Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bir aşçının yemek yaparken anlatması gibi sizde mutluluk yemeğinizin tarifindesiniz :) dinlemekte tembellik yapıyordum konunuzu okurken açtım müziği hemen :) sayenizde dikkat etmediğim birşey farkettim - nefes egzersizleri - değişiklik farkediyordum nefes alıp verişimde , ara ara derin iç çekişlerimde ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-05-2011, 09:51 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

MarEspEraNZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 171
364 Mesajinıza toplam 899 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the rough
Standart Cevap: NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ...

bir aşçının yemek yaparken anlatması gibi
sizde mutluluk yemeğinizin tarifindesiniz :)
dinlemekte tembellik yapıyordum konunuzu okurken açtım müziği hemen :)
sayenizde dikkat etmediğim birşey farkettim - nefes egzersizleri -
değişiklik farkediyordum nefes alıp verişimde , ara ara derin iç çekişlerimde ama bunu egzersizle düzenlemek aklıma gelmemişti hiç

teşekkür ediyorum öğretmenim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

.
.

MarEspEraNZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2011, 11:39 PM   #22 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough

Alıntı:
ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bir aşçının yemek yaparken anlatması gibi
sizde mutluluk yemeğinizin tarifindesiniz :)
dinlemekte tembellik yapıyordum konunuzu okurken açtım müziği hemen :)
sayenizde dikkat etmediğim birşey farkettim - nefes egzersizleri -
değişiklik farkediyordum nefes alıp verişimde , ara ara derin iç çekişlerimde ama bunu egzersizle düzenlemek aklıma gelmemişti hiç

teşekkür ediyorum öğretmenim

rica ederim ikiesit bir. sen de yazdıklarınla bana şevk veriyorsun. günlüğümü takip ettiğin için teşekkür ederim.sevgiler...
nurbanu25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-05-2011, 06:55 PM   #23 (permalink)
Binbaşı

786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough
Unhappy Cevap: NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ...

çok heyecanlı bir günümdeyim.çünkü bugün benim için büyük bir gün.saat 19 da ÇEKİRDEK İNANÇ TESPİTİ GÖRÜŞMEM VAR...! özlem şahin ile telefon görüşmesi yapıcaz.günlüğümü okuyanarkadaşlardan bana dua etmelerini rica ediyorum...görüşmeden sonra neler olduğunu yine burda paylaşıcam......
Alt 30-05-2011, 09:21 PM   #24 (permalink)
Binbaşı

Smile Cevap: NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ...

veeeeeeeee sonunda.........ÇEKİRDEK İNANÇLARIM TESPİT EDİLDİ......................tam 3 tane çekirdek inancım çıktı.ben de zaten 1den fazla çıkar diyordum.

1.çekirdek inancım: otorite korkusu,
2.çekirdek inancım: hala çocuk ruhu taşımam,
3.çekirdek inancım:suçluluk duygularım.

çok güzel bir konuşmaydı.65 dakika kadar sürdü.özlem hanımın müthiş bir algılama,anlama ve karşısındaki kişiyi güzel örneklerle ikna etme,ferahlatma yeteneği var.oldukça pozitif bir insan...
bir çok şey konuştuk....cdlerim 4 gün içinde elimde olurmuş.bana ödevler verdi.hemen onları yazıp yollamam lazım.bir kaç çalışma daha yaptık.inşaallah daha iyi hissedicem.şuan çok yorgunum,çıkmalıyım...........
Alt 31-05-2011, 01:27 AM   #25 (permalink)
Üsteğmen

MarEspEraNZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 171
364 Mesajinıza toplam 899 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the rough

öğretmeninden pekiyi almış bir çocuğun sevincini gördüm sizde :)
Allah kolaylık versin

.
.

MarEspEraNZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2011, 11:23 PM   #26 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
öğretmeninden pekiyi almış bir çocuğun sevincini gördüm sizde :)
Allah kolaylık versin

evet teşekkür ederim. heyecanım hala devam ediyor.şimdi bir an önce cdlerimi almak istiyorum...
Alt 01-06-2011, 11:52 AM   #27 (permalink)
Binbaşı

telkinleri 20 gündür dinliyorum.malesef bir ilerleme, gelişme göremedim aksine daha kötü hissediyorum.bunu da bilinçaltımın temizlenme süreci olarak değerlendiriyorum.senelerdir acı çekiyorum, biraz daha sabredip çabaladığımda her şey daha güzel olacak diyorum kendi kendime. dün özlem hanıma çekirdek inanç tespitinde telefonda söyleyemediklerimi yazıp yolladım. o da zaten benden böyle bişi beklediğini söyledi, kelime kelime okuyup değerlendireceğini söyledi,sevindim....
cdlerim yarın ya da cuma günü elime ulaşır.büyük bir merakla bekliyorum...
özlem hanımdan yolladığım ödevlerime cevap gelmiş.büyük bir özveriyle çabaladığım için teşekkür etmiş.bu aşamada bir çok insanın vazgeçtiğini söylemiş. ve bana yeni ödevler yollamış.hiç vazgeçer miyim. artık daha fazla acı çekme niyetinde değilim. onun için sonuna kadar çabalarımı ve dualarımı eksik etmeyeceğim.işteyim fakat yine de yeni ödevlerime odaklanacağım.Rabbime (c.c) teslimiyetim,güvenim sonsuz...hep beraber başaracağız inşaallah.............
Alt 01-06-2011, 11:30 PM   #28 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

"18.GÜN:Bize orda arkadaşlara görev verdiler.belediyenin yeni meydanının adı "adnan menderes meydanı" koyuldu.tabelası yeni asılmıştı ve çok büyüktü.önünde de örtüsü vardı.yüzlerce kişinin içinde o perdeyi açtık.ben de şaşırdım bunu nasıl yaptığıma!bir de tam meydana giderken güneş gözlüğüm kırılmasın mı!.kendimi kamufle ederim rahatlığıyla gidecekken gözlük te gitmişti.ama yine de rahattım çok şükür..."

Merhaba Nurbanucuuuum günlüğünün 18. gününden alıntı yapmak istedim. Koyu siyah ve kalın işaretlediğim yazdığın kelimeler sence göz ardı edebileceğin bir değişim mi? Bak sen de şaşaırmışsın. SF probleminden bahsetmiştin. Bu çok güzel o kalabalıkta o görevi layıkıyle başarmışsın. Bu cümlede bu başarının sana heycan verdiğini hissettim yanılıyor muyum?

Baş ağrıların eminim çok rahatsız edici ama sen devam edecek yeterli kararlılığa sahipsin. Sen bir karar verdin ve bu kararı destekleyen adımlar atıyorsun. Sadece karar vermekle kalmadın bu yolda emin adımlarla ilerliyorsun.

Baş ağrınla baş edebilirsin belki. Ben bu aralar ağrı kontrolü üzerine çalışıyorum. Ya güzel bir şeye odaklanmaya çalışıyorum ya kendi kendime kararlı bir ses tonuyla bu ağrıyla başa çıkabileceğimi söylüyorum . İşe yarayacağına inanıyorum ve çoğu zaman başarıyorum. Ağrılar inatçı oluyor tabi ben başarıyorum. Sonra o ağrı yeniden "ce e" diyince yeniden çabalıyorum. Karşılıklı inatlaşıyoruz. Ben de işe yarıyor. :)) Tabi benim bahsettiklerim fizyolojik kaynaklı ağrılar. Sonu güzel olacaksa istediğin yönde değişim yaşayacaksan; senin o ağrıları da çekmeye değer.

Yaşadığın değişimleri ilk etapta fark edemeyebilirsin. Bunun için farkındalıklarının artması gerek. Farkındalıkların arttırmanın en iyi yolu da bu konularda okumak. Sen kişisel gelişim kiatpları okuyorsun. Sanırım piskoloji ağırlıklı okumuşssun daha önce. Bir çok kitap var piyasada "Secret" benzeri sitede de bir çok kitap önerisi bulabilirsin.

Benim de bu aralar elimde Anthony Robbins in 3 kitabı vardı. 1 ini okudum şimdi sıra diğerlerinde vakit buldukça okuyorum. Dili sade ve akıcı.

Hayatım yoğun akmaya devam ederken yine de gelip burdaki yazıları okuyorum fırsat buldukça :))

Şimdilik kendine çok iyi bak diyorum canım.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-06-2011, 09:51 AM   #29 (permalink)

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozlem_89 is an unknown quantity at this point

merhaba nurbanu gunlugunuzu okudum.begendim guzel anlatmissiniz daha iyi olucaginiza inaniyorum.ogretmen misiniz?bende ama daha baslayamadim.bende siteyi yeni kesfettim.telkinleri dinliycem.sizden cesaret aldim.benimde sosyal fobim var biraz ama atlaticagima inaniyorum.
ozlem_89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2011, 05:18 PM   #30 (permalink)
Binbaşı

sevgili sweeet
güzel düşüncelerin,önerilerin için çok teşekkür ederim. evet psikoloji ve kişisel gelişim kitapları çok okuyorum. ben de Muhammed BOZDAĞ ı öneririm. bende bütün kitapları var ve hepsi başyapıt türünde kitaplar. the secret i yeni aldım. belgeselini de izledim.muhteşem bişey... onunla birlikte yasemin soysalın tek suçlu beyniniz adlı kitabını aldım.bunu da kesinlikle öneririm...sevgiler...

Bookmarks

Seçenekler
Stil