Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 10-11.GÜN:dün güne nefes egzersiziyle başladım.camı açtım ve içime temiz havayı çektim.resmen ciğerlerim acıdı.çarşamba günü telkinlerde değişiklikler yaptım.ego,suçluluk telkinlerini 1 hafta dinledikten sonra,ego çıkarıp,sosyal fobi,depresyon,kendine güveni ekledim.suçluluk zaten kafamı çok fena yapmıştı.diğerlerini ekleyince başım öyle kötü oldu ki anlatamam.başımın her yanından ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-05-2011, 11:26 AM   #11 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough
Standart Cevap: NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ...

10-11.GÜN:dün güne nefes egzersiziyle başladım.camı açtım ve içime temiz havayı çektim.resmen ciğerlerim acıdı.çarşamba günü telkinlerde değişiklikler yaptım.ego,suçluluk telkinlerini 1 hafta dinledikten sonra,ego çıkarıp,sosyal fobi,depresyon,kendine güveni ekledim.suçluluk zaten kafamı çok fena yapmıştı.diğerlerini ekleyince başım öyle kötü oldu ki anlatamam.başımın her yanından ağrılar girdi,beynimin tepesi yanmaya başladı.sanırım aşırı yükleme yaptım.sosyal fobiyi çıkarıp topluluk telkinini ekledim.şimdiki telkin listem:topluluk,suçluluk,kendine güven ve depresyon.
akşam natura sound therapy 3.0 programını indirdim.bunda da dalga boyutları var (alfa beta vb.) bugün ikisini aynı anda dinlemeye başladım.ama endişelenmeye de başladım. beynimi iyi edicem derken daha kötü olmiyim!
aşırı yükleme yapmamalıydım.ama artık sosyal fobi-depresyon gerçekten berbat ,çekilmez hale geldi.yaşama sevincim diye bişi kalmadı.bir an önce dinliyim de hemen iyileşeyim diye düşündüm.ama yanlış yaptım.en azından sosyal fobiyi çıkarim dedim.
pazartesi günü sınıfımızın yıl sonu gösterisi var.yüzlerce kişinin karşısına çıkçaz :s o zamana kadar inşallah daha iyi hissederim...
bu arada akşam deprem oldu.bulunduğum ilde de oldukça hissedildi.bütün gece uyumadım.22 saat uyanık kaldım yani.bir de erken uyanma sonra uyanamama durumum var,telkin ve subliminal dalgaları da açınca başım iyice kötü oldu,ağrıyo,dönüyo...
senelerdir acı çekiyorum.inşallah bir süre daha çekeyim de bir an önce iyileşme sürecine gireyim...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

nurbanu25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2011, 02:39 PM   #12 (permalink)
Binbaşı

786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough

11.GÜN:bugün uyandığımda o kaygılar,endişeler yoktu.(ama yine geç dalıp erken kalktım.ataraxım bitti onu almam lazım.)sevindim,gülümseyerek yataktan kalktım.hemen pencereyi açıp,mis gibi havayı derince içime çektim.bunu artık her sabah yapıyorum.minik bir mutluluk veriyor.bugün tembellik yapmadım.uyanır uyanmaz pc'yi açıyor,kahvaltıyı öğlenle yapıyor,tembellik ediyordum.kalktım,yüzümü yıkadıktan sonra aynada kendime gülümsedim.kahvaltıyı hazırladım,çayı demledim,yedik,sohbet ettik.hemen mutfağı toparlayıp bulaşıkları yıkadım.yatağımı topladım,pijamalarımı çıkarıp ev kıyafetlerimi giydim.10 kere nefes egzersizimi yaptım.masamı kurdum,kitap,defter,kalem,pc ve telefonumu masaya yerleştirdim.artık plana göre yaşayacağım.ilk olarak,çok değerli bir külliyatın ilk kitabının 1.kısmını okudum.sonra neti açıp,foruma girdim.masaüstümdeki 'DEĞİŞİM ATÖLYEM' klasörümü düzenledim.bunun içinde;dua terapi,özgüven,bilinç ve bilinçaltı,mutluluk,beyin dalgaları,olumlamalar,eft,nlp,nefes egzersizleri ve meditasyon,çekim yasası ve kuantum-matrix başlıkları altında açtıım klasörler var.içinde konularla ilgili word belgeleri,programlar var.forumda çok bahsedilen;matrixe hükmedin ve the secret kitaplarını da indirdim.bu değişim klasörümdekileri okuyup uygulamaya başladım.Rabbim(c.c) Şafi ismiyle en kısa zamanda hepimize şifa verir inşaallah.bu arada kalktığımdan beri telkinler açık.onları asla ihmal etmiyorum.en kısa günde 8 saat dinliyorum.şimdilik yaptıklarım bu kadar.gelişmeleri paylaşıcam ;)
Alt 21-05-2011, 06:18 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

bussraster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 708
174 Mesajinıza toplam 539 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura about

