­čôĚ79 ya┼č─▒nda podyumda y├╝r├╝yor.

0
352

83 ya┼č─▒ndaki bu gen├ž delikanl─▒n─▒n yapt─▒─č─▒ ilham verici ─░┼čler…
­čôĚ44 ya┼č─▒nda ─░ngilizce ├Â─čreniyor.
­čôĚ50 ya┼č─▒nda y├╝zme ├Â─čreniyor…
­čôĚ57 ya┼č─▒nda canl─▒ heykellik yap─▒yor.
­čôĚ70 ya┼č─▒nda kaslar─▒n─▒ g├╝├žlendiriyor.
­čôĚ79 ya┼č─▒nda podyumda y├╝r├╝yor.
83 ya┼č─▒ndaki Deshun Wang, ├çinÔÇÖde oyunculuk ve modellik gibi i┼člerle u─čra┼č─▒yor.
Son derece aktif bir ya┼čam s├╝ren Wang, ya┼čl─▒l─▒k konusundaki t├╝m tabular─▒ y─▒k─▒yor…
79 ya┼č─▒nda ise ilk kez podyuma ├ž─▒kan Wang; ÔÇťHerkes istedi─či kadar hayat─▒n─▒ de─či┼čtirebilir.
├ľnemli olan bir amac─▒n olmas─▒. Kafa olarak sa─čl─▒kl─▒ysan, ne yapt─▒─č─▒n─▒ biliyorsun demektirÔÇŁ dedi…
83 ya┼č─▒ndaki Deshun Wang, hala hayalleri oldu─čunu ve ger├žekle┼čtirmek istedi─čini s├Âyl├╝yor.
Wang; ÔÇťYa┼č─▒n─▒z─▒ do─ča belirler ancak kafa yap─▒n─▒z─▒ sizÔÇŁ diyor…
Sonu├ž: Sizden Ba┼čka Hi├ž Kimse Ba┼čar─▒l─▒ Olman─▒z─▒ Engelleyemez.
(Al─▒nt─▒)

Okudu─čunuz i├žin te┼čekk├╝rler!

Okudu─čunuz için te┼čekkürler.

Buraya ilk defa geliyorsan─▒z ismim Atakan Sönmez burasi hayatimdegisti.com. Bo─čaziçi üniversitesi mezunuyum ve türkiye'de ilk subliminal telkin mp3 uzman─▒y─▒m.

Bir site olsa onu bulanlar─▒n uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatlar─▒ de─či┼čse…

Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece  subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlar─▒n─▒ de─či┼čtirseler. Bu fikir 1995 y─▒l─▒nda yani 25 y─▒l önce ç─▒km─▒┼čt─▒ . 15 y─▒l önce ise bu mp3 lerin ki┼čiye engel olan çekirdek inançlara göre haz─▒rlanmas─▒ yani cekirdekinanc.com fikri olu┼čtu.

Hipnoz gibi bir ┼čey mi subliminal mp3 nedir?…

Tam olarak de─čil.Öncelikle size engel olan 0-11 ya┼č aras─▒ olu┼čan bilinçalt─▒ kay─▒tlar─▒n─▒z yani çekirdek inançlar─▒n─▒z bulunur.Sonra bu çekirdek inançlar─▒n─▒z─▒n pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müzi─čin içine gizlenir.Siz de uykuda ya da uyan─▒kken bu mp3 leri dinleyerek sonuç al─▒rs─▒n─▒z.Çocuklu─čunuzda size söylenenlerin tam tersini dinledi─činiz kay─▒tlarla binlerce kez bilinçalt─▒n─▒za yerle┼čtirmi┼č oluruz.

 

Çekirdek inançlar─▒n hayat─▒mda engellere neden oldu─čunu nas─▒l anlar─▒m? 

Hayat─▒n─▒zda hep ayn─▒ ┼čeyler tekrar ediyorsa.─░li┼čkilerde hep ayn─▒ ┼čeyleri ya┼č─▒yorsan─▒z..A┼č─▒r─▒ fedakar bir yap─▒n─▒z varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse.Birilerini kurtarmaya çal─▒┼č─▒yorsan─▒z.Paran─▒z─▒n bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar ç─▒k─▒yorsa birikim yapam─▒yorsan─▒z.Hay─▒r demekte zorlan─▒yorsan─▒z.Odaklanmakta bir ┼čeyleri devam ettirmekte sorun ya┼č─▒yorsan─▒z.─░li┼čkilerde m─▒knat─▒s gibi sorunlu ki┼čileri çekiyorsan─▒z.─░┼č hayat─▒nda ini┼č ç─▒k─▒┼člar sürekli oluyorsa.Ertelemeleriniz fazla ise.A┼č─▒r─▒ kontrolcü ve garantici bir yap─▒n─▒z varsa kayg─▒ düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali dü┼čünüyorsan─▒z ve ┼čanss─▒zl─▒klar─▒ sorunlu olaylar─▒ ve sorunlu ki┼čileri hayat─▒n─▒za çekiyorsan─▒zÇocuk ya┼čta olu┼čan çekirdek inançlar hayat─▒n─▒z─▒ yönetiyor olabilir.

25.  y─▒la özel bugun arayanlara 5 dakikalik çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir.Ön tespitte size engel olan bir kaç çekirdek inanç örne─či verilir. Atakan Sönmez taraf─▒ndan yap─▒l─▒r ve bilgi amaçl─▒d─▒r. +90 5424475050 .Türkiye d─▒┼č─▒ndakiler whatsapp dan arayabilir.

Hangi sorunlarda faydal─▒ olur?

Hiçbir sorunu olmadan sadece daha iyi olmak için de yapt─▒ranlar da vard─▒r.─░┼č ba┼čar─▒s─▒ bolluk ili┼čkiler kayg─▒ depresyon tak─▒nt─▒lar kilo vermek panik fobiler  sosyal fobi yüz k─▒zarmas─▒ sigara vb. ba─č─▒ml─▒l─▒klar dahil bir çok konuda faydal─▒ olur.

Okumaya devam etmeden önce zorunlu  bir hat─▒rlatma .

Çekirdek inanç çal─▒┼čmas─▒ 2010 y─▒l─▒ndan beri marka patent tescili yap─▒lm─▒┼č ya┼čam boyu garantili bir çal─▒┼čmad─▒r. Bu isimde sitemiz d─▒┼č─▒nda ba┼čka bir çal─▒┼čma e─čitim görürseniz lütfen bize bildiriniz.

Çekirdek inanç 5 dakikal─▒k ön tespit ücretsizdir. Telefonla aray─▒n─▒z 05424475050

Neden Farkl─▒?

1995 y─▒l─▒nda Bo─čaziçi Üniversitesine girdi─čimde hayat─▒mda bütün engellerin kalkt─▒─č─▒n─▒ hissetmi┼čtim.Ancak derslere odaklanmakta sorun ya┼č─▒yordum mutsuzdum.Okulu b─▒rakmak zorunda kald─▒m ve i┼če ba┼člad─▒m.

─░┼č hayat─▒mda da sorunlar ya┼čamaya devam ediyordum.Kitaplar okudum olmad─▒.Hipnozu denedim olmad─▒.Daha pratik olan uykuda dinleyebilece─čim ─░ngilizce hipnoz mp3 ler indirdim onlar da i┼če yaramad─▒.2000 li y─▒llar─▒n ba┼člar─▒nda  kendi yapt─▒─č─▒m kay─▒tlar─▒ dinlemeye ba┼člad─▒m.Bir gün bir kay─▒t esnas─▒nda mikrofonum da bir ar─▒za oldu ve ses yükselmeleri meydana geldi.Bu kay─▒tlar─▒ dinledi─čimde ses yükselmelerini ve alçalmalar─▒n─▒ do─čru kulland─▒─č─▒m─▒zda telkin cd lerinin daha etkili oldu─čunu gördüm.

Bu telkinleri dinleyerek   okuluma geri döndüm ve ayn─▒ y─▒l biri Bo─čaziçi Üniversitesi Elektronik olmak üzere iki üniversite bitirdim.

 Bo─čaziçi Üniversitesinden alm─▒┼č oldu─čum ses frekanslar─▒ üzerine e─čitimimi kullan─▒p bu yöntemi geli┼čtirdim ve ritmotrans─▒ olu┼čturdum...

 

 

2005 y─▒l─▒nda bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak payla┼čt─▒m. Bu sitenin forumuna 80.000 ki┼či kay─▒t oldu ve  günlüklerinde de─či┼čimlerini payla┼čan binlerce ki┼či oldu...

 

2008 de telkincd.com u kurdum, bu sitede 400'e yak─▒n ki┼čiye özel subliminal özel mp3 ler var.... Bu siteye girenler özel konularda telkin mp3 ler alabiliyorlar...

 

Peki Çekirdek ─░nanç Nas─▒l Ortaya Ç─▒kt─▒? Peki bu telkinler ki┼čiye ve ona engel olan çekirdek inançlara yap─▒lsa nas─▒l olurdu?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 y─▒l─▒nda kurdum. E─čer bir ┼čeyler sizi engelliyorsa hayat─▒n─▒zda hep ayn─▒ ┼čeyler tekrar ediyorsa nedeni çocuklu─čunuzda bilinçalt─▒n─▒z─▒n ald─▒─č─▒ kararlard─▒r.Bilinçalt─▒m─▒z 7 ya┼č─▒na kadar gerçek ile hayali ay─▒rt edemez ve o dönem her ┼čeyi kay─▒t eder. Bu kararlar─▒ telefonla  ile size özel tespit edip 20 adet telkin haz─▒rl─▒yoruz. Bu çal─▒┼čmam─▒z en çok tercih edilen en kapsaml─▒ çal─▒┼čmalar─▒m─▒zd─▒r.

