Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Sağlık > Uyku Bozuklukları

Uyarılar

Uyku Bozuklukları uyku bozukluğu, uyku bozuklukları nedenleri, çocuklarda uyku bozuklukları, çocukta uyku bozuklukları, uyku bozuklukları tedavisi, uyku bozuklukları tedavi, uyku bozukluklari, bebeklerde uyku bozuklukları, uyku bozuklukları ve tedavisi, uyku bozuklukları, uyku bozukluklar, uyku bozukluk, uyku bozuklukları pdf, uyku bozuklukları ppt, uyku ve uyku bozuklukları, uyku bozuklukları nelerdir, uyku bozukluklarının nedenleri, çocukta uyku bozukluğu, çocuk uyku bozukluğu, uyku bozukluğu nedenleri, uyku bozukluğu ve psikolojik yansıması, rem uyku bozukluğu, çocuklarda uyku bozukluğu, uyku bozukluğu nedir,

Nolur Yardım!!!

Sağlık ve Uyku Bozuklukları Nolur Yardım!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba Arkadaşlar... Ben Uyku telkinlerin 3 haftadır dinliyorum ama bir faydasını göremedim.... Ben sabahları kalkmakta cok güçlük çekiyorum... Bu surunum yüzünden hayatım boyunca cok cok kez yüz kızarıklıgı içinde işime, okuluma yada randevuma gittim halada devam ediyor ve bu sorunum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Uyku Bozuklukları telkin cd indir izle İstanbul Uyku Bozuklukları nerededir kimdir Uyku Bozuklukları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Uyku Bozuklukları hipnoz Uyku Bozuklukları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Uyku Bozuklukları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Uyku Bozuklukları kuantum düşünce kitap haberi

Nolur Yardım!!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-05-2008, 04:49 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
e_cakmak is an unknown quantity at this point
Standart Nolur Yardım!!!

Merhaba Arkadaşlar... Ben Uyku telkinlerin 3 haftadır dinliyorum ama bir faydasını göremedim.... Ben sabahları kalkmakta cok güçlük çekiyorum... Bu surunum yüzünden hayatım boyunca cok cok kez yüz kızarıklıgı içinde işime, okuluma yada randevuma gittim halada devam ediyor ve bu sorunum yüzünden sosyal fobim oluştugunu söyleyebilirim... Birçok kez denedim ama erken yatsamda sabah kalkmakta güçlük çekiyorum kaldırmaya çalışsalar kavga ediyorum kalkmıyorum. ancak uyandıktan sonra bilincim yerine geldiginde yaptıgımın farkına varabliyorum... Bazı insanlar bliyorum 4 saat uyuduktan sonra bile istedigi saatte uyanabiliyorlar ve günlerini dinç geçitiyorlar. Bende onlar gibi olmak istiyorum. Yaptıgım iş dolayısı ile evdede çalışarak ek kazanc elde edebiliyorum eger az uyursam kazancımda artacaktır... Arkadaşalr bana önerileriniz nedir ne yapsam bilmiyorum artık kurtulmak istiyorum... en azından istedigim saatte uyanabilmek istiyorum... Ben forumdan bir arkadaş MODAFİNİL adlı ilacı söylemiş bu ilaçla ilgili bilginiz varmı... Şimdiden cevaplarınız için cok tşkr ediyorum...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

e_cakmak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2008, 04:56 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of
Standart Ynt: Nolur Yardım!!!

merhaba e_cakmak
bir süredir ben de erken kalkma telkini dinliyorum. çok faydasını gördüm. ama sana niye etki etmedi bilemiyorum dusun erken kalkma telkinleri öncesi ego güçlendirici ve suçluluk duygularını önleme telkinlerini dinlemiş miydin? eğer direkt olarak erken kalkma telkini dinlemeye başladıysan o yüzden etki etmemiş olabilir.

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2008, 05:10 PM   #3 (permalink)

evet iş yerimde çalışırken ego güçlendirici suçluluk duyguları ve sosyal fobi telkinlerini de dinliyorum... Sorunumun pisikolojik oldugunu düşünüyorum... Gerçekten artık kutulmak istiyorum bu durumdan... Sevdiklerimi üzen en kötü huyum bu... 2 aylık bebek bekliyoruz.. İleride de çocuguma örnek bir baba olmak istiyorum... Bu sitede ki insanlar kendisinin farkında olan cok kaliteli insanlardan oluştugunu biliyiyorum... Muhakkak bana yardım edecek birisi vardır diye düşünüyorum...
Alt 27-05-2008, 05:55 PM   #4 (permalink)
hayalayaz
Guest

ablam bende bir yığın şeyin yanı sıra iflah olmaz bir erteleme vardı..örneğin yatağımdan çıkıyordum....kendi kendime önce bir kahve içeyim yatağı sonra düzeltirim diyordum...önce şu mesajı yazayım sonra düzeltirim..sonra, sonra, diye diye akşamı ediyordum..ben bu siteye geleli bir yılı aştı..ilk başta sosyal fobi gitti..onu başkaları takip etti...iki ay önce erteleme alışkanlığı bir gittiki anlatamam..ben iki aydır evde toparlanma ve temizleme işleriyle helak oldum..ertelediğim her şeyi bir anda telafi etme duygusu sabahtan gece yatıncaya kadar peşimi bırakmadı..duvarları ve tavanlarıda sildim ve çok şükür yerleştim...anlatmak istediğim şu ..bilinçaltı önceliğimiz ne ise önce onun çaresini sunuyor bize..ben psikolog değilim ama, uykunun, bir tür kaçış olduğunu duydum..belki neden kaçtığını, neyi yapmak istemediğini, neyi düşünmek istemediğini, vs bulursan..uyku problemin kendiliğinden ortadan kalkar..saygılı sevgiler..
Alt 27-05-2008, 06:22 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
49 Mesajinıza toplam 146 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kamil5 is an unknown quantity at this point