çok 'lezzetli' anlatıyorsun yaptıklarını :) başarıların devamını dilerim...

gEçMiŞ Ya Da GeLeCeK dİyE bİr ŞeY yOkTur;
SONSUZ BİR 'ŞİMDİ' VARDIR!!
bussraster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2011, 06:58 PM   #14 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
bussraster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok 'lezzetli' anlatıyorsun yaptıklarını :) başarıların devamını dilerim...
çok teşekkürler bussraster.hepimiz başarıcaz inşallah...
Alt 22-05-2011, 09:48 AM   #15 (permalink)
Binbaşı

Thumbs up Cevap: NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ...

12.GÜN: bugün yine erkenciyim.akşam iyi hissetmek kitabındaki yöntemleri uygulamaya başladım.psikoloğumun bana verdiği ödevlerin aynısı.değişim günlüğü defteri oluşturdum.ona günlük yapacağım değişim tekniklerimi açıklamalı bir şekilde yazdım.bunlar:
  • özgüven olumlaması
  • telkin mp3leri
  • nefes egzersizi
  • psikoterapi çalışması
  • zihin susturma çalışması ve
  • açık hava yürüyüşü
bunlara eft tekniğini (iyice okuyup öğrendikten sonra) de ekleyebilirim.bu çalışmaları her gün,belirtilen derecelerde ve zamanlarda ve vakit yettirebildiğim sürece yapıcam inşallah.sabah 9 akşam 5 okuldayım.yolculuk esnasında telkinleri dinliyorum.bunlara kendi sesimden özgüven olumlamamı da ekliycem.
değişim günlüğüme,iyi hissetmek kitabındaki tabloları çiziyor ve üzerinde çalışıyorum.bu tabloları forumda sizlerle paylaşıcam inş.
artık masamdan ve aklımdan sosyal fobi-depresyon gibi kitap ve kelimeleri çıkardım.kitapları kitaplığımın en altına,görünmeye yere koydum.kişisel gelişimci Myhammed BOZDAĞ'ın kitaplarını okuyorum.şiddetle tavsiye ederim!
endişeli,düşük özgüvenli uyanışlarım devam ediyor.ama ben yine de güne gülümseyerek başlıyorum.böyle başlamanın olumlu etkilerinin çok olduğunu okumuştum.pencereyi açtım,mis gibi havayı ciğerlerime çektim kuş cıvıltıları eşliğinde.sonra nefes egzersizimi yaptım.iyi hissetmekten bir bölüm okudum.telkinler her zaman olduğu gibi uyandığımda gözlerimden sonra ilk açtığım şey...şimdi biraz eft konusunu okuyup öğrenmek istiyorum.görüşmek üzere canlar...
Alt 25-05-2011, 07:44 PM   #16 (permalink)
Binbaşı

16.GÜN: tam 4 gündür birşey yazmamışım.işlerim çok yoğundu ama özlemişim.bu yoğunluktan dolayı ödevlerimi de yapamadım.çünkü gece-gündüz çalıştık.yoğun bir kalabalık içindeydim.bir sosyal fobik olarak bu beni çok yordu,endişelendirdi tabikiöyle an geldi ki hiç yaşamamış olmayı bile geçirdim içimdenumudum gider gibi oldu.çok yorgun,mutsuz çökkündüm.bütün yaptığım değişim çabalarımdan vazgeçecektim.ama kendimi yine toparladım.çünkü toparlamazsam bunun sonu bu dünyadan göç etmek olacakburda ağlama ifadelerime bakmayın.çünkü artık ağlayamıyorum da.4-5 sene önce saatlerce ağlardım.artık o da bitti.kısacası "canlı cenaze" gibiyim.ama bu depresyonu da sosyal fobiyi de yeneceğim inşaallah.Çünkü Rabbimiz (c.c) derdi verirse mutlaka dermanı da veriyor.yeter ki bu dermanı aramasını,istemesini bilelim...
pazar günü foruma KENDİ KENDİNE PSİKOTERAPİ adlı terapi yöntemleri yükledim.çok fazl vaktim olmadığı için bir bölümü kaldı.onu da bugün yüklemeye çalışçam inşaallah...
az önce çekirdek inanç tespiti için özlem hanımla konuştum.bilgi aldım,o da benim bilgilerimi aldı.pazartesi gününe randevu verdi.inşaallah bir aksilik çıkmazsa ...
Alt 26-05-2011, 10:07 AM   #17 (permalink)
bigokyanus
Guest

