Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Nur'lu Günlük

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Nur'lu Günlük Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hayat bana tümüyle kolaylıkla neşe ve ihtisamla gelir...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Nur'lu Günlük

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-08-2015, 12:49 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 33
49 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nurkann is an unknown quantity at this point
Standart Nur'lu Günlük

Hayat bana tümüyle kolaylıkla neşe ve ihtisamla gelir

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Nurkann isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-08-2015, 10:02 AM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Nur'lu Günlük

Ve öyle de olsun. Günlüğün neşe ve ihtişamlı olaylarla dolsun.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-08-2015, 12:49 PM   #3 (permalink)
Teğmen

49 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

NERDEN BAŞLASAM ACABAA DİYE YAZIP YAZIP SİLDİM HEP

ÖNCELİKLE YAKLAŞIK 1 HAFTADIR GO VE SUCLULUK TELKİNİNİ DİNLİYORUM.DAHA ÖNCESİNDEN BAŞLAYAN FARKINDALIKLARIM GÜNDEN GÜNE DE FAZLAŞIYOR. FARKETTİĞİM BENİ KISITLAYAN KISIR DÖNGÜ HALİNE GELMİŞ OLAYLARIN, NE GİBİ HAREKETLERE YOL AÇTIGINI,BAKIŞ AÇIMI,DUYGUMU,DÜŞÜNCEMİ,ALGILAYIŞIMI,RUHUMU,KORKUM U KAYGIMI,DENGEDE DURMAYI BİLMİYOMUŞUM.NE YAPIYORDUM BEN BU HAYATTA YAŞAMA AMACIM NEYDİ?KÖRÜ KÖRÜNE İNANDIĞIM SORGULAMADAN KABULLENDİĞİM ŞEYLERİ.EZİK MUAMELESİ YAPAN AİLEMİ.YAŞADIĞIM OLAYLARI İÇSELLEŞTİRMEYİ.YAŞAMADIĞIM BAŞKALARINDAN ETKİLENDİĞİM HAYAT HİKAYELERİNİ YAŞAMIMA ÇEKMİŞTİM.HERŞEY YARIM KALMIŞ HAYATIMDA.İLİŞKİLERİM,OKULUM,HATTA KİM OLDUĞUMU BİLMEKTEN KAÇIP BESLEMEMEM GEREKEN YÖNLERİMİDE FARKETMEMİŞTİM.NEGATİF DÜŞÜNMEMİ SAĞLAYAN FAKTÖRLERİ SORGULAMAMIŞTIM.İYİ KÖTÜ KABULLENME BASTIRILMA DAVRANIŞLARINA KARŞI GELEMEMİŞTİM

BAŞKALARININ GÖZÜNDE FİZİKSEL OLARAK GÜZEL UZUN BOYLU ÇEKİCİ,30 UMA GELMEME RAGMEN ERGEN GİBİ SİVİLCEYLE DOLAŞIYORUM O AYRIDA :)UYUMLU,SOSYAL,ADALETLİ,REALİST,MÜTEVAZİ,İYİMSER, AYNI ZAMANDA ÇELİŞECEK AMA EGODA YÜKSEK GÖRÜNÜYORDU KENDİME OLAN GÜVENSİZLİĞİMİ KAPATMAK İÇİN. SERT,SOGUK,DİSİPLİNLİ,KARARSIZ,ÖN YARGILI,ELEŞTİRİSEL YÖNLERİMİN OLDUĞUNU DESPOTLUGA KADAR VARDIRDIGIMI GÖRMÜŞ BULUNUP BUNLARI YUMUSATMA ÇABASINDAYIM.YÜKSELENİ VE BURCU OGLAK OLANLAR BENİ ANLAR BELKİ :)..ASLINDA TİPİK BİR TERAZİYİM..ANNEM VE AİLESİ DİSİPLİNLİ DESPOT SEVGİSİNİ BELLİ ETMEZ.MESAFELİ DURURLAR.ŞEFKATİNİ GÖSTERMEZLER.BÖYLE OLMAYI SEÇMİYORUM.

