozitif telkinler vardır.Hipnozdan daha etkilidir ve kullanılması daha pratiktir

Telefonla çekirdek inanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda   ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanc bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz.

Eğer faydası olacağı ön tespit sonucu anlaşılırsa randevu alıyorsunuz ve 2 ay içinde  ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanımız Özlem Şahin çekirdek inancınızı belirliyor. Buna yönelik çözüm için çalışmalar yapıyor.

Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada çıkar.Genelde değişim fark etmek için  sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün.Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir.Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.

Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden sadece 3 tanesi okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var.Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.

Peki Hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir.Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır.Bu iade  sistemi   sözde değil gerçektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here