Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Güzel Gelişmeler :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Güzel Gelişmeler :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: kediiicik Nickli Üyeden Alıntı Zaten mp3 ün ses tonunu bir iki kademe arttırmıştım. Yine de kendi ses düzeyimi bulmakta zorluk çekiyorum, neyse zamanla artık. Duygularımı çok uçlarda yaşıyorum galiba. Mesela küçük bir olay beni mutluluğun zirvesine çıkarırken aniden mutluluğum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Güzel Gelişmeler :)

Like Tree6Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-09-2014, 08:37 AM   #131 (permalink)
bbb
Teğmen

Tesekkür: 741
66 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bbb is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Güzel Gelişmeler :)

Alıntı:
kediiicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zaten mp3 ün ses tonunu bir iki kademe arttırmıştım. Yine de kendi ses düzeyimi bulmakta zorluk çekiyorum, neyse zamanla artık.
Duygularımı çok uçlarda yaşıyorum galiba. Mesela küçük bir olay beni mutluluğun zirvesine çıkarırken aniden mutluluğum bozuluyor. Kendimi keşfetme çabalarındayım hala.
Şu 21 gün olayları,değişimin gerçekleşmemesi o kadar canımı sıktı ki. Kafamda bi dolu soru işaretleri var. Acaba etkisini görene kadar ego suçluluk dinlesem mi? Yeni telkin ekleyip öyle mi dinlemeye devam etsem? Yanıtlaması zor sorular.
Teşekkürler yardımlarınız için, bir çok soruma cevap oldunuz.
Sevgiler
Alıntı:
Bugün beklediğim gibi geçmedi. Pasif kaldım açıkcası. Moralim bozuk. Korkumu tetiklemek istemiyorum. O yüzden olumlamalarımı yapıp kendime biraz güven vermek istiyorum.
Değişimi görmek istiyorum
21 gün olayını aklınızdan çıkarın ve ona şartlanmayınız... ona şartlanırsanız, ilerlemeniz gecikebilir... hemen etki edecek olsa bile, düşüncenizle öteleme yaptığınız için, zihniniz 21 günün dolmasını bekleyebilir.. kimden ve neden korkuyorsunuz bilmiyorum ama korkunun ecele faydası yok diye bir söz olduğu bilinir.. o yüzden, rahat olunuz..

örn: matematik dersinden korkulur mu? evet korkanlar olduğunu duydum.. matematiğin, neyinden korkuyorsun.. rakamlarından mı? üçgenin alanının hesaplanmasından mı? veya polinomdan mı? matematik, sadece bir ders.. başkası yapabiliyorsa, sizde yapabilirsiniz.. gibi... veya: karanlıktan korktuğunu söyleyen oluyor.. karanlığın neyinden korkuyorsun? sonuçta karanlık, cansız bir varlık.. gibi..

yani önce, olayın tanımını yapın.. sonra, tanımladığınız sorunu, daha çabuk çözebilirsiniz diye düşünüyorum..

siz, anladığım kadarıyla, sevgili değişmek nickli arkadaşın yazdıklarını okumamışsınız veya anlamamak için okumuş da olabilirsiniz veya yeni heyecanınız nedeniyle de satırları özümsememiş olabilirsiniz..)) v.d. ))

yardım konusuna gelince, bende fazla bilmiyorum ama birşeyler okumaya çalışıyorum ve öğrendiklerim kadar da burada, bir şeyler yazmaya çalışıyorum.. teşekkürleriniz için, bende tşkr. ederim..

kendinize iyi bakın.... / sevgiler.. / başarılar...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bbb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-09-2014, 04:37 PM   #132 (permalink)
Teğmen

Funk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 146
61 Mesajinıza toplam 92 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Funk1903 is an unknown quantity at this point

Birşey de başarısızsanız o şeyi daha önce zamanınızdan fedakârlık yaparak çalışmamışsınızdır.Yani anlatmak istediğim şu ki matematikde bbb nin dediği gibi sonuç itibariyle bir ders,korkunu yenip başarısızsanda oradada ilk söylediğim cümle olaya girer.Bir motivasyon videosunda şöyle bir cümle geçmekteydi; ''Sen matematikte başarısızdın çünkü hiç matematik çalışmadın!''
Başkası yapıyorsa sende yapabilirsin onların senden üstün yanı yok buna bir çok kez şahit olduğumdan söylüyorum :)
Sevgiler umarım herşey gönlünüzce olur...
Alt 21-09-2014, 06:52 PM   #133 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 95
96 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kediiicik is an unknown quantity at this point