DUYGULARIMI ZİYADESİYLE BASTIRDIĞIM İÇİN.HİÇ BİR İŞİMİ DENGELİ YAPAMIYORDUM.ZİHNİMİ KALBİMİ SUSTURUP GEÇİCİ ŞEYLERLE MUTLU OLUP GÖRMEZDEN GELİYORDUM.ÇÜNKÜ KARARSIZDIM.BAŞKALARININ DÜŞÜNCELERİ ÇOK ETKİLİYORDU.BAZEN DE KENDİM OLAMIYORDUM.OLDUĞUM GİBİ SEVİLMEM DİYE KENDİME GÜVENMİYORDUM.DIŞARDAN KENDİNE GÜVENEN, GÜÇLÜ,HERŞEYİ BAŞARIRIM İMAJI VERİYORDUM.ERİL ENEJİMİ ÖN PLANDA OLDUĞUNU ANLADIM.DIŞ GÖRÜNÜŞ OLARAK DİŞİ GÖRÜNÜMLÜ.İÇİM KİMSE BANA YAKLAŞAMAZ ERKEKSİ SAVUNMALARLA DOLUYDU.ANNEM ÇOK MUHAFAZAKARDIR.BABAM RAHAT DEMOKRAT İLERİ GÖRÜŞLÜ.ABLAMIN ÇOK ERKEK ARKADAŞI OLDUĞU İÇİN Bİ TAKIM TALİHSİZLİK BAŞINA GELMESİYLE,ERKEKLERE KARŞIDA AŞIRI GÜVENSİZLİK OLUŞTU.HEP TEHDİT EDİLİRİM,KULLANILIRIM,YETERİSZ KALIRIM,MUTLU EDEMEM GİBİ KONULAR KALMIŞTI BİLİNÇALTIMDA.HEP KISIR DÖNGÜLÜ İLİŞKİLER YAŞADIMM.YALNIZ EN SON YAŞADIĞIM 5 AY ÖNCE BİTEN İLİŞKİMLE FARKINDALIK UYANIŞIM ÜST SEVİYELERE ÇIKTI.

AŞIK OLMUŞTUM.AŞK HERKESE GÖRE GÖRECELİDİR.ADI KONULMAYAN BİR İLİŞKİ OLARAK BAŞLADIK NE ARKADAŞ OLABİLİYORDUK NE SEVGİLİ.SONRA BENİM HAMLEMLE ADINI KOYDUK.YİNE ESKİ İLİŞKİME BENZERLİKLER GÜN YÜZÜNE ÇIKMIŞTI TABİKİ.FİZİKSEL OLARAK BENİM TİPİM DEĞİL DİYE TANIMLAYABİLECEĞİM DIŞ GÖRÜNÜŞE SAHİPTİ.RUHU ÇOK YAKIN GELMİŞTİ.SEVDİGİM BİR SÖZ VARDI BU TARİFE UYAN ''BEN SENİN SEVGİLİN,EŞİN,BABAN,AGABEYİN,ARKADAŞINIM..BİRİ BİTSE BİRİ KALIR SENİ HİÇ BIRAKMAYACAĞIM''DEMİŞ CEMAL SÜREYYA...BÖYLE HİSSETTİRMİŞTİ BANA.TABİİ KAFAMDA DELİ SORULAR.YETERLİ MİYİM ONUN İÇİN.BİRDE UZAKTAN İLİŞKİ YÜRÜTÜYORDUK.ENGEL OLARAK KENDİMİ VE HER İHTİMAL KAYGILANDIRIYORDU BENİ.NİTEKİM UZUN SÜRMEDİ.AYRILMAK İSTEDİĞİNİ ANCAK ARKADAŞ KALMAK İSTİYORMUŞ :).ÖLÜ ÖLDÜ GÖMMEYELİM DİYO YANİ :))

HAYATIMA AYNA OLDU,UMUT OLDU,RUHUMU BANA GÖSTERDİ,DUYGULARIMI,DÜŞÜNCELERİMİ,KORKULARIMI,KAY GILARIMI,OLMAK İSTEYİPTE HAYALİNİ BİLE KURAMADIGIM ŞEYLERİ FARKETMEMİ SAGLADI.EN BÜYÜK UYANIŞIMI BÖYLELİKLE TAMAMLANDI.İLKİ 2013TE Y.DIŞI SEYAHATİMLE,İKİNCİ AŞIK OLMAMLA,ÜÇÜNCÜSÜ TERKEDİLMEMLE OLDU.
Alt 19-08-2015, 01:07 PM   #4 (permalink)
Teğmen

1-GÖZ TEMASI KURAMIYORUM
2-NASIL DAVRANACAĞIMI BİLMİYORUM
3-ÇOK YAKINLARIMA BİLE MESAFE KOYUYORUM
4-GEREKSİZ YA SAMİMİ YADA ÇOK SOGUK DAVRANIYORUM
5-TUTUKLUK YAŞIYORUM.YÜZÜNE BAKAKALIYORUM KONUTUGUM KİŞİNİN
6-GÖRMEZLİKTEN GELİYORUM BAZEN İNSANLARI.NE KONUSCAM ŞİMDİ BEN ONLA NASIL DAVRANMAM LAZIM DİYE
7-RUHUMU HİSSEDEMİYORUM ZAMN ZAMAN.Bİ BOŞLUKTAYMIŞ GİBİ
8-HAKETMEDİĞİM DÜŞÜNCESİ,UTANGAÇLIK,DEGERSİZLİK,EZİKLİK,YETERSİZL İK,MUTLU OLAMAMA,EDEMEME,KAYGILARINDAN KURTULMAYI SEÇİYORUM
Alt 19-08-2015, 10:02 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Şanaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 102
25 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Şanaa is an unknown quantity at this point

Galiba ben her halimden memnunum.Bazen çok öfkelendiğim de oluyor ama o öfkemi kim kaşımışsa onu bir güzel haşlıyorum.Mutlaka ya laf sokuyor ya inceden gönderme yapıyor yada sinsilik fesatlık yapıyor ,sonra bu parçaları bir araya getiriyorum ve o muthiş an geliyor.Haşlama yerden yere vurma zamanı.Hemen inkar yada suçu bana atma teşebbüsünde bulunuyor.o zaman daha çok kızıyorum.

Ya arkadaş bi sorun varsa gel konuş benle ve seni sevmiyorum de ,hiç umurumda olmaz sevmek zorunda değil elbet.Ama laf çakmıyacak yada ateşi harlayıp masum numarası yapmıyacak..Zaten bana laf dokunduran ve sinsilik yapanı gözden çıkarmışım ki onu diri diri gömüyorum..

İçimde bişi biriktirmem sahibi kimse hemen postalarım.öyle sinsi planlar uzun uzun oyunlar filan beni gerer.Sonra kaymak gibi olurum.o kötüyü göndermenin mutluluğu ve keyfi..tadına doyulmaz ..

.
Şanaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2015, 12:28 AM   #6 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Oğlak burcu dedin orada dur. Yorma kendini hayatta her şeyi eleştirmek ve mükemmel olmak aynı zamanda mükemmeli bulmak için. Elinden gelenin en iyisini yaptığında mutlu olacaksın. Eleştiri oklarını kendine çevir. Olduğun gibi kabul et ve sev kendini sonra değişim gelir. Terazi nereden çıktı bilemedim. Terazi gibi eğlenceli ve dengeli olabilirsin kıyısından köşesinden etkileniyorsan. Her şeyin iyi yönünü alabilmek lazım.

Yaptıklarının sorumluluğunu alıp tüm sonuçlarına katlanabiliyor musun? Sadece olduğun gibi ol. Ama olmak istediğin bene de ulaşmak için yol al. Değişmek mümkün. Ama acele etme her şey adım adım ve zamanı var. eteri kadar farkında isen seçtiğin şeylere dikkat et.

Duygularını bastırma. Duygu farkındalığı geliştir. O duyguların temelinde yatan nedenleri keşfetmelisin. Farkındalığın bence en zor adımı bu. Ama bu da imkansız değil. Niyet et. ve Gerçekleştir. Sana inanıyorum. Bundan sonrası top sende senin çabandadır.

Öncelikle kendini sen seveceksin. Sonra diğerleri seni sevse de olur sevmese de ama genelde severler. Sevgisizliği de yaşadım. Sevgi selinde boğulduğum da oldu. Ama kendimi sevmezem ilerleyemezdim. Sana sen lazımsın kimse değil. Diğerleri illa ki olur. Bnecillik, narsitlik değil dediğim kendini olduğun gibi kabullenmek hatalarında, günahlarınla, sevaplarınla... Kendini en iyi şekilde tanımak bu.

İli,şkiler konusunda çok yol kat etmen o olumsuz inançları da değiştirmen gerek. Kime neye yeteceksin. Sen olduğun gibi yeterli ve değerlisin. Mutlu olmayı hak ediyorsun. İstediğin kişiyi mutlu edebilirsin. Sen seçebilirsin. İstersen seçilen de olabilirsin. Seçmek sorumluluk almaktır.

Ben aldım ve çok da mutluyum. İyi ki ben onu seçmişim. İyi ki biz birbirimize sahibiz.

İlişki konusunda çözmen gereken şeyler var.

Ve Cemal Süreyya'ya malesef katılmıyorum. Erkek her zaman erkek rolünü yitirmeden başka rollere bürünebilir. Kadın da aynı şekilde. Ne evlilik ne çoluk çocuğa karışmak siz yine iki sevgili gibi olabilmelisiniz. Sadece ikiniz kadın ve erkek olarak var olabilmelisiniz hayatınızda. Ve gitmesi gerekiyorsa gitmelidir hayatından gerekiyorsa kalsın ya da gereksizse göm gitsin.

Alt 20-08-2015, 12:32 AM   #7 (permalink)
Administrator

Göz teması için telkinler işe yarayacaktır. İlişkilerini şifalandırmak da işe yarar. Mesafe koymak sana güvende hissettiriyor tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorsun. Ama öğrenmen gerekenleri öğrenene kadar aynı şeyleri yaşamaya devam edeceksin haberin olsun. Çeberin dışına çıkmak gelişmektir. 30 yaşına gelmiş biri nerede nasıl davranacağını bilir. Sadece sen diğer insanların düşüncelerinden çekiniyor olabilirsin. İstediğin gibi davranmana kim engel senden başka. Gerekli olduğu kadar sıcak ya da soğuk davran. Ana odaklan sadece o anki sohbete aklına başka şeyler getirme sohbette duraksamanın nedeni ne olabilir ki? Görmezden gelmek iyi bir davranış değil meraba şimdi gitmem gerek diyebilirsin. Sadece bir selamı esirgeme. Selamlaşmak iyi bir şeydir.

Kesinlikle kaygılarını, korku ve endişelerini ve de yetersizlik duygunu şifalandırmalısın.

Alt 20-08-2015, 12:38 AM   #8 (permalink)
Administrator

Şanaacım aşırı özgüvenine hayran kalmamak elde değil. Sen ilişkiler konusunda aşmışsın. Yine de bir parça ön yargı varsa o da ilişkilerde sıkıntıya neden olabiliyor. Canını sıkanın üzerini çizip çekip gitmek güzel bir şey olsa gerek. Çok trend olan minimalizm akımına uygun bir davranış. Hayatımda az ve öz dostlar barındırmak. Herkese hak ettiği değeri ve yeri vermek hayatında. Öyle işte ama bazıları için çok zor oluyor. Bir de şu sorun oluyor sevdiklerini kaybetmiş insanlar daha fazla kaybetmek istemedikleri için eldekilere sarılıyor. İnsan kaybetmekten bahsediyorum ölüm de olmayabilir. Hayatından çıkarmak. Bunun eşşiğine geldim yakın zamanda kaybetmek üzere iken kazandım. Poker gibiydi. Kararlıydım. Sonra o kişi hala dostum olarak kalmalı idi. Daha çok şey öğrenip öğretecektik birbirimize ve o olumlu yönde değişmişti. Ben de aynı kalmamıştım. Değişimlerimiz dostluğumuzu hala baki kıldı. Şükürler olsun. Laf açılmışken bahsetmek istedim. Bunun farkındalığını yaşattığın için de sana teşekkür ederim. Şanaa sevgiler.

Alt 20-08-2015, 02:41 AM   #9 (permalink)
Teğmen

Kusura bakmayın.site kurallarina aykırı yazım şekli kullanmısim
Yeni üyeyim de☺
Alt 20-08-2015, 03:15 AM   #10 (permalink)
Teğmen

Şanaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 102
25 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Şanaa is an unknown quantity at this point

O üzeri çizilmesi gereken insanlar mutlaka gitmeli..Zaten davranışları ve kelimeleri fire veriyor.Hayatta en dayanamadığım şey, her pisliği yapıp sonra muazzam bir erdem varmış gibi saf ayağına yatıp dost görünen düşman insanlar bu da yeni moda bir akım En basit örnek bir sevgili bulmuş her yerde ifşa etmiş sanki saklı kimse bilmiyormuş gibi bir konu açılıyor söylüyorsun Aaaa kim söyledi kimden duydun herkes benim dedikodumu mu yapıyor ? diyor peees.o haltı becerirken ortaya çıkacağını düşünmüyormuş gibi saf ayağına yatıp seni aptal yerine koyyor.senin sevgilin veya özel hayatın bizi ilgilendirmez ki böyle akıl pusulası şaşmış bi dediği ötekini tutmayan hemen suçluyan insandan, ne fayda gelir üzerini çizip hayatından çıkarmazsan ya iftira atar yada başına iş açar .. Onun içindir ki Düşünme eylemini çok çok severim.Laf sokarak başlayan ince hesap peşinde olan sözde dost ne işe yarar.zamana emeğe selama yazık inanın..Üç yıl yalnız kalırım kimseye ihtiyaç duymam.Etrafımda olan yada dostum dediğim insandan önce içi dışı bir olmasını beklerim ve isterim, ama içi dış bir derken de patavatsız, diline geleni akıl süzgecinden geçirmeden söyleyen değil elbet...

Ben bana kötülük edeni görürüm uyarırım ve sonra hiç düşünmeden hayatımdan çıkarırım.erken karar vermem yaptığı davranışları iyice gözden geçiririm ve gitmesi için fırsat veririm..Ben kendimle iyi geçinen biriyim, kim benim huzurumu bozar üzerse ve münafıklık tohumu atar ise ona 2'nci bir şansı asla vermem. Elbet hemen gözden çıkarırım ve haber veririm'' Sen artık benim için yoksun'' derim.İnsan bazı şeyleri göze almalı cesur olmalı, hele ki bunlar hayatı zora sokan insanlarsa hiç elde tutmamalı.Bu kesinlikle öz güven değil,sadece ileriyi görüp doğru karar verebilme gücü..bazen keskin olmak çok şey kazandırır.tabi kişilikle de alakalı durum.ne kadar çok korku olursa bir o kadar bağımlı oluruz.Sadece her insan kendine yetmeli ve yanında olacak insanları çok iyi seçmeli..Hiç bir dostumla özel konularımı paylaşmam.bugün dost yarın düşman olabileceğini bilirim Kötü ve kötülüğün kimseye faydası yok çoğu da ciğerden kötü değişmez .O yüzden mesafeli olmak her zaman kazandırır.Boşuna duygusal ve zihinsel hamallık yapmamış oluruz..Hayat zaten insanı yoruyor hemde çok yoruyor.Huzurlu neşeli dostlar varken, ağzında zehir taşıyan kişiyi niye yanında tutacaksın.Basit hesap, kötü ve zararlı olana güle güle demeli...

İnsana kendisinden ve ailesinden başka dost yok.İnsan sadece ailesine vefalı sevecen affedici sonsuz şefkat içinde ve sevgi dolu olmalı:))

.
Şanaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks