Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

froyaa'nın değişim günlüğü :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri froyaa'nın değişim günlüğü :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız herkese merhaba.benim bir sorum olacak.telkinleri yaklaşık 6 ay öncesine kadar bi 3-4 ay süresince sürekli dinledim ve çok faydasını gördüm.neden bilmiyorum daha sonra devam etmedim,kendimi çok iyi hissettiğimden belkide.fakat şu sıralar tekrar başa dönüyor gibi hissediyorum fakat direnmeye çalışıyorum olumlamalar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

froyaa'nın değişim günlüğü :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-08-2012, 03:53 AM   #1 (permalink)
Teğmen

froyaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 156
103 Mesajinıza toplam 175 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
froyaa is an unknown quantity at this point
Standart froyaa'nın değişim günlüğü :)

herkese merhaba.benim bir sorum olacak.telkinleri yaklaşık 6 ay öncesine kadar bi 3-4 ay süresince sürekli dinledim ve çok faydasını gördüm.neden bilmiyorum daha sonra devam etmedim,kendimi çok iyi hissettiğimden belkide.fakat şu sıralar tekrar başa dönüyor gibi hissediyorum fakat direnmeye çalışıyorum olumlamalar yapıyorum pozitif olmaya çalışıyorum v.s.yalnız fiziksel olarak yoruluyorum.şöyleki sürekli kendimi kasıyorum dişlerimi sıkıyorum ve fiziksel olarak çok gerginim.bu konuda tekrar dinlemeye başladığımda ağırlık vermem gereken telkin hangisidir??

bununla beraber merak ettiğim başka bişey var..şöyle ki:görmediğimiz birine telepatik olarak düşüncelerimizi iletme yada hakkımızda pozitif düşünmesini sağlamak konusunda yada çağırmak konusunda herhangi bi telkin ya da buna benzer yapılabilecek ne var??

iyi ki varsınız

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

froyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2012, 03:13 PM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: yardım ederseniz,mutlu olurum.

Ego, kendine güven, mutluluk, koruma kalkanı telkinlerini dinleyebilirsin.

Kaslarına ve kendine bu kadar eziyet etme meditasyon yapmayı hiç denedin mi en azından bilinçli olarak kaslarını gevşetme egzersizleri yapabilirsin. Hem nefesini doğru kullanıp hem de vücudundaki gergin kasların varlığının farkına var ve onların gevşemesini sağla. Farkındalıkla nefes alıp vermek işe yarayacaktır. Ayrıca bedensel stresi azaltmak için spor yapmak da faydalıdır.

Son olarak görmediğin biri yani hayatında hiç görmediğin biri mi mesela ruh eşin mi? Tabi telepati midir bilmem ama doğru düşünce ve duygularla o kişiyi kendine çekebileceğine eminim.

Tanıdığın biriyse bunu yapmak için yöntemler de var. Biraz uğraşmak gerekiyor. Çekin yasası o yüzden sanki daha kolay. Evrende herşeyin enerjisi birbirine bağlı lütfen düşüncelerine dikkat et. Olumlu düşünce çizgisinde kalmaya da dikkat et her şey düzelecek. Eskisinden de iyi olursun.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2012, 05:55 PM   #3 (permalink)
Teğmen

103 Mesajinıza toplam 175 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

öncelikle teşekkür ederim yorumun için sweeet..meditasyon yaptığımı söyleyemem tek yaptığım şey pozitife odaklanmak ne olursa olsun olumlu bakmaya çalışmak.işin ilginç yanı çok stresli gergin bi ruh hali içinde de değilim yada bastırmaya çalıtığım için fiziksel olarak kendini gösteriyo bilemiyorum ama neredeyse tüm kaslarımı kasıyorum farkında olmadan.meditasyon nefes egzersizleri konusunda burada ulaşabileceğim bir kaynak var mı acaba?

diğer konuda ise bahsettiğim şey tanıdığım biri.artık görüşme fırsatımın olmadığı biri ile yanyana gelmek bi şekilde karşılaşmak yada görüşmek istemesini sağlamak istediğim şey.bahsettiğin yöntemler nelerdir ve çekim yasası daha iyi nerken ne kastettin çok anlayamadım.
Alt 17-08-2012, 06:54 PM   #4 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Ben OSHO'dan zihin ve beden kitabını okumuştum canım. Daha sonra bir çok kez meditasyon denediğim de oldu. Genellikle meditasyonların başında nefese odaklanma ve beden farkındalığı vardır. Gevşeme egezersizleri yapılır. Bu konuda Beki Bisa sesli meditasyonları önerebilirim. Yine hipnoz mp3 lerinin başında da bu tarz çalışmaları sesli olarak dinlemen mümkün. Forumda da meditasyonlarla ilgili bir çok yazı bulabilirsin. Nefes egzersizleri ile de ilgili yazılarımız mevcut. Bir kere doğru nefes almak çok önemli. Hepimiz doğru nefes almayı öğrenmeliyiz ve ister nefes egzersizi olsun isterse meditasyon olsun isterse pazar giderken olsun hep bu şekilde nefes alıp vermeliyiz. Kimden duydum nerede okudum hatırlamıyorum ama ciğer nefesi acil durum nefesiymiş ve kaçış anlarında, korku anlarında kullanılırmış yani nefes alırken göğsü şişirmek havayı ciğerlere doldurmaktansa normal ve doğru olanı diyaframdan nefes almak nefesi karın bölgesinde toplamakmış.

Meditasyon altbaşlığında bir sürü konu var :

http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/

Örnek bir nefes çalışması etkilidir ama

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...calismasi.html

Heh o yazıyı da buldum. :)

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...nlandirma.html

Başka bir yazı:

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...s-teknigi.html

Tanımadığın biri ise çekim yasası daha iyi olabilir demek istemiştim. Telepati ile ilgili çalışmaya bakıyorum hemen.

Evet şimdi bakarken hatırladım daha önce de böyle bir arkadaşımız için fikir telakkisi yapmıştık bu başlık da işine yarayabilir. Ortak noktalarınız olabilir. Orada telapati için çalışma örneği de vermiştim. Telapati de imgeleme ve güçlü konsantrasyon önemlidir. Telekült gücü kitabında da daha detaylı bilgi bulabilrsin. Ve yine söylüyorum çok fazla alıştırma yapman gerekebilir. Bu yeteneğinin ne seviyede olduğuna bağlıdır.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...r-misiniz.html

Telekült gücü:

https://rapidshare.com/#!download|33....rar|69475|0|0

Forumdaki diğer telepati başlıkları bunlar:

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...earchid=507309

Fazlaca kaynak belirttim belki ama bir konuyu kafaya takınca o konuyla ilgili fazla fazla bilgi edinmek bence fena olmaz.

Sevgiler.

Alt 17-08-2012, 07:41 PM   #5 (permalink)
Teğmen

yol göstericiliğin için çok teşekkürler:)..hepsini istisnasız okuyup değerlendircem.araştırma konusunda iyiyimdir okumayı severim fakat uygulama aşamasına gelince süreklilik konusunda sıkıntı yaşıyorum:) öncelikle bu konuda kararlı olacağıma söz vermekle başlıyorum o zaman:).nefes konusunda benim de OSHO'dan okuduğum bir şey var ki uyguladığımda çok iyi hissediyorum yeri gelmişken sizinle de paylaşıyım o zaman,belki faydalanan arkadaşlar olur:

Ne zaman: Her ne zaman yapacak bir şey olmadan oturduğunda

1. Adım: Ağızdan nefes al
Alt çeneni rahat bırak, ağzının hafifçe açılmasına izin ver. Ağızdan nefes almaya başla, ama derin nefesler değil. Sadece bedenin nefes almasına izin ver böylece gittikçe daha yüzeysel( sığ) olur. Ve nefesin çok yüzeysel olduğunu, ağzının açık ve alt çenenin rahat olduğunu hissettiğinde, bütün bedenin çok rahatlamış olacaktır.
2. Adım : Bir gülümseme hisset
Tam da o anda bir gülümseme hisset- sadece yüzünde değil bütün varlığında- ve yapabileceksin. Bu dudaklara gelen bir gülümseme değil;bu içerden yayılan varoluşsal bir gülümseme. Dene ve ne olduğunu bileceksin, çünkü açıklanamaz. Yüzünde dudakların aracılığıyla bir gülümseme olması gerekmez, sanki göbeğinden gülümsüyormuşsun gibi, göbeğin gülüyor.
Ve bu sadece bir gülümsemedir, kahkaha değil, ve bu yüzden çok ama çok yumuşaktır, narindir, kırılgandır- sanki göbeğinde küçük bir gül açıyormuş gibi ve güzel koku bütün bedeninden yayılıyormuş gibi.
Bir kez bu gülümsemenin ne olduğunu bildiğin zaman, günün yirmi dört saati mutlu kalabilirsin. Ve her ne zaman bu mutluluğu kaybettiğini hissettiğinde, sadece gözlerini kapa ve o gülümsemeyi tekrar yakala, ve orada olacaktır. Gün içinde her ne kadar zaman istersen onu yakalayabilirsin. O her zaman oradadır. (OSHO, This Is It)

işte bunu bol bol tekrarlıyorum ve mutlu olduğumu hissettiriyor bana:)
benim yaptığım şey sanırım kriz anlarının üstesinden gelmek şu aşamada.olması gereken aslında bir bütün olarak sürekli mutluluğu hissetmek,kendimle savaşmamak.ben kendimi çok dinliyorum çok eleştiriyorum problem burada sanırım.

