­čôĚ79 ya┼č─▒nda podyumda y├╝r├╝yor.

0
222

83 ya┼č─▒ndaki bu gen├ž delikanl─▒n─▒n yapt─▒─č─▒ ilham verici ─░┼čler…
­čôĚ44 ya┼č─▒nda ─░ngilizce ├Â─čreniyor.
­čôĚ50 ya┼č─▒nda y├╝zme ├Â─čreniyor…
­čôĚ57 ya┼č─▒nda canl─▒ heykellik yap─▒yor.
­čôĚ70 ya┼č─▒nda kaslar─▒n─▒ g├╝├žlendiriyor.
­čôĚ79 ya┼č─▒nda podyumda y├╝r├╝yor.
83 ya┼č─▒ndaki Deshun Wang, ├çinÔÇÖde oyunculuk ve modellik gibi i┼člerle u─čra┼č─▒yor.
Son derece aktif bir ya┼čam s├╝ren Wang, ya┼čl─▒l─▒k konusundaki t├╝m tabular─▒ y─▒k─▒yor…
79 ya┼č─▒nda ise ilk kez podyuma ├ž─▒kan Wang; ÔÇťHerkes istedi─či kadar hayat─▒n─▒ de─či┼čtirebilir.
├ľnemli olan bir amac─▒n olmas─▒. Kafa olarak sa─čl─▒kl─▒ysan, ne yapt─▒─č─▒n─▒ biliyorsun demektirÔÇŁ dedi…
83 ya┼č─▒ndaki Deshun Wang, hala hayalleri oldu─čunu ve ger├žekle┼čtirmek istedi─čini s├Âyl├╝yor.
Wang; ÔÇťYa┼č─▒n─▒z─▒ do─ča belirler ancak kafa yap─▒n─▒z─▒ sizÔÇŁ diyor…
Sonu├ž: Sizden Ba┼čka Hi├ž Kimse Ba┼čar─▒l─▒ Olman─▒z─▒ Engelleyemez.
(Al─▒nt─▒)

Okudu─čunuz i├žin te┼čekk├╝rler!

Okudu─čunuz için te┼čekkürler.

Buraya ilk defa geliyorsan─▒z ismim Atakan Sönmez burasi hayatimdegisti.com. Bo─čaziçi üniversitesi mezunuyum ve türkiye'de ilk subliminal telkin mp3 uzman─▒y─▒m.

Bir site olsa onu bulanlar─▒n uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatlar─▒ de─či┼čse…

Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece  subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlar─▒n─▒ de─či┼čtirseler. Bu fikir 1995 y─▒l─▒nda yani 25 y─▒l önce ç─▒km─▒┼čt─▒ . 15 y─▒l önce ise bu mp3 lerin ki┼čiye engel olan çekirdek inançlara göre haz─▒rlanmas─▒ yani cekirdekinanc.com fikri olu┼čtu.

Hipnoz gibi bir ┼čey mi subliminal mp3 nedir?…

Tam olarak de─čil.Öncelikle size engel olan 0-11 ya┼č aras─▒ olu┼čan bilinçalt─▒ kay─▒tlar─▒n─▒z yani çekirdek inançlar─▒n─▒z bulunur.Sonra bu çekirdek inançlar─▒n─▒z─▒n pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müzi─čin içine gizlenir.Siz de uykuda ya da uyan─▒kken bu mp3 leri dinleyerek sonuç al─▒rs─▒n─▒z.Çocuklu─čunuzda size söylenenlerin tam tersini dinledi─činiz kay─▒tlarla binlerce kez bilinçalt─▒n─▒za yerle┼čtirmi┼č oluruz.

 

Çekirdek inançlar─▒n hayat─▒mda engellere neden oldu─čunu nas─▒l anlar─▒m? 