sevgili kardeşim bende senin sorununu yaşıyorum diyebilirim. günde saat uyuyupta hala uyumak istediğim günler vardı. ama bende hiç başarısızlığa neden olmadı. (zaman kaybı hariç) zinde uyanma telkinini dinledim bana yararı oldu ama yine erken kalkamadım. bu telkin gözünü açıp yüzünü yıkadıktan sonra işe yarıyor. ama dinledikten sonra bende bir enerji bir enerji anlatamam.yanlız yataktan kalkmak kişinin kendi isteğidir. dünyanın en mutlu insanı uyuyan insan derler:D

tabiki 12 saat sadece cumartesi pazar. normalde 7 saat.
sonra telkini dinlesem bile bazenleri kalkamadığımı hissettim. ama telkin enerji veriyor. sonra arkadaştan namaz tavsiyesi aldım. sabah 5 te kalkıp namaz kıldım.çok ilginçtir 5 e saati kurmayı unuttuğum halde beynimi saat 5 e yönlendirdim vede kalktım. demek isteklilik önemli. düşünsene 12 saat uykudan 5 saat uykuya düşmek ayrıca gün boyu uykusuz olup ibadetini yapmak. son olarak namaz ( tersten oku )zaman sağlar.
Alt 27-05-2008, 06:43 PM   #6 (permalink)

Hayal abla sanırım dediğini anladım... Normalde çok fazla erteleme huyum yoktur ama sabahları bilincim yerinde olmadıgından kalkmayı erteliyorum sanki... Biraz komik olacak ama kalkmayı istemiyorum o an yani kaçtıgım şey uyanmak... Hayat umrumda deil sanki ama uyanıkken böyle değilim hadefleri olan bir insanım... Şimdi ben neyin üstüne gitmeliyim...
Alt 27-05-2008, 07:37 PM   #7 (permalink)
hayalayaz
Guest

ablam
gece yatağına yattığın zaman...ertesi sabah kalktığında yapacaklarını düşün..örneğin en sabah 8 de kalkıp nefis bir kahve içeceğimi düşünüyorum ondan sonra sırasıyla..yapacaklarımı düşünüp..bütün bunları yaptıktan sonra gelen içsel rahatlığı hayal ederim..sabah kaltığında yapacağın şey mutlaka hoşuna giden bir şey olsun..saat kurmadan kalkacağını göreceksin..
ilk günler eski alışkanlığın sürse bile yataktan kalktığında klendine şunu söyle...her sabah tam uyanmak istediğim saatte dinlenmiş olarak uyanıyorum..güne neşeyle başlıyor dinç bir şekilde devam ediyorum..çok hafif bir uykum var..GECE YATARKENDE UYANMAN GEREKEN SAATİ BELİRLE..bir kaç gün sonra erken uyanmakla kalmayacak son derece kolay kalkacaksın yataktan..yalnız bir kişnin bir günde başardığını diğeri daha uzun zamanda başarabilir...asla vazgeçme..emi...saygılı sevgiler..
Alt 28-05-2008, 10:20 AM   #8 (permalink)

abla üzgünüm ama birçok yol denedim ve senin önerdiğinin benzerlerini uyguladımsada care olmadı... Bügün yine geç kalktım işe 10 dakika geç kaldım çok yüzüm kızarıyor... İşverenim beni uyarıyor bazen yerin dibine giriyorum... normal bir insan sadece utanç duymamak için bile bunu yapabilir ama bu utancıma ragmen yine başarısız oluyorum... ama kimseye derdimi anlatamıyorum... benim bunu bilinçli yaptıgımı düşünüyorlar ama öyle deil... sadece 10--12 saat uyursam ozaman rahat kalkablirim sanırım... ama buda mükün deil... Şimdi bana psikolog yolunu göstermek isteyenlerde olablir ama öncesinde eminim bu durumun basit bir yolu yöntemi vardır 10 senedir bulamadım belki birgün bulurum:( Beni dinleyen cevap veren herkeze teşekkür ederim arkadaşlarım...
Alt 28-05-2008, 10:28 AM   #9 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

öncelikle hoşgeldiniz e_cakmak.

sanırım erken kalkamama gibi bir durum söz konusu.

saat kaçta yatarsan yat sabah kalkacağın saati içinden yada sesli bir şekilde -en azından kendin duyabileceğin seste- sabah 650 de uykumu almış şekilde yatağımdan kalkacağım diyip uyuyabilirsin.

yada çeşitlendirmek ve detaylara girmek istersen "650 de uykumu almış şekilde yatağımdan kalkacağım. yüzümü yıkayıp, yatağımı toparlayacağım ve giyinip kahvaltı edeceğim. işe gitmek için evden 730 da çıkacağım" gibi.

bilmiyorum olurmu ama ben genelde ilk dediğimi yapıyorum. ve oluyor.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2008, 01:29 AM   #10 (permalink)

Kimsenin başka söyleyecek birşeyi yokmu?

Bookmarks

Seçenekler
Stil