telepati konusunda kitap alıp okumuşluğum yok ama internetten çok araştırma yaptım ve edindiğim deneyimlerden yola çıkarak bu konuda fena değilim diye düşünüyorum aslında:)..daha doğrusu öyle olduğumu farkettim diyelim özel bir çalışma yapmadım.geliştirebileceğim düşüncesindeyim.umarım bahsettiğim kişi konusunda da işe yarar.
kaynakları tek tek değerlendircem, sorularım olursa tekrar yardımını isterim belki canım ve ayrıca ilgin için tekrar teşekkürler,sevgiler:))
Alt 28-08-2012, 10:38 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Standart Cevap: froyaa'nın değişim günlüğü :)

eveet benimde bir günlüğüm var artık:)..sevgili sweet'ciğimin destekleri sayesinde gelişim sürecimi buradan paylaşmaya karar verdim..umarım bana yol gösterenler ve belki de benden ilham alanlar olur:)ne güzel olur..

hislerini çok açığa vuramayan dertlerini çok anlatmayan ama bir o kadar dinleyen hatta bundan (yardımcı olmaktan) keyif alan çevresine akıl hocalığı yapan ben artık "benimde canım var, ben de insanııııım" diyor ve içimden geçenleri daha rahat ve özgür bir şekilde hem burada hem de sosyal çevremde paylaşmayı seçiyorum.çok fazla kontrollü ve mükemmelliyetçi olmamdan kaynaklandığını düşündüğüm bir gerginlik var üzerimde mütemadiyen.bunun sebebinin aslında ailemin beni fazlaca kuralcı ve korumacı yetiştirmesinden kaynaklandığını yeni anlıyorum.en önemli problemim kendimi değersiz hissediyor olmak sanırım,hep başkalarının mutluluğuna uğraşıyorum.

telkinleri geçen yıl bir süre dinlemiştim üç aylık bir dinleme sürecinden sonra biraz daha iyi hissettiğimden mi bilmiyorum bıraktım.o zamanlarki halimden çok daha iyi hissediyorum kendimi en basiti insanlara pozitif enerji verdiğimi ve gülümsemeyi daha çok sevdiğimi biliyorum ama içimdeki potansiyelin bu olmadığını hatta gelişimin sonunun olmadığını biliyorum.o yüzden yeniden başladım telkinleri dinlemeye.

dinlemeye başlayalı 9 gün olmuş (19 ağustostan bu yana)..kısaca geçen günleri özetlersem ilk dinlediğim günün sabahında uyandığımda bu gece ne de keyifli uyudum ohh dediğimi hatırlıyorum ..geçen her birgün hayatımdaki yakın, uzak birçok insanı rüyalarımda affettiğimi uyandığımda ise bu affetme duygusunu derinden hissettiğimi farkettim, en önemlisi kendimi suçlamaktan da vazgeçiyordum.son günlerde ise çok ilginçtir ki uzun zamandır görmediğim, görüşmediğim insanların arayıp sorması ve ilgisi.telepatik anlamda düşündüğüm kişilerle karşılaşmam ve bunun gibi tesadüfler. ..bakalım daha ne gibi güzel şeyler olacak hayatımda:) merakla bekliyorum ve hatta davet ediyorum tüm güzellikleri, tüm güzel insanları.
Alt 28-08-2012, 10:46 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

hatiicee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,396
495 Mesajinıza toplam 1,257 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hatiicee is an unknown quantity at this point

Günlüğün hayırlı olsun.Güzel gelişmelerinin takipçisiyim.Başaracağını biliyorum:))
Alt 28-08-2012, 10:55 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
hatiicee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günlüğün hayırlı olsun.Güzel gelişmelerinin takipçisiyim.Başaracağını biliyorum:))
teşekkür ederim sevgili hatice, ben de daima değerli fikirlerinize açığım.
Alt 29-08-2012, 04:47 PM   #9 (permalink)
Teğmen

bugün kendimi nedense keyifsiz ve gergin hissediyorum.arkadaşım aradı yarın pikniğe gidelim dedi,olur dedim ama canım hiç mi hiç istemiyor.boşlukta asılı kalmış gibi hissediyorum bazen insanlarla olmak yük gibi geliyor.bir başka arkadaşım aradı görüşelim diye çok sevinirim görüşelim dedim ama aslında istemiyorum,neden bilmiyorum.duygularım çok inişli çıkışlı.ne yaparsam yapıyım, nerde olursam oluyum buğulu bir camın ardından izliyor gibiyim saki hayatı.zaman zaman bu hisse kapılıyorum.uzun zamandır böyle hissetmemiştim,telkinlerin etkisi olmuş olabilir mi acaba diye de düşünüyorum ..neyse dolu tarafından bakalım beni seven insanlar var arkadaşlarım var,sağlığım yerinde şükürler olsun.
Alt 29-08-2012, 11:05 PM   #10 (permalink)
Administrator

Gidip pikniğin keyfini çıkarmak için fırsatın var bence iyi değerlendir. Doğa farkındalık çalışmak için çok harika bir ortamdır. Çimlere uzan, gözlerini kapa, etrafı dinle, güneşi hisset, çiçeklere ve böceklere bak; hepsi de birbirinde harika. Muhteşem düzeni gör. Daha ne? Güzel fırsatlar sana her zaman gelir yeter ki sen doğru seçimlerle değerlendirmeyi bil. Ve seni arayıp soran arkadaşlarının olması da muhteşem.

Bookmarks