Limonu Kesip Başucunuza Koyduğunuzda

0
290680

Limon öz kokusu pek çok temizleme ve arındırma ürünlerinde kullanılan maddelerden biridir. Hepimiz limonun çok faydalı bir meyve olduğunu biliriz. Ilıman iklimlerde yetişen limon ilk olarak Çin ve Hindistan’da yetiştirilmiştir. Limon tam bir şeker ve vitamin deposudur. Fakat limonun bilmediğimiz çok güçlü bir etkisi daha vardır. Yatmadan önce yatağınızın yanına kesilmiş bir limon koyduğunuzda…

lemon-benefits-dip-feed-4

 

Stresi yok eder.

Limonda bulunan öz kokusu zihnin gevşemesini ve bedenin gevşemesini sağlar. Güne huzurlu ve sağlıklı başlamanızı sağlar.

 

Rahat Nefes Alıp Vermenizi Sağlar.

Limonun kokusu akciğerlerimize büyük bir iyilik yapar ve solunum yollarımızı açmamıza yardım eder. Limonu başucunuza koyduğunuzda horuldamayı azaltır ve rahat nefes alıp vermenizi sağlar.

 

Pozitif Enerji ve Titreşimler.

Limon odanızdaki negatif enerjinin temizlenmesini sağlar. Eski zamanlarda evler sirkeli ve limonlu sularla silinirdi ki kötü enerji yok olsun diye. Limonu kestiğinizde özütü havaya yayılır ve gün boyu sizde oluşan negatif enerjiyi uykunuzda temizler. Limon kokusu ayrıca beyindeki serotonin miktarını arttırarak güne mutlu başlamanızı sağlar.

 

Ağrılarınızda Azalma Sağlar.

Limon kokusunun gevşetici ve rahatlatıcı etkisi özellikle baş boyun ve bel ağrılarınızda azalma sağlayabilir. Limon kokusu bedende ve kaslarda büyük bir gevşeme sağlar.

Gece uykuda kullanabileceğiniz diğer yöntem telkin cd dinlemek.Telkin mp3 ü bilgisayarında açabilirsiniz.

Atakan Sönmez Boğaziçi Üniversitesi Mezunu.2000 yılı başlarında bilgisayarında ses kayıdı yaparken bir ses yükselmesi oluyor. Ritmotrans telkin cd yöntemini oluşuyor…

Hayatimdegisti.com 2005 yılında açıldı.Atakan Sönmez’in hazırladığı deneme telkinleri indirip ücretsiz deneyin.Önce değişimi aynada farket ve çok sorulan sorulara bakınBaşarı hikayelerine ve söyleşiye ardından foruma göz atın.Sitede 10.000 üzerinde yorum ve başarı hikayesi var faydalanın.Aramıza katılın.Telkinleri dinleyince daha mutlu ve güvenli hissedersiniz.Yürüyüşünüz daha dik olur.Göz temasınız kuvvetlenir.50 ye yakın etki olur.Sitemizden aşağıdan mobilde sağ taraftan masa üstü pc de ücretsiz deneme telkinleri dinleyebilirsiniz.Ücretsiz telkinleri telkincd.com da ücretsiz kategorisinden sepete ekleyiniz.Ücret 1 tl  ve sembolik olduğu için havale ödeme şeklini seçin.Ödeme yapmanıza gerek kalmadan linkler mailinize ya da telinize yollanır.

Paylaş

CEVAP VER