Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-06-2008, 07:36 AM   #79 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: burcu-tkn hd günlüğü;

Canım benim seni canı gönülden kutluyorum.Hayat sana dilerim hep iyi yüzünü gösterir.Burcum sen kendini niçin daha olmadık şeyler için sıkıyorsun .Bak ne güzel mezun oldun bu gün günümüzde hala okula bile gidemeyen kızlar varken kendini çok şanslı hissetmelisin .Bunlar bile senin şükretmeye nekadar çok şeyin olduğunu gösteriyor.Canım hayat bizim için önce tırmanılan bir dağ gibi sonrada her tırmanışın birde inişi var . Kimileri için araba ile gidilecek kadar kolay kimileri için tırmanış yürüyerek .Ama her nasıl çıkarsak çıkalım farkında olarak yaşamak güzel .

Hayatla mücadelemiz nezaman biterse yaşamımızda ozaman biter.Ömenli olan nekadar uzun yaşadığımız değil nasıl yaşadığımızdır.Bizler buradaki bütün fertler kendimizi bulmak için yeni bir dağa tırmanışa geçtik .Belki çok zor gelebilir ama bazen zorluklarda güzeldir.Mesela ben oğlumun doğumundaki hissettiğim zorluğa rağmen çok büyükde haz yaşadım .25 yaşındaydım ve artık bazı şeylerin acemiliğini üstümden atmıştım ve dünyaya bir can getirmek ve ona hayat vere bilmenin hazzını yaşamak beni çok mutlu etmişti .Acıdan haz duyabilineceğini görmüştüm.

Hayata zorluklar olabilir ama onları zorluk olarak değilde kendin için birer basmak olarak düşün ve basmaklardaki güzellikleride yaşamdan geçme .Kendine güven ve kendini sev ve hayatı önce kendin sonra başkaları için yaşa.