25.  y─▒la özel bugun arayanlara 5 dakikalik çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir.Ön tespitte size engel olan bir kaç çekirdek inanç örne─či verilir. Atakan Sönmez taraf─▒ndan yap─▒l─▒r ve bilgi amaçl─▒d─▒r. +90 5424475050 .Türkiye d─▒┼č─▒ndakiler whatsapp dan arayabilir.

 

Yurt d─▒┼č─▒nda ya┼č─▒yorum, Çekirdek ─░nanç Çal─▒┼čmas─▒n─▒ nas─▒l yapt─▒rabilirim?

Dünyan─▒n her yerinden Çekirdek ─░nanç Çal─▒┼čmas─▒ için bizleri, +905424475050 nolu numaram─▒zdan whatsapp üzerinden ücretsiz olarak arayabilirsiniz. Yurt d─▒┼č─▒nda ya┼čayan dan─▒┼čanlar─▒m─▒z─▒n en çok tercih etti─či çal─▒┼čmalar online form ile veya telefonla çekirdek inanç tespitidir. Telefonla gerçekle┼čen çal─▒┼čmada seans─▒n─▒z tüm ülkeler için whatsapp üzerinden aranarak gerçekle┼čir. Ayr─▒ca Vodafone olan baz─▒ ülkeler için Almanya, ABD, Fransa, K─▒br─▒s, ─░ngiltere, ─░sviçre, ─░talya, Avustralya vb. telefon hatt─▒ üzerinden aramay─▒ biz yap─▒yoruz

Nas─▒l tespit ediliyor, ne faydas─▒ var ve çözüm için neler yap─▒l─▒yor?

Çekirdek inanç çal─▒┼čmas─▒ telefonla  da online bir form ile yaz─▒l─▒ tespit edilir. Çekirdek inançlar─▒n─▒z bir tanesi bask─▒n olmak üzere 10 adete yak─▒nd─▒r. Tespit sonras─▒ subliminal bilinçalt─▒ cd leri haz─▒rlan─▒r. Bu ki┼čiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyan─▒kken dinleyebilirsiniz. Çekirdek inanç; i┼č ba┼čar─▒s─▒, ili┼čkiler, kayg─▒, panik atak, depresyon, tak─▒nt─▒lar dahil birçok konuda faydal─▒ olmaktad─▒r.

 
 

Telkinlerin etkisini nas─▒l fark edebiliriz? Herkeste ayn─▒ de─či┼čimi mi gösterir?

De─či┼čimi aynada bile fark edebilirsiniz. Ba┼člang─▒çta sizin fark etmeniz biraz zor olabilir. Çevrenizden alm─▒┼č oldu─čunuz olumlu geri dönü┼čler sayenizde de─či┼čimi hem içinizde hem de d─▒┼č─▒n─▒zda hissedersiniz. Telkinlerin etkisi ki┼čiden ki┼čiye farkl─▒l─▒k gösterebilir. Kökle┼čmi┼č negatif duygular─▒m─▒z ve direnç seviyemiz farkl─▒ olabilmektedir.

 

Çocuklar için çekirdek inanç var m─▒?

A─čaç ya┼č iken e─čilir. Bu nedenle çocuklarda ders ba┼čar─▒s─▒,matematik zekas─▒ odaklanma, daha öz güvenli olma, öfke kontrolü vb. gibi konularda etkili olan çekirdek inanç ve telkin cd leri yap─▒l─▒r. Bu çal─▒┼čmada 90 soruluk bir form gönderilir ve anne ya da baban─▒n yan─▒tlar─▒na göre özel telkinler haz─▒rlan─▒r.

25.  y─▒la özel bugun arayanlara 5 dakikalik çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir.Ön tespitte size engel olan bir kaç çekirdek inanç örne─či verilir. Atakan Sönmez taraf─▒ndan yap─▒l─▒r ve bilgi amaçl─▒d─▒r. +90 5424475050 .Türkiye d─▒┼č─▒ndakiler whatsapp dan arayabilir.

 

Çal─▒┼čma sonras─▒ neler de─či┼čecek?

Çekirdek inanç sonras─▒ size özel haz─▒rlanan mp3 leri dinledi─činizde amaç rahatlamak de─čildir. ─░lk 10 gün de─či┼čimleri siz fark edeceksiniz. ─░lk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler de─či┼čimi fark ederler. Daha dik yürürsünüz, göz temas─▒n─▒z kuvvetlenir, endi┼čenin yerini mutlu hissetme hali al─▒r. ─░┼č ve ili┼čkilerde ya┼čanan olumsuz tekrarlar düzelir. Tepkileriniz daha net olur. Böylece baz─▒ ki┼čiler sizden uzakla┼č─▒r. Yorumlar─▒ inceleyerek olu┼čacak yüzlerce etki hakk─▒nda fikir sahibi olabilirsiniz... Bu sitede tespit sonras─▒  bilinçalt─▒ cd leri haz─▒rlan─▒r. Böylece tek seans sonras─▒ uykuda dinleyece─činiz cd ler ile daha k─▒sa sürede sonuçlar al─▒rs─▒n─▒z.

