Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   mehtap'ın değişim günlüğü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/622839-mehtapin-degisim-gunlugu.html)

mehtap1606 10-05-2013 10:07 AM

Cevap: mehtap'ın değişim günlüğü

anladım teşekkürler nuru kardeş.

mehtap1606 10-05-2013 10:09 AM

değişime hazırım sitesinden bedava kilo verme ve sosyal fobi indirdim. dinlemedim henüz sırası gelmedi ne tür diye bir araştırayım uyutandansa dinlemicem :))

serpilelif 10-05-2013 11:21 AM

Alıntı:

mehtap1606 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 840378)
değişime hazırım sitesinden bedava kilo verme ve sosyal fobi indirdim. dinlemedim henüz sırası gelmedi ne tür diye bir araştırayım uyutandansa dinlemicem :))

mehtapçım gece dinlemen gerektiği için uyutması sorun olmaz heralde. 5 farklı teknik kullanıldığı yazıyor, beynin alfa evresine girmekten felan bahsediyor, o nedenle uyutması normal olabilir. bence dinlemelisin etkili olabilir diye düşünüyorum.
unutmadan hamilelerin dinlememesi gerekiyormuş y789

mehtap1606 10-05-2013 01:22 PM

evet yaa hiç işime gelmedi o hamilelik olayı. vajinusmusumu yeni hemen hamile kalayım diyorum :) bu çekirdek inançları haöileyken dinleyebilir miyim diye sordum atakan beye msj ile henüz cvp gelmedi. sekreterini aradım hazal hn da atakan beye sor dedi. bakalım cvp gelir heralde.

serpilelif 10-05-2013 01:53 PM

çekirdek inanç çalışması için aradığımız bir numara vardı 0539 559 6422. bu numarayı aradın mı canım. çünkü o zaman aradığımda çekirdek inançla ilgili soru sormak için aramıştım, Atakan bey çıktı telefona. o zaman çok şaşırmıştım direk onun cevap vermesine.

Işıklı yol 10-05-2013 01:53 PM

özellikle hamileyken alfa frekans dinleyemiyosun ama burayı bilemiyorum.

serpilelif 10-05-2013 02:05 PM

çekirdek inanç çalışması için aradığımız bir numara vardı 0539 559 6422. bu numarayı aradın mı canım. çünkü o zaman aradığımda çekirdek inançla ilgili soru sormak için aramıştım, Atakan bey çıktı telefona. o zaman çok şaşırmıştım direk onun cevap vermesine.

serpilelif 10-05-2013 03:43 PM

arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum. çekirdek inanç çalışması yaptırdığımı bilen bir arkadaşım, "faydasını gördün mü ben de yaptırayım mı" diye soruyor. ben ne cevap vereceğimi bilmiyorum yaa. size sorsalar siz ne derdiniz dusun2

Işıklı yol 10-05-2013 03:47 PM

Alıntı:

serpilelif Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 840411)
arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum. çekirdek inanç çalışması yaptırdığımı bilen bir arkadaşım, "faydasını gördün mü ben de yaptırayım mı" diye soruyor. ben ne cevap vereceğimi bilmiyorum yaa. size sorsalar siz ne derdiniz dusun2

valla değiştik ama ne kadar değiştik bilmiyoruz. Ben bişey diyemeyeceğim yani anlat neler yaşadığını kararı ona bırak dilerse yaptırsın.

mehtap1606 10-05-2013 05:49 PM

ben şiddetle tavsiye ediyorum.değişime alıştığımız için ne kadar değiştiğimizi anlamıyoruz, değişim yavaş yavaş hissettirmeden oluyor.çevrendeki insanlar bile yavaş değişime alışıyorlar.aynı bir çocuğun büyümesi gibi, birden büyüse şaşırırsın şok olursun, fakat gün-be-gün büyüyor ve ta ki yıllar sonra çocuğun koca adam olduğunda şaşırmıyorsun. Aynı bu şekilde oluyor değişimlerimiz benherkese tavsiye ediyorum fakat her yiğidin harcı da değil değişimi şiddetle reddeden ve sürekli suçlu arayanlar var onlar bu siteyi suçluyorlar beni kandırdılar fln diyenler var, onları tanıdığım ve karakter bakış açısını gördüğüm için diyorumki şükürler olsun değişimi anlayıp kabul edenlerdenim ve farkındalığım Allah tarafından var bilinçli bir şekilde kendimi izleyip not verebiliyorum

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:57 AM.