Sabretmeyi Bırakıp İlişkinize Ara Vermeniz Gerektiğini Gösteren 4 İşaret

0
1764

1. Bağlılık tek yönlü bir yol değildir.
Bağlılık sadece tek bireyin görevi değildir. Bu ilişki içinde bulunan iki kişinin birbirini istediğinden kesinlikle emin olması gerekir. Aksi olursa güvensizlik meydana geleceği için karşılıklı bir ilişkinin temeli olan “güven” den yoksun bir ilişkinin düzgün ilerlemesi pek mümkün değildir. Bir kişiye olabildiğince çok bağlı ve sadık olabilirsiniz, ancak bu onların size bağlı ve sadık kalmasını sağlamaz. İkiniz de birbiriniz için bu şekilde olmak zorundasınız. İçten gelen bir istekle olmalı. Bu şekilde bir sorun varsa bir şeylerin ters gittiğine işarettir.

2. Koşullar, Sözler, Garantiler

Aşk, birinin sizle uyumayı kabul ettiği için size ya da ona verilen bir ödül değildir. Bu koşulsuz ve yüksek seviyede hissedilen bir olgu olmalıdır iki taraf içinde. Ancak bu durumda gerçek bir aşktan söz edebiliriz. Birini sevmenizin sebebi bir şeye bağlıysa, bu o kişi o özelliği yitirdiğinde sizinde sevginizin bağlı olduğu olguyu yok edeceği için, beklentinizi karşılamamaya başlayabilir. Sevginizi ve aşkınızı bağladığınız koşullar ilişkinizin ömrünü kısaltır. Sevginiz okyanusta bir istediği yöne giden bir akıntı gibi serbest ve akış halinde olmalı. Tam olarak böyle olduğunda en doğal haliyle onu karşı tarafa hissettirebilirsiniz.

3. Üçüncü Kişiler

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

İlişkilerin %90’ı bu sebepten dolayı bitiyor. Bazen yalnızca taraflardan biri bazense ikisi de birbirlerini hayatındaki diğer insanları sorun ederek, çözülebilecek halde olan küçük bir meselenin büyük bir hale gelmesini sağlıyorlar. Güven ortamı bozuluyor. Hele ki çift birbirleriyle alakalı her şeyi biliyorlarsa, bu onları daha da çok incitir. Büyük bir sorundur. Sorunun büyümesi iki tarafı da yüksek oran da yıpratacağından dolayı, ilişkiden geriye bir şey kalmayacaktır. Bu durumda ayrılmak iki taraf içinde en iyisi olacaktır. Ne yazık ki, ilişkilerde bu tür şeyler olabiliyor ve bu ikinizin birbiriniz için doğru biri olmadığı anlamına geliyor.

4. Mutluluk Eksikliği

İlişkiler, insanların birbirlerini mutlu etmek için tasarlanmıştır. Peki bu başarısız olursa, gerçekten bir ilişkiniz olup olmadığını hiç düşündünüz mü bunu? Eğer bir kişi sizi mutlu etmiyorsa veya o kişinin varlığını sizi “mutluluk”tan çok uzak bir duyguyla dolduruyorsa, o kişiyi hayatınızın dışına bırakın. Kimse hayatında böyle bir olumsuzluğu hak etmez ve istemez de. Sizin onun için zehirli bir birey olabileceğiniz gibi o da sizin için zehirli biri olabilir, ama her durumda, o kişiyi terk etmeniz gerekir çünkü bu sizi dengesiz bir süreçtir. İnsanlar sizi mutlu edebilir ya da mutsuz edebilir, ama mutluluk esas olarak içten gelir. İçinde bulunduğunuz kişi sizin içinizdeki neşeyi ve mutluluğu uyandırmıyorsa ve yaşamınızdaki genel duygusal durumunuz üzerinde gerçekten hiçbir etkisi yoktur ya da sadece olumsuzluk yaratıyorsa, ayrılmak kaçınılmazdır.

alıntı:
filoji

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.2005 yılından bu yana bir milyon üzerinde kişi telkin MP3 lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Lütfen sonuna kadar okuyunuz.

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa bir şey sizi engelliyorsa çekirdek inançlarınızı değiştirin?

Büyük ihtimalle internette gezinirken çekirdek inanç ve telkin cd ler ile ilgili bir şeyler duymuşsunuzdur ve kendi kendinize sormuşsunuzdur.Çekirdek inanç nedir?

Ben Atakan Sönmez.1977 yılında istanbul'da doğdum.1995'de Boğaziçi üniversitesine girdim.Bir şeyler beni engelliyordu ve hayatımda hep aynı şeyler tekrar ediyordu.. Odaklanamıyordum mutsuzdum ve güvensizdim.Sadece sınav kazanmak yetmiyordu.

Yöntem neden oluştu?

Bir çok şeyi denedim kitaplar okudum hipnozu denedim hatta üniversiteyi bıraktım.Hipnoz olmadan uykuda dinleyebileceğim mp3 ler aradım.Türkçe yoktu ingilizce olanlarda etkili değildi.Kendim kayıtlar yapıp dinlediğimde ilk başta sonuç alamadım.

Neden Farklı?

Bir gün bir kayıt sırasında tesadüfen mikrofonum arızlandı ve ses yükselmeleri oldu.Bu şekilde ritmli kayıtlar dinleyince oldukça etkili oldu.Önce bu telkinleri kendim dinledim ve bir blog sitesi açtım... Bu telkinler sayesinde hiç olmadığım kadar mutlu ve güvenli hissetim.Okula geri döndüm ve aynı yıl Boğaziçi üniversitesi ile birlikte iki üniversite bitirdim.Üniversitede ses frekansları üzerine eğitimimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım.Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400 e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var....Bu siteye girenler özel konularda 32 tl den telkin mp3 ler alabiliyorlar...

Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında açtım.Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bu kararları telefonla yüzyüze yada online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz.Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

Nasıl tespit ediliyor ve çözüm için neler yapılıyor.

Çekirdek inanç çalışması telefonla yüz yüze ya da online bir form ile yazılı tespit edilir.Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz.

Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir.İlk 10 gün değişimleri siz farkedeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler.Daha dik yürürsünüz göz temasınız kuvvetlenir endişenin yerini mutlu hissetme hali alır.İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir.Tepkileriniz daha net olur.Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır.Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz..Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır.Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.

5 dakikalık ön tespit nedir?Telefonuma ücret yansıtılır mı?

çekirdek inanç logo5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur.Aşağıdaki butona basarak arayabilirsiniz.Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz.Telefonla bir kaç soru sorularak yapılan ön tespittir.Detaylı çalışmalar ücretlidir. 

Çekirdek inancım  nasıl temizleniyor?

Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.

Hipnoz gibi bir şey mi ve nasıl böyle değişimler sağlıyor?

Hipnoz gibi ama tam olarak değil.Hipnozda uyku hali gerekir.Bu çalışmada önce  çekirdek inançlarınız belirlenir.Dinleyecekleriniz size özel hazırlanan mp3 lerdir.Bu mp3 lerde müzik sesi duysanız da arka planda pozitif telkinler vardır.Hipnozdan daha etkilidir ve kullanılması daha pratiktir

Telefonla çekirdek inanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda   ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanc bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz.

Eğer faydası olacağı ön tespit sonucu anlaşılırsa randevu alıyorsunuz ve 2 ay içinde  ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanımız Özlem Şahin çekirdek inancınızı belirliyor. Buna yönelik çözüm için çalışmalar yapıyor.

Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada çıkar.Genelde değişim fark etmek için  sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün.Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir.Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.

Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden sadece 3 tanesi okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var.Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.

Peki Hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir.Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır.Bu iade  sistemi   sözde değil gerçektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here