Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-06-2011, 11:52 AM   #27 (permalink)
nurbanu25
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough
Standart Cevap: NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ...

telkinleri 20 gündür dinliyorum.malesef bir ilerleme, gelişme göremedim aksine daha kötü hissediyorum.bunu da bilinçaltımın temizlenme süreci olarak değerlendiriyorum.senelerdir acı çekiyorum, biraz daha sabredip çabaladığımda her şey daha güzel olacak diyorum kendi kendime. dün özlem hanıma çekirdek inanç tespitinde telefonda söyleyemediklerimi yazıp yolladım. o da zaten benden böyle bişi beklediğini söyledi, kelime kelime okuyup değerlendireceğini söyledi,sevindim....
cdlerim yarın ya da cuma günü elime ulaşır.büyük bir merakla bekliyorum...
özlem hanımdan yolladığım ödevlerime cevap gelmiş.büyük bir özveriyle çabaladığım için teşekkür etmiş.bu aşamada bir çok insanın vazgeçtiğini söylemiş. ve bana yeni ödevler yollamış.hiç vazgeçer miyim. artık daha fazla acı çekme niyetinde değilim. onun için sonuna kadar çabalarımı ve dualarımı eksik etmeyeceğim.işteyim fakat yine de yeni ödevlerime odaklanacağım.Rabbime (c.c) teslimiyetim,güvenim sonsuz...hep beraber başaracağız inşaallah.............
nurbanu25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla