Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

burcu-tkn hd günlüğü;

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri burcu-tkn hd günlüğü; Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ... doğru söylüyorsun kimsenin üzerine basmak istemiyorum.kimbilir neler yaşanacak daha... elbet biri vardır bekleyen yoksa bile canı sağolsun hayatın. . çok sağol Sycorox.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

burcu-tkn hd günlüğü;

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-06-2008, 10:14 PM   #71 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: burcu-tkn hd günlüğü;

... doğru söylüyorsun kimsenin üzerine basmak istemiyorum.kimbilir neler yaşanacak daha... elbet biri vardır bekleyen yoksa bile canı sağolsun hayatın. . çok sağol Sycorox..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2008, 07:45 AM   #72 (permalink)
Mustang
Guest

ya işte benim kızlarım sizi çok seviyorum.Dilerim hayat size hep sizin kıymetinizi bilecek kişilerikarşınıza çıkarır.Burcum canım benim sen artık bitti deiğin bir sırada Evereni görüp hayatın bitmdeğinini sevginin sonsuz olabileceğini deneyimledin.Bunun içn Evrene teşekür edelim.Seni yeniden kendile tanştırdığı için kimsenin üstüne basmayın ama kimse içinde sizin için önemli olandan vazgeçmeyin. seni kocaman öptüm. bakalım gelecek günler bizlere neler getirecek.
Alt 20-06-2008, 10:49 AM   #73 (permalink)
Üsteğmen

32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

..siz böyle söyleyince benim ne kadar başka bir pencereden baktığımı farkettim.bense bu olayı bir lanetin devamı olarak gördüm.birinin canını yaktım ve sevememekle cezalandırılıyorum...evren de turuncuda susuzluğumu hissettiren ama asla ulaşamayacağım yere konulan bir bardak su gibilerdi.bakıp bakıp yutkunmaktansa...unuttum gitti suyun varlığını.ben böylede iyiyim hayat geri alacaksa vermesin.istemiyorum ki hiç birşey.gerçekten istemiyorum.oynamasın benle ya .......verir gibi yapıp daha fazlasını almasın.hiç vermesin hiç almasın.aynen yola devam........bunun adı ümitsizlik değil.ben böyle mutluyum..artık sevemeyeceğime alıştırmam gerekir.bir fare kapanındaki gibi ufacık peynir parçalarına bile atılıyorum.ne komik..
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2008, 04:42 PM   #74 (permalink)
Akulina
Guest

Biliyormusun senin turuncu ile olayında ve bu Evrenle olayında kendimi koydum yerine bende kesin senin gibi davranırdım...
Onlar senin için doğru değillerdi belkide olmadı...Bence zamanla aradığını bulacaksın...Doğru zamanda,doğru insanla doğru adımlar ataraktan...Onun için boşver,hiç acelen yok zaten zamana bırak ve kendini cezalandırma,yargılama bence...
Alt 20-06-2008, 09:19 PM   #75 (permalink)
Mustang
Guest

bak kızıyorum ama canım benim biz burada kendimize nasıl yardım ederiz diye uğraşıyoruz ben bu yaşımda oturmuşum kendimi değiştirmeye.Sizlerin önünde daha uzun yıllar var .Böyle bezgin ve karamsar olursanız .Umutsuz evkadınlarına dönersiniz .Sizlere bunu yasaklıyorum çünki kendiniz için iyi çekimler yapmanızı istiyorum .Sizler çok daha iyilerine layıksınız .Niye hayatın seni lanetlediğini düşünüyorsun .Bu kendini küçümsemekten başka bir şey değil.Sen çok özel ve değerli birisin belki hayat sana senin kıymetini bilecek birini çıkarmadı henüz.

Geçmişi geçmişte bırak ,Geçmiş sadece sana tecrübe olsun .Hayatında aynı hataları yapma ama kendinede haksızlık yapma .Sen değerlisin ve kendine gerken değeri verebilecek birini hak edeiyorsun.Hayatına olumlamaları sok ve kendine güven .
Alt 20-06-2008, 11:24 PM   #76 (permalink)
Üsteğmen

iyiki varsınız. siz olmasanız belki umutsuz biri olabilirdim ama siz buna asla izin vermezsiniz gibime geliyor..teşekkür ederim
Alt 24-06-2008, 07:08 AM   #77 (permalink)
Üsteğmen

bugün hayal panomdan bir resmi daha çıkartıyorum çünkü çok şükür ki gerçekleşti.şuan itibariyle mezun oldum .keplerin havaya atıldığı bir resimle kedimi motive ediyordum. belkide 2resim çıkartmalıyım.birde yükseklisans yapmak istediğim üniversitenin adının olduğu bir not var hayal panomda,istediğim ortalamanın altında mezun olduğum için şansım azaldı ,bilmiyorum ne yaparım.oradaki not canımı sıkabilir çıkartırım büyük ihtimalle.daha sonra biraz daha yoluna koyunca hayatımı tekrar asarım kimbilir.şimdilik eylülde gideceğim kursu seçmem gerekiyor ve tabiki kursta bir adım ilerde olmak için ders çalışmak ..hayatta zaten hep birşeyler yapmak zorundayız.hiç tamam oh buda bitti çekilemiyoruz.hep bi sonraki geliyor .buda bitti bu sıkıntıyıda çok şükür atlattım bakalım sırada ne var neyi daha başaracağız...mutlumsu gibiyim ne kadar nankörüm gerçekleşmesi için ne kadar uğraştım ama hakettiği mutluluğu göstermiyorum şimdi gerçi gösteremiyorum,bu diploma bi başlangıç önümdeki zor yolları gördüğüm içindir.ama yinede bugün kendimi ödüllendireyim şımartayım wave
Alt 24-06-2008, 07:18 AM   #78 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

ödül olarak ne verebilirzki sana anca onunde sapka cıkartıp teprik edebiliriz

demişsinya surekli bi şeyler yampmalıyız die evet sureklii sakal gibi :D kesiyosun cıkıyo ben ön lisans okudum bitti cevirmedim 4 senelige 2009 a kadar hakkım var hala aklımın bi kosesinde devam ediyimmi tama işte okudun teknisyensin iş yerin var calısıyosun gerek varmı.? hala dusunceer beynimi yer ama sakın kendini tedirgin etme yoksa zararlı oluyo inan hayatta hep basarılı ol dilegim aklıma :D diplomamı aldıgım gün geldi :D duygulandım
Alt 24-06-2008, 07:36 AM   #79 (permalink)
Mustang
Guest

Canım benim seni canı gönülden kutluyorum.Hayat sana dilerim hep iyi yüzünü gösterir.Burcum sen kendini niçin daha olmadık şeyler için sıkıyorsun .Bak ne güzel mezun oldun bu gün günümüzde hala okula bile gidemeyen kızlar varken kendini çok şanslı hissetmelisin .Bunlar bile senin şükretmeye nekadar çok şeyin olduğunu gösteriyor.Canım hayat bizim için önce tırmanılan bir dağ gibi sonrada her tırmanışın birde inişi var . Kimileri için araba ile gidilecek kadar kolay kimileri için tırmanış yürüyerek .Ama her nasıl çıkarsak çıkalım farkında olarak yaşamak güzel .

Hayatla mücadelemiz nezaman biterse yaşamımızda ozaman biter.Ömenli olan nekadar uzun yaşadığımız değil nasıl yaşadığımızdır.Bizler buradaki bütün fertler kendimizi bulmak için yeni bir dağa tırmanışa geçtik .Belki çok zor gelebilir ama bazen zorluklarda güzeldir.Mesela ben oğlumun doğumundaki hissettiğim zorluğa rağmen çok büyükde haz yaşadım .25 yaşındaydım ve artık bazı şeylerin acemiliğini üstümden atmıştım ve dünyaya bir can getirmek ve ona hayat vere bilmenin hazzını yaşamak beni çok mutlu etmişti .Acıdan haz duyabilineceğini görmüştüm.

Hayata zorluklar olabilir ama onları zorluk olarak değilde kendin için birer basmak olarak düşün ve basmaklardaki güzellikleride yaşamdan geçme .Kendine güven ve kendini sev ve hayatı önce kendin sonra başkaları için yaşa.
Alt 24-06-2008, 09:36 AM   #80 (permalink)
hayalayaz
Guest

yaşam boyu, önümüze daima hedefler koyarak yaşarız..bazen bu hedeflere ulaşıp ya ben bunun içinmi bunca emek verdim deriz, bazende alahıma çok şükür başardım deriz..senin ulaştığın hedef çok şükür başardım dediklerimizden, hayırlı uğurlu olsun..ama şimdi tatil yap..düşünme ötesini, zihnini dinlendir..karar verme aşamasına geldiğinde en sağlıklı kararları, en sağlam hedefleri, dinlenmiş bir zihinle alabilirsin ancak..saygılı sevgiler

Bookmarks