Biriken Duyguları Temizlemek için 5 Yöntem

0
3930

Çoğu zaman farkında olmadığımız şey içimize attığımız şeylerin hayatımızı kötü yönde etkilediğidir. Bastırdığımız duygular bir süre sonra iç dünyamızda yoğun bir sıkıntı ve negatif duygulara neden olur. Ayrıca strese ve duygusal bozukluklara kadar ilerleyebilir. Bedenimizi ve aklımızı sağlıklı tutmak istiyorsak içimizde biriktirdiğimiz duyguları özellikle öfkemizi serbest bırakmalıyız.
Peki bu duygu problemleri için ne yapabiliriz.
Bu 5 yöntem ile başlayalım.

“OMMM” sesi çok önemlidir.
Bunu meditasyon olarak düşünmeyin. Bir yere uzanın ve “om” titreşimini oluşturun. Zihninizi tamamen bu sese odaklayın. Bunu 5 dakika boyunca belli aralıklarla yapın. Duygularınızda ve bedeninizde rahatlamayı keşfedin.
İç dünyanızla konuşma zamanı geldi.
Yaşadığınız duygu durumunu biliyor veya bilmiyor olabilirsiniz. 5 duygu gerçekten bizi çok feci şekilde köşeye sıkıştırır. Duygularımızı serbest bırakmak için şu cümleleri sırasıyla söyleyelim.
5 Negatif Duygu (Öfke, Kaygı, Üzüntü, Nefret, Korku)
Nefreti ele alalım.
1. Nefret duygusunu gitmesi için serbest bırakabilir miyim?
2. Buna istekli miyim?
3. Nefret duygusunu ne zaman bırakabilirim?
Bu şekilde diğer duygularımız içinde bu işlemi yapıyoruz. Eğer belirli bir duygu problemi olduğunu düşünüyorsanız mutlaka önce o durum üzerinde uygulayın. >>>Sedona yöntemi nedir?

Farkındalık ile Şifa Enerjisine odaklanmak.
Duygularımız için en iyi gelecek şey farkındalıktır. Farkındalık şimdiye odaklanmaktan ibaret bir eylemdir. Şimdiye odaklandığınızda geçmiş ve gelecek kaygılarımız yok olur. Farkındalık yaptığınızda problemlerinizi daha net görebilirsiniz. Duygularınızı serbest bırakabilirsiniz. Farkında olduğunuzda şifa enerjisi devreye girecek ve duygularınızı iyileştirmeye başlayacaktır.

İç dünyanı anlamak için ona vakit ayır.
İnsanlar sadece gördükleri dünyaya odaklanıyorlar. Ama bizim gördüğümüz dünya dışında bir iç dünyamız var. İnanın dışarıdaki olan çoğu olay iç dünyamızda çözmediğimiz duygu durumları yüzünden oluyor. Onun için iç dünyanıza odaklanın ve meditasyon yapın. Meditasyon zihni eğitmekten başka bir şey değildir. Yaşamda yaptığımız en büyük hata kendimize fazla zaman ayırmamaktan geçer. Kendinize zaman ayırın ve sevdiğiniz şeylere odaklanın.

Bilinçaltınızı programlayın.
Duygular anılara ve hayallere bağlıdır.
ANILAR VE HAYALLER ikisi üstünde de fazla kontrolümüz yok gibidir. Fakat bilinçaltı programlama teknikleri ile bunu başarabiliriz. Peki bilinçaltını nasıl programlayabiliriz.

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Öncelikle bizi tıkayan duygularımızı keşfetmeliyiz. Mesela bizi tıkayan duygu 2010 yılında yaşanmış bir kavganın eseri olabilir. Bu anıyı öyle bir bastırmışızdır ki çok fazla ortaya çıkmıyordur bile. Ama anı bir duygusal probleme sebep olmuştur. Bunu keşfedebilmek için Self hipnoz yapmamız gerekir.
Kendi kendine telkin çok basittir. Uzanın ve nefeslerinize konsantre olun.

Nefes alışverişinizi izleyin. Bir süre sonra (rahatlamaya hazır hissedince) Şu kilit cümleleri söyleyin. Tüm bedenim rahatlıyor ve ben gevşiyorum. 10 kere kadar bu cümleyi tekrarlayın. Bundan sonra ana cümleyi söylüyoruz. Şu anda hangi duygum veya anım beni kilitliyor. Burada önemli olan kesinlikle zorlama yapmayın. O anda cevap gelebilir veya hiç bir cevap gelmeyebilir. Bu seansı cevap alana kadar tekrarlayın. Cevap seansta gelecek diye bir şey yoktur.
İşte çalışırken, yemek yaparken vb. başka bir anda gelebilir. Yapmanız gereken anıyı veya duyguyu bulunca aynı seansı tekrarlayım. Şu cümleyi söyleyin “duygumu ve anımı affediyor ve tamamen serbest bırakıyorum. Ben o anımdan veya duygumdan daha güçlüyüm.”

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.2005 yılından bu yana bir milyon üzerinde kişi telkin MP3 lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Lütfen sonuna kadar okuyunuz.

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa bir şey sizi engelliyorsa çekirdek inançlarınızı değiştirin?

Büyük ihtimalle internette gezinirken çekirdek inanç ve telkin cd ler ile ilgili bir şeyler duymuşsunuzdur ve kendi kendinize sormuşsunuzdur.Çekirdek inanç nedir?

Ben Atakan Sönmez.1977 yılında istanbul'da doğdum.1995'de Boğaziçi üniversitesine girdim.Bir şeyler beni engelliyordu ve hayatımda hep aynı şeyler tekrar ediyordu.. Odaklanamıyordum mutsuzdum ve güvensizdim.Sadece sınav kazanmak yetmiyordu.

Yöntem neden oluştu?

Bir çok şeyi denedim kitaplar okudum hipnozu denedim hatta üniversiteyi bıraktım.Hipnoz olmadan uykuda dinleyebileceğim mp3 ler aradım.Türkçe yoktu ingilizce olanlarda etkili değildi.Kendim kayıtlar yapıp dinlediğimde ilk başta sonuç alamadım.

Neden Farklı?

Bir gün bir kayıt sırasında tesadüfen mikrofonum arızlandı ve ses yükselmeleri oldu.Bu şekilde ritmli kayıtlar dinleyince oldukça etkili oldu.Önce bu telkinleri kendim dinledim ve bir blog sitesi açtım... Bu telkinler sayesinde hiç olmadığım kadar mutlu ve güvenli hissetim.Okula geri döndüm ve aynı yıl Boğaziçi üniversitesi ile birlikte iki üniversite bitirdim.Üniversitede ses frekansları üzerine eğitimimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım.Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400 e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var....Bu siteye girenler özel konularda 32 tl den telkin mp3 ler alabiliyorlar...

Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında açtım.Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bu kararları telefonla yüzyüze yada online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz.Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

Nasıl tespit ediliyor ve çözüm için neler yapılıyor.

Çekirdek inanç çalışması telefonla yüz yüze ya da online bir form ile yazılı tespit edilir.Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz.

Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir.İlk 10 gün değişimleri siz farkedeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler.Daha dik yürürsünüz göz temasınız kuvvetlenir endişenin yerini mutlu hissetme hali alır.İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir.Tepkileriniz daha net olur.Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır.Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz..Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır.Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.

5 dakikalık ön tespit nedir?Telefonuma ücret yansıtılır mı?

çekirdek inanç logo5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur.Aşağıdaki butona basarak arayabilirsiniz.Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz.Telefonla bir kaç soru sorularak yapılan ön tespittir.Detaylı çalışmalar ücretlidir. 

Çekirdek inancım  nasıl temizleniyor?

Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.

Hipnoz gibi bir şey mi ve nasıl böyle değişimler sağlıyor?

Hipnoz gibi ama tam olarak değil.Hipnozda uyku hali gerekir.Bu çalışmada önce  çekirdek inançlarınız belirlenir.Dinleyecekleriniz size özel hazırlanan mp3 lerdir.Bu mp3 lerde müzik sesi duysanız da arka planda pozitif telkinler vardır.Hipnozdan daha etkilidir ve kullanılması daha pratiktir

Telefonla çekirdek inanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda   ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanc bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz.

Eğer faydası olacağı ön tespit sonucu anlaşılırsa randevu alıyorsunuz ve 2 ay içinde  ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanımız Özlem Şahin çekirdek inancınızı belirliyor. Buna yönelik çözüm için çalışmalar yapıyor.

Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada çıkar.Genelde değişim fark etmek için  sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün.Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir.Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.

Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden sadece 3 tanesi okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var.Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.

Peki Hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir.Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır.Bu iade  sistemi   sözde değil gerçektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here