Ben aşacağına ve bütün bunların geçeceğine , huzurlu ve mutlu günlerin geleceğine inanıyorum . Çünkü istemek ve inanmak her şeyin başlangıcı. Gelişmelerin güzel ve hayatın gönlünce olsun , sevgiyle kal...
Alt 27-05-2011, 06:14 PM   #18 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben aşacağına ve bütün bunların geçeceğine , huzurlu ve mutlu günlerin geleceğine inanıyorum . Çünkü istemek ve inanmak her şeyin başlangıcı. Gelişmelerin güzel ve hayatın gönlünce olsun , sevgiyle kal...

Sevgili moderatör bigokyanus
güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim.inşallah en yakın zamanda huzurlu-mutlu günlere hepimiz erişicez.bu sitedeki herkesin çabaladığına inanıyorum...
Alt 27-05-2011, 06:30 PM   #19 (permalink)
Binbaşı

18.GÜN:dün ilçemizin yeni belediye binasının açılışı için devlet bakanımız Bülent ARINÇ geldi.bir sosyal fobik olarak yüzlerce kişinin arasında açılışa ve bakanımızı görmeye gittim.bize orda arkadaşlara görev verdiler.belediyenin yeni meydanının adı "adnan menderes meydanı" koyuldu.tabelası yeni asılmıştı ve çok büyüktü.önünde de örtüsü vardı.yüzlerce kişinin içinde o perdeyi açtık.ben de şaşırdım bunu nasıl yaptığımabir de tam meydana giderken güneş gözlüğüm kırılmasın mı!.kendimi kamufle ederim rahatlığıyla gidecekken gözlük te gitmişti.ama yine de rahattım çok şükür...
aşırı alınganlıklarım,içimdeki acı,üzüntü,çökkünlük hala devam ediyo..çekirdek inanç tespitçisi özlem hanıma bunu söylediğimde bana çok güzel bir açıklama getirdi:"bir evi temizlerken her yer toz olur.ama bu toz gittikten sonra karşımızda tertemiz ev vardır.telkinlerin etkileri de aynen böyle.biraz sabır" dedi.zaten birkaç gündür başağrım tamamen bitti.suçluluk ve depresyonu dinlerken başımdaki o müthiş ağrılar bitti.demek bilinçaltım bayağı temizlendi.
nefes egzersizine,özgüven olumlamama,psikoterapilere devam ediyorum.pazartesi gününü heyecanla bekliyorum.özlem hanım çekirdek inançlarımı tespit edecek inşallah.güneşin doğmasına az kaldı.bunu hissediyorum...
Alt 28-05-2011, 09:13 PM   #20 (permalink)
Binbaşı

20.GÜN: kendi kendime 'bir kaç gündür başım ağrımıyor artık'dedim ki eşref saatine denk geldi herhalde.bugün yine başım ağrımaya başladı. ya bu telkinlerin yaptığı başağrısı çok farklı.bildiğimiz başağrılarına benzemiyo.resmen beynimin içinde bir damar sızlıyo,ya da beynim sızlıyo.bazen gözümü de yaşartıyo.bilinçaltının direnmesi böyle bişi herhalde...
akşam arkadaşla 'THE SECRET' belgeselini izledik.hayran kaldık.her cümlesi dipnot olacak bir belegesel.bugün de 'THE SECRET' ın kitabını aldım.belgeseldekilerin aynıları yazıyordu.bir başucu kitabı.her zaman okunup ilham alınacak bir kitap.Muhammed BOZDAĞ'ın DÜŞÜN VE BAŞAR adlı kitabını aldım.hepsi vardı bir tek bu kalmıştı.onun kitapları da hepsi müthiş. ve Yasemin SOYSAL'ın TEK SUÇLU BEYNİNİZ adlı kitabını da aldım.daha dursaydım alacağım kitap çoktu.hepsini hemen okumak istiyorum. ...

Bookmarks