Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Güzel Gelişmeler :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Güzel Gelişmeler :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız çok güzel bir yazı çıktı aldım hergün okumalıyım :)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Güzel Gelişmeler :)

Like Tree6Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-06-2015, 05:21 PM   #181 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
34 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mesa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Güzel Gelişmeler :)

çok güzel bir yazı çıktı aldım hergün okumalıyım :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

mesa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-06-2015, 09:29 PM   #182 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 95
96 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kediiicik is an unknown quantity at this point

Alıntı:
mesa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok güzel bir yazı çıktı aldım hergün okumalıyım :)
her gün okuyorum bende, umarım bir süre sonra bu düşüncelerin hepsini yaşamıma geçirebilirim :)
ismet35 likes this.
kediiicik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2015, 01:16 AM   #183 (permalink)
Teğmen

96 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Ne kadar uzun zaman geçmiş böyle, şaşırdım. YGS hazırlıkları falan derken boşladım yine kendimi. Şu sıralar kşisel gelişim arka planlarda. Ama öğrendiklerimi hayatıma uygulamayı seviyorum. Artık daha çok olumlu düşünüyorum. Arzu sen çok pozitifsin cümlesini o kadar çok insandan duydum ki. Tahtadaki açıortayda bile gülen yüz bulan kızım ben :D Ben pozitif biriyim, etrafıma neşe saçıyorum ve bundan çok mutluyum.
Artık daha dışadönük bir yapım var, insanlarla tanışırken eskisi gibi gerilmiyorum. Hafif bir gerginlik olsa bile bunu atlatmayı öğrendim, kendime telkinlerde bulunabiliyorum.
Kendime güvenim arttı, artık insanların benim hakkımdaki düşüncelerini daha az umursuyorum. Kendimi sevmeye başladım ve en çok da bunun için çok mutluyum. Ailemle ilişkim benim için apayrı bi sıkıntıydı özellikle annem. Ama kabullenmeyi öğrendim, annemi kabullendim. Ve aslında kabullendikçe o kadar şey düzeldi ki. Bana güvenleri tam şuanda, istediğim gibi gezebilmeme izin veriyorlar-tabi bazı sınırlar içerisinde. Kardeşimle birlik olduk ve annemin en küçük şeylere bile sinirlenmesini şakaya vurmaya başladık. Güldükçe kahkahalar çoğalıyor, pozitiflik ona da yansıyor, o da artık küçük bir çocuk gibi :) Ailemi, annemi, babamı, kardeşimi çok seviyorum. İyi ki böyle bir ailedeyim, bunun için şükürler olsun.
Arkadaşlarım tarafından sevildiğimi fark ettim. Ve bazı arkadaşlarımı da hayatımdan çıkarmayı öğrendim. İnsanları hayatımdan çıkarırken çok zorlanırdım. Kaybettiğim insanları kafama çok takardım ve keşke şöyle olsaydı, keşke böyle olsaydı diye hayıflanırdım. Ama artık düşünmüyorum, olan oldu, belki de bu benim için en hayırlısıydı. Bunu bile kabullenmem o kadar çok ilerlememe sebep oldu ki. Darıldığım ya da aramın açıldığı insanlarla aram düzeldi, çok samimi de olmasak arkadaşlığımıza devam ediyoruz.
Bir kaç pürüz var elbette hayatımda. Bilip de çözemediğim, ya da daha farkında bile olmadığım sorunlarım. Ama aşabilececeğime inanıyorum. Ben bu yolda yavaşça ilerliyorum belki ama hızlandığım zamanlar da olucak, duraklama dönemlerimde. Hepsi, yolculuktaki her şey güzellik katacak bana, artık buna inanıyorum.
İçim kıpır kıpır şuan, gülümsüyorum. En önemlilerimden birisi, kendime gülümsüyorum. Kendimle bi barış yoluna girdik ve emin adımlarla ilerliyoruz. Bunun için o kadar ama o kadar mutluyum ki :)
Hedeflerimi belirledim, kafamda şekillenmeye başladı. İyi bir üniversiteyi kazanacağıma eminim çünkü kendime güveniyorum. Psikoloji istiyorum. Herkese boğaziçi dedim, biraz onda tereddütlerim var. Onun da zamanla yoluna gireceğini biliyorum. Akışına bırakmayı öğrendim.
Koca bir tembellikten sonra tempo biraz ağır geliyor sadece. Ama bu tempoyu da koşuşturmayı da seviyorum.
Çok hayalperest bir insanım. Hayal kurmayı öyle çok seviyorum ki. Üniversite, yeni bir hayat,çok heyecanlıyım.
Kendimde, fiziksel özelliklerimde değiştirmek istediğim bazı şeyler var. Ve bunun hemen olmaması canımı ara ara sıkabiliyor, sabırsızlanıyorum. Galiba aşmam gereken şeylerden biri de bu.
Kaybetme korkum olduğunu fark ettim. Bunu da aşmak için uğraşıyorum.
Ve bir şeyi daha fark ettim ki konuşmayı çok seviyorum, tam bir gevezeyim :) ama öğrendiğim şeyleri başkalarına anlatmaktan daha çok zevk alıyorum. İleride bilgilerimi paylaşabileceğim,insanlarla iç içe olabileceğim şeyler yapmak istiyorum.
Ben kendimi seviyorum ya, bu ne kadar güzel bir şeymiş:) kendimi çok ama çooook seviyorum, iyi ki varım :))
Alt 01-09-2015, 01:20 AM   #184 (permalink)
Teğmen

Ve bu forum, forumdaki insanlar da iyi ki varlar. Bana öyle güzel katkıları oldu ki buranın. İyi ki varsınız, sizi çok seviyorum
Alt 03-09-2015, 05:54 PM   #185 (permalink)
Teğmen

Birilerini mutlu etmek hoşuma gidiyor. Sevildiğimi hissediyorum, sevilmek hoşuma gidiyor. Geçen seneki dershane ortamımla ilgili her şeyi seviyorum. Hocalarını, arkadaşlarımı, ordaki ortamı. Oradan tanıdık bi yüz görmek gülümsememe sebep oluyor. Ne güzel bi sene geçirdim o ortamda. Güzel hatıralar, neşeli bir arzu bıraktım şimdi onlara. Onlar da bana gülümsemelerimi bırakıyorlar. Sanırım ortam da değil mutlu olmama sebep olan. Ben. Kendim. Artık öyle bir barışığım ki kendimle; sevgileri, kahkaları, dostlukların güzelliklerini apayrı görüyorum. İnsanlar gülümseyerek bakıyorlar bana. Küçük, şımarık bi çocuk gibiyim ve insanlar içimdeki bu çocuğu seviyorlar. Daha rahat iletişim kuruyorum,tıpkı hayalini kurduğum gibi. Sanırım hafif çekingen olmam yapımda var benim ama insanlara alışıyorum, açıyorum kendimi. Belki de aşmam gereken küçük bir pürüzdür bu, kim bilir? Ben böyle olduktan sonra sorunlar bile ayrı güzel, aşılması zevkli birer oyun. Ben oyun oynamayı çok seviyorum ve bu kendini keşfetme oyunu iyice hoşuma gitmeye başlıyor.
Alt 01-11-2015, 06:26 PM   #186 (permalink)
Teğmen

KASIM AYI HEDEFLERİM

-48 kilo olmak

-Üniversiteme kumbarama her gün 1 lira atmak.

-Haftalık 1700 soruyla başlayıp her hafta bu sayıyı arttırarak soru çözmek.

-Her gün kendi cümlelerimle kurduğum olumlamaları yapmak.

-15.11.2015 cumartesi günü olacağımız deneme sınavında;
40 net türkçe,
35 net matematik,
35 net sosyal yapmak

-Ay sonuna kadar 3 kitap okumak.

-Tırnaklarımı uzatmak

-Daima mutlu,enerjik ve neşeli kalabilmek
Alt 28-12-2015, 07:14 PM   #187 (permalink)
Teğmen

Seneye bu sıralar
El ele çıkarız burdan
Biraz sabır,biraz sabır..
Seneye bu sıralar
Başlarız yaşamaya, en baştan
Biraz sabır, biraz sabır..
Bir sene dursun hayat, beklesin bizi
Bir ömür önümüzde tek bir sene nedir ki?
Bir de bakarsın açılmış kapı ardına kadar
Dünya dönmeye başlar
Umduğun gibi

Geçenlerde keşfettim bu şarkıyı. Açıp açıp bunu dinliyorum çok bunaldığım zamanlarda. Bu şarkıyı bütün ygs/lys öğrencilerinee adıyorum

Boğaziçi Psikoloji bölümünü kazanmayı seçiyorum. ygs de 5 bin lys de bininci olmak hedefim. Temelim çok iyi ve ben üstesinden geleceğime eminim. Kendime güveniyorum. Her şeyi yapabileceğime inanıyorum. Seneye tam da bu sıralar İstanbul' da Boğaziçi Üniversitesinde olacağımı biliyorum, bundan eminim. Benim için hayırlı olan neyse onun olmasını seçiyorum.
baturalp likes this.

Bookmarks