Alıntı:
bbb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
21 gün olayını aklınızdan çıkarın ve ona şartlanmayınız... ona şartlanırsanız, ilerlemeniz gecikebilir... hemen etki edecek olsa bile, düşüncenizle öteleme yaptığınız için, zihniniz 21 günün dolmasını bekleyebilir.. kimden ve neden korkuyorsunuz bilmiyorum ama korkunun ecele faydası yok diye bir söz olduğu bilinir.. o yüzden, rahat olunuz..

örn: matematik dersinden korkulur mu? evet korkanlar olduğunu duydum.. matematiğin, neyinden korkuyorsun.. rakamlarından mı? üçgenin alanının hesaplanmasından mı? veya polinomdan mı? matematik, sadece bir ders.. başkası yapabiliyorsa, sizde yapabilirsiniz.. gibi... veya: karanlıktan korktuğunu söyleyen oluyor.. karanlığın neyinden korkuyorsun? sonuçta karanlık, cansız bir varlık.. gibi..

yani önce, olayın tanımını yapın.. sonra, tanımladığınız sorunu, daha çabuk çözebilirsiniz diye düşünüyorum..

siz, anladığım kadarıyla, sevgili değişmek nickli arkadaşın yazdıklarını okumamışsınız veya anlamamak için okumuş da olabilirsiniz veya yeni heyecanınız nedeniyle de satırları özümsememiş olabilirsiniz..)) v.d. ))

yardım konusuna gelince, bende fazla bilmiyorum ama birşeyler okumaya çalışıyorum ve öğrendiklerim kadar da burada, bir şeyler yazmaya çalışıyorum.. teşekkürleriniz için, bende tşkr. ederim..

kendinize iyi bakın.... / sevgiler.. / başarılar...

Korkum depresyona girmek, kendimi insanlardan soyutlamaktı. Eğer ilişkilerimde başarısız olursam hemen ardından bunu kafama çok takarım, taktıkça mutsuzlaşırım, mutsuzlaştıkça ilişkilerim daha berbat olur. Böyle olacağını düşünüyordum. Bu yüzden fazla düşünmemeye karar verdim. İçimdeki o kötü sesi, endişeli sesi susturup olumlu düşünmeye çalıştım tüm hafta.
Değişmek'in yazdıklarını okudum, ne demek istediğini gayet de anladım. Ama dediğiniz gibi belki de bunları hayata geçirmek için daha hazır değilim. Yavaş yavaş oluyor her şey.
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, sevgiler
kediiicik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2014, 07:01 PM   #134 (permalink)
Teğmen

96 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Funk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Birşey de başarısızsanız o şeyi daha önce zamanınızdan fedakârlık yaparak çalışmamışsınızdır.Yani anlatmak istediğim şu ki matematikde bbb nin dediği gibi sonuç itibariyle bir ders,korkunu yenip başarısızsanda oradada ilk söylediğim cümle olaya girer.Bir motivasyon videosunda şöyle bir cümle geçmekteydi; ''Sen matematikte başarısızdın çünkü hiç matematik çalışmadın!''
Başkası yapıyorsa sende yapabilirsin onların senden üstün yanı yok buna bir çok kez şahit olduğumdan söylüyorum :)
Sevgiler umarım herşey gönlünüzce olur...
Haklısın aslında, en büyük problemim çekingenlik benim. Ama bu sorundan hep kaçtım, ya da yeterince çaba göstermedim. Israrla denemedim, kötü hissettirdi ve ben hep kötü hissetmekten yakındım.
Belki de artık sınırları zorlamanın zamanı gelmiştir. Yapabileceğimden daha fazlasını yapmalıyım. Çaba göstermezsem sonuç alamam. :)
Sevgileeeeer
Alt 21-09-2014, 07:07 PM   #135 (permalink)
Teğmen