Hayat─▒n─▒zda hep ayn─▒ ┼čeyler tekrar ediyorsa.─░li┼čkilerde hep ayn─▒ ┼čeyleri ya┼č─▒yorsan─▒z..A┼č─▒r─▒ fedakar bir yap─▒n─▒z varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse.Birilerini kurtarmaya çal─▒┼č─▒yorsan─▒z.Paran─▒z─▒n bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar ç─▒k─▒yorsa birikim yapam─▒yorsan─▒z.Hay─▒r demekte zorlan─▒yorsan─▒z.Odaklanmakta bir ┼čeyleri devam ettirmekte sorun ya┼č─▒yorsan─▒z.─░li┼čkilerde m─▒knat─▒s gibi sorunlu ki┼čileri çekiyorsan─▒z.─░┼č hayat─▒nda ini┼č ç─▒k─▒┼člar sürekli oluyorsa.Ertelemeleriniz fazla ise.A┼č─▒r─▒ kontrolcü ve garantici bir yap─▒n─▒z varsa kayg─▒ düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali dü┼čünüyorsan─▒z ve ┼čanss─▒zl─▒klar─▒ sorunlu olaylar─▒ ve sorunlu ki┼čileri hayat─▒n─▒za çekiyorsan─▒zÇocuk ya┼čta olu┼čan çekirdek inançlar hayat─▒n─▒z─▒ yönetiyor olabilir.

25.  y─▒la özel bugun arayanlara 5 dakikalik çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir.Ön tespitte size engel olan bir kaç çekirdek inanç örne─či verilir. Atakan Sönmez taraf─▒ndan yap─▒l─▒r ve bilgi amaçl─▒d─▒r. +90 5424475050 .Türkiye d─▒┼č─▒ndakiler whatsapp dan arayabilir.

Hangi sorunlarda faydal─▒ olur?

Hiçbir sorunu olmadan sadece daha iyi olmak için de yapt─▒ranlar da vard─▒r.─░┼č ba┼čar─▒s─▒ bolluk ili┼čkiler kayg─▒ depresyon tak─▒nt─▒lar kilo vermek panik fobiler  sosyal fobi yüz k─▒zarmas─▒ sigara vb. ba─č─▒ml─▒l─▒klar dahil bir çok konuda faydal─▒ olur.

Okumaya devam etmeden önce zorunlu  bir hat─▒rlatma .

Çekirdek inanç çal─▒┼čmas─▒ 2010 y─▒l─▒ndan beri marka patent tescili yap─▒lm─▒┼č ya┼čam boyu garantili bir çal─▒┼čmad─▒r. Bu isimde sitemiz d─▒┼č─▒nda ba┼čka bir çal─▒┼čma e─čitim görürseniz lütfen bize bildiriniz.

Çekirdek inanç 5 dakikal─▒k ön tespit ücretsizdir. Telefonla aray─▒n─▒z 05424475050

Neden Farkl─▒?

1995 y─▒l─▒nda Bo─čaziçi Üniversitesine girdi─čimde hayat─▒mda bütün engellerin kalkt─▒─č─▒n─▒ hissetmi┼čtim.Ancak derslere odaklanmakta sorun ya┼č─▒yordum mutsuzdum.Okulu b─▒rakmak zorunda kald─▒m ve i┼če ba┼člad─▒m.

─░┼č hayat─▒mda da sorunlar ya┼čamaya devam ediyordum.Kitaplar okudum olmad─▒.Hipnozu denedim olmad─▒.Daha pratik olan uykuda dinleyebilece─čim ─░ngilizce hipnoz mp3 ler indirdim onlar da i┼če yaramad─▒.2000 li y─▒llar─▒n ba┼člar─▒nda  kendi yapt─▒─č─▒m kay─▒tlar─▒ dinlemeye ba┼člad─▒m.Bir gün bir kay─▒t esnas─▒nda mikrofonum da bir ar─▒za oldu ve ses yükselmeleri meydana geldi.Bu kay─▒tlar─▒ dinledi─čimde ses yükselmelerini ve alçalmalar─▒n─▒ do─čru kulland─▒─č─▒m─▒zda telkin cd lerinin daha etkili oldu─čunu gördüm.

Bu telkinleri dinleyerek   okuluma geri döndüm ve ayn─▒ y─▒l biri Bo─čaziçi Üniversitesi Elektronik olmak üzere iki üniversite bitirdim.

 Bo─čaziçi Üniversitesinden alm─▒┼č oldu─čum ses frekanslar─▒ üzerine e─čitimimi kullan─▒p bu yöntemi geli┼čtirdim ve ritmotrans─▒ olu┼čturdum...

 

 

2005 y─▒l─▒nda bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak payla┼čt─▒m. Bu sitenin forumuna 80.000 ki┼či kay─▒t oldu ve  günlüklerinde de─či┼čimlerini payla┼čan binlerce ki┼či oldu...

 

2008 de telkincd.com u kurdum, bu sitede 400'e yak─▒n ki┼čiye özel subliminal özel mp3 ler var.... Bu siteye girenler özel konularda telkin mp3 ler alabiliyorlar...

 

Peki Çekirdek ─░nanç Nas─▒l Ortaya Ç─▒kt─▒? Peki bu telkinler ki┼čiye ve ona engel olan çekirdek inançlara yap─▒lsa nas─▒l olurdu?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 y─▒l─▒nda kurdum. E─čer bir ┼čeyler sizi engelliyorsa hayat─▒n─▒zda hep ayn─▒ ┼čeyler tekrar ediyorsa nedeni çocuklu─čunuzda bilinçalt─▒n─▒z─▒n ald─▒─č─▒ kararlard─▒r.Bilinçalt─▒m─▒z 7 ya┼č─▒na kadar gerçek ile hayali ay─▒rt edemez ve o dönem her ┼čeyi kay─▒t eder. Bu kararlar─▒ telefonla  ile size özel tespit edip 20 adet telkin haz─▒rl─▒yoruz. Bu çal─▒┼čmam─▒z en çok tercih edilen en kapsaml─▒ çal─▒┼čmalar─▒m─▒zd─▒r.

25.  y─▒la özel bugun arayanlara 5 dakikalik çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir.Ön tespitte size engel olan bir kaç çekirdek inanç örne─či verilir. Atakan Sönmez taraf─▒ndan yap─▒l─▒r ve bilgi amaçl─▒d─▒r. +90 5424475050 .Türkiye d─▒┼č─▒ndakiler whatsapp dan arayabilir.

 

Yurt d─▒┼č─▒nda ya┼č─▒yorum, Çekirdek ─░nanç Çal─▒┼čmas─▒n─▒ nas─▒l yapt─▒rabilirim?

Dünyan─▒n her yerinden Çekirdek ─░nanç Çal─▒┼čmas─▒ için bizleri, +905424475050 nolu numaram─▒zdan whatsapp üzerinden ücretsiz olarak arayabilirsiniz. Yurt d─▒┼č─▒nda ya┼čayan dan─▒┼čanlar─▒m─▒z─▒n en çok tercih etti─či çal─▒┼čmalar online form ile veya telefonla çekirdek inanç tespitidir. Telefonla gerçekle┼čen çal─▒┼čmada seans─▒n─▒z tüm ülkeler için whatsapp üzerinden aranarak gerçekle┼čir. Ayr─▒ca Vodafone olan baz─▒ ülkeler için Almanya, ABD, Fransa, K─▒br─▒s, ─░ngiltere, ─░sviçre, ─░talya, Avustralya vb. telefon hatt─▒ üzerinden aramay─▒ biz yap─▒yoruz

Nas─▒l tespit ediliyor, ne faydas─▒ var ve çözüm için neler yap─▒l─▒yor?

Çekirdek inanç çal─▒┼čmas─▒ telefonla  da online bir form ile yaz─▒l─▒ tespit edilir. Çekirdek inançlar─▒n─▒z bir tanesi bask─▒n olmak üzere 10 adete yak─▒nd─▒r. Tespit sonras─▒ subliminal bilinçalt─▒ cd leri haz─▒rlan─▒r. Bu ki┼čiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyan─▒kken dinleyebilirsiniz. Çekirdek inanç; i┼č ba┼čar─▒s─▒, ili┼čkiler, kayg─▒, panik atak, depresyon, tak─▒nt─▒lar dahil birçok konuda faydal─▒ olmaktad─▒r.

 
 

Telkinlerin etkisini nas─▒l fark edebiliriz? Herkeste ayn─▒ de─či┼čimi mi gösterir?

De─či┼čimi aynada bile fark edebilirsiniz. Ba┼člang─▒çta sizin fark etmeniz biraz zor olabilir. Çevrenizden alm─▒┼č oldu─čunuz olumlu geri dönü┼čler sayenizde de─či┼čimi hem içinizde hem de d─▒┼č─▒n─▒zda hissedersiniz. Telkinlerin etkisi ki┼čiden ki┼čiye farkl─▒l─▒k gösterebilir. Kökle┼čmi┼č negatif duygular─▒m─▒z ve direnç seviyemiz farkl─▒ olabilmektedir.

 

Çocuklar için çekirdek inanç var m─▒?

A─čaç ya┼č iken e─čilir. Bu nedenle çocuklarda ders ba┼čar─▒s─▒,matematik zekas─▒ odaklanma, daha öz güvenli olma, öfke kontrolü vb. gibi konularda etkili olan çekirdek inanç ve telkin cd leri yap─▒l─▒r. Bu çal─▒┼čmada 90 soruluk bir form gönderilir ve anne ya da baban─▒n yan─▒tlar─▒na göre özel telkinler haz─▒rlan─▒r.

25.  y─▒la özel bugun arayanlara 5 dakikalik çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir.Ön tespitte size engel olan bir kaç çekirdek inanç örne─či verilir. Atakan Sönmez taraf─▒ndan yap─▒l─▒r ve bilgi amaçl─▒d─▒r. +90 5424475050 .Türkiye d─▒┼č─▒ndakiler whatsapp dan arayabilir.

 

Çal─▒┼čma sonras─▒ neler de─či┼čecek?

Çekirdek inanç sonras─▒ size özel haz─▒rlanan mp3 leri dinledi─činizde amaç rahatlamak de─čildir. ─░lk 10 gün de─či┼čimleri siz fark edeceksiniz. ─░lk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler de─či┼čimi fark ederler. Daha dik yürürsünüz, göz temas─▒n─▒z kuvvetlenir, endi┼čenin yerini mutlu hissetme hali al─▒r. ─░┼č ve ili┼čkilerde ya┼čanan olumsuz tekrarlar düzelir. Tepkileriniz daha net olur. Böylece baz─▒ ki┼čiler sizden uzakla┼č─▒r. Yorumlar─▒ inceleyerek olu┼čacak yüzlerce etki hakk─▒nda fikir sahibi olabilirsiniz... Bu sitede tespit sonras─▒  bilinçalt─▒ cd leri haz─▒rlan─▒r. Böylece tek seans sonras─▒ uykuda dinleyece─činiz cd ler ile daha k─▒sa sürede sonuçlar al─▒rs─▒n─▒z.

 

5 dakikal─▒k ön tespit nedir? Telefonuma ücret yans─▒t─▒l─▒r m─▒?

5 dakikal─▒k ön tespitte arad─▒─č─▒n─▒z telefonlar sabit no ve vodafone’dur. A┼ča─č─▒daki butona basarak ya da +905424475050 den yurtd─▒┼č─▒ndaysan─▒z whatsapp'tan arayabilirsiniz. Standart dakikan─▒z d─▒┼č─▒nda bir ücret yans─▒maz. Telefonla birkaç soru sorularak yap─▒lan ön tespittir. Detayl─▒ çal─▒┼čmalar ücretlidir.

Çekirdek ─░nanç bulma süreci nas─▒l i┼čliyor?

Arad─▒─č─▒n─▒zda ücretsiz 5 dakikal─▒k bir ön görü┼čme tespiti ile Çekirdek ─░nanç bulman─▒n size faydas─▒ olup olmayaca─č─▒n─▒ belirliyoruz. ─░ki ay içinde randevunuz gerçekle┼čir, ortalama 40-60 dakika aras─▒ bir seans görü┼čmenin sonucunda uzmanlar─▒m─▒z çekirdek inançlar─▒n─▒z─▒ belirler ve buna yönelik çözüm için çal─▒┼čmalar yaparlar. Ayr─▒ca Çekirdek ─░nanc─▒n─▒za uygun isme özel ve sizin ki┼čilik yap─▒n─▒za özel haz─▒rlad─▒─č─▒m─▒z subliminal telkin CD yap─▒yoruz. Görü┼čme sadece bir kez yap─▒lmaktad─▒r. ─░lk etkiler ortalama 1 haftada görülür. Genelde de─či┼čimi fark etmek için sizi bir ay görmeyen arkada┼č─▒n─▒zla görü┼čün. Arkada┼č─▒n─▒z mutlaka de─či┼čimi fark edecektir. Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle payla┼č─▒n sitemizde isimsiz yay─▒nlayal─▒m.