 

5 dakikal─▒k ön tespit nedir? Telefonuma ücret yans─▒t─▒l─▒r m─▒?

5 dakikal─▒k ön tespitte arad─▒─č─▒n─▒z telefonlar sabit no ve vodafone’dur. A┼ča─č─▒daki butona basarak ya da +905424475050 den yurtd─▒┼č─▒ndaysan─▒z whatsapp'tan arayabilirsiniz. Standart dakikan─▒z d─▒┼č─▒nda bir ücret yans─▒maz. Telefonla birkaç soru sorularak yap─▒lan ön tespittir. Detayl─▒ çal─▒┼čmalar ücretlidir.

Çekirdek ─░nanç bulma süreci nas─▒l i┼čliyor?

Arad─▒─č─▒n─▒zda ücretsiz 5 dakikal─▒k bir ön görü┼čme tespiti ile Çekirdek ─░nanç bulman─▒n size faydas─▒ olup olmayaca─č─▒n─▒ belirliyoruz. ─░ki ay içinde randevunuz gerçekle┼čir, ortalama 40-60 dakika aras─▒ bir seans görü┼čmenin sonucunda uzmanlar─▒m─▒z çekirdek inançlar─▒n─▒z─▒ belirler ve buna yönelik çözüm için çal─▒┼čmalar yaparlar. Ayr─▒ca Çekirdek ─░nanc─▒n─▒za uygun isme özel ve sizin ki┼čilik yap─▒n─▒za özel haz─▒rlad─▒─č─▒m─▒z subliminal telkin CD yap─▒yoruz. Görü┼čme sadece bir kez yap─▒lmaktad─▒r. ─░lk etkiler ortalama 1 haftada görülür. Genelde de─či┼čimi fark etmek için sizi bir ay görmeyen arkada┼č─▒n─▒zla görü┼čün. Arkada┼č─▒n─▒z mutlaka de─či┼čimi fark edecektir. Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle payla┼č─▒n sitemizde isimsiz yay─▒nlayal─▒m.
 

Bilgilerimiz gizli mi?

Yap─▒lan görü┼čmeler ve test sonuçlar─▒ etik kurallar gere─čince bizde sakl─▒ kal─▒r.

 

Sizler kendi hayat─▒n─▒zda bu yöntemleri kullan─▒yor musunuz? Telkinleri dinleyerek ya da çekirdek inanç ile neleri ba┼čard─▒n─▒z?

Ben üniversitede odaklanma sorunu ya┼č─▒yordum ve okulu b─▒rakm─▒┼čt─▒m. Telkinler sonras─▒ okula döndüm ayn─▒ sene iki üniversiteyi bitirdim. Özgüven kendini mutlu hissetme gibi bir çok konuda de─či┼čim ya┼čad─▒m.Halen de telkin dinliyorum.

Yapt─▒─č─▒m─▒z Çekirdek ─░nanç ve telkinler giri┼čim konusunda da ba┼čar─▒ya ula┼čmam─▒z─▒ sa─člad─▒. Kendi hayat─▒m─▒zda da telkinlerin ve Çekirdek ─░nanç etkisini görüyoruz.

 

Kitab─▒n─▒z ç─▒kt─▒ m─▒?

Çekirdek ─░nanç kitab─▒m─▒z geçen 2 y─▒l önce ç─▒kt─▒…Ve 3. bask─▒s─▒ tükendi.. ┼×u an kitab─▒n online format─▒n─▒ sitemizden alabilirsiniz. Yak─▒nda tekrar  güncellenmi┼č bas─▒m─▒ ile tüm kitapç─▒larda olacak.

 

Ba┼čar─▒ hikayeleri var m─▒?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gere─či isim vermeden samimi ba┼čar─▒ hikayelerinden birkaç─▒n─▒ okuyun. Son 10 y─▒lda toplam 4500 üzeri ba┼čar─▒ hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var. Gizlilik prensibi gere─či bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atm─▒yoruz.

 

Subliminal CD sat─▒n al─▒rken dikkat

Site sahibinin e─čitimi  nedir?

 'Konu ile senelerdir ilgiliyim, ki┼čisel geli┼čim firmalar─▒na dan─▒┼čmanl─▒k yapt─▒m gibi ya da yurtd─▒┼č─▒nda e─čitim ald─▒m...'' gibi  cevaplar tatmin edici de─čildir.Atakan Sönmez Bo─čaziçi Üniversitesi mezunudur.Ve dünyada hiç bir sitede bulunmayan ritmotrans telkin kaydetme yöntemini geli┼čtirmi┼čtir.

Garantisi Var m─▒?

Hayatimdegisti.com ve Telkincd.com 'daki tüm CD'ler ya┼čam boyu ko┼čulsuz destek ve iade garantilidir.hiçbir garantisi olmayan çal─▒┼čmalar muhtemelen aldat─▒c─▒d─▒r.

Herhangi bir firmaya ba─čl─▒lar m─▒?

Sitemiz hayatimdegisti.com ve telkincd.com cekirdekinanc.com  Çekirdek Teknoloji Dan─▒┼čmanl─▒k Ltd firmas─▒ bünyesi alt─▒ndad─▒r.Firmas─▒ olmayan, ileti┼čim ve yer bilgileri olmayan siteler güven verici de─čildir.

Telkinlerde hangi teknikler kullan─▒lmaktad─▒r?

Sitemizde kullan─▒lan teknik ritmotrans tekni─čidir.Bu tekni─či Atakan Sönmez geli┼čtirmi┼čtir ve insan sesinin do─čal ritmleri kullan─▒l─▒r.Bu yöntemde telkinlere ek  herhangi bir frekans eklenmez.Telkinleri düz bir tonla okuyup üzerine frekans ekleme i┼člemi kolayl─▒kla yap─▒labilir ancak bu frekanslar do─čal de─čildir.Bu yüzden frekans ekleme gibi i┼člemler yap─▒lan CD'leri dinlerken dikkat ediniz.

Peki hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çal─▒┼čmas─▒ 2010 y─▒l─▒ndan beri ya┼čam boyu garantilidir ve ba┼čar─▒ oran─▒ %90 üzerindedir. Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri ki┼čiden ki┼čiye de─či┼čse de e─čer fayda görülemezse önce  bir y─▒l boyunca ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yap─▒l─▒r. Bu iade  sistemi sözde de─čil gerçektir.

 
 

 

------------------------------------------------------------------------------ 11  Ba┼čl─▒kta ve yorumla çekirdek inanç

1-Sadece siz de─čil çevrenizde faydalans─▒n

Ben psikolojik dan─▒┼čman─▒m ...mesle─čim gere─či birçok seminere kat─▒ld─▒m setifikalar ald─▒m...ama 5 y─▒l önce girdi─čim ┼čiddetli depresyon aral─▒klarla devam eden ilaç tedavileri...aile içi karma┼čalar...özel hayat─▒mla ilgili sonu gelmeyen sorunlar─▒m vard─▒..cesaretim k─▒r─▒lm─▒┼č....istemeden de olsa cesaretim k─▒r─▒lm─▒┼čt─▒ sanki ya┼č─▒yor olmak için ya┼č─▒yor....görev icab─▒ nefes al─▒p veriyordum sanki...ilk arkada┼č─▒m söyledi─činde...hem umutland─▒m hem de tedirgin olmu┼čtum itiraf ediyorum....ama müzi─či ilk duydu─čum anda hatta neyde gözlerim oldu...gerçekten biticekti olumsuz her┼čey..bunu hissettim...üçüncü gündeyim...tüm ailecek dinliyoruz...babam genelde önyarg─▒l─▒ oldu─ču için çakt─▒rmadan dinliyor...soka─ča ç─▒kmayan küskün adam─▒n ne┼česi yerine geldi))..kendimi güçlü... mutlu ve cesur hissediyorum... Deniz Çevik, psikolojik dan─▒┼čman *************

2-Telkine yatk─▒nsan─▒z 24 saatte bile etki görebilirsiniz

ba┼čka bir konuyu ara┼čt─▒r─▒rken sitenize rastlad─▒m.önce dikkatimi çekmedi s─▒radan bir geli┼čim sitesi zannettim.giri┼č sayfan─▒zdaki müzi─či dinleyip dinlememe konusunda tereddüt ettim.daha do─črusu çekindim.ritmo trans kelimesi ilgimi çekti.her┼čeye ra─čmen müzi─či açay─▒m dedim.açt─▒m de─či┼čik geldi.dinledikçe bilmiyorum bir┼čeyler hissetmeye ba┼člad─▒m.müzikten sonra sitenizi daha ayr─▒nt─▒l─▒ incelemeye ba┼člad─▒m.daha önceden buna benzer ┼čeyler duymu┼čtum.daha da ilgilenmeye ba┼člad─▒m.24 saat olmas─▒na ra─čmen telkin müzikleriniz ruhumun derinliklerinde bir ┼čeyleri harekete geçirdi─čini fark ettim.devam edece─čim.olumlu geli┼čmeler olursa buradan sizinle payla┼č─▒r─▒m.ho┼čçakal─▒n.mutlu kal─▒n Zübeyde Karacan, Ö─črenci *********************************************************** 3-Çekirdek inanç çal─▒┼čmas─▒ telefonla ve internet ile nas─▒l yap─▒l─▒r ücreti nedir  

Çekirdek inanç tespiti  internet üzerinden ve telefonla yap─▒l─▒r.Sonras─▒nda 20 adete yak─▒n subliminal telkin mp3 isminize özel haz─▒rlan─▒r.Bu mp3'leri uykuda yada uyan─▒kken dinlersiniz. Atakan Sönmez ile ÜCRETS─░Z Ön Tespit ve 1 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralar─▒m─▒zdan hemen ula┼čabilirsiniz.

4-Neden bir ┼čeyler bizi engelliyormu┼č gibi gelir.

Neden hayat─▒m─▒zda hep ayn─▒ ┼čeyler tekrar eder.Bu sizi de yormuyor mu? Neden bir giri┼čimci her ┼čeyi do─čru yapmas─▒na ra─čmen çok iyi bir yerde muhte┼čem yemekleri çok iyi fiyatlarla veren bir restoran açsa bile mü┼čterileri az olurda tam yan─▒nda bulamaç gibi yemekleri olan bir çok ┼čeyi görünürde yanl─▒┼č yapan restoran t─▒kl─▒m t─▒kl─▒m dolu olur. Neden herkese iyili─či dokunan elinden geldikçe herkese yard─▒m eden ki┼činin k─▒ymeti bilinmez üstelik bollu─ču bereketi kesilir . Tüm bunlar─▒n nedeni bilinçalt─▒n─▒zdan temizlenmesi gereken çekirdek inançlar─▒n─▒z olabilir. Neden a┼č─▒r─▒ uyumlu iyi olan erkek kar┼č─▒ cins taraf─▒nda sadece arkada┼č olarak görülür.Kad─▒nlarda bir gariplik mi var.─░yi do─čru dürüst ki┼čileri seçemiyorlar m─▒? Neden baz─▒ kad─▒nlar hep sorunlu ili┼čkileri ya da ki┼čileri m─▒knat─▒s gibi kendilerine çekerler. Neden en kontrolcü garantici ki┼čilerin ba┼č─▒na hiç olmayacak ┼čeyler gelir. Oldukça zeki olan bir çocuk en iyi üniversiteyi bitirip üzerine Harvard master─▒ yap─▒p nas─▒l 10 y─▒l i┼čsiz kalabilir. (5 dakikal─▒k ücretsiz on tespit için aray─▒n 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com Tüm çal─▒┼čmalar telefonla ve internet üzerinden yap─▒l─▒r.Dinleyece─činiz telkinler link olarak gönderilir. **************************************************************************** 5-Risk al─▒n ve kariyerinizi de─či┼čtirin.

Atakan Bey, Ba┼čar─▒ Hikayeleri k─▒sm─▒n─▒ okurken ben de yazmal─▒y─▒m dedim, 5 May─▒s tarihlerinde telefonda görü┼čmü┼čtük. Çekirdek ─░nanç tespiti yapt─▒k. Öncesinde de zaten sitedeki ücretsiz telkinleri disiplinli bir ┼čekilde 21 güne tamamlayarak gece gündüz dinlemi┼čtim. Öncelikle hayattan ┼čikayet eden iç sesim sustu, elimdeki imkanlarla en güzelini yapmay─▒ en iyiyi elde etmeyi ö─črendim, önüme ç─▒kan imkanlar─▒ alg─▒lamaya ba┼člad─▒m.Çal─▒┼čt─▒─č─▒m bankan─▒n yurt d─▒┼č─▒ ┼čubesine üstelik de bu i┼č için bütün gerekli ┼čartlar─▒ sa─člam─▒yor olmama ra─čmen (nas─▒l bir cesaretle ba┼čvurduysam ) kabul edildim, gelirim 3 e katland─▒, üstelik çevrem istedi─čim gibi, bana bir ┼čeyler katacak insanlarla çevrili, vizyonumu ve hayat görü┼čümü geni┼čletecek deneyimler ya┼čamak istiyordum ve elde ettim. 3 ayd─▒r yurt d─▒┼č─▒nday─▒m, Eskiden olsa cesaret edemeyebilirdim, güvenmezdim kendime. Tuba Çal─▒k, ─░┼č kad─▒n─▒ .******************************************************************** ******************************************************************** 6-Çekirdek inanç çal─▒┼čmas─▒n─▒ güvenle yaptirabilirsiniz.

Çekirdek inanç çal─▒┼čmas─▒ yapt─▒rd─▒m oldukça fayda gördüm.Ba┼čka bir çal─▒┼čma daha yapt─▒rmak istiyordum. Nas─▒l olsa çekirdek inanç iade garantili diye fayda göremedi─čimi söyleyip ücret iadesi istedim.─░adeden ald─▒─č─▒m paran─▒n üzerine oldukça yüklü bir miktar ekleyip bir ba┼čka çal─▒┼čma yapt─▒rd─▒m. Di─čer çal─▒┼čmadan hiçbir fayda göremedi─čim gibi kendilerine ula┼čamad─▒m. Bu mesaj─▒ yazma nedenim biraz vicdan yapmam.Garanti sisteminizi kötüye kullanm─▒┼č oldum. Ancak sorgusuz sualsiz bir gün içinde ücret iadesi yapt─▒n─▒z. Bu zamanda sizin gibi i┼čini iyi yapan dürüst, insanlar yok. Bence örnek al─▒nmas─▒ gereken i┼čini gerçekten iyi yapan insanlars─▒n─▒z. Telkinlerinizi halen dinliyorum ve güzel sonuçlar aliyorum. Emre Özel, Rehber Ö─čretmen Atakan Sönmez ile ÜCRETS─░Z Ön Tespit ve 5 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralar─▒m─▒zdan hemen ula┼čabilirsiniz. *************************************************************************** -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------*************************************************************** 7-Sak─▒n ümitsizli─če kap─▒lmay─▒n

Arkada┼člar sak─▒n ümitsizli─če kap─▒lmay─▒n gerçekten süper bir yöntem bendeki de─či┼čiklikler gözle görürlür düzeyde. birtane örnekverecek olursam , ben herzaman kambur yürüyen yani kafa önde omuzlar dü┼čmü┼č vaziyette gerçekten kambur olmamama ra─čmen ne yapsam dik yürüyemiyor çbalasam müthi┼č s─▒k─▒nt─▒lar ve a─čr─▒lar oluyordu tabi zamanla kemikler e─čiliyo , ┼čimdi ego güven güçlendiriciyi devaml─▒ dinlemeye ba┼člad─▒m 2 gün sonra karde┼čim abi sen dik yürüyosun yorulmad─▒n m─▒ diyip espiri yap─▒nca heycanland─▒n ve o an farkettim art─▒k dikyürüyor ve bu beni yormuyordu kendimi takip ediyorum 2 ay oldu kambur duram─▒yorum otururken gezerken yatarken omuzlar─▒m ve ba┼č─▒mdik haliyle o hantal ezik korkak görüntümde kalmad─▒ . tek kelimelyle mükemmel ve heycanverici..te┼čekkürler Allah yolunuzu aç─▒k etsin.sayg─▒lar─▒mla *************** (5 dakikal─▒k ücretsiz on tespit için aray─▒n 05424475050 cekirdekinanc.com Deneme telkinleri icin hayatimdegisti.com 02128070142)Detayl─▒ .çal─▒┼čmalar─▒m─▒z internet üzerinden ve telefonla yapilir telkinler internet  üzerinden gönderilir. -****** ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (5 dakikal─▒k ücretsiz ön tespit için aray─▒n 05424475050 cekirdekinanc.com Deneme telkinleri icin hayatimdegisti.com - 02128070142) ***

8-Subliminal telkin müzik de─čildir.─░çinde telkinler oldu─čunu bilerek dinleyin.

┼ča┼čk─▒n─▒m.kendime inanam─▒yorum.daha ilk denemde etki edece─čini söyleseler güler geçerdim. geçen y─▒l bu siteyi gördüm ama inanmad─▒─č─▒m için bak─▒p ç─▒kt─▒m.dün ak┼čam gece 12 civar─▒ öylesine sitelere girip ç─▒karken bu siteyle kar┼č─▒la┼čt─▒m.iyicede okumad─▒m.ücretsiz müzik filan yaz─▒yordu.son y─▒llarda sabahlar─▒ kalkam─▒yorum a─č─▒rl─▒k, halsizlik,bitkinlik vir kahvalt─▒yla kendimi soka─ča att─▒m ak┼čama kadar çar┼č─▒ pazare hiç bir ┼čey yapamamak beni çok üzüyordu enerji haplar─▒,vitaminler ald─▒m fayda etmedi.bende 59 ya┼č─▒nday─▒m herhalde ya┼član─▒yorum diye dü┼čündüm.dün gece ilk kez bu sitede.önce sabah zinde kalkmak için sonra zay─▒flamak için ücretsiz bölümleri açt─▒m.önce su sesi dinledim.sonra ney aman sende i┼čte müzik dinletiyorlar diye dü┼čündüm.ama ayn─▒ anda a┼č─▒r─▒ bir kalp çarp─▒n─▒t─▒s─▒ heyecan hissettim.tuhaf geldi.biraz daha a┼ča─č─▒da yorumlar─▒ okudum.me─čer benim sadece müzik zannetti─čimin içinde telkinler varm─▒┼č.sabah erkenden çok hafif kalkt─▒mki ben asla du┼ča girmeden kendime gelemezdim.ak┼čama kadar çar┼č─▒ pazar dola┼čt─▒m yorgunluk bilmeden.ve eve gayet dinç geldim.halen ┼ča┼čk─▒n─▒m.bu gece gene tekrarl─▒yaca─č─▒m.dilerim hep devam eder.her gün böyle zinde olursam neler yapar─▒m.neler.. Burak Ho┼čses, Ö─črenci ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9-Kal─▒c─▒ de─či┼čimi ya┼čay─▒n

piyasada “ki┼čisel geli┼čim” ad─▒ alt─▒nda pek çok u─čra┼č─▒ ve bundan beslenmeye çal─▒┼čan çok ┼čarlatan var dünün din istismarc─▒l─▒─č─▒ gibi bugün de ki┼čisel geli┼čim ile de─či┼čmek dönü┼čmek isteyen insanlardan faydalanmaya çal─▒┼čan pek çok ki┼či ve kurum mevcut onlar güven y─▒karken sizin böyle dürüstçe bu i┼či kotar─▒yor olman─▒z ayr─▒ca takdire ┼čayan çok te┼čekkür ederim iyiki sizleri tan─▒d─▒m ve iyiki bu çal─▒┼čmay─▒ yapt─▒m hayat─▒m─▒n sonuna kadar sürecek olan ve bir daha asla eskiye dönmemek üzere bir de─či┼čim ya┼čatt─▒n─▒z bana bu parayla ölçülecek bir ┼čey de─čil tekrar çok te┼čekkür ediyorum. Sevgiler… **********************************************************************************

10-─░nsanlar─▒n size olan davran─▒┼člar─▒ de─či┼čsin.

Atakan bey cuman─▒z mübarek olsun biz Akkürek ailesi olarak size te┼čekkür ederiz ┼ču an ya┼čad─▒klar─▒m─▒z─▒ size anlatmak istiyoruz pazartesi elimize 20 milyar para geldi bugün cuma ve bu para ┼ču an 50 milyar oldu inan─▒n sanki bütün dünya bizim hayr─▒m─▒za çal─▒┼čmaya ba┼člad─▒. Biz bir ton mal almaya gidiyoruz bize yirmi ton mal vermeye kalk─▒yorlar gücümüz yetmez diyoruz önemli de─čil yeter ki biz sizinle çal─▒┼čal─▒m diyorlar dahas─▒ tüm kuma┼č al─▒c─▒lar─▒ da anla┼čma yapm─▒┼č gibi telefon ya─čmuruna tutuyorlar inan─▒n gece gündüz sürekli bolluk bereket ve mutluluk ya┼č─▒yoruz kaç y─▒ld─▒r bize so─čuk davranan ebeveynler toplan─▒p memleketten sadece bizi görmek için evimize geldiler art─▒k Allah bize olan sevgisini sanki yeryüzüne indirdi biz bu güzelliklerin daha fazlas─▒n─▒ sizler için temenni edip selam söylüyoruz. Dan─▒┼čan─▒n─▒z Sevim Han─▒m *************************************************************************** ********************************************************************************

11-Göz temas─▒n─▒z kuvvetlensin 

sizller nas─▒l insanlars─▒n─▒z yaa!!!öncel─▒kle s─▒lzere sonsuz tesekkurlerr her b─▒r─▒n─▒zee hepinizeee! yklas─▒k 4 gundur d─▒nl─▒yorum ego sucluluk ve kend─▒ne guven─▒─▒ yorumlar─▒m─▒ ara ara yazmaya cal─▒st─▒m s─▒ze bugun cok daha ─▒y─▒y─▒m ─▒nan─▒lmaz seyler olmaya baslad─▒ hayat─▒mda..s─▒nd─▒r─▒m─▒m s─▒tem─▒m ve bag─▒rsaklar─▒m cok guzel cal─▒smaya baslad─▒ bugun,daha poz─▒t─▒f bakt─▒m bugun herseye..mesela yagmur yagd─▒g─▒nda hemen sems─▒yey─▒ acan ve yagmurdan nefret eden ben bugun yagmur damlalar─▒n─▒n yuzume damlas─▒ndan buyuk key─▒f duydum..Aksam ─▒s c─▒k─▒s─▒ eve gel─▒rken herzamank─▒ kulland─▒g─▒m yolu kulland─▒m b─▒l─▒n bakal─▒m ne oldu?? meger s─▒md─▒ye kadar fark etmed─▒g─▒m ne kadar mekan varm─▒s fark─▒ndal─▒g─▒m artt─▒ ─▒nanamad─▒m hatta b─▒r ara yanl─▒s yolam─▒ g─▒rd─▒m ded─▒mm:)) s─▒z─▒n yuzunuzden bugun kes─▒n yolda herkes bana del─▒ dem─▒st─▒r engel olamad─▒g─▒m b─▒r s─▒r─▒tmaa hak─▒md─▒ yolda bana:)) ─▒nsanlarla bugun ─▒t─▒bar─▒ ─▒le surekl─▒ goz temes─▒ kurdum k─▒ kurmayan gozler─▒n─▒ kac─▒ran ben yapt─▒mm bunuu:))sohbet b─▒le etmeyen ben sohbet etmeye baslad─▒mmmmm..S─░ZLER BENIM MUCIZEMSINIZ BEN ALLAHTAN MUCIZE ISTEDIM ONLARDA BANA SIZI GONDERDIII SIZLERII TEK TEKKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMM AYYYYYY COK MUTLUYUMM BEN YAA:))Not:bu arada ─▒lkgunlerde olusan o bas agr─▒m cok cok haf─▒fled─▒ art─▒k;)bu arada ruyada gormeye baslad─▒m hemde cok farkl─▒ ruyalarr.herkess denes─▒nnnnn Insanlar kend─▒ muc─▒zeler─▒n─▒ kend─▒ler─▒ yarat─▒rlarrr;) (5 dakikal─▒k ücretsiz on tespit için aray─▒n 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com Tüm çal─▒┼čmalar telefonla ve internet üzerinden yap─▒l─▒r.Dinleyece─činiz telkinler link olarak gönderilir. 5 dakikalik ön tespit ücretsizdir telefonla arayabilirsiniz 0542 447 50 50  Bir ayl─▒k detayl─▒  çekirdek inanç program─▒ için bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here