Dershane arkadaşlarıma alıştım :)
Aslında değiştiğimin farkına dershanade vardım.
Sınıfa gittiğimde okulumdan bir kızı gördüm, çok yakın değildik ama arada selam veriyoruz birbirimize. Kondurdum yüzüme gülümsememi,bütün gün mutluluğum eksilmedi.
Arkadaşlarımla daha rahat muhabbet edebildiğimi fark ettim, daha rahat tanışabiliyorum. Eskiden olsa bi tutukluk olurdu ve sessiz kalırdım, sonra bu durumu kafama takar daha da içe kapanırdım. Ama öyle olmadı :) O kadar mutlu oldum ki
Değişime adım adım ilerliyorum, daha fazlasını göreceğimi biliyorum.
Mutlu olmayı seviyoruuuuuum
Alt 21-09-2014, 07:28 PM   #136 (permalink)
Teğmen

Funk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 146
61 Mesajinıza toplam 92 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Funk1903 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Dershane arkadaşlarıma alıştım :)
Aslında değiştiğimin farkına dershanade vardım.
Sınıfa gittiğimde okulumdan bir kızı gördüm, çok yakın değildik ama arada selam veriyoruz birbirimize. Kondurdum yüzüme gülümsememi,bütün gün mutluluğum eksilmedi.
Arkadaşlarımla daha rahat muhabbet edebildiğimi fark ettim, daha rahat tanışabiliyorum. Eskiden olsa bi tutukluk olurdu ve sessiz kalırdım, sonra bu durumu kafama takar daha da içe kapanırdım. Ama öyle olmadı :) O kadar mutlu oldum ki
Değişime adım adım ilerliyorum, daha fazlasını göreceğimi biliyorum.
Mutlu olmayı seviyoruuuuuum
Çekingenliği en iyi nasıl yenersin açıklayayım kendi çapımda :)
1-1 hafta boyunca tanımadıklarına selam ver veya saat sor.(Bu insanlara yaklaşmanı harekete geçiricek yöntemdir)
2-kendini zorlamadan dershane arkadaşlarınla veya okul arkadaşlarınla ufak çaplı sohbet et ama sohbeti sen başlat bu çok önemli.
3-Fazla gitmediğin ama adını duyduğun bir kalabalık caddeye git bir yolun karşısına geç ve diğer yolda sanki tanıdık birini görmüşsün gibi bağır.(insanların ne düşündüklerini böylece umursamazsın)
4-Bir yere git ve orada bulunmayan birşey iste farz-ı mizal kuyumcuya gidip et istemek :D
5-Telkinlere devam et ücretlilerede geçebilirsin kendi şahsi fikrin ona karışamam :)
6-Eft çalışmasını yap, bu mükemmel bir şekilde hızlıca işe yarıyor hâlada denerim
7-21 gün boyunca sabahlı akşamlı kendinle konuş ayna karşısındada olabilir ama benim yöntemim şu kamera karşısında konuşmak.
Bu yöntem inanılmaz yaradı bana bende çekingenliğimi yenmeyle uğraşıyordum şuanlık çekingenliğim yok fakat bazı işlerim var o işlerde değil utangaçlık aşırı özgüvenli olmak gerekiyor bu yüzden bunları bende yapıyorum düzenli özgüvenimi aşırıya ulaştırmak için :
Benim tavsiye ediceklerim bunlar ister uygula ister uygulama ama şunu söylemeliyim ki kesinlikle işe yarıyor :)
Hastada sensin doktorda,Şifacıda sensin şifa bekleyende hadi şimdi kalk ve birşeyler yap.. (bu arada yaşım nerdeyse seninle aynı o yüzden seni çok iyi anlıyorum ve deneyip başarıya ulaştıklarımı seninle paylaşmak istedim)

Sevgiyle kalman umuduyla..
Alt 21-09-2014, 09:34 PM   #137 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
arayışçı is an unknown quantity at this point

Herkese merhaba,
Ben bu siteyi tevafuk sonucunda 19 eylül cuma günü buldum. Sitenin anasayfasında bulunan ücretsiz telkinleri dinlemeye başladım. İlk olarak kendine güveni ardından da mutluluğu dinledim. Özellikle kendine güven ve mutluluğu dinlerken aklımdan olumlu düşünceler geçmeye başladı. Nasıl oldu ben de hayretler içinde kaldım. Ancak böyle düşünmeye başladım diye telkinleri birden bırakmak istemiyorum ve dinlemeye devam ediyorum. Benim çekingenlik, birilerinden bir şey isteyememe, mükemmeliyetçilik ve erteleme huylarım olduğunu düşünüyorum. Ancak çekirdek inanç tespiti yaptırmalı mıyım yoksa ücretsiz telkinleri dinlemek yeterli olur mu? Bana yardımcı olur musunuz?
İyi geceler
arayışçı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2014, 10:40 PM   #138 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Funk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çekingenliği en iyi nasıl yenersin açıklayayım kendi çapımda :)
1-1 hafta boyunca tanımadıklarına selam ver veya saat sor.(Bu insanlara yaklaşmanı harekete geçiricek yöntemdir)
2-kendini zorlamadan dershane arkadaşlarınla veya okul arkadaşlarınla ufak çaplı sohbet et ama sohbeti sen başlat bu çok önemli.
3-Fazla gitmediğin ama adını duyduğun bir kalabalık caddeye git bir yolun karşısına geç ve diğer yolda sanki tanıdık birini görmüşsün gibi bağır.(insanların ne düşündüklerini böylece umursamazsın)
4-Bir yere git ve orada bulunmayan birşey iste farz-ı mizal kuyumcuya gidip et istemek :D
5-Telkinlere devam et ücretlilerede geçebilirsin kendi şahsi fikrin ona karışamam :)
6-Eft çalışmasını yap, bu mükemmel bir şekilde hızlıca işe yarıyor hâlada denerim
7-21 gün boyunca sabahlı akşamlı kendinle konuş ayna karşısındada olabilir ama benim yöntemim şu kamera karşısında konuşmak.
Bu yöntem inanılmaz yaradı bana bende çekingenliğimi yenmeyle uğraşıyordum şuanlık çekingenliğim yok fakat bazı işlerim var o işlerde değil utangaçlık aşırı özgüvenli olmak gerekiyor bu yüzden bunları bende yapıyorum düzenli özgüvenimi aşırıya ulaştırmak için :
Benim tavsiye ediceklerim bunlar ister uygula ister uygulama ama şunu söylemeliyim ki kesinlikle işe yarıyor :)
Hastada sensin doktorda,Şifacıda sensin şifa bekleyende hadi şimdi kalk ve birşeyler yap.. (bu arada yaşım nerdeyse seninle aynı o yüzden seni çok iyi anlıyorum ve deneyip başarıya ulaştıklarımı seninle paylaşmak istedim)

Sevgiyle kalman umuduyla..
Yaz tatilindeki düzenime o kadar alışmışım ki, okul başlayınca her şey aksadı. Kişisel gelişimimle ilgilenemiyorum, sadece telkinleri dinliyorum. Düzenimi oturtup bahsettiğin eft,21 gün boyunca olumlama gibi şeylere başlamak istiyorum.
Tavsiyelerin için teşekkür ederim. Hepsini denemeye çalışıcam bakalım cesaret inşallah yanımda olur
Alt 03-10-2014, 02:32 PM   #139 (permalink)
Teğmen

Canım sıkkın. Hiçbir şey yapmak istemiyorum. Yakın arkadaşımı başka bir arkadaşımdan kıskanıyorum,niyr bana değilde ona sorunlarını anlatıyor vs.
İçimde kocaman bi sıkıntı var yine. Dış görünüşümü değiştirmek istiyorum,bu bana rahatsızlık veriyor. Arkadaşlarımla daha yakın olmak istiyorum,kıskançlık bana rahatsızlık veriyor. Daha sosyal olmak istiyorum, bu bana rahatsızlık veriyor. Artık en ufak bi şeyi bile takmak istemiyorum, bu bana rahatsızlık veriyor. Kendime hüveenmek istiyorum. İstiyorum,istiyorum..
Alt 03-10-2014, 10:57 PM   #140 (permalink)
Üsteğmen

Değişmek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 239
346 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Değişmek will become famous soon enough

keşke sadece istemek yetse ama güzel yerlere giden yollar hep diken doludur ve sen yalın ayakla bu yollardan geçmek zorundasın çabalaman lazım

..................................................................
Değişmek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks