Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Güzel Gelişmeler :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/624077-guzel-gelismeler.html)

kediiicik 15-04-2014 02:50 PM

Güzel Gelişmeler :)

Merhaba günlük,
Bu siteye yaklaşık 2 ay önce üye oldum. Telkinleri düzensiz dinlediğimden mi, yoksa telkinin yanında hiçbir çalışma yapmadığımdan mı bilmiyorum, hiçbir faydasını görmedim. Bugün tekrardan suçluluk ve egoya başlamak istemiyorum.
Ve şöyle bir göz geçirdim de diğer üyeler değişimlerini çok güzel anlatmışlar, benim neden bir günlüğüm olmasın, ben neden değişmeyeyim? Bence seninle birlikte değişime adım atıyorum :)
Öncelikle, ben 16 yaşındayım. Çekingenlik, sosyal olmama, kendini diğer insanlardan yetersiz görme, iç huzursuzluk, kendine güvenmeme sorunlarıyla uğraşıyorum.
Artık kendime güvenmek istiyorum. Girdiğim yeni ortamlarda, arkadaş edinirken, kendi içime kapanmayı değil de, yakın arkadaşlarımın yanında nasılsam öyle olmayı istiyorum. Huzursuz hissetmek istemiyorum. Özellikle karşı cinste - erkeklerde-, ve sosyal olan insanlarla muhabbet edememek sorunum oluyor. Onları kendimden üstün görüyorum. Ben kendimi değerli görmek istiyorum.
Bu anlamda sen başlangıçsın günlük, inşallah değişimlerime tanık olursun inşallah istediğim kişi olabilirim.
Görüşürüüüz :)

hatiicee 15-04-2014 04:37 PM

Cevap: Güzel Gelişmeler :)

Günlüğün hayırlı olsun.Güzel değişimlerle dolsun

sweeet 15-04-2014 08:44 PM

Günlüğün hayırlı olsun. Başlığı görünce içime umut doldu. Telkinleri düzenli dinlersen daha kısa sürede fayda görürsün, sevgiler.

kediiicik 15-04-2014 08:57 PM

Teşekkürler :))
İnşallah buraya "Yaşasıııın olmak istediğim kişiyim :D " demek için de gelirim.
Güzel gelişmeler beni bekliyooooor :DD

kediiicik 16-04-2014 07:33 PM

Merhaba günlük,
Az önce kendimi çok kötü hissetmemi sağlayan bir rüya gördüm. Okulun kantinine gidiyorum,sabah saat 8 civarları. Okulun sonuncu sınıflarından yakın arkadaş bir kız bir erkek var onları görüyorum, tost alıyorum kendime. Ertesi gün yine o saatlerde tost almaya gidiyorum, onları görüyorum. Konuşuyorlar, gülüyorlar, bana bakıyorlar. Birkaç gün tekrarlanıyor bu durum. En sonuncu kez yine gittiğimde onlara hiç bakmıyorum, yüksek sesle konuşuyorlar, bana gülüyorlar. Yine aynı saattin de geldi şuna bak diye alay ediyorlar, küçük görüyorlar. Onlara hiç bakmıyorum, kafam önümde çıkıyorum. Sonradan farkediyorum ki yakın bir arkadaşım da duymuş onların dediklerini. Onunla konuşuyoruz, yanımızda biri daha var. Ne kadar kötü olduğundan bahsediyor arkadaşım. Kendimi çok değersiz hissettim, çok kötü hissediyorum, ezik gibi.
Gerçekten de uyandığımda öyle hissediyordum. İçimde o kadar büyük bir huzursuzluk var ki şuan, onu tutup oradan koparmak istiyorum. Beni boğuyor, beni öyle sıkıyor ki nefes alamayacak gibi hissediyorum.
Ben çekingen bir kızım tekiyim. Hayatımda zorlukların olduğu bir dönemdeyim. İnsanların yanında neden kendimi değersiz hissediyorum? Neden onlarla konuşurken içimden delice konu arayışına giriyorum, huzursuzluk geliyor, kabuğuma çekiliyorum? Ben neden sosyal değilim?
Hiçbir şeyi başaramayacak gibi hissediyorum, dipte hissediyorum, belki depresyondayım bile.
Ne zaman içimdeki bu huzursuzluktan kurtulacağım günlük?

kediiicik 16-04-2014 07:48 PM

Üstelik telkinler sayesinde dik durmam gerekirken ben sırtımda bir yük varmış gibi hissediyorum. Dik duramıyorum.
Telkinler bana etki etmiyor galiba.
Ya da bilinçaltım tamamen olumsuz düşünceyle kaplanmış.
Şuan bile kendimle ilgili olumlu bir şey düşünemiyorum.
Bana göre, ben tam bir umutsuzluk örneğiyim

Janer 16-04-2014 10:28 PM

Alıntı:

kediiicik Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 849681)
Üstelik telkinler sayesinde dik durmam gerekirken ben sırtımda bir yük varmış gibi hissediyorum. Dik duramıyorum.
Telkinler bana etki etmiyor galiba.
Ya da bilinçaltım tamamen olumsuz düşünceyle kaplanmış.
Şuan bile kendimle ilgili olumlu bir şey düşünemiyorum.
Bana göre, ben tam bir umutsuzluk örneğiyim

Biraz zamana bırak olumlu yada olumsuz düşünmek zorunda değilsin . telkinler bilinçaltını temizlemeye çalışıyor şuan.

sweeet 17-04-2014 11:17 AM

Rüyalarla arınma yaşayabilirsin. Aynı rüyanın tekrar etmesi senin bu ve bu gibi olaylarda aşman gereken bir şeyler olduğunu gösteriyor. Rüyalarda gerçek hayatta olduğumuzdan daha özgür hissederiz. Her doğruyu ve her yanlışı istediğimiz gibi deneyimleyebiliriz. Özellikle rüyada olduğunun farkına varırsan o zaman buna lusid rüya deniyor ve gelişim için kullanılabiliyor. Bu rüyalar sana kötü değil daha iyi hissettirmek için var akışa güven. Ve sabırlı ol.

kediiicik 28-04-2014 04:28 PM

Merhaba günlük,
uzun bir aradan sonra yine ben.
Evet yine sözümü tutamadım, bilirsin beni.
Telkinleri yarım bıraktım.
Bugün tekrardan başlamak istiyorum.
Artık güzel günlerin gelmesini istiyorum günlük, hayatımı amaçsız yaşamak istemiyorum.Kendine güvenen bir kız olmak istiyorum. Hayatın her anını dolu dolu yaşayan, sosyal, özgüvenli pırıl pırıl bir genç olmak istiyorum.
Sürekli yatağımı düşlemekten, sürekli uyku halinde, huzursuz olmaktan bıktım günlük.
Artık başlamaya gücüm kalmıyor,umutsuzlaşıyorum, mutsuzluk havuzumda yüzüp duruyorum.
Şu yaşadığım her neyse onu aşmak istiyorum günlük, huzurlu olmak istiyorum.
En önemlisi kendimle huzurlu olmak istiyorum.
Kendiyle barışık bir genç.
Değişimi gerçekleştiremiyorum, olmuyor, ne kadar istesem de başlayamıyorum.
Kendimi sevemiyorum, saygı gösteremiyorum, değerli göremiyorum günlük.
Nasıl seveceğim kendimi, ne yapmam gerekiyor?

kediiicik 28-04-2014 04:50 PM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 849685)
Rüyalarla arınma yaşayabilirsin. Aynı rüyanın tekrar etmesi senin bu ve bu gibi olaylarda aşman gereken bir şeyler olduğunu gösteriyor. Rüyalarda gerçek hayatta olduğumuzdan daha özgür hissederiz. Her doğruyu ve her yanlışı istediğimiz gibi deneyimleyebiliriz. Özellikle rüyada olduğunun farkına varırsan o zaman buna lusid rüya deniyor ve gelişim için kullanılabiliyor. Bu rüyalar sana kötü değil daha iyi hissettirmek için var akışa güven. Ve sabırlı ol.

Sabırlı olmaya çalışıyorum tekrardan başlıyorum. Çok teşekkürler bilgilerin için.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:22 PM.