Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Saçma sapan bir hayat

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Saçma sapan bir hayat Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız İnşaatmüh, burada ne yazılırsa yazılsın senin duygu dünyanda fazla birşey değişmeyecektir, düşünerek bu işin içinden çıkamazsın, senin yapacağın iş en kısa zamanda bir psikiyatri polikliniğine başvurmak. Annenin veya babanın sosyal güvencesi varsa ondan faydalanabilirsin. Durumuna göre sana ilaç vereceklerdir, o ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Saçma sapan bir hayat

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-03-2010, 06:53 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
2 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Todai is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Saçma sapan bir hayat

İnşaatmüh, burada ne yazılırsa yazılsın senin duygu dünyanda fazla birşey değişmeyecektir, düşünerek bu işin içinden çıkamazsın, senin yapacağın iş en kısa zamanda bir psikiyatri polikliniğine başvurmak. Annenin veya babanın sosyal güvencesi varsa ondan faydalanabilirsin. Durumuna göre sana ilaç vereceklerdir, o zaten sende bir değişim, rahatlama yaratacaktır. Dünyaya ondan sonra farklı gözlerle bakmaya başlayacaksın

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Todai isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2010, 01:26 AM   #12 (permalink)

Tesekkür: 1
9 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stnzmRetra is an unknown quantity at this point

bence bir psikiyatriste görünmen gerek. ben benzeri şeyler yaşadım ve çevreden gelen yoğun ısrarlar sonucu gittim 12 ay ilaç tedavisi gördüm. şu an mutluyum ve normalim ilacları bırakacagım ve o zaman bu halimden daha iyisi olacağım gerisini sen düşün.
eğer ssk n veya bağkur un varsa hiç düşünme git bi görün de neymiş ne değilmiş anlayalım hep beraber.

not:psikiyatriste asla ve asla sadece deliler gitmez. normal günlük hayatta da bazı sorunları olanlar gönül rahatlığıyla gidebilirler.
stnzmRetra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2010, 01:27 AM   #13 (permalink)

Tesekkür: 1
9 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stnzmRetra is an unknown quantity at this point

sevgili Todai de belirtmiş zaten. bence sen bizi bi dinle, bak pişman olmayacaksın bunu bil yani.
stnzmRetra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2010, 03:52 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6
11 Mesajinıza toplam 65 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
İnşaatMüh is an unknown quantity at this point

hepinize teşekkür ediyorum tavsiyeleriniz için. aslında olumsuz bir insan değilimdir ama insanlar benim böyle olmama sebeb oluyor gibi sanki. yaşıtlarım hala saçma sapan konulardan, havadan sudan konuşuyor. ben yanlarında adam akıllı şeyler konuşunca beni dinlemiyorlar.

ayrıca kendimden büyük insanlarla daha rahat anlaşıyorum. ama yaşıtlarımın sohbetleri beni açmıyor. bilmiyorum, çok mu kitap okumaktan oldu. çok küçük yaşlarda bana ağır elecek kitapları okudum ve hep kültürlü insanlarla birlikte olmak isterim bunun için. ama okula gittiğimde insanlar " yolda bi araba gördüm,şöyleydi böyleydi....."

işte insanların içine girememe sebeblerinden birisi de bu.

kendimi cehaletin ortasında gibi hissediyorum
İnşaatMüh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2010, 04:00 PM   #15 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Hissediyorsun çünkü hepimiz öyleyiz :P Kendini vahilliğe kurban edenler sohbet ortamı buluyor, saçma sapan şeylerle ilgi toplamaya çalışıyorlar. İlgi toplamak ne kadar gerekli bilemem. Bence lüzumsuz birşey, ama senin söylediklerine değer vermeyen insanlardan uzak durmak bence en iyisi Yalnız değilsin :) Bende öyleyim :D:D
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2010, 04:03 PM   #16 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

:)

peki İnşaatMüh neden tırnaklarının etrafındaki etleri yiyorsun?
Etrafındaki tüm insanlar cahil oduğu için mi?
Bence önce sorunlarını kabullen ve genelleme yapma tabiki etrafındaki insanlar " yolda bi araba gördüm,şöyleydi böyleydi....." diye konulardan bahsedecekler çünkü normal bi hayatları var hobileri var çalışmaları gereken şeyler var boş zamanları var , hayalleri var ...her insan biricik önce bunu kavra arkadaşım ve kimseye karşı önyargılı olma kim bilir belkide senden daha kültürlüler ve en başta kimsenin sınıflandırılmaması gerektiğini öğrenmişler.

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-04-2010, 12:00 PM   #17 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aksinya is an unknown quantity at this point

Arkadaşlara ilave olarak benim söyleyeceklerim;
Sosyalleşmenin garantili olacağı spor alanlarına yönlen. Basket futbol hentbol vs.Ya da dans kursları, yabanci dil...Ayrıca İnşaat mühendisliği okuyorsan gerçekten, çok klas bir meslek. Değerini bil. O bölüm ayarında bir yeri kazanamayan o kadar genç var ki. Şükretmelisin herhalde. Ama muhakkak psikiatriste git,psikoloğa değil. Psikologların etkili olduğuna inanmıyorum.
umarım faydalı olmuşumdur
aksinya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-04-2010, 02:16 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

pinnko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,092
344 Mesajinıza toplam 1,691 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinnko will become famous soon enoughpinnko will become famous soon enough

Alıntı:
İnşaatMüh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hepinize teşekkür ediyorum tavsiyeleriniz için. aslında olumsuz bir insan değilimdir ama insanlar benim böyle olmama sebeb oluyor gibi sanki. yaşıtlarım hala saçma sapan konulardan, havadan sudan konuşuyor. ben yanlarında adam akıllı şeyler konuşunca beni dinlemiyorlar.

ayrıca kendimden büyük insanlarla daha rahat anlaşıyorum. ama yaşıtlarımın sohbetleri beni açmıyor. bilmiyorum, çok mu kitap okumaktan oldu. çok küçük yaşlarda bana ağır elecek kitapları okudum ve hep kültürlü insanlarla birlikte olmak isterim bunun için. ama okula gittiğimde insanlar " yolda bi araba gördüm,şöyleydi böyleydi....."

" yolda bi araba gördüm,şöyleydi böyleydi....."

Merhaba

Daha önceden aynı duyguları uzun yıllar önce yaşamıştım.
Farklı ilgilerin var.
(Bana ağır gelen kitaplar mı okudum) derken neleri kastediyorsun?
Klasiklermi? Felsefe kitaplarımı?
Eğer belli bir konuyla ilgili isen o konuyla ilgili grupların içine girmeye çalış.
Aynı konuyla ilgili dernek,toplantı vb. etkinliklerin içine dahil olduğunda
senin ilgilendiğin yada okuduğun kitaplarla ilgili konuşabileceğin bir çok
insan olacak çevrende.
Bunu gibi.

Şimdi aklıma aklıma geldi.
Önceden bende " yolda bi araba gördüm,şöyleydi böyleydi....." mevzuu
yapmazdım,yapanlara boş gözlerle bakardım.
Bu muhabbet bana hiç bir şey ifade etmezdi.
Sıkılırdım.
Hatta insanlar bu mevzuu içinde (laf çarpar) filan,ben öyle bakardım:)
Eminimki bu tuhaf gelmiştir insanlara.
Ancak yıllar sonra kendime bir otomobil almak istediğimde int.de oto sitelerine
bakmaya başladım.
Sonra araçların yakıt durumu,yılı,modeli ve bunların fiyatlarını
karşılaştırırken kendiğimden yollarda gördüğüm otomobillerlede ve üzerinde
(satılık) yazan araçlarla ilgilenmeye,eğilip (modeli,markası ne?) diye
bakmaya başladım.
Ve şimdi şimdi sağımda solumda konuşan,otomobiller hakkında sohbet eden
insanlara kulak vermeye,konuşmaya başladım.
Yani,ilgilendirmiyorsa sende (metafizik) ki çok geniş bir konu,bu tür
konularla ilgili grup ve dernekleri araştırıpburalarda aynı ilgiyi paylaştığın
insanlarla konuşmakda sana özgüven verecektir.

Son bir şey daha.
Şiddet eğilimli olman yada psikopat olmanla (sosyal olmadığını) söylemek
çok farklı şeyler.
Bunları sana ancak bir uzman hekim yada psikolog sağlıklı olarak ayrıştırıp
sana en iyi olanı sunar.
Bende aynı süreçten geçtim:)
iyi ki geçmişim.
Şİmdi bu sorunun aşmayı hayata meydan okumak için iyi bir neden olarak görebilirsin.
Hem (tam olarak şu an ayrıntılarıyla ilgiil değilim) üniversite bölümleri arasında
yatay/dikey geçiş ile istediğin bir programada geçebilirsin.

Son olarak yukarıda arkadaşların bir çoğunun yazdığı gibi profesyonel yardım
almak için girişimde bulun bence.
her şey çok daha kolay olacaktır.

Selamlar.

İnanç,harici kanıtlara dayanmayan,aksine bunları yaratan içsel bir bilgidir.
Bilgi,realiteleri tesbit eder.
İnanç,realiteleri yaratır!

Kurt Tepperwein-Mantal Çalışma Uygulamaları

pinnko / Değişim ve Başarı Denemeleri Günlüğü
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post591707
pinnko isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2010, 12:22 PM   #19 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aksinya is an unknown quantity at this point

bir de;
Kusursuz dost arayan dostsuz kalır...
Biz ne kadar mükemmeliz ki?
aksinya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2010, 04:37 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 146
188 Mesajinıza toplam 669 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really nice

Alıntı:
İnşaatMüh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Her insan kendi ilgi alanıyla ilgili konuşmak ister. Çünki bildiği ya da bildiğini sandığı alanlarda konuşmak her kes için daha kolaydır. Eğer insanlarla uzun-uzun konuşmak istiyorsan onlarla en iyi bildikleri şeyle yani onların kendileriyle ilgili konuş.
Arabayla ilgili konuşmak cahillik degildir. Onlar bence cahil oldukları için değil, dersten, felsefeden ya da işten konuşmak istemediğinden arabadan, futboldan, sinemadan konuşuyordurlar. Bu da tabii ki, doğal olan. Mesela ben işte olduğum saatler dışında işten konuşmamaya çalışıyorum. Çok iş konuştuğum zaman hayat işten ibaretmiş gibi görünüyor. Ama hayat yalnızca işten, kişisel gelişim kitaplarından, romanlardan ya da matematikten ibaret değil di mi?))
Hem bence eğer biz mesela arabalar konusunu bilmiyorsak arabalar konusunda cahiliz demektir. Olaya bir de bu açıdan bakmak ve her hangi bir gün 2-3 saat ayırıp arabalar konusunu da incelemek faydalı ola bilir. Sonuçta arabalar bizim canımızı taşıyor :)
Biz istemesek biler spor, sinema, müzik genel kültür dediğimiz şeyin bir parçası, o zaman az da olsa onları da bilmek fena olmaz.
Ve hayatta hiç bir zaman yalnızca bir şeyi mutluluk olarak görme. Çünki eğer ona ulaşamazsan mutsuz olursun. Ama hayatta mutlu olmak için pek çok sebep var.
ELPARANOID isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks